Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

baxter

#7049568 Napisano: 27.09.2022 20:07:25
malgosia74 napisał(a):

Czy wymieniacie te słuchawki czerwone Solo 3 z Kinleya na Beats Studio czy zostawiacie takie jak przysłali?

Ja napisał wczoraj do nich reklamację o wymianę i jakiś dokument nabycia nagrody. Odpisali:
"Dzień dobry,
dziękujemy za kontakt oraz informację. Informujemy, że zajmujemy się sprawą.

Niebawem otrzyma Pani odpowiedź reklamacyjną."
To w takim razie  czekam na odpowiedź.
0 0

Rybcia0707

#7049569 Napisano: 27.09.2022 20:12:32
nanajka81 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy wymieniacie te słuchawki czerwone Solo 3 z Kinleya na Beats Studio czy zostawiacie takie jak przysłali?

Ja wymieniam - o ile mi coś odpiszą. Solo 3 w porównaniu do Studio nie mają zbyt fajnych opinii. Zresztą wg regulaminu dostałam złe słuchawki, chce właściwe.

Wczoraj dostałam odpowiedź od fortisa żeby wysłać im raz jeszcze swoje dane, a oni wyślą do mnie kuriera po te czerwone słuchawki i przekażą te opisane w regulaminie. Teraz czekam tylko na etykietę od fortisa.
0 0

malgorzata_b

#7049572 Napisano: 27.09.2022 20:17:43
Rybcia0707 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy wymieniacie te słuchawki czerwone Solo 3 z Kinleya na Beats Studio czy zostawiacie takie jak przysłali?

Ja wymieniam - o ile mi coś odpiszą. Solo 3 w porównaniu do Studio nie mają zbyt fajnych opinii. Zresztą wg regulaminu dostałam złe słuchawki, chce właściwe.

Wczoraj dostałam odpowiedź od fortisa żeby wysłać im raz jeszcze swoje dane, a oni wyślą do mnie kuriera po te czerwone słuchawki i przekażą te opisane w regulaminie. Teraz czekam tylko na etykietę od fortisa.

Ja dziś napisałam że chyba zaszła jakaś pomyłka że nie dostałam słuchawek zgodnie z regulaminem i protokołu otrzymania nagrody i dostałam takiego samego maila o przekazaniu danych dla kuriera.

nanajka81

#7049573 Napisano: 27.09.2022 20:19:39
malgorzata_b napisał(a):

Rybcia0707 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy wymieniacie te słuchawki czerwone Solo 3 z Kinleya na Beats Studio czy zostawiacie takie jak przysłali?

Ja wymieniam - o ile mi coś odpiszą. Solo 3 w porównaniu do Studio nie mają zbyt fajnych opinii. Zresztą wg regulaminu dostałam złe słuchawki, chce właściwe.

Wczoraj dostałam odpowiedź od fortisa żeby wysłać im raz jeszcze swoje dane, a oni wyślą do mnie kuriera po te czerwone słuchawki i przekażą te opisane w regulaminie. Teraz czekam tylko na etykietę od fortisa.

Ja dziś napisałam że chyba zaszła jakaś pomyłka że nie dostałam słuchawek zgodnie z regulaminem i protokołu otrzymania nagrody i dostałam takiego samego maila o przekazaniu danych dla kuriera.

mi tylko napisali cyt "Dzień dobry,

dziękujemy za kontakt oraz informację. Informujemy, że zajmujemy się sprawą.

Niebawem otrzyma Pani odpowiedź reklamacyjną.

Pozdrawiamy

Organizator Loterii". Ech..
0 0

rettib

#7049574 Napisano: 27.09.2022 20:20:28
Uwaga uwaga, konkurs Red Bull Żabka kończy się, jak się okazuje, dziś - właśnie sama sie zdziwiłam emotka  
0 0

moninn

#7049576 Napisano: 27.09.2022 20:26:00
Ja już niby wygrałam w Kinder Bueno , a teraz powtórka z rozrywki od Kubusia, taki E-mail 
Użytkownik Loteria POS Media PL chce odwołać wiadomość o temacie „Loteria „Kubusiowi Pasjonauci” – nagroda czeka”.
0 0

malgosia74

#7049582 Napisano: 27.09.2022 20:30:24
nanajka81 napisał(a):

malgorzata_b napisał(a):

Rybcia0707 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy wymieniacie te słuchawki czerwone Solo 3 z Kinleya na Beats Studio czy zostawiacie takie jak przysłali?

Ja wymieniam - o ile mi coś odpiszą. Solo 3 w porównaniu do Studio nie mają zbyt fajnych opinii. Zresztą wg regulaminu dostałam złe słuchawki, chce właściwe.

Wczoraj dostałam odpowiedź od fortisa żeby wysłać im raz jeszcze swoje dane, a oni wyślą do mnie kuriera po te czerwone słuchawki i przekażą te opisane w regulaminie. Teraz czekam tylko na etykietę od fortisa.

Ja dziś napisałam że chyba zaszła jakaś pomyłka że nie dostałam słuchawek zgodnie z regulaminem i protokołu otrzymania nagrody i dostałam takiego samego maila o przekazaniu danych dla kuriera.

mi tylko napisali cyt "Dzień dobry,

dziękujemy za kontakt oraz informację. Informujemy, że zajmujemy się sprawą.

Niebawem otrzyma Pani odpowiedź reklamacyjną.

Pozdrawiamy

Organizator Loterii". Ech..

Odpisali mi właśnie że wyślą kuriera z etykietą po błędnie wysłane słuchawki, ale czy od razu będzie wymiana z ręki do ręki na właściwe słuchawki to raczej nie sądzę, pewnie trzeba będzie poczekać...
0 0

daisygirl

#7049583 Napisano: 27.09.2022 20:34:44
[quote=U mnie też tak... Tzn tak u kogoś z rodziny. Bo ja nie wygrałam :(  a ta osoba wygrała 2 nagrody czy może był limit że jedna nagroda na osobę i dlatego odwołują? 


moninn]Ja już niby wygrałam w Kinder Bueno , a teraz powtórka z rozrywki od Kubusia, taki E-mail 
Użytkownik Loteria POS Media PL chce odwołać wiadomość o temacie „Loteria „Kubusiowi Pasjonauci” – nagroda czeka”.
0 0

Kwiat Paproci

#7049584 Napisano: 27.09.2022 20:36:11
moninn napisał(a):

Ja już niby wygrałam w Kinder Bueno , a teraz powtórka z rozrywki od Kubusia, taki E-mail 
Użytkownik Loteria POS Media PL chce odwołać wiadomość o temacie „Loteria „Kubusiowi Pasjonauci” – nagroda czeka”.

U mnie żadnego maila a tyle zgłoszeń wysłałam -
ale teraz nie wiem czy się cieszyć czy smucić,
może do tych właściwych laureatów dopiero maile wyślą....
ale bałagan mają.....
1 ikropka 0

darog

#7049586 Napisano: 27.09.2022 20:44:20
malgosia74 napisał(a):

Czy wymieniacie te słuchawki czerwone Solo 3 z Kinleya na Beats Studio czy zostawiacie takie jak przysłali?

tam zdaje się jest 300zł różnicy? Te z regulamin u są droższe a przysłali tańsze.
tak?
0 0

baxter

#7049587 Napisano: 27.09.2022 20:44:58
U mnie z Kubusia na multum zgłoszeń tylko 1 karta do Empiku a i tak nie wiadomo czy zaraz nie odwołają.emotka
A POS Media PL to chyba rzeczywiście nie ogarniają, to ono robili loterię z Alcali, tiermin minął a nagród nie ma, próbowałam do nich dzwonić dziś to cały czas sygnał zajętościemotka
0 0

malgosia74

#7049588 Napisano: 27.09.2022 20:47:55
darog napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy wymieniacie te słuchawki czerwone Solo 3 z Kinleya na Beats Studio czy zostawiacie takie jak przysłali?

tam zdaje się jest 300zł różnicy? Te z regulamin u są droższe a przysłali tańsze.
tak?

Dokładnie tak 
0 0

nitka310

#7049589 Napisano: 27.09.2022 21:07:37
adamo86 napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

Czy ktoś pomoże mi się ogarnąć z konkursem w Żabce z Lionami i Kit Katami? Kupiłam 6 kitkatów popcornowych i na początku w apce nie miałam nic. Napisałam do nich, odpisali, że sorry, ale to nie są promocyjne batony, a teraz nagle mam 6 różnych kodów.
Czy zakup 6 batoników miał generować jeden kod, czy więcej?

6 batonów = 1 kod
Chyba wszystkie są promocyjne, w dowolnej konfiguracji

U mnie ta sam sytuacja co u Iwony. Jak kupiłam kilka dni temu 6 sztuk, to zaliczyło mi tylko 2. Wczoraj przyszło mi powiadomię, że gratulujemy ukończenia wyzwania i mam 6 różnych kodów emotka
0 0

domika

#7049592 Napisano: 27.09.2022 21:24:53
malgosia74 napisał(a):

darog napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy wymieniacie te słuchawki czerwone Solo 3 z Kinleya na Beats Studio czy zostawiacie takie jak przysłali?

tam zdaje się jest 300zł różnicy? Te z regulamin u są droższe a przysłali tańsze.
tak?

Dokładnie tak 

Ja wysłałam reklamację.

Afrodyta72

#7049593 Napisano: 27.09.2022 21:33:13
pioge7 napisał(a):

Dino Namysłów... 
Czeka ktoś jeszcze na bony?
Pisałem do nich nic jie odpisali a brat dostał tydzień temu nagrodę... 

Napisz do nich ,wczoraj się upomniałam ,że jedna nagroda dotarła tydzień temu ,a drugiej nie mam ,posłałam im ,aby sprawdzili numery paragonów,bo nie jestem pewna z którego numeru dostałam juz nagrodę .Dziś mi odpisali ,który numer paragonu ..i.,żeb1 jest w przygotowaniu do wysyłki ,przed chwilą dostałam powiadomienie z aplikacji do ,że przygotowane do wysłania 😉Myślę ,że tam się sami pogubili 😉Ale bardzo mili 😉
0 0

Kwiat Paproci

#7049597 Napisano: 27.09.2022 22:12:40
baxter napisał(a):

U mnie z Kubusia na multum zgłoszeń tylko 1 karta do Empiku a i tak nie wiadomo czy zaraz nie odwołają.emotka
A POS Media PL to chyba rzeczywiście nie ogarniają, to ono robili loterię z Alcali, tiermin minął a nagród nie ma, próbowałam do nich dzwonić dziś to cały czas sygnał zajętościemotka

Jesli chodzi o wodę Alcali to w piątek otrzymałam maila z info o wygranej z rezerwy. (Wysłałam tylko jedno zgłoszenie) A myślałam ze konkurs dawno zakończony. Tak, wiec wody z szklankami zapewne będą wysyłać hurtem jak się uporają z rezerwą.
1 baxter 0

dejzi

#7049602 Napisano: 27.09.2022 22:36:37
Czy z Kubuś idzie gdzieś sprawdzić jaki nr paragonu wygrał, czy trzeba wszystkie posłane paragony odsyłać? 
0 0

ciotkabernatka

#7049606 Napisano: 27.09.2022 22:46:29
nitka310 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

Czy ktoś pomoże mi się ogarnąć z konkursem w Żabce z Lionami i Kit Katami? Kupiłam 6 kitkatów popcornowych i na początku w apce nie miałam nic. Napisałam do nich, odpisali, że sorry, ale to nie są promocyjne batony, a teraz nagle mam 6 różnych kodów.
Czy zakup 6 batoników miał generować jeden kod, czy więcej?

6 batonów = 1 kod
Chyba wszystkie są promocyjne, w dowolnej konfiguracji

U mnie ta sam sytuacja co u Iwony. Jak kupiłam kilka dni temu 6 sztuk, to zaliczyło mi tylko 2. Wczoraj przyszło mi powiadomię, że gratulujemy ukończenia wyzwania i mam 6 różnych kodów emotka

Kurczę, a ja kupiłam dziś batony, i mam informację, że wyzwanie ukończone, 6/6, ale kodu nigdzie nie widzę... Czy on jest gdzieś ukryty?
0 0

dejzi

#7049607 Napisano: 27.09.2022 22:54:44
ciotkabernatka napisał(a):

nitka310 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

Czy ktoś pomoże mi się ogarnąć z konkursem w Żabce z Lionami i Kit Katami? Kupiłam 6 kitkatów popcornowych i na początku w apce nie miałam nic. Napisałam do nich, odpisali, że sorry, ale to nie są promocyjne batony, a teraz nagle mam 6 różnych kodów.
Czy zakup 6 batoników miał generować jeden kod, czy więcej?

6 batonów = 1 kod
Chyba wszystkie są promocyjne, w dowolnej konfiguracji

U mnie ta sam sytuacja co u Iwony. Jak kupiłam kilka dni temu 6 sztuk, to zaliczyło mi tylko 2. Wczoraj przyszło mi powiadomię, że gratulujemy ukończenia wyzwania i mam 6 różnych kodów emotka

Kurczę, a ja kupiłam dziś batony, i mam informację, że wyzwanie ukończone, 6/6, ale kodu nigdzie nie widzę... Czy on jest gdzieś ukryty?

U góry w aplikacji jak jest Cześć twoje imię ile masz zappsy, to są kupony co możesz kupić i np, jako 1 mam pepsi, potem kitkat i tam odbierz kod i w to wchodzisz. 
Ale czasem jest błąd i na  1 konkurs kupiłam wszystko, a kodu nie miałam. 
0 0

ciotkabernatka

#7049609 Napisano: 27.09.2022 23:04:32
dejzi napisał(a):

ciotkabernatka napisał(a):

nitka310 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

Czy ktoś pomoże mi się ogarnąć z konkursem w Żabce z Lionami i Kit Katami? Kupiłam 6 kitkatów popcornowych i na początku w apce nie miałam nic. Napisałam do nich, odpisali, że sorry, ale to nie są promocyjne batony, a teraz nagle mam 6 różnych kodów.
Czy zakup 6 batoników miał generować jeden kod, czy więcej?

6 batonów = 1 kod
Chyba wszystkie są promocyjne, w dowolnej konfiguracji

U mnie ta sam sytuacja co u Iwony. Jak kupiłam kilka dni temu 6 sztuk, to zaliczyło mi tylko 2. Wczoraj przyszło mi powiadomię, że gratulujemy ukończenia wyzwania i mam 6 różnych kodów emotka

Kurczę, a ja kupiłam dziś batony, i mam informację, że wyzwanie ukończone, 6/6, ale kodu nigdzie nie widzę... Czy on jest gdzieś ukryty?

U góry w aplikacji jak jest Cześć twoje imię ile masz zappsy, to są kupony co możesz kupić i np, jako 1 mam pepsi, potem kitkat i tam odbierz kod i w to wchodzisz. 
Ale czasem jest błąd i na  1 konkurs kupiłam wszystko, a kodu nie miałam. 

Dzięki za pomoc.
Ech, no to u mnie widocznie jest jakiś błąd właśnie emotka
0 0