Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

dede

#7077045 Napisano: 29.01.2023 21:32:33
No to kaszanka, konkurs nie jest tani, wysłałam jedno zgłoszenie i więcej nie zamierzałam.emotka
0 0

glamlady88

#7077047 Napisano: 29.01.2023 22:25:04
banka-manka napisał(a):

dede napisał(a):

banka-manka napisał(a):

rettib napisał(a):

Czy przychodzą Wam potwierdzenia z Ptasiego Mleczka? (u mnie na gmail - nie przyszło...) 

W południe też nie przyszło na gmail. 

Też nie mam, myślałam że po prosu nie wysyłają

Kilka dni temu w którymś wątku była o tym mowa, problem był na gmail (nie kojarzę by ktoś pisał o innej poczcie). 
Ktoś pisał do agencji, zgłoszenie podobno się zapisało i mejl potwierdzający został wysłany, ale w skrzynce ta osoba go nie miała. 

Ja zawsze mam problem z interia, bo mejle z dużym opóźnieniem dochodzą, a jednak gmail gorszy. 

Czy dobrze kojarzę, że w poprzednim konkursie mejle czasem też nie docierały o wygranej i dopiero mejl przypominający o wygranej był tym pierwszym którym dochodził? To też był problem z gmail?

Tak, dokładnie - w zeszłym roku tak było i dotyczyło gmaila. Zastanawiam się teraz, czy na potrzeby tego konkursu nie zakładać nowego maila gdzieś indziej 😕

Pinezka8601

#7077048 Napisano: 29.01.2023 22:25:53
Gdzie w formularzu Lecha z Lidla trzeba wpisać numer NIP sklepu? Nigdzie nie widzę takiego pola, a jest wzmianka by nie zapomnieć.
0 0

Dekasia

#7077050 Napisano: 29.01.2023 23:32:28
glamlady88 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

dede napisał(a):

banka-manka napisał(a):

rettib napisał(a):

Czy przychodzą Wam potwierdzenia z Ptasiego Mleczka? (u mnie na gmail - nie przyszło...) 

W południe też nie przyszło na gmail. 

Też nie mam, myślałam że po prosu nie wysyłają

Kilka dni temu w którymś wątku była o tym mowa, problem był na gmail (nie kojarzę by ktoś pisał o innej poczcie). 
Ktoś pisał do agencji, zgłoszenie podobno się zapisało i mejl potwierdzający został wysłany, ale w skrzynce ta osoba go nie miała. 

Ja zawsze mam problem z interia, bo mejle z dużym opóźnieniem dochodzą, a jednak gmail gorszy. 

Czy dobrze kojarzę, że w poprzednim konkursie mejle czasem też nie docierały o wygranej i dopiero mejl przypominający o wygranej był tym pierwszym którym dochodził? To też był problem z gmail?

Tak, dokładnie - w zeszłym roku tak było i dotyczyło gmaila. Zastanawiam się teraz, czy na potrzeby tego konkursu nie zakładać nowego maila gdzieś indziej 😕

Zmartwiliscie mnie, bo ja też nie dostałam żadnego potwierdzenia na Gmaila, a nie zamierzam wysyłać kolejnego zgłoszenia. No nic, poczekamy zobaczymy. Gdybym przeczytałam 2 godziny wcześniej, wysłałabym z innego maila. emotka
0 0

samuraj

#7077053 Napisano: 30.01.2023 07:37:49
Ja tu tylko zostawię  emotka Patelni nigdy za dużo emotka


zielonaszpilka

#7077058 Napisano: 30.01.2023 08:41:53
ineska1991 napisał(a):

Dziękuję za odpowiedzi . Niestety jestem zmuszona oczekiwać odpowiedzi od organizatora Lego konkursu , gdyż nie mogę wysłać nawet formularza laureata , tak jakby polecenie wyślij było zupełnie nieaktywne . Oczywiście załączyłam zdjęcia wszystkich paragonów.  Z jednym paragonem mam problem i mam nadzieję, że to nie jest zwycięski paragon , gdyż lego kupione w dino i nie ma wyraźnie zaznaczonego LEGO NA PARAGONIE . Sklep odmówił mi pieczątki twierdząc, że oni w konkursie nie brali udziału... wyjaśniam to z dino ,ale również musze czekać do poniedziałku na odpowiedź...  mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni.  A tak szczerze to w dino na prawdę nie mogłam ich kupić na konkurs ? Cóż pozostaje mi nadzieja ,że wugrał paragon z biedronki.  

Nie korzystaj z autouzupełniania. Wszystko wpisz ręcznie. I paragon musi mieć mniej niż 3 mb. Jak będzie miał więcej tomco.orawda załaduje się i będziesz widzieć podgląd, ale formularz się nie wyśle. Jak masz opisane klocki LEGO z Dino? U mnie wszystkie paragony z Dino były super opisane. 

ineska1991

#7077075 Napisano: 30.01.2023 10:17:13
Zabawka Dzied zamku ... tak opisany .. to był zestaw z ELSA z krainy lodu , lego friend's . Próbuję i nic nawet wysłać nie mogę ... Ale będę walczyć.  Dziękuję 
0 0

spursman

#7077100 Napisano: 30.01.2023 13:14:59
Czy Lays dzisiaj wysyła maile?? emotka
0 0

dwaburekoty

#7077102 Napisano: 30.01.2023 13:18:06
spursman napisał(a):

Czy Lays dzisiaj wysyła maile?? emotka

Teoretycznie tak. Za pierwszy etap (główna) dostałam info o 15:45, za drugi etap (1stopien) o 11. Więc już lada chwila powinny być za treści etap.
1 spursman 0

ramaja

#7077137 Napisano: 30.01.2023 16:38:28
Dekasia napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

dede napisał(a):

banka-manka napisał(a):

rettib napisał(a):

Czy przychodzą Wam potwierdzenia z Ptasiego Mleczka? (u mnie na gmail - nie przyszło...) 

W południe też nie przyszło na gmail. 

Też nie mam, myślałam że po prosu nie wysyłają

Kilka dni temu w którymś wątku była o tym mowa, problem był na gmail (nie kojarzę by ktoś pisał o innej poczcie). 
Ktoś pisał do agencji, zgłoszenie podobno się zapisało i mejl potwierdzający został wysłany, ale w skrzynce ta osoba go nie miała. 

Ja zawsze mam problem z interia, bo mejle z dużym opóźnieniem dochodzą, a jednak gmail gorszy. 

Czy dobrze kojarzę, że w poprzednim konkursie mejle czasem też nie docierały o wygranej i dopiero mejl przypominający o wygranej był tym pierwszym którym dochodził? To też był problem z gmail?

Tak, dokładnie - w zeszłym roku tak było i dotyczyło gmaila. Zastanawiam się teraz, czy na potrzeby tego konkursu nie zakładać nowego maila gdzieś indziej 😕

Zmartwiliscie mnie, bo ja też nie dostałam żadnego potwierdzenia na Gmaila, a nie zamierzam wysyłać kolejnego zgłoszenia. No nic, poczekamy zobaczymy. Gdybym przeczytałam 2 godziny wcześniej, wysłałabym z innego maila. emotka

0 0

ramaja

#7077138 Napisano: 30.01.2023 16:38:57
na interi normalnie miałam potwierdzenie
0 0

nelunia

#7077139 Napisano: 30.01.2023 16:41:31
Czy dzisiejsze piniaty są z 3 etapu tj. z jutrzejszego losowania ?emotka
0 0

adamo86

#7077140 Napisano: 30.01.2023 16:42:09
nelunia napisał(a):

Czy dzisiejsze piniaty są z 3 etapu tj. z jutrzejszego losowania ?emotka

Pewnie jakaś rezerwa tak jak tydzień temu emotka
1 nelunia 0

nelunia

#7077145 Napisano: 30.01.2023 17:13:43
adamo86 napisał(a):

nelunia napisał(a):

Czy dzisiejsze piniaty są z 3 etapu tj. z jutrzejszego losowania ?emotka

Pewnie jakaś rezerwa tak jak tydzień temu emotka

Super, czyli za 3 etap czekamy
1 andii 0

misiamarysia

#7077162 Napisano: 30.01.2023 20:02:07
Mam pytanie do osób, które wygrały w Soplicy. Czy Wy tam, zamieszczacie jakiś projekt konkursowy, czy tylko dajecie odpowiedź na pytanie? Właśnie chciałam
tam zagrać pierwszy raz, ale trochę mnie to "zbiło z tropu", chociaż niby jest "opcjonalnie".
Z góry dziękuję za odpowiedź
1 kumulacja 0

sesyjnie1

#7077164 Napisano: 30.01.2023 20:12:58
misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały w Soplicy. Czy Wy tam, zamieszczacie jakiś projekt konkursowy, czy tylko dajecie odpowiedź na pytanie? Właśnie chciałam
tam zagrać pierwszy raz, ale trochę mnie to "zbiło z tropu", chociaż niby jest "opcjonalnie".
Z góry dziękuję za odpowiedź

Daje to i to 
 Na 3 zgłoszenia wygrałam raz 
Na dodatek zgłoszeniem mocno średnim. 

🫣 

onazielona86

#7077166 Napisano: 30.01.2023 20:21:37
sesyjnie1 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały w Soplicy. Czy Wy tam, zamieszczacie jakiś projekt konkursowy, czy tylko dajecie odpowiedź na pytanie? Właśnie chciałam
tam zagrać pierwszy raz, ale trochę mnie to "zbiło z tropu", chociaż niby jest "opcjonalnie".
Z góry dziękuję za odpowiedź

Daje to i to 
 Na 3 zgłoszenia wygrałam raz 
Na dodatek zgłoszeniem mocno średnim. 

🫣 

Tekst plus zdjęcie, drugi raz tekst plus filmik 

notta

#7077167 Napisano: 30.01.2023 20:23:12
Uwaga! Ważne info dla tych co mają punkty na karcie lewiatan...

Każdego roku, w dniu 31 stycznia tracą ważność punkty znajdujące się na kontach Uczestników, które zapisano na nich przed dniem 1 stycznia roku poprzedniego.

misiamarysia

#7077170 Napisano: 30.01.2023 20:36:43
onazielona86 napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały w Soplicy. Czy Wy tam, zamieszczacie jakiś projekt konkursowy, czy tylko dajecie odpowiedź na pytanie? Właśnie chciałam
tam zagrać pierwszy raz, ale trochę mnie to "zbiło z tropu", chociaż niby jest "opcjonalnie".
Z góry dziękuję za odpowiedź

Daje to i to 
 Na 3 zgłoszenia wygrałam raz 
Na dodatek zgłoszeniem mocno średnim. 

🫣 

Tekst plus zdjęcie, drugi raz tekst plus filmik 

Dziękuję
0 0

notta

#7077173 Napisano: 30.01.2023 20:41:55
kumulacja napisał(a):

notta napisał(a):

Uwaga! Ważne info dla tych co mają punkty na karcie lewiatan...

Każdego roku, w dniu 31 stycznia tracą ważność punkty znajdujące się na kontach Uczestników, które zapisano na nich przed dniem 1 stycznia roku poprzedniego.

Czyli te wygrane w grudniu też przepadną???

tak sobie rozmyślam nad tym zapisem chwilę i wychodzi na to że raczej nie, ale po moich ostatnich problemach z realizacją tych bonów to nie jestem pewna czy czasami nic się nie skomplikuje. Ja ostatnio płaciłam bonem i musiałam za całość kartą jeszcze zapłacić. Teraz po reklamacji w centrali Lewiatana dowiedziałam się że muszę iść do sklepu i sama wyjaśnić sprawę..  emotka
0 0