Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

pioge7

#7077743Napisano: 02.02.2023 09:44:05
aga111 napisał(a):

Mam pytanie do laureatów Optimy. Organizator prosi zwycięzców o kontakt w wiadomości prywatnej i co tam piszecie? Dane ze zdjęciem paragonu? Ja wysyłałam zgłoszenie mailem.

napisałem do nich priv, zgłoszenie przez fb i odpisali:

Dzień dobry, poprosimy o przesłanie skanu bądź zdjęcia paragonu jako dowodu
zakupu (warunek udziału w konkursie). Wysyłka bonów może nastąpić w
sposób tradycyjny lub poprzez email, dlatego prosimy o przesłanie adresu
email jeśli jest Pani/Pan zainteresowana przesyłką elektroniczną bądź o
przesłanie adresu i pełnych danych kontaktowych i adresu jeśli
interesuje Pana/Panią przesyłka tradycyjna


więc najlepiej jak napiszesz do nich z wygranego adresu email te dane, i poproś o potwierdzenie otrzymania danych.
0 0

Kresowianka

#7077763Napisano: 02.02.2023 10:40:19
agaluna napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Ktoś ma pomysł jak wysłać zgłoszenie z Dafi ? Od wczoraj próbuję, ale przy imieniu wyskakuje błąd Captcha. Zmieniłam przeglądarkę, nadal nie idzie.

Podpinam się, też próbowałam na różnych przeglądarkach i na telefonie. Wszędzie to samo emotka

Majstrowali w nocy przy formularzu, bo są zmienione zgody. Poza tym po dwóch zgłoszeniach blokują IP, czego wczoraj nie było... tylko ciekawe na jakiej podstawie wprowadzili blokadę, skoro regulamin nic o tym nie mówi...
Kombinują cfaniaki...
0 0

anialistopad

#7077767Napisano: 02.02.2023 10:48:41
To można najpierw zagrać ,a później kupić paragon czy w końcu nie ? Czytam ten regulamin i nic nie widzę takiego,a ktoś tu pisał,że po wygranej można kupić . Chodzi o Dafi loterie 
0 0

adamo86

#7077773Napisano: 02.02.2023 11:00:12
anialistopad napisał(a):

To można najpierw zagrać ,a później kupić paragon czy w końcu nie ? Czytam ten regulamin i nic nie widzę takiego,a ktoś tu pisał,że po wygranej można kupić . Chodzi o Dafi loterie 

W Regulaminie nie ma chyba żadnego zapisu, że musi być najpierw zakup, ale...

Na stronie są jasno opisane kolejne punkty 1, 2, 3, 4... więc myślę, że w razie wygranej nie przejdzie paragon z późniejszą datą niż data zgłoszenia

0 0

Majkii

#7077774Napisano: 02.02.2023 11:01:43
Mi także nie działa formularz na telefonie, choć czasami przejdzie na komputerze.
Odpisali mi na maila że system może zablokować więcej niż dwa zgłoszenia jako potencjalne oszustwo. W ogóle dziwne nie trzeba wpisywać nr paragonów więc można zgłaszać dopóki się nie wygra i pewnie mają z tym problem.
0 0

Majkii

#7077779Napisano: 02.02.2023 11:03:48
anialistopad napisał(a):

To można najpierw zagrać ,a później kupić paragon czy w końcu nie ? Czytam ten regulamin i nic nie widzę takiego,a ktoś tu pisał,że po wygranej można kupić . Chodzi o Dafi loterie 

Takie coś na pewno nie przejdzie, odpisali mi że najpierw zakup potem zgłoszenie.
0 0

zielonaszpilka

#7077786Napisano: 02.02.2023 11:51:08
adamo86 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

To można najpierw zagrać ,a później kupić paragon czy w końcu nie ? Czytam ten regulamin i nic nie widzę takiego,a ktoś tu pisał,że po wygranej można kupić . Chodzi o Dafi loterie 

W Regulaminie nie ma chyba żadnego zapisu, że musi być najpierw zakup, ale...

Na stronie są jasno opisane kolejne punkty 1, 2, 3, 4... więc myślę, że w razie wygranej nie przejdzie paragon z późniejszą datą niż data zgłoszenia

Z tymże obowiązuje regulamin, który tutaj jest tak fatalnie napisany, że zastanawiam się kto go napisał, bo na pewno nie ktoś kto ma pojęcie o loteriach. Pewnie będą robić problemy osobom, które wygrały, a dopiero kupiły produkty i bez ewentualnego szarpania się z nimi o nagrodę, być może nawet w sądzie, się pewnie nie obejdzie. Ja omijam tę loterie szerokim łukiem. Tak amatorsko prowadzonej loterii dawno nie widziałam. 
1 anaesth 0

zielonaszpilka

#7077787Napisano: 02.02.2023 11:52:42
Majkii napisał(a):

anialistopad napisał(a):

To można najpierw zagrać ,a później kupić paragon czy w końcu nie ? Czytam ten regulamin i nic nie widzę takiego,a ktoś tu pisał,że po wygranej można kupić . Chodzi o Dafi loterie 

Takie coś na pewno nie przejdzie, odpisali mi że najpierw zakup potem zgłoszenie.

Niech pokażą punkt w regulaminie, który o tym mówi. Tak samo jak niech pokażą punkt, który mówi o tym, że jeden paragon jedno zgłoszenie. Ta loteria im wyjdzie bokiem, bo regulamin jest fatalny. 
0 0

carrrolinax3

#7077788Napisano: 02.02.2023 11:54:00
Czy z maoam przychodzi potwierdzenie na email?
0 0

adamo86

#7077790Napisano: 02.02.2023 11:58:52
carrrolinax3 napisał(a):

Czy z maoam przychodzi potwierdzenie na email?

Kilka dni temu było.
Ostatnio też ktoś pytał, więc może wyłączyli, albo się popsuło
0 0

titinunu

#7077804Napisano: 02.02.2023 12:02:42
zielonaszpilka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

To można najpierw zagrać ,a później kupić paragon czy w końcu nie ? Czytam ten regulamin i nic nie widzę takiego,a ktoś tu pisał,że po wygranej można kupić . Chodzi o Dafi loterie 

W Regulaminie nie ma chyba żadnego zapisu, że musi być najpierw zakup, ale...

Na stronie są jasno opisane kolejne punkty 1, 2, 3, 4... więc myślę, że w razie wygranej nie przejdzie paragon z późniejszą datą niż data zgłoszenia

Z tymże obowiązuje regulamin, który tutaj jest tak fatalnie napisany, że zastanawiam się kto go napisał, bo na pewno nie ktoś kto ma pojęcie o loteriach. Pewnie będą robić problemy osobom, które wygrały, a dopiero kupiły produkty i bez ewentualnego szarpania się z nimi o nagrodę, być może nawet w sądzie, się pewnie nie obejdzie. Ja omijam tę loterie szerokim łukiem. Tak amatorsko prowadzonej loterii dawno nie widziałam.

trzeba mieć paragon ,bo jak wygrasz, to wprowadzasz swoje dane; Imie, nazwisko ,nazwe banku i numer konta.I nie ma maila
0 0

zielonaszpilka

#7077806Napisano: 02.02.2023 12:13:31
titinunu napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

To można najpierw zagrać ,a później kupić paragon czy w końcu nie ? Czytam ten regulamin i nic nie widzę takiego,a ktoś tu pisał,że po wygranej można kupić . Chodzi o Dafi loterie 

W Regulaminie nie ma chyba żadnego zapisu, że musi być najpierw zakup, ale...

Na stronie są jasno opisane kolejne punkty 1, 2, 3, 4... więc myślę, że w razie wygranej nie przejdzie paragon z późniejszą datą niż data zgłoszenia

Z tymże obowiązuje regulamin, który tutaj jest tak fatalnie napisany, że zastanawiam się kto go napisał, bo na pewno nie ktoś kto ma pojęcie o loteriach. Pewnie będą robić problemy osobom, które wygrały, a dopiero kupiły produkty i bez ewentualnego szarpania się z nimi o nagrodę, być może nawet w sądzie, się pewnie nie obejdzie. Ja omijam tę loterie szerokim łukiem. Tak amatorsko prowadzonej loterii dawno nie widziałam.

trzeba mieć paragon ,bo jak wygrasz, to wprowadzasz swoje dane; Imie, nazwisko ,nazwe banku i numer konta.I nie ma maila

Możesz mi wytłumaczyć w jaki magiczny sposób muszę mieć paragon, bo jak wygram to wprowadzam swoje dane: imię, nazwisko, nazwę banku i numer konta i "i nie ma maila"? Twoja odpowiedź nie ma sensu. 
0 0

titinunu

#7077811Napisano: 02.02.2023 12:18:16
zielonaszpilka napisał(a):

titinunu napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

To można najpierw zagrać ,a później kupić paragon czy w końcu nie ? Czytam ten regulamin i nic nie widzę takiego,a ktoś tu pisał,że po wygranej można kupić . Chodzi o Dafi loterie 

W Regulaminie nie ma chyba żadnego zapisu, że musi być najpierw zakup, ale...

Na stronie są jasno opisane kolejne punkty 1, 2, 3, 4... więc myślę, że w razie wygranej nie przejdzie paragon z późniejszą datą niż data zgłoszenia

Z tymże obowiązuje regulamin, który tutaj jest tak fatalnie napisany, że zastanawiam się kto go napisał, bo na pewno nie ktoś kto ma pojęcie o loteriach. Pewnie będą robić problemy osobom, które wygrały, a dopiero kupiły produkty i bez ewentualnego szarpania się z nimi o nagrodę, być może nawet w sądzie, się pewnie nie obejdzie. Ja omijam tę loterie szerokim łukiem. Tak amatorsko prowadzonej loterii dawno nie widziałam.

trzeba mieć paragon ,bo jak wygrasz, to wprowadzasz swoje dane; Imie, nazwisko ,nazwe banku i numer konta.I nie ma maila

Możesz mi wytłumaczyć w jaki magiczny sposób muszę mieć paragon, bo jak wygram to wprowadzam swoje dane: imię, nazwisko, nazwę banku i numer konta i "i nie ma maila"? Twoja odpowiedź nie ma sensu. 

0 0

zielonaszpilka

#7077813Napisano: 02.02.2023 12:24:03
titinunu napisał(a):


Nie wiem, co chciałaś odpisać, bo coś nie poszło, ale jeśli to miała być informacja, że w formularzu laureata jest miejsce na zdjęcie paragonu to dalej to nie jest powód, dla którego muszę mieć paragon wcześniej. Mogę grać aż wygram i dopiero wtedy iść do sklepu, kupić produkty i wypełnić formularz. Mam paragon? Mam. Zakup został dokonany w czasie trwania loterii? Tak. Więc wszystko jest zgodne z regulaminem. 

Emememe

#7077814Napisano: 02.02.2023 12:32:18
adamo86 napisał(a):

carrrolinax3 napisał(a):

Czy z maoam przychodzi potwierdzenie na email?

Kilka dni temu było.
Ostatnio też ktoś pytał, więc może wyłączyli, albo się popsuło


U mnie nie przyszło potwierdzenie (gmail),napisałam maila z zapytaniem, czy moje zgłoszenie jest w bazie i właśnie mi odpisali, żeby wysłać jeszcze raz, bo się nie zarejestrowało.
1 maverick 0

8igora9

#7077817Napisano: 02.02.2023 12:36:21
Ktoś coś wie o tym ptasim mleczku z Gmaila? Wysyłacie jeszcze raz zgłoszenia na te paragony, ale z innego maila? 
0 0

monisss

#7077818Napisano: 02.02.2023 12:38:44
8igora9 napisał(a):

Ktoś coś wie o tym ptasim mleczku z Gmaila? Wysyłacie jeszcze raz zgłoszenia na te paragony, ale z innego maila? 

a co jest nie tak z gmaila?
0 0

8igora9

#7077820Napisano: 02.02.2023 12:39:53
[quote=Nie przychodzi email zwrotny z potwierdzeniem wzięcia udziału w konkursie.
monisss]
8igora9 napisał(a):

Ktoś coś wie o tym ptasim mleczku z Gmaila? Wysyłacie jeszcze raz zgłoszenia na te paragony, ale z innego maila? 

a co jest nie tak z gmaila?
0 0

monisss

#7077821Napisano: 02.02.2023 12:40:32
8igora9 napisał(a):

[quote=Nie przychodzi email zwrotny z potwierdzeniem wzięcia udziału w konkursie.
monisss]

8igora9 napisał(a):

Ktoś coś wie o tym ptasim mleczku z Gmaila? Wysyłacie jeszcze raz zgłoszenia na te paragony, ale z innego maila? 

a co jest nie tak z gmaila?

ja mam zwrotny na gmailu
0 0

alexandra_sasa

#7077826Napisano: 02.02.2023 12:53:50
monisss napisał(a):

8igora9 napisał(a):

[quote=Nie przychodzi email zwrotny z potwierdzeniem wzięcia udziału w konkursie.
monisss]

8igora9 napisał(a):

Ktoś coś wie o tym ptasim mleczku z Gmaila? Wysyłacie jeszcze raz zgłoszenia na te paragony, ale z innego maila? 

a co jest nie tak z gmaila?

ja mam zwrotny na gmailu
Ja chyba też nie dostałam maila zwrotnego. tylko info na stronie dziękujemy za zgłoszenie.
0 0