Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

wiolka252

#7079200 Napisano: 10.02.2023 10:43:54
8igora9 napisał(a):

Wróciłam do grania w konkursach po około 10 latach. Kiedyś przestałam, bo przeprowadziłam się za granicę, a wtedy do odbioru większości nagród chcieli podpis i okazanie dowodu osobistego. 
Z tego co właśnie tutaj przeczytałam wnioskuje, że teraz już nie można robić takich rzeczy?  Pytam, ponieważ czasami chciałabym jakąś nagrodę przekierować  do mojej rodziny, która mieszka w innym mieście, ale boje się, że kurier może im tej nagrody nie wydać.

Mam kuzynkę, która w konkursy i mieszka za granicą. Wygrane wysyła na adres mamy i nigdy nie było problemu 
0 0

Agnes

#7079201 Napisano: 10.02.2023 10:49:59
wiolka252 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Wróciłam do grania w konkursach po około 10 latach. Kiedyś przestałam, bo przeprowadziłam się za granicę, a wtedy do odbioru większości nagród chcieli podpis i okazanie dowodu osobistego. 
Z tego co właśnie tutaj przeczytałam wnioskuje, że teraz już nie można robić takich rzeczy?  Pytam, ponieważ czasami chciałabym jakąś nagrodę przekierować  do mojej rodziny, która mieszka w innym mieście, ale boje się, że kurier może im tej nagrody nie wydać.

Mam kuzynkę, która w konkursy i mieszka za granicą. Wygrane wysyła na adres mamy i nigdy nie było problemu 

przez rok mieszkałam w UK i grałam cały czas podając adres w Polsce, odbierała moja mama bez problemu
0 0

zielonaszpilka

#7079204 Napisano: 10.02.2023 11:46:16
case napisał(a):

Hasztag "złota łopatka" ale dawno tu nie zaglądałem, a to ciekawy wątek, więc czuję się wywołany do tablicy. Dla tych, co nie wiedzą - jestem z NAV.

Hej:) miło Cię znowu widzieć emotka
Twój post dużo rozjaśnia, ale też daje dużo pomysłów, jak obejść niektóre rzeczy, więc z jednej strony fajnie, że pokazujesz nam jak to wygląda od zaplecza, a z drugiej strony trochę mam obawy, że podsunąłeś niektórym niezbyt regulaminowe pomysły ;) 

Wydaje mi się, że wiem o jakim mechanizmie piszesz w kwestii tych setek paragonów, ale z niecierpliwością czekam na nowe zapisy w regulaminie;)

I piszesz też o czymś, co wkurza mnie niemiłosiernie i zdarza się w wielu różnych miejscach/branżach - liczą się cyferki choćby nic za nimi nie stało.  Ważne, że można pochwalić się przed zarządem imponującym wynikiem. Zarząd nie będzie wnikał, co za tym wynikiem stoi. Kierownicy średniego szczebla wiedzą, że to pic, ale nikomu nie zależy, żeby to zrobić dobrze. Mam nadzieję, że ta sytuacja nie zniechęci Was do walczenia z oszustami i botami, chociaż trudno mi uwierzyć, żeby po takiej akcji jeszcze chciało Wam się kopać z koniem emotka  

picola1

#7079207 Napisano: 10.02.2023 11:59:29
Case, dziękuję za to co napisałeś, dobrze jest poznać opinię kogoś z agencji. Chciałam zapytać czy ta weryfikacja paragonów polegała na obowiązku wysłania przez zwycięzcę wszystkich oryginałów? Bo jeśli to był tylko mail lub telefon do sklepu, to sorry, ale to nie jest rzetelna weryfikacja. Może warto wprowadzić zapisy o możliwości żądania oryginałów w przypadku podejrzeń o nieuczciwe praktyki? Też z ciekawością czekam na nowe zapisy regulaminów emotka
1 simonapp 0

simonapp

#7079208 Napisano: 10.02.2023 12:03:44
zielonaszpilka napisał(a):

case napisał(a):

Hasztag "złota łopatka" ale dawno tu nie zaglądałem, a to ciekawy wątek, więc czuję się wywołany do tablicy. Dla tych, co nie wiedzą - jestem z NAV.

Hej:) miło Cię znowu widzieć emotka
Twój post dużo rozjaśnia, ale też daje dużo pomysłów, jak obejść niektóre rzeczy, więc z jednej strony fajnie, że pokazujesz nam jak to wygląda od zaplecza, a z drugiej strony trochę mam obawy, że podsunąłeś niektórym niezbyt regulaminowe pomysły ;) 

Wydaje mi się, że wiem o jakim mechanizmie piszesz w kwestii tych setek paragonów, ale z niecierpliwością czekam na nowe zapisy w regulaminie;)

I piszesz też o czymś, co wkurza mnie niemiłosiernie i zdarza się w wielu różnych miejscach/branżach - liczą się cyferki choćby nic za nimi nie stało.  Ważne, że można pochwalić się przed zarządem imponującym wynikiem. Zarząd nie będzie wnikał, co za tym wynikiem stoi. Kierownicy średniego szczebla wiedzą, że to pic, ale nikomu nie zależy, żeby to zrobić dobrze. Mam nadzieję, że ta sytuacja nie zniechęci Was do walczenia z oszustami i botami, chociaż trudno mi uwierzyć, żeby po takiej akcji jeszcze będzie Wam się chciało kopać z koniem emotka  

Każda strona ma tutaj rację. 
Mogę się też podzielić moimi spostrzeżeniami, które chociaż w części potrafią wyeliminować  -
różnych maści  i  sposobów -   "ZBIERACZY"  paragonów. 
1) Wystarczą zapisy w Regulaminie, że trzeba kupić np. 2lub3 produkty na 1zgłoszenie. 
2) Zakup za określoną kwotę. 
3) Kody drukowane KONIECZNIE W ŚRODKU opakowań, ( sery szczególnie!!!) 
tak żeby produkt trzeba było rozpakować.  
4) Paragon przesyłany od razu ze zgłoszeniem. 

anialistopad

#7079209 Napisano: 10.02.2023 12:09:25
Powinno się wgrywać paragon przy zgłoszeniu to raz ,a dwa jak ktoś wysyła setki zgłoszeń powinien odesłać wszystkie oryginały paragonów ,które zgłosił 

rufus

#7079215 Napisano: 10.02.2023 12:46:48
Wejdzie piniata do paczkomatu czy lepiej nie przekierowywać?
0 0

nanajka81

#7079216 Napisano: 10.02.2023 12:49:00
rufus napisał(a):

Wejdzie piniata do paczkomatu czy lepiej nie przekierowywać?

podobno to jest duuuże aczkolwiek mąż jeszcze nie dostał. PS. Piniata z 2 lata wstecz do paczkomatu by nie weszła. Też było duże pudło.
1 rufus 0

Monika11

#7079217 Napisano: 10.02.2023 12:53:30
nanajka81 napisał(a):

rufus napisał(a):

Wejdzie piniata do paczkomatu czy lepiej nie przekierowywać?

podobno to jest duuuże aczkolwiek mąż jeszcze nie dostał. PS. Piniata z 2 lata wstecz do paczkomatu by nie weszła. Też było duże pudło.

Ok już dowiedziałam się u źródła - u kuriera-nie weszło by do paczkomatu emotka

sesyjnie1

#7079218 Napisano: 10.02.2023 12:57:06
rufus napisał(a):

Wejdzie piniata do paczkomatu czy lepiej nie przekierowywać?

Bardzo duże opakwoanie, nie wejdzie 

chyba ze w większych miastach są większe paczkomaty xD
1 rufus 0

adamo86

#7079223 Napisano: 10.02.2023 13:01:53
sesyjnie1 napisał(a):

rufus napisał(a):

Wejdzie piniata do paczkomatu czy lepiej nie przekierowywać?

Bardzo duże opakwoanie, nie wejdzie 

chyba ze w większych miastach są większe paczkomaty xD

Paczkomaty pewnie większe, ale skrytki tylko do gabarytu C emotka

nanajka81

#7079224 Napisano: 10.02.2023 13:03:30

case napisał(a):


a ja mam pytanie: kto wymyśla te nagrody wszystkie? Klient czy to należy do organizatora?
1 bezaczek7 0

anialistopad

#7079247 Napisano: 10.02.2023 14:43:39
Dostaliście jakies dokumenty do głośników z karnawałowej loterii Coca cola ? 
0 0

visserarthur

#7079251 Napisano: 10.02.2023 15:14:05
Skąd wiadomo, że osoba jest z NAV... Nic interesującego nie napisała. Co do polityki sklepu. Obstawiam Kaufland, Auchan, Carrefour też wchodzi w grę, choć ma "mniej dni" emotka .
Pan autor już nabrał doświadczenia od 2017 roku, czy dalej wierzy w swoje "I dziękuję apoccalipsa - tak, Wy jesteście dla nas. Tak, ale my dla Was, bo bez organizatorów moglibyście sobie najwyżej popisać na forum e-fajniegdybyistnialykonkursy.info "?

Najistotniejszy jest Konsument- jeśli go nie będzie, nie będzie sprzedaży, pieniędzy, akcji marketingowych, więc organizatorzy akcji są później, gdy jakoś się już to toczy, trzeba zwiększyć sprzedaż, wygrać z konkurencją. Produkt sobie może być- jak nie uda się go wcisnąć Konsumentowi, pieniążków nie będzie i musi odejść w zapomnienie, bo się nie przyjął...
0 0

case

#7079257 Napisano: 10.02.2023 15:48:16
nanajka81 napisał(a):

case napisał(a):


a ja mam pytanie: kto wymyśla te nagrody wszystkie? Klient czy to należy do organizatora?

Odpowiedź brzmi: to zależy emotka

Są klienci, którzy nagrody mają z góry dane przez np. zagraniczną centralę.
Są tacy, którzy mają nagrody  góry dane przez centralę, ale z możliwością dostosowania do rynku lokalnego (np. ma być samochód miejski, ale jaki to sobie sami dobierzcie).
Są sytuacje, kiedy klient nie wyznacza konkretnych nagród, ale daje silny kierunek - że na przykład mają być koniecznie związane z podróżami.
A bywa tak, że spójność nagród ze "światem marki" jest drugorzędna, i wtedy najczęściej wchodzą generyczne rzeczy - gotówka itd. 

W dwóch ostatnich punktach najczęściej agencje przedstawiają koncepty nagród, a klient je akceptuje lub nie.

misiamarysia

#7079258 Napisano: 10.02.2023 15:56:01
Mam pytanie do osób, które już dostały piniatę (ja czekam za I etap). Czy jest potwierdzenie odbioru / dokumenty zwrotne?
0 0

sesyjnie1

#7079264 Napisano: 10.02.2023 16:28:59
misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie do osób, które już dostały piniatę (ja czekam za I etap). Czy jest potwierdzenie odbioru / dokumenty zwrotne?

Nie ma 

nanajka81

#7079266 Napisano: 10.02.2023 16:46:03
case napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

case napisał(a):


a ja mam pytanie: kto wymyśla te nagrody wszystkie? Klient czy to należy do organizatora?

Odpowiedź brzmi: to zależy emotka

Są klienci, którzy nagrody mają z góry dane przez np. zagraniczną centralę.
Są tacy, którzy mają nagrody  góry dane przez centralę, ale z możliwością dostosowania do rynku lokalnego (np. ma być samochód miejski, ale jaki to sobie sami dobierzcie).
Są sytuacje, kiedy klient nie wyznacza konkretnych nagród, ale daje silny kierunek - że na przykład mają być koniecznie związane z podróżami.
A bywa tak, że spójność nagród ze "światem marki" jest drugorzędna, i wtedy najczęściej wchodzą generyczne rzeczy - gotówka itd. 

W dwóch ostatnich punktach najczęściej agencje przedstawiają koncepty nagród, a klient je akceptuje lub nie.

A jeżeli to agencje przedstawiają koncepcję to czym się sugerują przy wyborze potencjalnych nagród? Zauważyłam że w jednym czasie w różnych konkursach są właściwie bardzo podobne nagrody: bluzy, koszulki, czapki, głośniki (koniecznie JBL) jakieś tam słuchawki, bilety do kina (przeważnie do CC - mało kiedy do kina helios) I kto projektuje te straszne wzory na ciuchy? Bo LECH fajnie z tego wybrnął i nie wstyd nosić ich ciuchów ale co niektóre rzeczy są tak straszne że od razu mnie odrzuca o granie o coś takiego.

soulfly

#7079292 Napisano: 10.02.2023 20:29:27
Czy maile na Interię nie docierają od Smolara?
0 0

lasiglasty

#7079294 Napisano: 10.02.2023 21:02:10
soulfly napisał(a):

Czy maile na Interię nie docierają od Smolara?

Docierają
0 0