Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

paula9891

#7079148 Napisano: 09.02.2023 21:28:47
adamo86 napisał(a):

Nie brałem udziału w Konkurs "Ptasie Mleczko - Podziel się z miłością" w 2 tygodniu, ale o co chodzi w wynikach, że tak mało jest BOXów rozdanych?
I 400zł też tylko 2x
Tam pokazują tylko tych co są już zweryfikowani? Czy informują przez kilk

Myślę, że pokazują się zweryfikowani emotka
1 adamo86 0

ananaska

#7079156 Napisano: 09.02.2023 22:06:49
panasa napisał(a):

simonapp napisał(a):

simonapp napisał(a):

Konkurs MICHEL ANGELO rozstrzygnięty. 
Wśród zdjęć  3 nagrodzone są     niezgodnie     z Regulaminem. 
Pkt 1.4.5 Mówi, że na zdjęciu może znajdować się wyłącznie wizerunek uczestnika. 
Z   uczestnictwa pozostał    DUŻY   NIESMAK i zniechęcenie   emotka  
Konkursowicze i Agencje - czytajcie Regulaminy. emotka

Czy ktoś jeszcze brał udział?

ja w ostatnim etapie, nie zostałam jednak doceniona 🤣

a które zdjęcia są według Ciebie niezgodne z regulaminem? Bo dla mnie wszystkie są ok.
0 0

fan-mandaryny

#7079159 Napisano: 09.02.2023 23:11:48
Jakie są produkty konkursowe w konkursie Nav Agency w sklepie internetowym Frisco? Kompletnie nie wiem, jak ich szukać i które to są...
0 0

elmas

#7079165 Napisano: 10.02.2023 03:10:28
fan-mandaryny napisał(a):

Jakie są produkty konkursowe w konkursie Nav Agency w sklepie internetowym Frisco? Kompletnie nie wiem, jak ich szukać i które to są...

Listę produktów znajdziesz na stronie konkursu - pod zdjęciem uśmiechniętej kobiety z torbą pełną zakupów emotka

barraquito

#7079166 Napisano: 10.02.2023 05:14:24
W jakim konkursie mozna wygrac soda stream? Dzięki za podpowiedzi z góry emotka
0 0

bezaczek7

#7079167 Napisano: 10.02.2023 06:12:15
barraquito napisał(a):

W jakim konkursie mozna wygrac soda stream? Dzięki za podpowiedzi z góry emotka

https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-kikkoman-jeden-sos-moc-jakosci-tysiace-mozliwosci emotka ">https://www.e-kon...ace-mozliwosci emotka

olywka

#7079173 Napisano: 10.02.2023 08:27:18
Konkurs Lay's w żabce. Mam zerknąć  na plakat i zaproponować do niego swój tytuł  emotka   Problem w tym, że nie widzę na messengerze żadnego zdjęcia z plakatem 😅 Czy mógłby ktoś udostępnić jego zdjęcie? Z góry dziękuję emotka
0 0

adamo86

#7079174 Napisano: 10.02.2023 08:28:31
olywka napisał(a):

Konkurs Lay's w żabce. Mam zerknąć  na plakat i zaproponować do niego swój tytuł  emotka   Problem w tym, że nie widzę na messengerze żadnego zdjęcia z plakatem 😅 Czy mógłby ktoś udostępnić jego zdjęcie? Z góry dziękuję emotka

U nich w regulaminie zawsze są wszystkie obrazki

olywka

#7079176 Napisano: 10.02.2023 08:30:02
adamo86 napisał(a):

olywka napisał(a):

Konkurs Lay's w żabce. Mam zerknąć  na plakat i zaproponować do niego swój tytuł  emotka   Problem w tym, że nie widzę na messengerze żadnego zdjęcia z plakatem 😅 Czy mógłby ktoś udostępnić jego zdjęcie? Z góry dziękuję emotka

U nich w regulaminie zawsze są wszystkie obrazki

Dzięki, przyznam się bez bicia, że tym razem nie zajrzałam w regulamin 🙈
0 0

kkrystek11984

#7079181 Napisano: 10.02.2023 09:11:54
Dostał ktoś info o wysyłce piniaty z 2 etapu ?
0 0

adamo86

#7079183 Napisano: 10.02.2023 09:14:32
kkrystek11984 napisał(a):

Dostał ktoś info o wysyłce piniaty z 2 etapu ?

Ja mam w apce InPostu od kilku dni "W trakcie przygotowania"
0 0

Agulina

#7079184 Napisano: 10.02.2023 09:14:38
[quote=Mam w aplikacji inpost od wczoraj informacje ze przesyłka w przygotowaniu, ale jeszcze nie wysłali



kkrystek11984]Dostał ktoś info o wysyłce piniaty z 2 etapu ?
0 0

case

#7079189 Napisano: 10.02.2023 10:05:46
simonapp napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

androm napisał(a):

daisygirl napisał(a):

reinmar napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

rooney napisał(a):

Przejrzałam sobie do sobotniej kawki wyniki Almette, o parę dni spóźniona...

Myślę, że miałabym większe szanse na ten codzienny 1000, gdybym miała to szczęście mieszkać w Aleksandrowie Łódzkim emotka  Może to nie jest casus Serenady, ale... Pan Jacek, Adam i Dariusz gonią wynik w każdej tego typu "loterii"  emotka

To tak jak KALISZ w "loteriach" NAV... 

Tak, w obu ostatnich Lavazzach połowa wygranych to Kalisz. Ciekawe jak to działa.

a nie mylsicie ze to np jacys informatycy czy po prostu ktos łebski w te tematy i ma np do tego oprogramowanie?

ano na pewno, przecież wiadomo, że to nie jest uczciwie wygrane

Szkoda ze agencja nie ma na to sposobu. 

No dobra, niech sobie wygrają 1 na osobę, albo jeszcze lepiej 1 na gospodarstwo  a resztę zostawią nam. 
Gdyby w Regulaminie były takie zapisy, to może by i coś nagród zostało. emotka
Oczywiście, gdy nie będzie zapisów, że nagrody przechodzą na organizatora. emotka
No i jak tu coś wygrać? 

Hasztag "złota łopatka" ale dawno tu nie zaglądałem, a to ciekawy wątek, więc czuję się wywołany do tablicy. Dla tych, co nie wiedzą - jestem z NAV.
Dla nas osoby wygrywające zbyt często też są swego rodzaju bolączką - bo powodują właśnie podejrzenia tego typu "że to nie jest uczciwie wygrane".

Niestety i z przykrością informuję, że jest uczciwie wygrane... i jednocześnie nie do końca. A nie jest prawdą, jakoby agencja nic z tym nie robiła, bo robi.

Nie mogę napisać, w jaki sposób ta osoba "obchodzi system", natomiast mogę powiedzieć z całą stanowczością i podpisując się pod tym, że jest kilka osób (lub jedna z multikontem, to już trudno powiedzieć), które dodają zgłoszenia idące w tysiące. Nie ma w tym fałszerstwa, ani tym bardziej nie zaszły tu żadne "działania hakerskie" mające na celu np. poznanie bramek, czy coś. Paragony tej osoby/osób przeszły niejednokrotnie weryfikację najwyższego poziomu, tj w porozumieniu z centralą sieci, z której paragony pochodzą (a jest to zawsze jedna i ta sama sieć) - ich autentyczność została potwierdzona.
100% paragonów zgłoszonych jest autentycznych, to znaczy faktycznie został dokonany zakup, którego dotyczą.

Paragony pochodzą jednak nieprzypadkowo z tej właśnie sieci, bo ma ona pewną politykę, która w kontekście zgłoszeń do loterii może prowadzić do pewnych nadużyć, a na co oczywiście nie mamy wpływu (w sensie - na politykę sieci handlowej)
W kolejnych loteriach mamy już jednak zapisy regulaminowe, które jeśli nawet nie wyeliminują tych nadużyć, to przynajmniej sprawią, że proceder stanie się bardzo nieopłacalny lub cholernie uciążliwy emotka Więcej napisać nie mogę, jednak sam trzymam kciuki za to, żeby te osoby się baaaaaardzo zdziwiły teraz.

No ale ogółem smutna konstatacja jest taka, że kiedy wypracowaliśmy skuteczne narzędzia informatyczne i prawne pozwalające na eliminację fałszerzy paragonów w znacznym stopniu, znaleźli się tacy jak powyżej, i robota od nowa... emotka

Co do limitowania na osobę czy nawet na gospodarstwo domowe... to mogę napisać otwartym tekstem, bo to jest żadna tajemnica i temat, z którym usiłowaliśmy walczyć od wielu lat.
Limit na osobę - a jak zdefiniować osobę? Ok, przy nagrodach w loterii o wartości powyżej 2280 zł jest to do zrobienia (teoretycznie), bo laureat musi podać nawet takie dane jak pesel. No ale jaki problem wystawić wtedy do nagrody męża, dziecko, sąsiada, kogokolwiek? Przy mniejszych nagrodach czy konkursach obejście systemu jest jeszcze prostsze, bo nie możemy żądać takich danych jak PESEL, więc dane do wysyłki ktoś może podać absolutnie randomowe. Przypominam, że jest RODO, które nakazuje zbierać absolutne minimum danych, jakie są potrzebne do realizacji danej akcji.

Limit na gospodarstwo domowe - to też zabawne, bo obejście jest banalnie proste. Mieszkasz na ulicy Kowalskiego 5/16? Albo w domu jednorodzinnym przy Kowalskiego 5? I nazywasz się Jan Kowalski? Ależ nic prostszego, podajesz dane "Anna Kowalska" i do numeru domu jednorodzinnego lub mieszkania w przypadku bloku, dopisujesz literkę. 5a, 5b, 5c, i tak dalej. Że taki adres i osoba nie istnieją? No i co z tego? Kurier nie mogąc znaleźć adresu, albo uzna, że to wszystko pod piątkę, albo przyjedzie pod piątkę zapytać i się dowie, że "to tutaj, tylko literówka w adresie, a ta Anna to jest w pracy, przyjmę za nią". Legitymować z dowodu nie możemy, a nawet gdybyśmy mogli, to przypomnę, że w dowodach nie ma już adresów.

O limitowaniu nagród wysyłanych mailem czy w formie przelewu na konto już nawet nie wspomnę, bo wiadomo, że każdy może założyć absolutnie dowolną liczbę maili. Z kontami nie jest tak łatwo, no ale umówmy się, sam mBank pozwala Ci posiadać nawet 6 czy 7 rachunków w ramach jednego konta klienta. Jeśli dla kogoś takie zabawy to sposób na konkretne zarobkowanie, to poświęci chwilę na założenie kont w kilku bankach, pozakłada w nich oszczędnościówki i też może mieć niezliczoną ilość numerów kont.

Walka z tymi wiatrakami wciąż trwa i zapewniam, że w szanującej się agencji ciągle wypracowywane są rozwiązania pozwalające w jakimś stopniu eliminować takich zawodników. Z lepszym lub gorszym skutkiem... a RODO NAPRAWDĘ wybiło agencjom z ręki pewne atuty, jak na przykład możliwość prowadzenia słynnych niegdyś "czarnych list", bo prowadzenie takich list po zakończeniu danej akcji jest po prostu nielegalne (dane os. są usuwane niezwłocznie kiedy ustaje celowość ich przetwarzania. Argument "bo mamy podejrzenia i kogoś nie lubimy" nie jest odpowiednio celowy, niestety).

PS. Zawsze na końcu wszystkich rozważań jest klient zlecający akcję i jego oczekiwania. Ostatnio zrobiliśmy pewną akcję - to była jej ogółem czwarta edycja, a pierwsza prowadzona przez nas. Pochwaliliśmy się sukcesem, że dzięki naszym zabiegom wyeliminowaliśmy całkowicie z gry boty.
No i dostaliśmy wp...ol, bo po eliminacji botów wyniki (ilość zgłoszeń) w akcji była znacznie niższa niż we wszystkich poprzednich edycjach, a to był bardzo ważny KPI do chwalenia się przed zarządem... no i bądź tu mądry emotka

rena-cz

#7079192 Napisano: 10.02.2023 10:21:15
Konkurs Spełniaj Grzeszki, ktoś wie jak wpisać numer faktury? Mam kilka liter przed i niestety formularz nie przepuszcza  emotka
0 0

case

#7079194 Napisano: 10.02.2023 10:30:54
rena-cz napisał(a):

Konkurs Spełniaj Grzeszki, ktoś wie jak wpisać numer faktury? Mam kilka liter przed i niestety formularz nie przepuszcza  emotka

Wpisz same cyfry. Jeśli coś wygrasz, moderatorzy poprawią w systemie.
1 rena-cz 0

ReneK

#7079195 Napisano: 10.02.2023 10:31:22
rena-cz napisał(a):

Konkurs Spełniaj Grzeszki, ktoś wie jak wpisać numer faktury? Mam kilka liter przed i niestety formularz nie przepuszcza  emotka

Spróbuj łącznie bez ukosników !
1 rena-cz 0

rena-cz

#7079196 Napisano: 10.02.2023 10:32:50
ReneK napisał(a):

rena-cz napisał(a):

Konkurs Spełniaj Grzeszki, ktoś wie jak wpisać numer faktury? Mam kilka liter przed i niestety formularz nie przepuszcza  emotka

Spróbuj łącznie bez ukosników !

Nie mam ukośników, tylko litery i cyfry. Faktura ze sklepu Barbora. Chyba wpiszę same cyfry
0 0

sabaka

#7079197 Napisano: 10.02.2023 10:34:47
rena-cz napisał(a):

Konkurs Spełniaj Grzeszki, ktoś wie jak wpisać numer faktury? Mam kilka liter przed i niestety formularz nie przepuszcza  emotka

Ja wklejalam nr faktury z ukośnikami, przeszło normalnie 
0 0

aguagu

#7079198 Napisano: 10.02.2023 10:36:30
rena-cz napisał(a):

ReneK napisał(a):

rena-cz napisał(a):

Konkurs Spełniaj Grzeszki, ktoś wie jak wpisać numer faktury? Mam kilka liter przed i niestety formularz nie przepuszcza  emotka

Spróbuj łącznie bez ukosników !

Nie mam ukośników, tylko litery i cyfry. Faktura ze sklepu Barbora. Chyba wpiszę same cyfry

Możesz wpisać nr faktury w notatniku np. i wkleić. emotka
0 0

8igora9

#7079199 Napisano: 10.02.2023 10:36:55
Wróciłam do grania w konkursach po około 10 latach. Kiedyś przestałam, bo przeprowadziłam się za granicę, a wtedy do odbioru większości nagród chcieli podpis i okazanie dowodu osobistego. 
Z tego co właśnie tutaj przeczytałam wnioskuje, że teraz już nie można robić takich rzeczy?  Pytam, ponieważ czasami chciałabym jakąś nagrodę przekierować  do mojej rodziny, która mieszka w innym mieście, ale boje się, że kurier może im tej nagrody nie wydać.
0 0