Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

visserarthur

#7087487 Napisano: 07.04.2023 21:10:26
marcella napisał(a):

Ferdia napisał(a):

kate86 napisał(a):

Jak u Was skuteczność w Winiarach? U mnie 2/20… myślicie, ze tyle zgłoszeń mieli ze tak ciężko trafić? Tam nie ma rezerwy, nie?

To ja chyba pogratuluję skuteczności, bo u mnie 0 na ok. 15.

0/17 smutek

Reklama w tv leciała, a ludzie na święta majonez kupują, to i mogło być dużo zgłoszeń.
0 0

pusheen

#7087491 Napisano: 07.04.2023 21:37:51
Mnie bardziej martwi na co komu 20 słoików majonezu. emotka  U mnie 0/1, więcej nie przejem.
0 0

visserarthur

#7087493 Napisano: 07.04.2023 21:55:20
pusheen napisał(a):

Mnie bardziej martwi na co komu 20 słoików majonezu. emotka  U mnie 0/1, więcej nie przejem.

Czyli jesteś niegotująca jak ja, albo tylko fit. Moja siostra robi sałatki, sosy do pizzy i sam nie wiem co jeszcze, ale zużywa płynnie w miarę...
0 0

Majkii

#7087494 Napisano: 07.04.2023 22:00:01
Winiary tyle nagród, więcej niż zawsze, a bardzo bardzo trudno było trafić... Dobrze że dziś już koniec tej loterii emotka

pusheen

#7087495 Napisano: 07.04.2023 22:18:09
visserarthur napisał(a):

pusheen napisał(a):

Mnie bardziej martwi na co komu 20 słoików majonezu. emotka  U mnie 0/1, więcej nie przejem.

Czyli jesteś niegotująca jak ja, albo tylko fit. Moja siostra robi sałatki, sosy do pizzy i sam nie wiem co jeszcze, ale zużywa płynnie w miarę...

Gotuję codziennie. emotka  Fit nie jestem, ale takie mocno kaloryczne i niezdrowe produkty staram się zjadać jednak w jak najmniejszej ilości. emotka
0 0

norweska20

#7087498 Napisano: 08.04.2023 00:41:09
visserarthur napisał(a):

marcella napisał(a):

Ferdia napisał(a):

kate86 napisał(a):

Jak u Was skuteczność w Winiarach? U mnie 2/20… myślicie, ze tyle zgłoszeń mieli ze tak ciężko trafić? Tam nie ma rezerwy, nie?

To ja chyba pogratuluję skuteczności, bo u mnie 0 na ok. 15.

0/17 smutek

Reklama w tv leciała, a ludzie na święta majonez kupują, to i mogło być dużo zgłoszeń.

Reklama w tv to tylko jak dla mnie "przypominajka " dla konkursowiczow. Na jakieś 10lat doświadczenia w handlu ( obecnie już nie pracuje w sklepie 4 lata )  3 razy zdarzyło mi się że klient poprosił  o paragon kupując produkt konkursowy, potem  okazało się ,że 2 to osoby z forum emotka   a 3 pani sama poinformowała że  to na loterie emotka  ( uwielbiam tą panią Marysie ,+/- 70 lat i gra w konkursy  a nagrody daje wnukom ) Napewno  ktoś tam pod wpływem impulsu z Reklamay zagra w loterii ( to oczywista sprawa ) ale i tak większość zgloszen to konkursowicze
0 0

norweska20

#7087499 Napisano: 08.04.2023 00:45:52
I
pusheen napisał(a):

Mnie bardziej martwi na co komu 20 słoików majonezu. emotka  U mnie 0/1, więcej nie przejem.

To ja Ci powiem tak : na stanie 5 domowników więc majo najczęściej idzie do sałatek, sosów,polecam też  karczek zapiekany z majonezem i cebulą ....a w maju komunia córki więc też trochę zejdzie emotka   coś tam sprzedałam w pracy ,więc ogólnie się nie przeterminuje

cleo25

#7087510 Napisano: 08.04.2023 09:14:34
U mnie 0/6. I tak zaszalałam z zakupami, bo ten majonez Winiary ma beznadziejny skład.  Dałam przyjaciółce, która uparcie go jada. My wolimy Kielecki  emotka

fan-mandaryny

#7087512 Napisano: 08.04.2023 12:17:30
Zapraszam tych, co wygrali odkurzacz Tefala X Force u Smolara do forum lub mają to urządzenie. Rozmowy w wątku WC rozmowy o wszystkim. Nie chce tutaj robić off topu, a tam rzadko kto zagląda.
0 0

reolo3

#7087526 Napisano: 08.04.2023 17:24:21
Gdzie kupujecie grając na paragon Halvetic, gdzie jest w miarę tanio?
0 0

koniczynka123

#7087542 Napisano: 08.04.2023 20:54:42
reolo3 napisał(a):

Gdzie kupujecie grając na paragon Halvetic, gdzie jest w miarę tanio?

Najtaniej w necie emotka ale to i tak spory wydatek
1 reolo3 0

fan-mandaryny

#7087595 Napisano: 10.04.2023 13:09:44
koniczynka123 napisał(a):

reolo3 napisał(a):

Gdzie kupujecie grając na paragon Halvetic, gdzie jest w miarę tanio?

Najtaniej w necie emotka ale to i tak spory wydatek

Na Fb nie odpisuje mi nikt pod zdjeciem konkursowym. Twierdzą, że wszystkie informacje są w regulaminie. Jak wiemy z regulaminu, uczestnikiem konkursu są „rolnicy”. Na to, aby mieć status rolnika, potrzeba mieć minimum 1 hektar ziemi na własność lub ja dzierżawić. Potrzebne jest ewidentnie oświadczenie osoby użytkujące to gospodarstwo rolne, przez zarządce gminy. Mam nadzieje, ze będzie to egzekwowane. Konkurs dla rolników, to konkurs dla rolników - kropka.

halliday

#7087599 Napisano: 10.04.2023 15:57:36
fan-mandaryny napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

reolo3 napisał(a):

Gdzie kupujecie grając na paragon Halvetic, gdzie jest w miarę tanio?

Najtaniej w necie emotka ale to i tak spory wydatek

Na Fb nie odpisuje mi nikt pod zdjeciem konkursowym. Twierdzą, że wszystkie informacje są w regulaminie. Jak wiemy z regulaminu, uczestnikiem konkursu są „rolnicy”. Na to, aby mieć status rolnika, potrzeba mieć minimum 1 hektar ziemi na własność lub ja dzierżawić. Potrzebne jest ewidentnie oświadczenie osoby użytkujące to gospodarstwo rolne, przez zarządce gminy. Mam nadzieje, ze będzie to egzekwowane. Konkurs dla rolników, to konkurs dla rolników - kropka.

jeśli chodzi o konkurs bez paragonu to tam nikt nie sprawdza czy się jest rolnikiem czy nie. A nie wiem czy tam też jest zapis ze trzeba być rolnikiem. Ale pewnie tylko przy porsche będą sprawdzać taki status, lecz musi być zapisane w regulaminie ze mogą to zrobić.
0 0

fan-mandaryny

#7087602 Napisano: 10.04.2023 16:56:54
halliday napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

reolo3 napisał(a):

Gdzie kupujecie grając na paragon Halvetic, gdzie jest w miarę tanio?

Najtaniej w necie emotka ale to i tak spory wydatek

Na Fb nie odpisuje mi nikt pod zdjeciem konkursowym. Twierdzą, że wszystkie informacje są w regulaminie. Jak wiemy z regulaminu, uczestnikiem konkursu są „rolnicy”. Na to, aby mieć status rolnika, potrzeba mieć minimum 1 hektar ziemi na własność lub ja dzierżawić. Potrzebne jest ewidentnie oświadczenie osoby użytkujące to gospodarstwo rolne, przez zarządce gminy. Mam nadzieje, ze będzie to egzekwowane. Konkurs dla rolników, to konkurs dla rolników - kropka.

jeśli chodzi o konkurs bez paragonu to tam nikt nie sprawdza czy się jest rolnikiem czy nie. A nie wiem czy tam też jest zapis ze trzeba być rolnikiem. Ale pewnie tylko przy porsche będą sprawdzać taki status, lecz musi być zapisane w regulaminie ze mogą to zrobić.

W formularzu wpisuje się informacje o gruntach, nie zastwnawia Was to? Nie sądzę, że to do celów statystycznych. Wygrywając samochód, chcę mieć pewność że go dostanę, a nie że przez czyjeś widzimisię zostanie mi odebrany. Zanim wezmę udział muszę się upewnić. W przeciwnym razie zachęcę moją Mamę do udziału.
0 0

amastowa

#7087620 Napisano: 10.04.2023 21:45:01
fan-mandaryny napisał(a):

halliday napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

reolo3 napisał(a):

Gdzie kupujecie grając na paragon Halvetic, gdzie jest w miarę tanio?

Najtaniej w necie emotka ale to i tak spory wydatek

Na Fb nie odpisuje mi nikt pod zdjeciem konkursowym. Twierdzą, że wszystkie informacje są w regulaminie. Jak wiemy z regulaminu, uczestnikiem konkursu są „rolnicy”. Na to, aby mieć status rolnika, potrzeba mieć minimum 1 hektar ziemi na własność lub ja dzierżawić. Potrzebne jest ewidentnie oświadczenie osoby użytkujące to gospodarstwo rolne, przez zarządce gminy. Mam nadzieje, ze będzie to egzekwowane. Konkurs dla rolników, to konkurs dla rolników - kropka.

jeśli chodzi o konkurs bez paragonu to tam nikt nie sprawdza czy się jest rolnikiem czy nie. A nie wiem czy tam też jest zapis ze trzeba być rolnikiem. Ale pewnie tylko przy porsche będą sprawdzać taki status, lecz musi być zapisane w regulaminie ze mogą to zrobić.

W formularzu wpisuje się informacje o gruntach, nie zastwnawia Was to? Nie sądzę, że to do celów statystycznych. Wygrywając samochód, chcę mieć pewność że go dostanę, a nie że przez czyjeś widzimisię zostanie mi odebrany. Zanim wezmę udział muszę się upewnić. W przeciwnym razie zachęcę moją Mamę do udziału.

jakiś czas temu pisałam do organizatora @ z zapytaniem czy muszę być rolnikiem,
oto co odpisali: "Szanowna Pani

Z przykrością informujemy, że loteria jest przeznaczona wyłącznie dla osób będących rolnikami."

asiaaa85

#7087622 Napisano: 10.04.2023 22:12:48
U mnie 0/6. I tak zaszalałam z zakupami, bo ten majonez Winiary ma beznadziejny skład.  Dałam przyjaciółce, która uparcie go jada. My wolimy Kielecki

Dokładnie! Ja majonezu używam rzadko, ale ostatnio potrzebowałam zrobić sos czosnkowy i będąc w sklepie przypomniałam sobie o konkursie winiary, już wrzuciłam go do koszyka ale jak zobaczyłam na forum jak słaba jest skuteczność to wybrałam kielecki i nie żałuje , cena dużo lepsza a skład bez porównania emotka

asiaaa85

#7087623 Napisano: 10.04.2023 22:12:51
U mnie 0/6. I tak zaszalałam z zakupami, bo ten majonez Winiary ma beznadziejny skład.  Dałam przyjaciółce, która uparcie go jada. My wolimy Kielecki

Dokładnie! Ja majonezu używam rzadko, ale ostatnio potrzebowałam zrobić sos czosnkowy i będąc w sklepie przypomniałam sobie o konkursie winiary, już wrzuciłam go do koszyka ale jak zobaczyłam na forum jak słaba jest skuteczność to wybrałam kielecki i nie żałuje , cena dużo lepsza a skład bez porównania emotka
0 0

rogaliczek

#7087638 Napisano: 11.04.2023 09:31:18
norweska20 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

marcella napisał(a):

Ferdia napisał(a):

kate86 napisał(a):

Jak u Was skuteczność w Winiarach? U mnie 2/20… myślicie, ze tyle zgłoszeń mieli ze tak ciężko trafić? Tam nie ma rezerwy, nie?

To ja chyba pogratuluję skuteczności, bo u mnie 0 na ok. 15.

0/17 smutek

Reklama w tv leciała, a ludzie na święta majonez kupują, to i mogło być dużo zgłoszeń.

Reklama w tv to tylko jak dla mnie "przypominajka " dla konkursowiczow. Na jakieś 10lat doświadczenia w handlu ( obecnie już nie pracuje w sklepie 4 lata )  3 razy zdarzyło mi się że klient poprosił  o paragon kupując produkt konkursowy, potem  okazało się ,że 2 to osoby z forum emotka   a 3 pani sama poinformowała że  to na loterie emotka  ( uwielbiam tą panią Marysie ,+/- 70 lat i gra w konkursy  a nagrody daje wnukom ) Napewno  ktoś tam pod wpływem impulsu z Reklamay zagra w loterii ( to oczywista sprawa ) ale i tak większość zgloszen to konkursowicze

Ja wsumie kupiłam 14/1 i tylko jedna wygrana 200 zł to tak  średnio ale rok temu kupiłam 4 i trafiłam główna 30.000 więc miałam wtedy farta.

kalmia86

#7087646 Napisano: 11.04.2023 10:29:26
Znalazł ktoś pytanie na dziś na Travelist? Przejrzałam wszystkie oferty z Tatrami i nie znalazłam pytania...
0 0

Gość: olekmarcin

#7087673 Napisano: 11.04.2023 13:23:56
kalmia86 napisał(a):

Znalazł ktoś pytanie na dziś na Travelist? Przejrzałam wszystkie oferty z Tatrami i nie znalazłam pytania...

Wczoraj znalazłem bez problemu, dziś też nie mogę się doszukać...

0 0