Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ladyinred

#7097933 Napisano: 04.06.2023 11:53:10
W temacie somersby trzeba zachować kapsel? Nie widze w regulaminie, jest napisane o zachowanie kodu.
0 0

zielonaszpilka

#7097964 Napisano: 04.06.2023 15:20:49
rafi85642513 napisał(a):

Rodowita w regulaminie jest dziwny zapis i nie mogę się połapać . Osoby dodając filmik czy pokazujecie w nim swój wizerunek czy tylko wodę?

Może być sama woda, natomiast jeśli będzie wizerunek to może być tylko twój, nikogo innego nie może być na filmie. Zapis jest jasny - wizerunek autora filmu nie jest konieczny, ale może się na nim pojawić.
0 0

Yazpik

#7097967 Napisano: 04.06.2023 15:49:13
A czy ktoś też ma problem z Rodowitą? Wysyłam, kółko sie kręci, kręci, captcha wygasa i nic się nie dzieje. Żadnego podziękowania ani komunikatu... emotka
0 0

anaesth

#7097977 Napisano: 04.06.2023 16:35:05
Yazpik napisał(a):

A czy ktoś też ma problem z Rodowitą? Wysyłam, kółko sie kręci, kręci, captcha wygasa i nic się nie dzieje. Żadnego podziękowania ani komunikatu... emotka

U mnie też długo kręciło, ale w końcu poszło i mam też zwrotkę na mailu.
0 0

zielonaszpilka

#7097979 Napisano: 04.06.2023 16:56:30
Yazpik napisał(a):

A czy ktoś też ma problem z Rodowitą? Wysyłam, kółko sie kręci, kręci, captcha wygasa i nic się nie dzieje. Żadnego podziękowania ani komunikatu... emotka

Jak dołączysz zdjęcie albo film to spróbuj zmniejszyć plik. Ewentualnie próbuj aż do skutku, bo prędzej czy później załapuje i wysyła emotka
1 Yazpik 0

kreo42

#7097992 Napisano: 04.06.2023 18:08:03
Dino rodowita to trzeba odbierać bony w sklepie w danym mieście? Czy to nie ma znaczenia czy pomyliłem z innym konkursem co trzeba od ierac w miejscu zakupu?
1 flinta_13 0

Malena_

#7097996 Napisano: 04.06.2023 18:28:20
Cześć wszystkim
Gdy próbuje załączyć zdjęcie w Konkursie Rodowita, w miejscu gdzie jest „wgraj paragon” jest ok, natomiast w miejscu „ wgraj plik jpg” zdjęcie  nie chce się zapisać( mimo poprawnej wielkości). Wyskakuje informacja „ Nie możesz grać pliku tego typu „ Gdy robię na odwrót,  tzn 
zdjęcie konkursowe umieszczam w kategorii paragon jest ok. Jak myślicie, czy mogę tak zrobić? Czy lepiej wysłać odp. MMSem? Mam wrażenie że z tym drugim okienkiem jest coś nie tak..Niestety nie posiadam laptopa... Z góry bardzo dziękuję Wam za pomoc
0 0

flinta_13

#7097997 Napisano: 04.06.2023 18:34:37
kreo42 napisał(a):

Dino rodowita to trzeba odbierać bony w sklepie w danym mieście? Czy to nie ma znaczenia czy pomyliłem z innym konkursem co trzeba od ierac w miejscu zakupu?

Nie ma znaczenia , wysyłają bony blisko miejsca zamieszkania do paczkomatu
0 0

kreo42

#7097998 Napisano: 04.06.2023 18:35:24
flinta_13 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Dino rodowita to trzeba odbierać bony w sklepie w danym mieście? Czy to nie ma znaczenia czy pomyliłem z innym konkursem co trzeba od ierac w miejscu zakupu?

Nie ma znaczenia , wysyłają bony blisko miejsca zamieszkania do paczkomatu

Dzięki
0 0

zielonaszpilka

#7098005 Napisano: 04.06.2023 18:55:40
MagdalenaMal napisał(a):

Cześć wszystkim
Gdy próbuje załączyć zdjęcie w Konkursie Rodowita, w miejscu gdzie jest „wgraj paragon” jest ok, natomiast w miejscu „ wgraj plik jpg” zdjęcie  nie chce się zapisać( mimo poprawnej wielkości). Wyskakuje informacja „ Nie możesz grać pliku tego typu „ Gdy robię na odwrót,  tzn 
zdjęcie konkursowe umieszczam w kategorii paragon jest ok. Jak myślicie, czy mogę tak zrobić? Czy lepiej wysłać odp. MMSem? Mam wrażenie że z tym drugim okienkiem jest coś nie tak..Niestety nie posiadam laptopa... Z góry bardzo dziękuję Wam za pomoc

Jakie masz rozszerzenie pliku? Może spróbuj je zmienić na np. png? Czy możesz zamieścić inne zdjęcie w miejscu na załączenie rozwiązania?
0 0

Malena_

#7098007 Napisano: 04.06.2023 19:01:28
zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Cześć wszystkim
Gdy próbuje załączyć zdjęcie w Konkursie Rodowita, w miejscu gdzie jest „wgraj paragon” jest ok, natomiast w miejscu „ wgraj plik jpg” zdjęcie  nie chce się zapisać( mimo poprawnej wielkości). Wyskakuje informacja „ Nie możesz grać pliku tego typu „ Gdy robię na odwrót,  tzn 
zdjęcie konkursowe umieszczam w kategorii paragon jest ok. Jak myślicie, czy mogę tak zrobić? Czy lepiej wysłać odp. MMSem? Mam wrażenie że z tym drugim okienkiem jest coś nie tak..Niestety nie posiadam laptopa... Z góry bardzo dziękuję Wam za pomoc

Jakie masz rozszerzenie pliku? Może spróbuj je zmienić na np. png? Czy możesz zamieścić inne zdjęcie w miejscu na załączenie rozwiązania?

0 0

zielonaszpilka

#7098011 Napisano: 04.06.2023 19:14:53
MagdalenaMal napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Cześć wszystkim
Gdy próbuje załączyć zdjęcie w Konkursie Rodowita, w miejscu gdzie jest „wgraj paragon” jest ok, natomiast w miejscu „ wgraj plik jpg” zdjęcie  nie chce się zapisać( mimo poprawnej wielkości). Wyskakuje informacja „ Nie możesz grać pliku tego typu „ Gdy robię na odwrót,  tzn 
zdjęcie konkursowe umieszczam w kategorii paragon jest ok. Jak myślicie, czy mogę tak zrobić? Czy lepiej wysłać odp. MMSem? Mam wrażenie że z tym drugim okienkiem jest coś nie tak..Niestety nie posiadam laptopa... Z góry bardzo dziękuję Wam za pomoc

Jakie masz rozszerzenie pliku? Może spróbuj je zmienić na np. png? Czy możesz zamieścić inne zdjęcie w miejscu na załączenie rozwiązania?

Coś Ci się źle odpisało, więc nie wiem jak Ci pomóc dalej;)
0 0

Malena_

#7098016 Napisano: 04.06.2023 19:23:51
zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Cześć wszystkim
Gdy próbuje załączyć zdjęcie w Konkursie Rodowita, w miejscu gdzie jest „wgraj paragon” jest ok, natomiast w miejscu „ wgraj plik jpg” zdjęcie  nie chce się zapisać( mimo poprawnej wielkości). Wyskakuje informacja „ Nie możesz grać pliku tego typu „ Gdy robię na odwrót,  tzn 
zdjęcie konkursowe umieszczam w kategorii paragon jest ok. Jak myślicie, czy mogę tak zrobić? Czy lepiej wysłać odp. MMSem? Mam wrażenie że z tym drugim okienkiem jest coś nie tak..Niestety nie posiadam laptopa... Z góry bardzo dziękuję Wam za pomoc

Jakie masz rozszerzenie pliku? Może spróbuj je zmienić na np. png? Czy możesz zamieścić inne zdjęcie w miejscu na załączenie rozwiązania?

Coś Ci się źle odpisało, więc nie wiem jak Ci pomóc dalej;)

No właśnie, nie wiem czemu wiadomości się nie wysyłają.
Ale  już mi się udało emotka  
zgłoszenie wysłałam  robiąc zdjęcie bezpośrednio przez formularz emotka

mia

#7098025 Napisano: 04.06.2023 20:13:04
Czy ktoś mi może na chłopski rozum wyjaśnić, dlaczego konkurs "Chwile letnich przyjemności z Kinder Bueno White" jest zakończony, skoro w regulaminie jest jak wół, że trwa do 23.59 04.06.2023? emotka
Właśnie zabierałam się do wysłania zgłoszenia. No szlag mnie zaraz chyba trafi. emotka Dobrze, że kolejnych nie zaczęłam obmyślać.
0 0

ReneK

#7098029 Napisano: 04.06.2023 20:35:42
mia napisał(a):

Czy ktoś mi może na chłopski rozum wyjaśnić, dlaczego konkurs "Chwile letnich przyjemności z Kinder Bueno White" jest zakończony, skoro w regulaminie jest jak wół, że trwa do 23.59 04.06.2023? emotka
Właśnie zabierałam się do wysłania zgłoszenia. No szlag mnie zaraz chyba trafi. emotka Dobrze, że kolejnych nie zaczęłam obmyślać.

Juz po północy zniknał formularz! Coś im sie pokitrasiło z kalendarzem!może trzeba zgłoszenie wysłać im bezpośrednio na 
[email protected]   i opisać sytuację!
0 0

mia

#7098032 Napisano: 04.06.2023 20:44:13
ReneK napisał(a):

mia napisał(a):

Czy ktoś mi może na chłopski rozum wyjaśnić, dlaczego konkurs "Chwile letnich przyjemności z Kinder Bueno White" jest zakończony, skoro w regulaminie jest jak wół, że trwa do 23.59 04.06.2023? emotka
Właśnie zabierałam się do wysłania zgłoszenia. No szlag mnie zaraz chyba trafi. emotka Dobrze, że kolejnych nie zaczęłam obmyślać.

Juz po północy zniknał formularz! Coś im sie pokitrasiło z kalendarzem!może trzeba zgłoszenie wysłać im bezpośrednio na 
[email protected]   i opisać sytuację!

Watpię, żeby uwzględnili, bo zastrzegli w regulaminie, że zgłoszenia tylko przez formularz i podkreślili to z pięć razy.
Napisałam do nich, ale nie ze zgłoszeniem... a z pyskiem. emotka Ciekawe, co odpiszą, bo sobie nieźle użyłam.
Wiszą mi ich słodycze (choć lubię), koncerty jeszcze bardziej, jedynie o bon do Douglas mi chodziło. Aha, i brak rocznej prenumeraty Wyborczej też jakoś przeżyję.emotka

Yazpik

#7098038 Napisano: 04.06.2023 21:02:05
Co za dziadowski dzień. Rodowita jakoś poszła, to teraz Kujawski się nie wysyła... emotka
0 0

kameleon1982

#7098046 Napisano: 04.06.2023 22:31:26
Czy z Kinder Dzień Dziecka przychodzi potwierdzenie wysłania zgłoszenia na maila?
0 0

Flowerpower

#7098049 Napisano: 04.06.2023 22:44:42
kameleon1982 napisał(a):

Czy z Kinder Dzień Dziecka przychodzi potwierdzenie wysłania zgłoszenia na maila?

Miałam to samo. Nie można dawać emotikonek.
0 0

Flowerpower

#7098050 Napisano: 04.06.2023 22:44:56
kameleon1982 napisał(a):

Czy z Kinder Dzień Dziecka przychodzi potwierdzenie wysłania zgłoszenia na maila?

Mi nie przyszło.
0 0