Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

maixys

#7160901 Napisano: 24.02.2024 08:12:45
maryjane napisał(a):

Czy Fortis w konkursach opisowych ma jakieś konkretne upodobania? Czy raczej „loteria” ? Mógłby ktoś doświadczony się wypowiedzieć  emotka  ?

Ja niedoświadczony, więc mam nadzieje że nie wzgardzisz moją odpowiedzią emotka
Ja tylko raz w Fortis wygrałem, bo choćby się bardzo chciało to nie da się wygrać więcej bez brania udziału w konkursach emotka
Konkurs to "Bądź piękna jesienią z BIC" a odpowiedź napisałem prozą - jak zawsze.
Jednak, to nie sposób wyrażania myśli stał się kluczem lecz jak sądzę, zaskakujący przekaz - zanim odpowiedziałem na pytanie, zrobiłem z nim logiczne salto. 
Być może jest to coś oczywistego, a być może jest to jakiś klucz do Fortisa, który otworzy chociażby najmniejszy zamek, w najmniejszych drzwiach, za którymi kryją się nagrody. Nie wiem. Sprawdzę przy następnej okazji. emotka

fan-mandaryny

#7160902 Napisano: 24.02.2024 08:46:30
zof83 napisał(a):

inska napisał(a):

kreatywny17 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Madzia88 napisał(a):

Te zelazka to z konkursu co się zakonczył 2 dni temu....

Tak

Pewnie komuś jakiś urlop się szykował, bo ekspresowo rozwiązali

Podejrzewam, że to nie urlop tylko tak to sobie sprytnie wykombinowali. Z numerów Orange nie dochodziły zwrotki pod koniec konkursy, dużo osób w związku z tym pisało do nich, więc najłatwiej już zrobić wyniki niż rozpatrywać reklamacje, przecież przyznanych nagród już nie odbiorą, zresztą mailowo wyraźnie napisali, że to nie ich problem emotka  
A, że przez Orange w tym konkursie jestem sporo kasy i czasy do tyłu to już mój problem... Ach ten Orange.emotka

mam z Orange zwrotke z ostatniego dnia więc chyba nie w tym problem że to ten operator

Zwrotki nie dochodziły na zgłoszenia wysłane tuż przed 24-ta 😡

Ooo, a czy wygrał ktoś w ogóle teraz na numer Orange na kartę? U mnie wygrałem w Losie tylko dla numeru T-Mobile na kartę. A to ciekawe z tym numerem Orange. Czy miał ktoś problem z smsami na stary telefon? Może to tez zależy od aparatu. Mam starą Lumię - może to tez zależy od wygasania standardów sieci na starym telefonie? Sms wysłałem 18.02 i dostałem zwrotkę.
0 0

maryjane

#7160904 Napisano: 24.02.2024 09:04:10
maixys napisał(a):

maryjane napisał(a):

Czy Fortis w konkursach opisowych ma jakieś konkretne upodobania? Czy raczej „loteria” ? Mógłby ktoś doświadczony się wypowiedzieć  emotka  ?

Ja niedoświadczony, więc mam nadzieje że nie wzgardzisz moją odpowiedzią emotka
Ja tylko raz w Fortis wygrałem, bo choćby się bardzo chciało to nie da się wygrać więcej bez brania udziału w konkursach emotka
Konkurs to "Bądź piękna jesienią z BIC" a odpowiedź napisałem prozą - jak zawsze.
Jednak, to nie sposób wyrażania myśli stał się kluczem lecz jak sądzę, zaskakujący przekaz - zanim odpowiedziałem na pytanie, zrobiłem z nim logiczne salto. 
Być może jest to coś oczywistego, a być może jest to jakiś klucz do Fortisa, który otworzy chociażby najmniejszy zamek, w najmniejszych drzwiach, za którymi kryją się nagrody. Nie wiem. Sprawdzę przy następnej okazji. emotka

Brzmi intrygująco, może mnie zainspirujesz! Dziękuję emotka
1 maixys 0

rufus

#7160906 Napisano: 24.02.2024 09:45:40
Czy w loterii Kikś jest mozliwe byc wylosowanym kilka razy?
Czytalem regulamin ale nie znalazlem tej inf  emotka
0 0

Catcat

#7160907 Napisano: 24.02.2024 09:49:43
Czy dostał ktoś jakąś zwrotkę, bądź zaakceptowanie po wysłaniu paragonu na książkę z Kinder Mlecznej Kanapki?
https://www.kinde...p/wspolneczytanie/#/
0 0

atyde25

#7160917 Napisano: 24.02.2024 10:42:44
Ja słałam kilka dni temu mleczną kanapkę na knigę chyba 3 dni zero potwierdzenia,0 akceptacji.
0 0

anaesth

#7160926 Napisano: 24.02.2024 11:54:01
Catcat napisał(a):

Czy dostał ktoś jakąś zwrotkę, bądź zaakceptowanie po wysłaniu paragonu na książkę z Kinder Mlecznej Kanapki?
https://www.kinde...p/wspolneczytanie/#/

A tak w temacie tej akcji, kiedy zgłaszałaś paragony? Dużo tych książek jeszcze było? Jak sprawdzałam że 3 dni temu, to było ich ponad 10 tysięcy, a teraz pokazuje mi same zera emotka  Tak się rozeszły nagle?! Chciałam na spokojnie w weekend ogarnąć zakupy, a tu już nie ma po co… emotka
0 0

titinunu

#7160927 Napisano: 24.02.2024 12:09:53
anaesth napisał(a):

Catcat napisał(a):

Czy dostał ktoś jakąś zwrotkę, bądź zaakceptowanie po wysłaniu paragonu na książkę z Kinder Mlecznej Kanapki?
https://www.kinde...p/wspolneczytanie/#/

A tak w temacie tej akcji, kiedy zgłaszałaś paragony? Dużo tych książek jeszcze było? Jak sprawdzałam że 3 dni temu, to było ich ponad 10 tysięcy, a teraz pokazuje mi same zera emotka  Tak się rozeszły nagle?! Chciałam na spokojnie w weekend ogarnąć zakupy, a tu już nie ma po co… emotka

U mnie zwrotki nie było i zastanawiałam się czy dobrze wysłałam.a drugi paragon zostawiłam na póżniej, jak zaakceptują pierwszy, a tu zero książek
1 Catcat 0

Catcat

#7160929 Napisano: 24.02.2024 12:25:40
anaesth napisał(a):

Catcat napisał(a):

Czy dostał ktoś jakąś zwrotkę, bądź zaakceptowanie po wysłaniu paragonu na książkę z Kinder Mlecznej Kanapki?
https://www.kinde...p/wspolneczytanie/#/

A tak w temacie tej akcji, kiedy zgłaszałaś paragony? Dużo tych książek jeszcze było? Jak sprawdzałam że 3 dni temu, to było ich ponad 10 tysięcy, a teraz pokazuje mi same zera emotka  Tak się rozeszły nagle?! Chciałam na spokojnie w weekend ogarnąć zakupy, a tu już nie ma po co… emotka

17 lutego zgłaszałam było całkiem dużo, tak jak mówisz łącznie wszystkich książek w okolicach 10 tysięcy, jak nie więcej. 
Też się zdziwiłam, że jest zero, bo właśnie chciałam jeszcze kupić na drugą książkę.
0 0

Catcat

#7160931 Napisano: 24.02.2024 12:26:30
titinunu napisał(a):

anaesth napisał(a):

Catcat napisał(a):

Czy dostał ktoś jakąś zwrotkę, bądź zaakceptowanie po wysłaniu paragonu na książkę z Kinder Mlecznej Kanapki?
https://www.kinde...p/wspolneczytanie/#/

A tak w temacie tej akcji, kiedy zgłaszałaś paragony? Dużo tych książek jeszcze było? Jak sprawdzałam że 3 dni temu, to było ich ponad 10 tysięcy, a teraz pokazuje mi same zera emotka  Tak się rozeszły nagle?! Chciałam na spokojnie w weekend ogarnąć zakupy, a tu już nie ma po co… emotka

U mnie zwrotki nie było i zastanawiałam się czy dobrze wysłałam.a drugi paragon zostawiłam na póżniej, jak zaakceptują pierwszy, a tu zero książek

U mnie też było bez żadnej zwrotki ani nic.
0 0

anaesth

#7160932 Napisano: 24.02.2024 12:39:06
Catcat napisał(a):

anaesth napisał(a):

Catcat napisał(a):

Czy dostał ktoś jakąś zwrotkę, bądź zaakceptowanie po wysłaniu paragonu na książkę z Kinder Mlecznej Kanapki?
https://www.kinde...p/wspolneczytanie/#/

A tak w temacie tej akcji, kiedy zgłaszałaś paragony? Dużo tych książek jeszcze było? Jak sprawdzałam że 3 dni temu, to było ich ponad 10 tysięcy, a teraz pokazuje mi same zera emotka  Tak się rozeszły nagle?! Chciałam na spokojnie w weekend ogarnąć zakupy, a tu już nie ma po co… emotka

17 lutego zgłaszałam było całkiem dużo, tak jak mówisz łącznie wszystkich książek w okolicach 10 tysięcy, jak nie więcej. 
Też się zdziwiłam, że jest zero, bo właśnie chciałam jeszcze kupić na drugą książkę.

Podobno reklamowali tę akcję w telewizji - nie wiem, nie oglądam, ale to by tłumaczyło dlaczego tak szybko się rozeszły emotka
1 Catcat 0

Catcat

#7160933 Napisano: 24.02.2024 12:48:17
anaesth napisał(a):

Catcat napisał(a):

anaesth napisał(a):

Catcat napisał(a):

Czy dostał ktoś jakąś zwrotkę, bądź zaakceptowanie po wysłaniu paragonu na książkę z Kinder Mlecznej Kanapki?
https://www.kinde...p/wspolneczytanie/#/

A tak w temacie tej akcji, kiedy zgłaszałaś paragony? Dużo tych książek jeszcze było? Jak sprawdzałam że 3 dni temu, to było ich ponad 10 tysięcy, a teraz pokazuje mi same zera emotka  Tak się rozeszły nagle?! Chciałam na spokojnie w weekend ogarnąć zakupy, a tu już nie ma po co… emotka

17 lutego zgłaszałam było całkiem dużo, tak jak mówisz łącznie wszystkich książek w okolicach 10 tysięcy, jak nie więcej. 
Też się zdziwiłam, że jest zero, bo właśnie chciałam jeszcze kupić na drugą książkę.

Podobno reklamowali tę akcję w telewizji - nie wiem, nie oglądam, ale to by tłumaczyło dlaczego tak szybko się rozeszły emotka

Może... Nie wiem, dziwi mnie też, że formularz jest aktywny. Skoro książki się skończyły, powinni go zamknąć. 
Może to jednak jakiś błąd na stronie? o.O
1 anaesth 0

andzi18

#7160938 Napisano: 24.02.2024 13:56:01
Czy wiecie może w jakim sklepie zakupić pizze La Mia Grande od Dr. Oetker? Byłem w Kauflandzie, Intermarche, Carrefour, Biedronce, Netto i Lidlu. Pizzy brak emotka
0 0

sabaka

#7160939 Napisano: 24.02.2024 14:02:24
andzi18 napisał(a):

Czy wiecie może w jakim sklepie zakupić pizze La Mia Grande od Dr. Oetker? Byłem w Kauflandzie, Intermarche, Carrefour, Biedronce, Netto i Lidlu. Pizzy brak emotka

W gazetce Żabka jest ale za 17,50
1 andzi18 0

bamfarfe22

#7160940 Napisano: 24.02.2024 14:02:58
andzi18 napisał(a):

Czy wiecie może w jakim sklepie zakupić pizze La Mia Grande od Dr. Oetker? Byłem w Kauflandzie, Intermarche, Carrefour, Biedronce, Netto i Lidlu. Pizzy brak emotka

W Dino były
1 andzi18 0

andzi18

#7160948 Napisano: 24.02.2024 15:25:04
bamfarfe22 napisał(a):

andzi18 napisał(a):

Czy wiecie może w jakim sklepie zakupić pizze La Mia Grande od Dr. Oetker? Byłem w Kauflandzie, Intermarche, Carrefour, Biedronce, Netto i Lidlu. Pizzy brak emotka

W Dino były

sabaka napisał(a):

andzi18 napisał(a):

Czy wiecie może w jakim sklepie zakupić pizze La Mia Grande od Dr. Oetker? Byłem w Kauflandzie, Intermarche, Carrefour, Biedronce, Netto i Lidlu. Pizzy brak emotka

W gazetce Żabka jest ale za 17,50

Dziękuję, faktycznie były w Żabce, a cena chyba normalna, podobnie pokazuje w sklepie on-line Carrefour
0 0

malgosia74

#7160949 Napisano: 24.02.2024 15:36:43
Czy Maoam na bieżąco informuje? z 18.02 już było info?
0 0

olunka

#7160958 Napisano: 24.02.2024 16:53:31
czy w konkursie Baila w Lewiatanie wysyłamy samo tylko haslo na maila?
0 0

asiaaa85

#7160959 Napisano: 24.02.2024 17:19:53
olunka napisał(a):

czy w konkursie Baila w Lewiatanie wysyłamy samo tylko haslo na maila?

Ja wysyłam tylko filmik i w tytule konkurs lewiatan baila emotka
0 0

olunka

#7160960 Napisano: 24.02.2024 17:25:59
asiaaa85 napisał(a):

olunka napisał(a):

czy w konkursie Baila w Lewiatanie wysyłamy samo tylko haslo na maila?

Ja wysyłam tylko filmik i w tytule konkurs lewiatan baila emotka

ok, chcialam potwierdzic ze dobrze rozumiem:) dzieki
0 0