Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

zaczytana-pola

#7161288 Napisano: 26.02.2024 18:50:38
zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela

 Właśnie "problem" polega na tym, że nie miałam maila z informacją o wygranej z tego konkursu...
0 0

zielonaszpilka

#7161290 Napisano: 26.02.2024 18:52:19
zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela

 Właśnie "problem" polega na tym, że nie miałam maila z informacją o wygranej z tego konkursu...

A coś innego z everydayme?
0 0

zaczytana-pola

#7161291 Napisano: 26.02.2024 18:53:41
zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela

 Właśnie "problem" polega na tym, że nie miałam maila z informacją o wygranej z tego konkursu...

A coś innego z everyday?

Nie. To jedyny konkurs, w którym brałam udział 😏
0 0

zielonaszpilka

#7161293 Napisano: 26.02.2024 18:55:47
zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela

 Właśnie "problem" polega na tym, że nie miałam maila z informacją o wygranej z tego konkursu...

A coś innego z everyday?

Nie. To jedyny konkurs, w którym brałam udział 😏

W sprawie wysyłki pralki dzwonili wcześniej, więc pewnie jakby nie było maila to i tak byś wiedziała, ale może bony też idą, a Twój mail się zawieruszył?;) Dane mieli w profilu, więc kto wie emotka  może ktoś będzie miał inny pomysł albo też wygrał w Kauflandzie i ma powiadomienie?

zaczytana-pola

#7161295 Napisano: 26.02.2024 18:57:23
zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela

 Właśnie "problem" polega na tym, że nie miałam maila z informacją o wygranej z tego konkursu...

A coś innego z everyday?

Nie. To jedyny konkurs, w którym brałam udział 😏

W sprawie wysyłki pralki dzwonili wcześniej, więc pewnie jakby nie było maila to i tak byś wiedziała, ale może bony też idą, a Twój mail się zawieruszył?;) Dane mieli w profilu, więc kto wie emotka  może ktoś będzie miał inny pomysł albo też wygrał w Kauflandzie i ma powiadomienie?

Dzięki. Pozostaje chyba czekać 😏
0 0

Agnes

#7161298 Napisano: 26.02.2024 19:10:24
titinunu napisał(a):

xooxoo napisał(a):

justyna1411 napisał(a):

Czy ktoś wie o co chodzi od paru dni na Wizaz.pl. Gdy chce zgłosić się do przetestowania jakiegoś produktu na dole pojawia się informacja "Dołącz do klubu Recenzentki" pomimo że jestem zalogowana i wielokrotnie już brałam udział w testach?

Właśnie chciałam dzisiaj się zgłosić i mam ten sam problem... Wkurza mnie ten wizaż, bo nie dość, że mnie nie wybierają ( emotka  ) to jeszcze albo takie coś jak teraz, albo reklamują na głównej "zgłoś się" a wchodząc już przyjmowanie zgłoszeń zakończone.

Sprawdziłam i u mnie to samo, a jeszcze musiałam wypełnić długą ankietę.

ufff jak dobrze, że o tym piszecie
ze dwa lata tam się nie zgłaszałam po tym że nigdy mnie nie wybrali
i akurat dziś mi się zachciało i mam to samo co ja i nawet głupia hasło zmieniłam bo myslałam że mi się przedawniło
0 0

koniczynka123

#7161300 Napisano: 26.02.2024 19:17:20
zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela

 Właśnie "problem" polega na tym, że nie miałam maila z informacją o wygranej z tego konkursu...

A coś innego z everyday?

Nie. To jedyny konkurs, w którym brałam udział 😏

W sprawie wysyłki pralki dzwonili wcześniej, więc pewnie jakby nie było maila to i tak byś wiedziała, ale może bony też idą, a Twój mail się zawieruszył?;) Dane mieli w profilu, więc kto wie emotka  może ktoś będzie miał inny pomysł albo też wygrał w Kauflandzie i ma powiadomienie?

Do mnie na pewno idzie DHL z Pelagros bon 300 zł z tego konkursu https://www.e-kon...ale-nagrody-kaufland

29renata

#7161305 Napisano: 26.02.2024 19:44:39
titinunu napisał(a):

anaesth napisał(a):

Catcat napisał(a):

Czy dostał ktoś jakąś zwrotkę, bądź zaakceptowanie po wysłaniu paragonu na książkę z Kinder Mlecznej Kanapki?
https://www.kinde...p/wspolneczytanie/#/

A tak w temacie tej akcji, kiedy zgłaszałaś paragony? Dużo tych książek jeszcze było? Jak sprawdzałam że 3 dni temu, to było ich ponad 10 tysięcy, a teraz pokazuje mi same zera emotka  Tak się rozeszły nagle?! Chciałam na spokojnie w weekend ogarnąć zakupy, a tu już nie ma po co… emotka

U mnie zwrotki nie było i zastanawiałam się czy dobrze wysłałam.a drugi paragon zostawiłam na póżniej, jak zaakceptują pierwszy, a tu zero książek

Już ponownie można zamawiać książeczki emotka

malgosia74

#7161314 Napisano: 26.02.2024 20:47:24
koniczynka123 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela

 Właśnie "problem" polega na tym, że nie miałam maila z informacją o wygranej z tego konkursu...

A coś innego z everyday?

Nie. To jedyny konkurs, w którym brałam udział 😏

W sprawie wysyłki pralki dzwonili wcześniej, więc pewnie jakby nie było maila to i tak byś wiedziała, ale może bony też idą, a Twój mail się zawieruszył?;) Dane mieli w profilu, więc kto wie emotka  może ktoś będzie miał inny pomysł albo też wygrał w Kauflandzie i ma powiadomienie?

Do mnie na pewno idzie DHL z Pelagros bon 300 zł z tego konkursu https://www.e-kon...spaniale-nagrody-kau
koniczynka123 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela

 Właśnie "problem" polega na tym, że nie miałam maila z informacją o wygranej z tego konkursu...

A coś innego z everyday?

Nie. To jedyny konkurs, w którym brałam udział 😏

W sprawie wysyłki pralki dzwonili wcześniej, więc pewnie jakby nie było maila to i tak byś wiedziała, ale może bony też idą, a Twój mail się zawieruszył?;) Dane mieli w profilu, więc kto wie emotka  może ktoś będzie miał inny pomysł albo też wygrał w Kauflandzie i ma powiadomienie?

Do mnie na pewno idzie DHL z Pelagros bon 300 zł z tego konkursu https://www.e-kon...ale-nagrody-kaufland

sprawdziłam w apce, do mnie również od Pelagros przesyłka w przygotowaniu emotka
0 0

majonez1992

#7161318 Napisano: 26.02.2024 21:07:50
Pytanie, loteria Coca Cola fortis…
Mialam jakies tam paragony i nic nie przechodzi, chociaz nazwa produktu jest bez zarzutu. Odrzuca paragoj wypluwajac komunikat, ze na paragonie nie ma produktu. Wtf?
0 0

Nelusia102

#7161337 Napisano: 26.02.2024 22:05:13
majonez1992 napisał(a):

Pytanie, loteria Coca Cola fortis…
Mialam jakies tam paragony i nic nie przechodzi, chociaz nazwa produktu jest bez zarzutu. Odrzuca paragoj wypluwajac komunikat, ze na paragonie nie ma produktu. Wtf?

wgrywamy paragony z produktami : Fuzetea, Cappy lub Kropla Beskidu
a wpisujemy kody spod nakrętek : Coca-Cola, Fanta i Sprite

Catcat

#7161338 Napisano: 26.02.2024 22:07:00
majonez1992 napisał(a):

Pytanie, loteria Coca Cola fortis…
Mialam jakies tam paragony i nic nie przechodzi, chociaz nazwa produktu jest bez zarzutu. Odrzuca paragoj wypluwajac komunikat, ze na paragonie nie ma produktu. Wtf?

Ale masz na paragonie "Fuzetea, Cappy lub Kropla Beskidu"? Bo coca cola to tylko kody spod nakrętki. 
Jeśli tak, to tam gdzieś było kiedyś prośba o weryfikację ręczną i trzeba poczekać i człowiek zweryfikuje, czy produkt jest na paragonie.

Rejestruj kody spod nakrętek Coca-Cola, Fanta i Sprite lub wgrywaj paragony Fuzetea, Cappy lub Kropla Beskidu, i wymieniaj punkty na losy w loterii

majonez1992

#7161339 Napisano: 26.02.2024 22:09:32
Nelusia102 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Pytanie, loteria Coca Cola fortis…
Mialam jakies tam paragony i nic nie przechodzi, chociaz nazwa produktu jest bez zarzutu. Odrzuca paragoj wypluwajac komunikat, ze na paragonie nie ma produktu. Wtf?

wgrywamy paragony z produktami : Fuzetea, Cappy lub Kropla Beskidu
a wpisujemy kody spod nakrętek : Coca-Cola, Fanta i Sprite

Omg dzieki 🫠

@gnieszk@

#7161378 Napisano: 27.02.2024 09:12:52
W Tchibo Itm jest ograniczenie znaków?
0 0

MamaKinga

#7161379 Napisano: 27.02.2024 09:15:21
@gnieszk@ napisał(a):

W Tchibo Itm jest ograniczenie znaków?

Nie ma, płaci się tylko więcej jeśli przekracza jednego SMS-a a im się wyświetla jako długi SMS emotka
0 0

as32572

#7161470 Napisano: 27.02.2024 18:22:48
alexandra_sasa napisał(a):

izak1000 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

noemi napisał(a):

Czy ktoś wie może jak wykorzystać ten kod z Everyday w Rossmann? W moim twierdzą, że nie dostali żadnego pisma i próbowali go wpisywać ale się nie udało.

Ja wykorzystałam dziś bez problemu.Pani normalnie wpisała kod,a ja PIN na terminalu i poszło emotka

Potwierdzam, u mnie bez problemu na zwykłej kasie. 🙂


Też wykorzystałam w kasie samoobsługowej, wybiera się przy płatności karta podarunkowa i wpisuje się numer a pin na czytniku kart.

A można na samoobsłudze zapłacić część ta karta podarunkową i resztę kartą,czy w zwykłej kasie trzeba?
0 0

gregory04

#7161471 Napisano: 27.02.2024 18:26:28
Czy ktoś wie gdzie można kupić cukierki Wawel na wagę żeby były dobrze opisane? A jeśli będzie zły opis to czy Fortuna będzie prosiła o pieczątkę? Jakie macie doświadczenia z tą agencją?
0 0

majonez1992

#7161472 Napisano: 27.02.2024 18:28:38
as32572 napisał(a):

alexandra_sasa napisał(a):

izak1000 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

noemi napisał(a):

Czy ktoś wie może jak wykorzystać ten kod z Everyday w Rossmann? W moim twierdzą, że nie dostali żadnego pisma i próbowali go wpisywać ale się nie udało.

Ja wykorzystałam dziś bez problemu.Pani normalnie wpisała kod,a ja PIN na terminalu i poszło emotka

Potwierdzam, u mnie bez problemu na zwykłej kasie. 🙂


Też wykorzystałam w kasie samoobsługowej, wybiera się przy płatności karta podarunkowa i wpisuje się numer a pin na czytniku kart.

A można na samoobsłudze zapłacić część ta karta podarunkową i resztę kartą,czy w zwykłej kasie trzeba?

Mozna doplacic zwykla bez problemu.

slonecznik1309

#7161496 Napisano: 27.02.2024 20:16:37
Kto wygrał kartę Duka w aplikacji Coca Cola? Czy od razu przychodzi mail z wygraną? Na co mam czekać? Mam na razie info i gratulacje w aplikacji. Regulamin czytałam, ale jakoś tak niejasno jest 🙃
0 0

atena03

#7161497 Napisano: 27.02.2024 20:19:33
slonecznik1309 napisał(a):

Kto wygrał kartę Duka w aplikacji Coca Cola? Czy od razu przychodzi mail z wygraną? Na co mam czekać? Mam na razie info i gratulacje w aplikacji. Regulamin czytałam, ale jakoś tak niejasno jest 🙃

Ja dostałam po 3 dniach jakoś