Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

alexandra_sasa

#7162075 Napisano: 01.03.2024 14:54:41
rufus napisał(a):

Czy w tej akcji:
https://www.lidl....oja-opinia/s10008609
Biora udzial wszystkie sklepy?
Mojego nie wyszukuje emotka


To się chyba wczoraj skończyło 🤔
0 0

rufus

#7162076 Napisano: 01.03.2024 14:57:10
alexandra_sasa napisał(a):

rufus napisał(a):

Czy w tej akcji:
https://www.lidl....oja-opinia/s10008609
Biora udzial wszystkie sklepy?
Mojego nie wyszukuje emotka


To się chyba wczoraj skończyło 🤔

6. Czas trwania loterii – loteria zaczyna się w dniu 01.03.2024 r. a kończy w dniu 30.05.2025 r., przy czym dniem zakończenia loterii jest dzień przewidziany jako ostatni na postępowanie reklamacyjne opisane
0 0

alexandra_sasa

#7162080 Napisano: 01.03.2024 15:13:24
Aaaa to przepraszam nowa edycja 👍
1 rufus 0

alexandra_sasa

#7162081 Napisano: 01.03.2024 15:13:26
Aaaa to przepraszam nowa edycja 👍
0 0

ola120

#7162089 Napisano: 01.03.2024 16:05:43
Czy ktoś był na Kinie Kobiet, wykorzystując wygrane bilety z Kinder?
0 0

fan-mandaryny

#7162094 Napisano: 01.03.2024 16:12:06
pusheen napisał(a):

Dużo z Was bierze udział w konkursie Comedy Central? Ciekawi mnie, czy konkurencja jest spora. emotka

Ja nie biorę, bo nie mam na to czasu, a konkurs Jeżyków sobie już odpuściłem.
1 nanajka81 0

rainbowdash

#7162107 Napisano: 01.03.2024 16:38:51
ola120 napisał(a):

Czy ktoś był na Kinie Kobiet, wykorzystując wygrane bilety z Kinder?

Ja pytałam w swoim kinie. Powiedzieli że akceptują, obowiązkowo dopłata jest do vouchera 9zl za udział w konkursach/atrakcjach przed seansem
0 0

niewyspanamama

#7162137 Napisano: 01.03.2024 19:50:54
W Kinder Bueno tak ciężko wygrać w loterii-przynajmniej w moim przypadku... a jak przyszło do weryfikacji laureatów z 1 etapu to masa osób nie przechodzi weryfikacji-dziwne to... mam nadzieję że chociaż w losowaniu dodatkowym się uda. emotka
0 0

Justintime

#7162138 Napisano: 01.03.2024 19:54:11
niewyspanamama napisał(a):

W Kinder Bueno tak ciężko wygrać w loterii-przynajmniej w moim przypadku... a jak przyszło do weryfikacji laureatów z 1 etapu to masa osób nie przechodzi weryfikacji-dziwne to... mam nadzieję że chociaż w losowaniu dodatkowym się uda. emotka

A skad info, ze tyle osob nie przechodzi?
0 0

Justintime

#7162139 Napisano: 01.03.2024 19:54:14
niewyspanamama napisał(a):

W Kinder Bueno tak ciężko wygrać w loterii-przynajmniej w moim przypadku... a jak przyszło do weryfikacji laureatów z 1 etapu to masa osób nie przechodzi weryfikacji-dziwne to... mam nadzieję że chociaż w losowaniu dodatkowym się uda. emotka

A skad info, ze tyle osob nie przechodzi?
0 0

rufus

#7162141 Napisano: 01.03.2024 19:56:31
Justintime napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

W Kinder Bueno tak ciężko wygrać w loterii-przynajmniej w moim przypadku... a jak przyszło do weryfikacji laureatów z 1 etapu to masa osób nie przechodzi weryfikacji-dziwne to... mam nadzieję że chociaż w losowaniu dodatkowym się uda. emotka

A skad info, ze tyle osob nie przechodzi?

Napisane jest w laureatach. Przy nagrodzie.

niewyspanamama

#7162142 Napisano: 01.03.2024 19:56:48
Justintime napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

W Kinder Bueno tak ciężko wygrać w loterii-przynajmniej w moim przypadku... a jak przyszło do weryfikacji laureatów z 1 etapu to masa osób nie przechodzi weryfikacji-dziwne to... mam nadzieję że chociaż w losowaniu dodatkowym się uda. emotka

A skad info, ze tyle osob nie przechodzi?

Wejdź sobie w laureatów 1 tygodnia na stronie i sprawdź sb nagrody IV stopnia - masa z nich ma status "NAGRODA PRZECHODZI DO PULI
LOSOWANIA DODATKOWEGO"  

dziwne to troche...
0 0

rufus

#7162143 Napisano: 01.03.2024 20:05:15
niewyspanamama napisał(a):

Justintime napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

W Kinder Bueno tak ciężko wygrać w loterii-przynajmniej w moim przypadku... a jak przyszło do weryfikacji laureatów z 1 etapu to masa osób nie przechodzi weryfikacji-dziwne to... mam nadzieję że chociaż w losowaniu dodatkowym się uda. emotka

A skad info, ze tyle osob nie przechodzi?

Wejdź sobie w laureatów 1 tygodnia na stronie i sprawdź sb nagrody IV stopnia - masa z nich ma status "NAGRODA PRZECHODZI DO PULI
LOSOWANIA DODATKOWEGO"  

dziwne to troche...

Dla mnie niedziwne.
W formularzu wpisuje sie tylko sam numer paragonu. Bez nr kasy fiskalnej czy nipu, imienia i nazwiska.
To daje większe pole do popisu żeby strzelać byle jakimi numerami i "obczajać" bramki. emotka

Wgranie od razu zdjęcia paragonu mogłoby załatwić sprawe i nie byłoby tyle rezerwy. emotka

niewyspanamama

#7162145 Napisano: 01.03.2024 20:11:09
rufus napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Justintime napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

W Kinder Bueno tak ciężko wygrać w loterii-przynajmniej w moim przypadku... a jak przyszło do weryfikacji laureatów z 1 etapu to masa osób nie przechodzi weryfikacji-dziwne to... mam nadzieję że chociaż w losowaniu dodatkowym się uda. emotka

A skad info, ze tyle osob nie przechodzi?

Wejdź sobie w laureatów 1 tygodnia na stronie i sprawdź sb nagrody IV stopnia - masa z nich ma status "NAGRODA PRZECHODZI DO PULI
LOSOWANIA DODATKOWEGO"  

dziwne to troche...

Dla mnie niedziwne.
W formularzu wpisuje sie tylko sam numer paragonu. Bez nr kasy fiskalnej czy nipu, imienia i nazwiska.
To daje pole to większe pole do popisu żeby strzelać byle jakimi numerami i "obczajać" bramki. emotka

Wgranie od razu zdjęcia paragonu mogłoby załatwić sprawe i nie byłoby tyle rezerwy. emotka

Mam nadzieję że organizatorzy kiedyś przejrzą na oczy i zaczną "mądrze działać" w kierunku prowadzenia loterii eliminując cwaniaczków...
Tutaj plus taki że jeszcze jest to losowanie dodatkowe ale... w masie innych nie ma i nagrody zostają niewydane.
Za mało danych się wprowadza podczas wypełniania formularza i są tego efekty.

Justintime

#7162146 Napisano: 01.03.2024 20:11:11
niewyspanamama napisał(a):

Justintime napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

W Kinder Bueno tak ciężko wygrać w loterii-przynajmniej w moim przypadku... a jak przyszło do weryfikacji laureatów z 1 etapu to masa osób nie przechodzi weryfikacji-dziwne to... mam nadzieję że chociaż w losowaniu dodatkowym się uda. emotka

A skad info, ze tyle osob nie przechodzi?

Wejdź sobie w laureatów 1 tygodnia na stronie i sprawdź sb nagrody IV stopnia - masa z nich ma status "NAGRODA PRZECHODZI DO PULI
LOSOWANIA DODATKOWEGO"  

dziwne to troche...

Dzieki
0 0

agnesita

#7162150 Napisano: 01.03.2024 20:38:59
niewyspanamama napisał(a):

Justintime napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

W Kinder Bueno tak ciężko wygrać w loterii-przynajmniej w moim przypadku... a jak przyszło do weryfikacji laureatów z 1 etapu to masa osób nie przechodzi weryfikacji-dziwne to... mam nadzieję że chociaż w losowaniu dodatkowym się uda. emotka

A skad info, ze tyle osob nie przechodzi?

Wejdź sobie w laureatów 1 tygodnia na stronie i sprawdź sb nagrody IV stopnia - masa z nich ma status "NAGRODA PRZECHODZI DO PULI
LOSOWANIA DODATKOWEGO"  

dziwne to troche...

W regulaminie jest, że jeden uczestnik przez cały okres trwania loterii może wygrać tylko po jednej nagrodzie z każdego stopnia. Jak ktoś tego
nie doczytał lub doczytał, ale liczył, że tym razem będzie co innego i
trafił drugi raz bilety na te same dane to te drugie przechodzą do puli
dodatkowej a że loteria mocno reklamowana to grają nie tylko
1 simonapp 0

anaesth

#7162152 Napisano: 01.03.2024 21:03:21
agnesita napisał(a):

W regulaminie jest, że jeden uczestnik przez cały okres trwania loterii może wygrać tylko po jednej nagrodzie z każdego stopnia. Jak ktoś tego
nie doczytał lub doczytał, ale liczył, że tym razem będzie co innego i
trafił drugi raz bilety na te same dane to te drugie przechodzą do puli
dodatkowej a że loteria mocno reklamowana to grają nie tylko

Powinni zrobić jakąś blokadę, skoro jest ograniczenie na jedną nagrodę danego stopnia. A jak jest w innych loteriach? Na przykład w Nestle można wygrać tylko jeden GamePass na osobę, ale paragony można słać dalej, żeby grać o konsolę/słuchawki - a co, jeśli się trafi w bramkę? Jest komunikat o wygranej, ale nie otrzymuje się kodu?
1 kuleczkar 0

targicola

#7162183 Napisano: 02.03.2024 10:47:51
Czy w wypadku wygranej w lisnerze, jak na paragonie z Biedronki nie ma nazwy lisner a pastyKurka/Pom 80g taki paragon akceptują czy trzeba prosić się o adnotację, pieczotkę sklepu.?Przerabiał już to ktoś?
0 0

8igora9

#7162196 Napisano: 02.03.2024 11:55:10

Konkurs zimowe chwile w Kaufland.

"Prawo do ochrony wizerunku". Czy to znaczy, że na zdjęciu nie może byc osób trzecich? 😱
0 0

29renata

#7162197 Napisano: 02.03.2024 12:00:10
W loterii Milka nie mogę wysłać zgłoszenia. Mam komunikat: 'Twój komputer lub sieć może automatycznie wysyłać wiadomości. Jeśli to Twoje działanie, spróbuj za chwilę."       O co chodzi?
0 0