Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

olabas

#7353711 Napisano: 08.05.2026 12:59:11
Jaki czas trzeba było wykręcić w Captain Jack, żeby coś wygrać?
0 0

agaluna

#7353712 Napisano: 08.05.2026 13:01:14
StaryJunior napisał(a):

agaluna napisał(a):

parad0x napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

parad0x napisał(a):

Do progu 20zł w Dino Rodowita liczymy kaucję czy nie? emotka

Przecież kaucję masz jako oddzielną pozycję na paragonie.

A co to ma do rzeczy czy jest oddzielna czy nie? W regulaminie nic na temat kaucji nie ma dlatego pytam.

Ja jak kupowałam to w ogóle kaucji nie naliczyli bo mieli jeszcze butelki bez emotka

W Lidlu dostaniesz 10 groszy za butelke emotka

Taki jest plan emotka

denoves

#7353714 Napisano: 08.05.2026 13:07:47
olabas napisał(a):

Jaki czas trzeba było wykręcić w Captain Jack, żeby coś wygrać?

Ja miałam 18,78 i wygrałam 5 dyszek, myślałam, że to wystarczy na wyższą nagrodę. Podzielcie się waszymi, jestem ciekawa jak daleko byłam za najlepszymi 😄
0 0

misiamarysia

#7353719 Napisano: 08.05.2026 13:20:54
ZetZ napisał(a):

primo2219 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

domiqa napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Jakoś tak mało nagród z kauflandu na forum, w tym i poprzednim etapie emotka

Sądzę, że konkurencja jest spora, w końcu nie ma żadnego progu wejścia do konkursu typu 20 czy 50 złotych emotka

ale to chyba tylko z 1 etapu info bo przecież ten drugi etap skonczył się wczoraj - i już byłyby wynikiemotka

Informują dzień po zakończeniu etapu emotka

Informują dzień po zakończeniu czyli wcale nie czytają tych zgłoszeń.

To znaczy, może i czytają ale raczej nie do końca, a ja team- "wyślę na ostatnią chwilę", więc bez szansemotka


Nie przejmuj się, masz szansę, ja wygrałam (w pierwszym etapie) wysyłając w ostatniej chwili (to u mnie niestety norma).
1 ZetZ 0

olabas

#7353720 Napisano: 08.05.2026 13:34:34
denoves napisał(a):

olabas napisał(a):

Jaki czas trzeba było wykręcić w Captain Jack, żeby coś wygrać?

Ja miałam 18,78 i wygrałam 5 dyszek, myślałam, że to wystarczy na wyższą nagrodę. Podzielcie się waszymi, jestem ciekawa jak daleko byłam za najlepszymi 😄

Miałam wyniki 9-13 i żadnego maila emotka
0 0

-Triss-

#7353721 Napisano: 08.05.2026 13:37:52
olabas napisał(a):

denoves napisał(a):

olabas napisał(a):

Jaki czas trzeba było wykręcić w Captain Jack, żeby coś wygrać?

Ja miałam 18,78 i wygrałam 5 dyszek, myślałam, że to wystarczy na wyższą nagrodę. Podzielcie się waszymi, jestem ciekawa jak daleko byłam za najlepszymi 😄

Miałam wyniki 9-13 i żadnego maila emotka

Przy 14,6 również brak nagrody emotka
0 0

Kamil_K

#7353723 Napisano: 08.05.2026 13:43:49
-Triss- napisał(a):

olabas napisał(a):

denoves napisał(a):

olabas napisał(a):

Jaki czas trzeba było wykręcić w Captain Jack, żeby coś wygrać?

Ja miałam 18,78 i wygrałam 5 dyszek, myślałam, że to wystarczy na wyższą nagrodę. Podzielcie się waszymi, jestem ciekawa jak daleko byłam za najlepszymi 😄

Miałam wyniki 9-13 i żadnego maila emotka

Przy 14,6 również brak nagrody emotka

U mnie 15 z kawałkiem i też brak nagrody
0 0

atyde25

#7353739 Napisano: 08.05.2026 14:48:17
W Bliku to trzeba w pełną godzinę celować ? Wiecie ,że jestem tępa a tyle co robię transakcji i nic .Aż nie wierzę. Mam zapalenie uszu to też nie pomaga w dodaniu 2 do 2 niestety. Nie pytajcie jaki ból straszny.
0 0

agakaz2

#7353740 Napisano: 08.05.2026 14:52:15
atyde25 napisał(a):

W Bliku to trzeba w pełną godzinę celować ? Wiecie ,że jestem tępa a tyle co robię transakcji i nic .Aż nie wierzę. Mam zapalenie uszu to też nie pomaga w dodaniu 2 do 2 niestety. Nie pytajcie jaki ból straszny.

ja tak robię  . nie wygralam jeszcze
a corka ktora robi blik bez patrzenia na czas w tamtym tygodniu wygrala
0 0

kumulacja

#7353742 Napisano: 08.05.2026 15:17:34
W konkursie Schweppesa oczywiście wpisałam górny numer paragonu. Ja - taka dokładna - i zrobiłam błąd.
Czy uważacie, że powinnam do nich napisać, czy jeszcze raz wysłać zgłoszenie z tym samym tekstem?
0 0

as32572

#7353743 Napisano: 08.05.2026 15:19:43
kumulacja napisał(a):

W konkursie Schweppesa oczywiście wpisałam górny numer paragonu. Ja - taka dokładna - i zrobiłam błąd.
Czy uważacie, że powinnam do nich napisać, czy jeszcze raz wysłać zgłoszenie z tym samym tekstem?

Napisać
1 kumulacja 0

ktosiek1

#7353745 Napisano: 08.05.2026 15:26:49
agakaz2 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

W Bliku to trzeba w pełną godzinę celować ? Wiecie ,że jestem tępa a tyle co robię transakcji i nic .Aż nie wierzę. Mam zapalenie uszu to też nie pomaga w dodaniu 2 do 2 niestety. Nie pytajcie jaki ból straszny.

ja tak robię  . nie wygralam jeszcze
a corka ktora robi blik bez patrzenia na czas w tamtym tygodniu wygrala

To coś jak bramki trzeba wbić się w konkretną godzinę. Ale raczej trzeba mieć ogromne szczęście lub robić multum transakcji dziennie. Próbując wyszukać się na liście zauważyłam, że królują dwie moje imienniczki i to raczej nie przypadek, że nazwisk na inne bardzo popularne litery nie ma a na te dwie litery tak. Raczej to nie zbieg okoliczności, tylko skutek dużej liczby transakcji.

tosiaczek777

#7353746 Napisano: 08.05.2026 15:30:39
Co wysyła Ergo marketing UPSem?
0 0

lirianka

#7353774 Napisano: 08.05.2026 16:27:58
tosiaczek777 napisał(a):

Co wysyła Ergo marketing UPSem?

Też mam. Chyba kolejny voucher z Raffaello.

atyde25

#7353783 Napisano: 08.05.2026 16:54:04
Dzięki za odp o bliku to ja znowu naiwne podejście. Multum to ja nie mam transakcji w Biedrze płacę ,w Rossmanie no i on-line jak jest blik. Ale to nie hurtowe ilości bo nie będę specjalnie kupować dla blików.
0 0

SevenKing

#7353791 Napisano: 08.05.2026 17:06:48
Co wysyła House of Hype ?
0 0

sergrazyna

#7353800 Napisano: 08.05.2026 17:29:52
SevenKing napisał(a):

Co wysyła House of Hype ?

Prawdopodobnie Żywiec
0 0

mizazu71

#7353806 Napisano: 08.05.2026 17:42:15
Czy Peroni 0% wchodzi również jako produkt na konkurs? Nie widzę nigdzie w regulaminie, aby było coś wspomniane o piwie 0%
0 0

rufus

#7353824 Napisano: 08.05.2026 19:21:15
mizazu71 napisał(a):

Czy Peroni 0% wchodzi również jako produkt na konkurs? Nie widzę nigdzie w regulaminie, aby było coś wspomniane o piwie 0%

Na stronie konkursu w zakladce "produkty promocyjne" jest 0%
0 0

ktosiek1

#7353833 Napisano: 08.05.2026 19:54:34
Ciekawe czy za te wygrane kody do Biedronki z Nescafe będzie można kupić tylko kolejne Nescafe....
0 0