moje dzisiejsze wygrane :)

lidka_

#7261519 Napisano: 15.05.2025 12:56:23
Avanti doceniło, jestem w szoku  emotka  100 do Biedry

taak

#7261520 Napisano: 15.05.2025 12:58:10
I u mnie Pepsi 3/3 emotka

fryteczka

#7261522 Napisano: 15.05.2025 13:00:29
a jednak ... pepsi biedra - 100 emotka
i 2gi przed chwila emotka  2/3

LejziDejzi

#7261523 Napisano: 15.05.2025 13:01:04
300 Pepsi Biedra emotka

maverick

#7261528 Napisano: 15.05.2025 13:04:28
Coś innego w tym wątku dziś, w końcu 2 dni temu wiewiórka przebiegła mi pod kołami, czułem żeby nie lekceważyć znaków emotka

LejziDejzi

#7261529 Napisano: 15.05.2025 13:06:02
...w oczekiwaniu na kolejne wyniki - Patelnie emotka emotka

kate86

#7261534 Napisano: 15.05.2025 13:10:14
Pepsi 2/2 u mnie i 1/1 u męża emotka  jest komplet emotka

aneczka-p

#7261538 Napisano: 15.05.2025 13:16:00

samuraj

#7261539 Napisano: 15.05.2025 13:18:21

incendio12

#7261541 Napisano: 15.05.2025 13:24:15
I jeszcze do mnie się doczłapała stówka od avanti z "doładuj emocje z Pepsi", mail o 13:20 emotka

xooxoo

#7261545 Napisano: 15.05.2025 13:29:14
50 z oreo emotka  (za 12.05)

zezowaty_kot

#7261546 Napisano: 15.05.2025 13:31:29

O i jeszcze zgloszone do popołudniowcyh kanapeczek  emotka

awangarda

#7261554 Napisano: 15.05.2025 13:45:11
50 oreo i wczoraj 100 zł Warka

LejziDejzi

#7261555 Napisano: 15.05.2025 13:45:56
i do kompletu jeszcze olejeemotka emotka

Dekasia

#7261562 Napisano: 15.05.2025 13:52:56
Stówka z Pepsi Biedronka z zaskoczenia, bo nie czekałam na wyniki, bo myślałam, że nie wysłałam zgłoszenia 😅

A wczoraj 100 z Warki Dino ☺️

michalmichna

#7261564 Napisano: 15.05.2025 13:55:49
grill elektryczny Weber Lumin o wartości 1 800 zł brutto!

nata1898

#7261566 Napisano: 15.05.2025 13:56:27
mam i ja 100 do Biedronki e-mail 13:54

no-i-kropeczka

#7261573 Napisano: 15.05.2025 14:08:57
Bon na 100zl do🐞od Avanti emotka  (1/4 zgłoszeń)

Josh3

#7261574 Napisano: 15.05.2025 14:10:12
3xzestaw  do grillowania, przy grillu dobrze być na Ty
II etap 5-11.05.2025

martunik3

#7261579 Napisano: 15.05.2025 14:16:25
Josh3 napisał(a):

3xzestaw  do grillowania, przy grillu dobrze być na Ty


który etap?

w temacie: bilet Wedel