Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

mietowa

#6868081 Napisano: 04.07.2022 13:40:04
myja napisał(a):

Jest już zakładka z Bref - ktoś potwierdzi czy podpięte?

Podpięte
0 0

slomkab

#6868082 Napisano: 04.07.2022 13:43:54
mietowa napisał(a):

myja napisał(a):

Jest już zakładka z Bref - ktoś potwierdzi czy podpięte?

Podpięte

To u mnie nic …;(
0 0

mia

#6868399 Napisano: 05.07.2022 16:57:59
Czy w konkursach zdjęciowych Smolara są respektowane kolaże?emotka
Nie chodzi mi o jakieś cudo graficzne w Paincie a la laurka na dzień konkursowicza, tylko po prostu o zestaw kilku zdjęć.
0 0

banka-manka

#6868418 Napisano: 05.07.2022 17:34:51
mia napisał(a):

Czy w konkursach zdjęciowych Smolara są respektowane kolaże?emotka
Nie chodzi mi o jakieś cudo graficzne w Paincie a la laurka na dzień konkursowicza, tylko po prostu o zestaw kilku zdjęć.

Też się nad tym zastanawiałam. 
Regulamin nic o tym nie mówi, szukałam po słowach klucz 
Ale to Smolar.
Nie odważyłam się na kolaż emotka  Żeby potem nie gdybać jak nie wygram czy byłam klasycznie kiepska, czy kolaż mnie zdyskwalifikował. 
1 mia 0

fan-mandaryny

#6868426 Napisano: 05.07.2022 18:06:46
mia napisał(a):

Czy w konkursach zdjęciowych Smolara są respektowane kolaże?emotka
Nie chodzi mi o jakieś cudo graficzne w Paincie a la laurka na dzień konkursowicza, tylko po prostu o zestaw kilku zdjęć.

Kiedyś próbowałem w Meridolu kolażem, ale nie udało się. Co prawda, nie był to konkurs Smolara, ale po konkursie przemyślałem, że to był błąd, że zgłosiłem kolaż. Nie było nic w regulaminie na temat kolażu i nikt nie wygrał kolażem. Sprawdziłem sobie w Internecie co oznacza „kolaż” - jest to pewna technika artystyczna, w której wykonuje się łączenie, np. zdjęć. Czy zatem „kolaż” jest „zdjęciem”? Tu bym miał wątpliwości, bo to bardziej jest zestaw zdjęć na jednym obrazku. Liczba znaków w formularzu to zdecydowanie mniej już 300 jak się okazało. Moim zdaniem każdy organizator powinien zastrzec sobie, by zdjęcie konkursowe nie było przerobione w ogóle - nie każdego stać na lustrzankę i dobry retusz. Plik taki nie powinien mieć żadnej ingerencji programu graficznego. Wystarczy zobaczyć klikając na plik we właściwościach, jakim aparatem zdjęcie było robione. Bo przecież jest różnica w jakości zdjęcia robionego Nokią 6300 a profesjonalnym aparatem. Liczy się technika, dobre operowanie światłem, wiadomka, ale taka informacja, jakim aparatem było robione zdjęcie powinna być bardzo istotna przy wyborze zwycięskich zdjęć. Dobrze mieć też bliskiego fotografa.
Podsumowując, możesz próbować, bo w przypadku Smolara nie wiadomo „co autor miał na myśli”. Liczy się dobry koncept. Ja zgłosiłem dwie odwiedzi pisemnie, ale bardzo ogólnikowo. Szczerze, bez ściemy. 
Obrazkowo wygrałem raz za „zdjęcie” niebędące kolażem w Meridolu, ale to szkoda gadać... Żaden ze mnie autorytet konkursowy. Zdjęcia, jakie ludzie zgłaszają i za które wygrywają to pierwsza klasa. Myślę, że ważne jest „to coś” na zdjęciu.
1 mia 0

mia

#6868428 Napisano: 05.07.2022 18:12:47
Dzięki Wam za odpowiedzi, ale i tak dam sobie spokój - raz, że doczytałam w regulaminie o tym, że nie może być osoby trzeciej na zdjęciu (a u mnie jest, choć nie widać twarzy), dwa, że nie chce mi się jechać do Groszka, trzy, że na tekst nie mam dziś kompletnie weny... emotka
Pojadę do Dino. emotka

mama-l-k-m

#6868438 Napisano: 05.07.2022 19:11:38
mia napisał(a):

Czy w konkursach zdjęciowych Smolara są respektowane kolaże?emotka
Nie chodzi mi o jakieś cudo graficzne w Paincie a la laurka na dzień konkursowicza, tylko po prostu o zestaw kilku zdjęć.

Smolar nagrodził mi zdjęcie na którym miałam poukładane wywołane zdjęcia. Były one kolejnymi etapami, a obok efekt końcowy.
Wiem, że nagrodził też zdjęcie na którym było przed i po.
Typowego kolażu nie robiłam pod tą agencję. Ale ostatnio mocno mnie zaskakuje, nagradzając prace robione w ostatniej chwili.
1 mia 0

karolii

#6868646 Napisano: 06.07.2022 15:30:52
Nie wiem czy takie pytanie już się pojawiło (jeśli tak to przepraszam), ale zastanawiam się czy jeśli mam na jednym paragonie produkty z dwóch różnych konkursów (oba organizowane przez Smolar) to przy wygranej z obu konkursów da się np. przesłać kopie paragonu do jednego i oryginał do drugiego? Ktoś może wie jak to wygląda? 
0 0

mietowa

#6868648 Napisano: 06.07.2022 15:33:55
Jest zakładka do loterii "Aktywnie latem". U mnie - cóż za zaskoczenie emotka  - nic. 
0 0

awe

#6868666 Napisano: 06.07.2022 16:06:01
Z loterii "Aktywni latem" dostałam info,że jestem laureatem rezerwowym głównejemotka  mogli sobie darowaćemotka  tylko mnie wpieniliemotka  Czy miał ktoś tak?  Czy mam wysyłać oświadczenie i paragon?
2 mia, freyja88 0

visserarthur

#6868672 Napisano: 06.07.2022 16:22:06
awe napisał(a):

Z loterii "Aktywni latem" dostałam info,że jestem laureatem rezerwowym głównejemotka  mogli sobie darowaćemotka  tylko mnie wpieniliemotka  Czy miał ktoś tak?  Czy mam wysyłać oświadczenie i paragon?

No jak poinformowali, znaczy, że nagroda jest Twoja.
*Tylko, że w bazie nie wyszukuje takiej loterii
0 0

freyja88

#6868675 Napisano: 06.07.2022 16:25:33
awe napisał(a):

Z loterii "Aktywni latem" dostałam info,że jestem laureatem rezerwowym głównejemotka  mogli sobie darowaćemotka  tylko mnie wpieniliemotka  Czy miał ktoś tak?  Czy mam wysyłać oświadczenie i paragon?

Pewnie masz główną, tylko nie ten tekścik im się wlepił co trzeba emotka
Ja bym wysłała emotka
0 0

awe

#6868678 Napisano: 06.07.2022 16:31:39
freyja88 napisał(a):

awe napisał(a):

Z loterii "Aktywni latem" dostałam info,że jestem laureatem rezerwowym głównejemotka  mogli sobie darowaćemotka  tylko mnie wpieniliemotka  Czy miał ktoś tak?  Czy mam wysyłać oświadczenie i paragon?

Pewnie masz główną, tylko nie ten tekścik im się wlepił co trzeba emotka
Ja bym wysłała emotka

dzięki- tak zrobię
2 freyja88, mia 0

gregory

#6868679 Napisano: 06.07.2022 16:38:51
awe napisał(a):

freyja88 napisał(a):

awe napisał(a):

Z loterii "Aktywni latem" dostałam info,że jestem laureatem rezerwowym głównejemotka  mogli sobie darowaćemotka  tylko mnie wpieniliemotka  Czy miał ktoś tak?  Czy mam wysyłać oświadczenie i paragon?

Pewnie masz główną, tylko nie ten tekścik im się wlepił co trzeba emotka
Ja bym wysłała emotka

dzięki- tak zrobię

to znaczy, że laureat głównej nie dopełnił formalności i nagroda przeszła na rezerwowego, czyli na ciebie. Miałem tak u Smolara, takze śmiało wysyłaj paragon i formularze, bo główna czeka.
0 0

aguagu

#6868681 Napisano: 06.07.2022 16:40:58
gregory napisał(a):

awe napisał(a):

freyja88 napisał(a):

awe napisał(a):

Z loterii "Aktywni latem" dostałam info,że jestem laureatem rezerwowym głównejemotka  mogli sobie darowaćemotka  tylko mnie wpieniliemotka  Czy miał ktoś tak?  Czy mam wysyłać oświadczenie i paragon?

Pewnie masz główną, tylko nie ten tekścik im się wlepił co trzeba emotka
Ja bym wysłała emotka

dzięki- tak zrobię

to znaczy, że laureat głównej nie dopełnił formalności i nagroda przeszła na rezerwowego, czyli na ciebie. Miałem tak u Smolara, takze śmiało wysyłaj paragon i formularze, bo główna czeka.

Losowanie było 29.06., to chyba za wcześnie na rezerwę?
awe, a w wynikach na stronie smolara sprawdzałaś? 
0 0

freyja88

#6868682 Napisano: 06.07.2022 16:41:33
gregory napisał(a):

awe napisał(a):

freyja88 napisał(a):

awe napisał(a):

Z loterii "Aktywni latem" dostałam info,że jestem laureatem rezerwowym głównejemotka  mogli sobie darowaćemotka  tylko mnie wpieniliemotka  Czy miał ktoś tak?  Czy mam wysyłać oświadczenie i paragon?

Pewnie masz główną, tylko nie ten tekścik im się wlepił co trzeba emotka
Ja bym wysłała emotka

dzięki- tak zrobię

to znaczy, że laureat głównej nie dopełnił formalności i nagroda przeszła na rezerwowego, czyli na ciebie. Miałem tak u Smolara, takze śmiało wysyłaj paragon i formularze, bo główna czeka.

Nie mógł jeszcze nic nie dopełnić, bo dziś dopiero były wyniki. Smolarkowi się pomieszały tekściory. Bankowo
0 0

gregory

#6868683 Napisano: 06.07.2022 16:44:34
freyja88 napisał(a):

gregory napisał(a):

awe napisał(a):

freyja88 napisał(a):

awe napisał(a):

Z loterii "Aktywni latem" dostałam info,że jestem laureatem rezerwowym głównejemotka  mogli sobie darowaćemotka  tylko mnie wpieniliemotka  Czy miał ktoś tak?  Czy mam wysyłać oświadczenie i paragon?

Pewnie masz główną, tylko nie ten tekścik im się wlepił co trzeba emotka
Ja bym wysłała emotka

dzięki- tak zrobię

to znaczy, że laureat głównej nie dopełnił formalności i nagroda przeszła na rezerwowego, czyli na ciebie. Miałem tak u Smolara, takze śmiało wysyłaj paragon i formularze, bo główna czeka.

Nie mógł jeszcze nic nie dopełnić, bo dziś dopiero były wyniki. Smolarkowi się pomieszały tekściory. Bankowo

a to przepraszam. nie brałem udziału, więc nie znam terminów. Pisałem tylko z własnego, wcześniejszego doświadczenia w innym konkursie.
1 freyja88 0

yreks

#6869521 Napisano: 11.07.2022 12:13:11
Część. Czy Smolar informuje o negatywnej weryfikacji dokumentów? A może ktoś wie ile trzeba czekać na odpowiedź czy formularz laureata i dokumenty są zweryfikowane pozytywnie? Już 2 tydzień cisza i zaczynam się martwić że się gdzies pomylilem
0 0

as32572

#6869522 Napisano: 11.07.2022 12:18:39
yreks napisał(a):

Część. Czy Smolar informuje o negatywnej weryfikacji dokumentów? A może ktoś wie ile trzeba czekać na odpowiedź czy formularz laureata i dokumenty są zweryfikowane pozytywnie? Już 2 tydzień cisza i zaczynam się martwić że się gdzies pomylilem

Nie informuje niestety,ale możesz wejść i ponownie wpisać dane w fomularzu laureata i wtedy się pojawi,albo że już wypełnione i oczekuje na weryfikację albo właśnie,że weryfikacja negatywna.
1 yreks 0

adamo86

#6869525 Napisano: 11.07.2022 12:27:21
delfinka101 napisał(a):

Co to za konkurs Aktywni latem? Nie widzę w bazie, albo źle szukam

"Aktywnie latem"