Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

anialistopad

#6865357 Napisano: 17.06.2022 20:29:39
sks900 napisał(a):

zordlord napisał(a):

Pytanie w sprawie loterii "Zdrapuj Żywiec" praktycznie każdy paragon wygrywa w zdrapce ale tutaj https://wyniki.smolar.pl/?msg=1    jest, że paragon nie wygrał,  więc pewnie nie ma się co cieszyć póki co

U mnie podobnie. Możliwe, że muszą zweryfikować, a jest kilka warunków do spełnienia. Sklep promocyjny, 1 zgłoszenie na dobę, 3 wygrane na gospodarstwo domowe. Nie ma lekko.
emotka

Sklep promocyjny to będzie miał każdy,bo inny NIP nie przejdzie niż ten co oni maja wpisany w system. Zgłoszenie na dobę raczej tez będzie miał każdy ,bo to od północy do północy . Czyli wygra ktoś o 23 jednego dnia to druga nagrodę może mieć np o 1 w nocy  ,Z gospodarstwem domowym mogą się zamotać ludzie . 
1 jarekaska 0

agnesita

#6865360 Napisano: 17.06.2022 21:21:33
zordlord w innych konkursach jak jest losowanie/wybieranie odpowiedzi to jest to w wynikach, w bramkach tego nie ma, wtedy tylko tygodniowe/główne są w wynikach bo one są losowane a nie przypisane do bramki. Kilka razy wygralam w bramkach u Smolara i w wynikach nigdy tego nie było tylko w laureatach i jak tu przechodzi to jest ok

Majkii

#6865365 Napisano: 17.06.2022 23:20:46
zordlord napisał(a):

Pytanie w sprawie loterii "Zdrapuj Żywiec" praktycznie każdy paragon wygrywa w zdrapce ale tutaj https://wyniki.smolar.pl/?msg=1    jest, że paragon nie wygrał,  więc pewnie nie ma się co cieszyć póki co

Tą stroną się nie sugeruj, od kilku miesięcy nie działa to poprawnie, kiedyś do nich napisałem to odpisali że czasami nie pokazuje zwycięzców i żeby sugerować się stroną dla laureatów, jeśli wchodzi Twoja wygrana to znaczy że wygrałeś, na pewno nie ma inaczej i na pewno nie jest to błąd że wygrałeś.
0 0

zordlord

#6865394 Napisano: 18.06.2022 11:03:26
agnesita napisał(a):

zordlord w innych konkursach jak jest losowanie/wybieranie odpowiedzi to jest to w wynikach, w bramkach tego nie ma, wtedy tylko tygodniowe/główne są w wynikach bo one są losowane a nie przypisane do bramki. Kilka razy wygralam w bramkach u Smolara i w wynikach nigdy tego nie było tylko w laureatach i jak tu przechodzi to jest ok


no, dzięki,  mało wygrywam w bramkach i nawet nie wiedziałem, że tak jest, ale teraz już wiem, to pewnie wszystko okej emotka

1 Majkii 0

dwadziesciaisiedem

#6866231 Napisano: 23.06.2022 09:12:13
Wygrałam wczoraj 2x zozole natychmiastową. Tylko w jednym zgłoszeniu w pośpiechu pomyliłam się o jedną cyferkę w paragonie. emotka Wiem że nie przejdzie weryfikacji więc zadzwoniłam i kazał mi gościu ze Smolara napisać mejla. Ktoś miał podobna sytuację? Po prostu przepadnie, będę musiała jeszcze raz se zgłosić czy nagną mi zasady? 😄😔😔😔
0 0

Luiza12

#6866421 Napisano: 23.06.2022 17:13:28
Co moze isc ze Smolara dpd? Nie wygralam u nich zadnych zozoli, ani nic ostatnio, a dzis dostalam powiadomienie
1 zordlord 0

mandarynka16

#6866425 Napisano: 23.06.2022 17:31:16
Luiza12 napisał(a):

Co moze isc ze Smolara dpd? Nie wygralam u nich zadnych zozoli, ani nic ostatnio, a dzis dostalam powiadomienie

Może ekoambasador Auchan
0 0

Kwiat Paproci

#6866428 Napisano: 23.06.2022 17:38:34
mandarynka16 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Co moze isc ze Smolara dpd? Nie wygralam u nich zadnych zozoli, ani nic ostatnio, a dzis dostalam powiadomienie

Może ekoambasador Auchan

A może karta 100zl do Orlenu - u mnie wczoraj dotarła
0 0

Luiza12

#6866432 Napisano: 23.06.2022 17:44:31
@Kwiat napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Co moze isc ze Smolara dpd? Nie wygralam u nich zadnych zozoli, ani nic ostatnio, a dzis dostalam powiadomienie

Może ekoambasador Auchan

A może karta 100zl do Orlenu - u mnie wczoraj dotarła

Hej, też nie, moja dotarła już dawno i pozostało po niej tylko wspomnienie, w ekoambasador w Auchan nawet nie grałam, także nie wiem, przeglądnęłam maile i też nic nie identyfikuję, aczkolwiek cokolwiek to będzie, to jakaś drobnostka, bo Smolar mnie nie nagradza. Ich czarna lista wciąż istnieje i ja na niej jestem do piątego pokolenia
0 0

Luiza12

#6866449 Napisano: 23.06.2022 20:20:29
Luiza12 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Co moze isc ze Smolara dpd? Nie wygralam u nich zadnych zozoli, ani nic ostatnio, a dzis dostalam powiadomienie

Może ekoambasador Auchan

A może karta 100zl do Orlenu - u mnie wczoraj dotarła

Hej, też nie, moja dotarła już dawno i pozostało po niej tylko wspomnienie, w ekoambasador w Auchan nawet nie grałam, także nie wiem, przeglądnęłam maile i też nic nie identyfikuję, aczkolwiek cokolwiek to będzie, to jakaś drobnostka, bo Smolar mnie nie nagradza. Ich czarna lista wciąż istnieje i ja na niej jestem do piątego pokolenia




Właśnie sobie uświadomiłam, że ja nie w Smolarze wygrałam kartę Orlenu, tylko kiedyś w Avanti emotka
0 0

koniczynka123

#6866451 Napisano: 23.06.2022 20:26:41
Luiza12 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Co moze isc ze Smolara dpd? Nie wygralam u nich zadnych zozoli, ani nic ostatnio, a dzis dostalam powiadomienie

Może ekoambasador Auchan

A może karta 100zl do Orlenu - u mnie wczoraj dotarła

Hej, też nie, moja dotarła już dawno i pozostało po niej tylko wspomnienie, w ekoambasador w Auchan nawet nie grałam, także nie wiem, przeglądnęłam maile i też nic nie identyfikuję, aczkolwiek cokolwiek to będzie, to jakaś drobnostka, bo Smolar mnie nie nagradza. Ich czarna lista wciąż istnieje i ja na niej jestem do piątego pokolenia

Kosmetyki wella z rosmana do mnie dotarły DPD- może to one?
0 0

lucya

#6866458 Napisano: 23.06.2022 21:09:22
koniczynka123 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Co moze isc ze Smolara dpd? Nie wygralam u nich zadnych zozoli, ani nic ostatnio, a dzis dostalam powiadomienie

Może ekoambasador Auchan

A może karta 100zl do Orlenu - u mnie wczoraj dotarła

Hej, też nie, moja dotarła już dawno i pozostało po niej tylko wspomnienie, w ekoambasador w Auchan nawet nie grałam, także nie wiem, przeglądnęłam maile i też nic nie identyfikuję, aczkolwiek cokolwiek to będzie, to jakaś drobnostka, bo Smolar mnie nie nagradza. Ich czarna lista wciąż istnieje i ja na niej jestem do piątego pokolenia

Kosmetyki wella z rosmana do mnie dotarły DPD- może to one?

Do mnie dotarła nagroda z Żabki z grillowaniem że Smolara DPD
0 0

Luiza12

#6866460 Napisano: 23.06.2022 21:12:48
lucya napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Co moze isc ze Smolara dpd? Nie wygralam u nich zadnych zozoli, ani nic ostatnio, a dzis dostalam powiadomienie

Może ekoambasador Auchan

A może karta 100zl do Orlenu - u mnie wczoraj dotarła

Hej, też nie, moja dotarła już dawno i pozostało po niej tylko wspomnienie, w ekoambasador w Auchan nawet nie grałam, także nie wiem, przeglądnęłam maile i też nic nie identyfikuję, aczkolwiek cokolwiek to będzie, to jakaś drobnostka, bo Smolar mnie nie nagradza. Ich czarna lista wciąż istnieje i ja na niej jestem do piątego pokolenia

Kosmetyki wella z rosmana do mnie dotarły DPD- może to one?

Do mnie dotarła nagroda z Żabki z grillowaniem że Smolara DPD

Hej, dzięki, ale to też ani rossman ani żabka, ja w Smolarze gram od czasu do czasu selektywnie, ot tak sobie, bo wiem, że i tak nie wygram. Kurier jutro powinien być, to się dowiem, pewnie o czymś zapomniałam, samochodu mi na pewno nie przywiezieemotka
1 andii 0

aerdna

#6866711 Napisano: 25.06.2022 21:05:10
incendio12 napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

peppa7 napisał(a):

Hej, czy wiecie może jakiej firmy jest ten rower z euro? emotka

Goetze

A czy ktoś pytał Smolara co z gwarancją? 

Podbijam. Czy dostaliście jakąś książeczkę/instrukcję/gwarancję ? U mnie tylko otwarty karton + rower bez papierów.

I czy Wasze rowery mają koszyczek ?
0 0

domenicasun

#6866712 Napisano: 25.06.2022 21:27:02
aerdna napisał(a):

Podbijam. Czy dostaliście jakąś książeczkę/instrukcję/gwarancję ? U mnie tylko otwarty karton + rower bez papierów.I czy Wasze rowery mają koszyczek ?

Była instrukcjo- gwarancja (niepodbita i niewypisana) w formie jednej książeczki. 
Koszyczek powinien być. U mnie go nie było. Był tylko pokrowiec na koszyczek (wkład z tkaniny z kokardkami). Po tym jak się dowiedziałam, że koszyczek był zestawie (biały z wikliny) interweniowałam w sklepie. Czekam już drugi tydzień na niego. 
Menagerka zgłosiła sprawę braku koszyczka do centrali. Okazało się, że jeszcze dwie inne osoby zgłosiły jego brak. Rower odebrałam ze sklepu w rozerwanym kartonie. Musiałam zamówić taksówkę, żeby go dowieść do domu.
0 0

aerdna

#6866715 Napisano: 25.06.2022 22:06:57
domenicasun napisał(a):

aerdna napisał(a):

Podbijam. Czy dostaliście jakąś książeczkę/instrukcję/gwarancję ? U mnie tylko otwarty karton + rower bez papierów.I czy Wasze rowery mają koszyczek ?

Była instrukcjo- gwarancja (niepodbita i niewypisana) w formie jednej książeczki. 
Koszyczek powinien być. U mnie go nie było. Był tylko pokrowiec na koszyczek (wkład z tkaniny z kokardkami). Po tym jak się dowiedziałam, że koszyczek był zestawie (biały z wikliny) interweniowałam w sklepie. Czekam już drugi tydzień na niego. 
Menagerka zgłosiła sprawę braku koszyczka do centrali. Okazało się, że jeszcze dwie inne osoby zgłosiły jego brak. Rower odebrałam ze sklepu w rozerwanym kartonie. Musiałam zamówić taksówkę, żeby go dowieść do domu.

Dziękuję za odpowiedź. W takim razie i ja muszę zgłosić brak koszyczka emotka

ciotkaklotka

#6867600 Napisano: 30.06.2022 17:06:26
pojawiła się zakładka do konkursu grillowanie z lidl. Czy ktoś potwierdzi że wyniki podpięte?
0 0

edzia21

#6867601 Napisano: 30.06.2022 17:08:32
ciotkaklotka napisał(a):

pojawiła się zakładka do konkursu grillowanie z lidl. Czy ktoś potwierdzi że wyniki podpięte?

ta zakładka jest już od wczoraj, a co do wyników to nie pomogę - nie grałam
0 0

olunka

#6867605 Napisano: 30.06.2022 17:29:08
edzia21 napisał(a):

ciotkaklotka napisał(a):

pojawiła się zakładka do konkursu grillowanie z lidl. Czy ktoś potwierdzi że wyniki podpięte?

ta zakładka jest już od wczoraj, a co do wyników to nie pomogę - nie grałam   Wczoraj byla w wynikach, dzisiaj pojawiła sie w laureatach, pewnie podpięte tylko nie wiadomo do ktorego dnia

0 0

myja

#6868080 Napisano: 04.07.2022 13:37:10
Jest już zakładka z Bref - ktoś potwierdzi czy podpięte?
1 Agulina 0