Smolar

Palina

#7355265 Napisano: 14.05.2026 11:46:52
Bony do Intermarche z konkursu z Silanem ? Chyba jakoś teraz był końcowy termin wysyłki
0 0

ramaja

#7355283 Napisano: 14.05.2026 12:26:46
Palina napisał(a):

Bony do Intermarche z konkursu z Silanem ? Chyba jakoś teraz był końcowy termin wysyłki

 👍
0 0

Yolobolo

#7355307 Napisano: 14.05.2026 13:17:52
Jest zakładka z Desperadosem ostatnim w żabie
0 0

assal

#7355309 Napisano: 14.05.2026 13:24:11
Działa. Już można sprawdzać emotka
0 0

atlantydek

#7355453 Napisano: 14.05.2026 18:06:34
Co nadał dziś Smolar?
0 0

nanajka81

#7355455 Napisano: 14.05.2026 18:08:35
atlantydek napisał(a):

Co nadał dziś Smolar?

bony z intermarche? (siostra mnie o to pytała)

aleksiak

#7355604 Napisano: 15.05.2026 10:46:52
Przysnacki jak informuje?
0 0

justyna1411

#7355605 Napisano: 15.05.2026 10:47:49
aleksiak napisał(a):

Przysnacki jak informuje?

Sms

atyde25

#7357124 Napisano: 21.05.2026 13:50:44
positiv teraz "Biedronka - Wykorzystaj swoją szanse"Twoja nagroda () zostanie wysłana najpóźniej do 10-07-2026,
0 0

atyde25

#7357487 Napisano: 22.05.2026 15:59:56
Coś w przygotowaniu  DPD może Tołpa z Hebe . Info apka i mail.
0 0

Palina

#7357490 Napisano: 22.05.2026 16:03:25
Też czekam na Tołpę emotka
0 0

gregory04

#7357496 Napisano: 22.05.2026 16:08:19
Czy ktoś mi podpowie czy Smolar lubi prozę?
0 0

paula9891

#7357498 Napisano: 22.05.2026 16:10:26
gregory04 napisał(a):

Czy ktoś mi podpowie czy Smolar lubi prozę?

Wygrywa i rym i proza emotka
2 gregory04, mia 0

slonecznik1309

#7357508 Napisano: 22.05.2026 16:34:21
Czym wysłać oświadczenie do Smolara z paragonem? Nie chcę pocztą Polską. Czy można kurierem dpd lub inpostem?
0 0

tosiaczek777

#7357510 Napisano: 22.05.2026 16:43:04
slonecznik1309 napisał(a):

Czym wysłać oświadczenie do Smolara z paragonem? Nie chcę pocztą Polską. Czy można kurierem dpd lub inpostem?

Ja wysyłałam inpostem na ich adres, nadałam w paczkomacie i wszystko było git

banka-manka

#7357513 Napisano: 22.05.2026 16:51:31
slonecznik1309 napisał(a):

Czym wysłać oświadczenie do Smolara z paragonem? Nie chcę pocztą Polską. Czy można kurierem dpd lub inpostem?

Zawsze wysyłam kurierem DPD. Nigdy nie było problemów. Według mnie DPD jedna z lepszych firm, a z kodami paczka lekko ponad dychę.

slonecznik1309

#7357514 Napisano: 22.05.2026 16:55:36
banka-manka napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

Czym wysłać oświadczenie do Smolara z paragonem? Nie chcę pocztą Polską. Czy można kurierem dpd lub inpostem?

Zawsze wysyłam kurierem DPD. Nigdy nie było problemów. Według mnie DPD jedna z lepszych firm, a z kodami paczka lekko ponad dychę.

0 0

slonecznik1309

#7357515 Napisano: 22.05.2026 16:57:49
slonecznik1309 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

Czym wysłać oświadczenie do Smolara z paragonem? Nie chcę pocztą Polską. Czy można kurierem dpd lub inpostem?

Zawsze wysyłam kurierem DPD. Nigdy nie było problemów. Według mnie DPD jedna z lepszych firm, a z kodami paczka lekko ponad dychę.

0 0

LadyInWhite

#7357517 Napisano: 22.05.2026 17:02:15
slonecznik1309 napisał(a):

Czym wysłać oświadczenie do Smolara z paragonem? Nie chcę pocztą Polską. Czy można kurierem dpd lub inpostem?

Ja kiedyś wysłałam z paczkomatu Inpost przez kuriera na adres agencji i zgubili, także nie polecam😊
0 0

MDL

#7357520 Napisano: 22.05.2026 17:07:11
LadyInWhite napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

Czym wysłać oświadczenie do Smolara z paragonem? Nie chcę pocztą Polską. Czy można kurierem dpd lub inpostem?

Ja kiedyś wysłałam z paczkomatu Inpost przez kuriera na adres agencji i zgubili, także nie polecam😊

Ja nadaje w żabce DPD, do tej pory bez problemu, na drugi dzień już jest u odbiorcy 🙂