Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

kupila88

#7102294 Napisano: 21.06.2023 01:01:42
No może tak ale może jakaś osoba która tam pracuje zrobiłam przysługę i udzieliła tej inf
0 0

Finezyjna

#7102313 Napisano: 21.06.2023 08:47:50
Hej, czy ktoś z Was ma na sprzedaż bilety do Mandorii ?
0 0

zielonaszpilka

#7102325 Napisano: 21.06.2023 10:01:20
kupila88 napisał(a):

No może tak ale może jakaś osoba która tam pracuje zrobiłam przysługę i udzieliła tej inf

Bazy w US są monitorowane, być może bazy w usc też. Naprawdę myślisz, że ktoś się będzie narażał, żeby udostępnić komuś dane, do których nie powinien mieć dostępu? Taka "przysługa" może kogoś sporo kosztować. Zakładam, że chodzi o sytuację, gdy autorka posta jest oszukiwana przez partnera i chce mieć pewność czy gość jest rozwiedziony czy nie. No sorry, ale jeśli gość sam z siebie ma problem z pokazaniem wyroku rozwodowego albo aktu małżeństwa to ja nie wiem na co tu czekać. Do widzenia i tyle, a nie zabawa w jakiegoś detektywa.

Edit. Ok, widzę że odpowiadam autorce posta emotka  przez formę odpowiedzi (brak cytowania i gramatykę) myślałam, że ktoś się wtrącił do rozmowy;) Więc @kupila88 nie tędy droga

@gnieszk@

#7102331 Napisano: 21.06.2023 10:10:19
zielonaszpilka napisał(a):

kupila88 napisał(a):

No może tak ale może jakaś osoba która tam pracuje zrobiłam przysługę i udzieliła tej inf

Bazy w US są monitorowane, być może bazy w usc też. Naprawdę myślisz, że ktoś się będzie narażał, żeby udostępnić komuś dane, do których nie powinien mieć dostępu? Taka "przysługa" może kogoś sporo kosztować. Zakładam, że chodzi o sytuację, gdy autorka posta jest oszukiwana przez partnera i chce mieć pewność czy gość jest rozwiedziony czy nie. No sorry, ale jeśli gość sam z siebie ma problem z pokazaniem wyroku rozwodowego albo aktu małżeństwa to ja nie wiem na co tu czekać. Do widzenia i tyle, a nie zabawa w jakiegoś detektywa.

Edit. Ok, widzę że odpowiadam autorce posta emotka  przez formę odpowiedzi (brak cytowania i gramatykę) myślałam, że ktoś się wtrącił do rozmowy;) Więc kupila88 nie tędy droga


W USC również są monitorowane. Mam koleżankę, która pracuje w Wydziale Spraw Obywatelskich czy jak go tam zwał (ewidencja ludności, dowody oi itd ). Mówiła, że każdy wgląd do bazy, choćby sprawdzenie numeru PESEL jest odnotowywany i zostaje po takiej czynności ślad. Tzn. kto i kiedy sprawdzał. Oczywiście musi to mieć uzasadnienie.

magdalena-chili

#7102337 Napisano: 21.06.2023 10:25:44
@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

k


W USC również są monitorowane. Mam koleżankę, która pracuje w Wydziale Spraw Obywatelskich czy jak go tam zwał (ewidencja ludności, dowody oi itd ). Mówiła, że każdy wgląd do bazy, choćby sprawdzenie numeru PESEL jest odnotowywany i zostaje po takiej czynności ślad. Tzn. kto i kiedy sprawdzał. Oczywiście musi to mieć uzasadnienie.

tak samo jak w firmach finansowych, monitoring systemów
a jeśli gość będący obiektem zainteresowania rozdmucha sprawę, napisze reklamację, albo jeszcze uderzy gdzieś wyżej, to osoba, która sprawdzała może mieć spore nieprzyjemności, aż po wypowiedzenie od pracodawcy
0 0

visserarthur

#7102367 Napisano: 21.06.2023 12:37:50
@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kupila88 napisał(a):

No może tak ale może jakaś osoba która tam pracuje zrobiłam przysługę i udzieliła tej inf

Bazy w US są monitorowane, być może bazy w usc też. Naprawdę myślisz, że ktoś się będzie narażał, żeby udostępnić komuś dane, do których nie powinien mieć dostępu? Taka "przysługa" może kogoś sporo kosztować. Zakładam, że chodzi o sytuację, gdy autorka posta jest oszukiwana przez partnera i chce mieć pewność czy gość jest rozwiedziony czy nie. No sorry, ale jeśli gość sam z siebie ma problem z pokazaniem wyroku rozwodowego albo aktu małżeństwa to ja nie wiem na co tu czekać. Do widzenia i tyle, a nie zabawa w jakiegoś detektywa.

Edit. Ok, widzę że odpowiadam autorce posta emotka  przez formę odpowiedzi (brak cytowania i gramatykę) myślałam, że ktoś się wtrącił do rozmowy;) Więc kupila88 nie tędy droga


W USC również są monitorowane. Mam koleżankę, która pracuje w Wydziale Spraw Obywatelskich czy jak go tam zwał (ewidencja ludności, dowody oi itd ). Mówiła, że każdy wgląd do bazy, choćby sprawdzenie numeru PESEL jest odnotowywany i zostaje po takiej czynności ślad. Tzn. kto i kiedy sprawdzał. Oczywiście musi to mieć uzasadnienie.

Tak, mają swoje karty, na których zapisują się ich poczynania i w zasadzie mogą sprawdzić prawie wszystko, co w bazach urzędowych tego urzędu, ale jeśli ktoś się doczepi i zgłosi, że pani Halinka ujawniła komuś coś, to mogą zweryfikować, kto takich danych szukał...
0 0

pikawka

#7102773 Napisano: 22.06.2023 15:45:24
Jutro planuję pić wódeczkę emotka  czy jest jakiś konkurs na czystą???? emotka

Emememe

#7102790 Napisano: 22.06.2023 16:20:51
pikawka napisał(a):

Jutro planuję pić wódeczkę emotka  czy jest jakiś konkurs na czystą???? emotka

Jest tylko taki emotka  
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-powiedz-tak-stumbras-na-wesele-18
1 pikawka 0

pikawka

#7102791 Napisano: 22.06.2023 16:23:48
Emememe napisał(a):

pikawka napisał(a):

Jutro planuję pić wódeczkę emotka  czy jest jakiś konkurs na czystą???? emotka

Jest tylko taki emotka  
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-powiedz-tak-stumbras-na-wesele-18

O kurczaki planowałam kupić tylko jedną flaszkę emotka

atyde25

#7102798 Napisano: 22.06.2023 16:30:36
Ja kiedyś wiele lat temu chciałam odnaleźć koleżankę i żona kogoś z rodziny pracowała w urzędzie ewidencji.
I nawet koneksje rodzinne nie pomogły nikt swojej posady nie narazi bo to chyba podchodzi pod mocne wykroczenie i od razu zwolnienie z paragrafu z pracy.
Potem się koleżanka sama cudownie odnalazła ale interesowało ją tylko pożyczenie kasy.
A ja już w tym czasie miałam mocną asertywność i brak zaufania do ludzi.
Tak kochana nie wydziałam Cię ok 25 lat i pożycz mi kasę a potem szukaj wiatrów w polu.
0 0

pikawka

#7102952 Napisano: 23.06.2023 11:31:10
Szukam noclegu nad morzem w jakiejś sensownej cenie. Najlepiej Trójmiasto bądź Stegna ( żeby z Bydgoszczy nie było daleko) 
 Blisko morza emotka  macie coś godnego polecenia? Dla 2+3 emotka
1 psotka 0

psotka

#7103255 Napisano: 24.06.2023 11:45:27
Szukam osoby, z którą można dzielić konto na Netflixie. Odpłatnie oczywiście.

Interesują mnie jedynie zdecydowane i uczciwe osoby ze stażem na e-konkach. 

Cheers!
1 cb656 0

psotka

#7103256 Napisano: 24.06.2023 11:46:46
pikawka napisał(a):

Szukam noclegu nad morzem w jakiejś sensownej cenie. Najlepiej Trójmiasto bądź Stegna ( żeby z Bydgoszczy nie było daleko) 
 Blisko morza emotka  macie coś godnego polecenia? Dla 2+3 emotka

Spróbuj Rzemieślnik w Gdańsku Jelitkowie. Nad samym morzem - jedynie przejść przez chodnik. Duży ogród, plac zabaw, jedzenie.
1 pikawka 0

pikawka

#7103299 Napisano: 24.06.2023 15:50:21
psotka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Szukam noclegu nad morzem w jakiejś sensownej cenie. Najlepiej Trójmiasto bądź Stegna ( żeby z Bydgoszczy nie było daleko) 
 Blisko morza emotka  macie coś godnego polecenia? Dla 2+3 emotka

Spróbuj Rzemieślnik w Gdańsku Jelitkowie. Nad samym morzem - jedynie przejść przez chodnik. Duży ogród, plac zabaw, jedzenie.

Kurde fajny emotka  ale 700 zł za dobe emotka
0 0

cudaczek121

joan

#7103446 Napisano: 25.06.2023 17:13:54
Kiedy na stronie Multikina pojawi się repertuar na najbliższy piątek? Aktualnie dostępny jest jedynie do czwartku włącznie.
0 0

vaka

#7103447 Napisano: 25.06.2023 17:17:48
Czy ktoś znalazł 2 słowa do goodie? Bo szukam i szukam i już mam wrażenie, że nie ma emotka
0 0

joan

#7103460 Napisano: 25.06.2023 18:42:59
androm napisał(a):

joan napisał(a):

Kiedy na stronie Multikina pojawi się repertuar na najbliższy piątek? Aktualnie dostępny jest jedynie do czwartku włącznie.


wydaje mi się, że we wtorek


Ok, będę sprawdzała, bo bilety mam ważne do piątku właśnie emotka
1 androm 0

gryszelm

#7103463 Napisano: 25.06.2023 18:51:36
androm napisał(a):

joan napisał(a):

androm napisał(a):

joan napisał(a):

Kiedy na stronie Multikina pojawi się repertuar na najbliższy piątek? Aktualnie dostępny jest jedynie do czwartku włącznie.


wydaje mi się, że we wtorek


Ok, będę sprawdzała, bo bilety mam ważne do piątku właśnie emotka

ja też takie mam, do Multikina:)

I ja. Napiszcie na co warto wybrać się?
0 0

agakaz2

#7103465 Napisano: 25.06.2023 18:53:09
gryszelm napisał(a):

androm napisał(a):

joan napisał(a):

androm napisał(a):

joan napisał(a):

Kiedy na stronie Multikina pojawi się repertuar na najbliższy piątek? Aktualnie dostępny jest jedynie do czwartku włącznie.


wydaje mi się, że we wtorek


Ok, będę sprawdzała, bo bilety mam ważne do piątku właśnie emotka

ja też takie mam, do Multikina:)

I ja. Napiszcie na co warto wybrać się?

ja wybralam Indiana Jones bo akurat tylko to było w repertuarze na piątek
0 0