Reklama na e-Konkursy.info

Visa Konkursy

lenora

#6459260 Napisano: 02.02.2018 23:14:17
taki-radek napisał(a):

Czy wysyłają już cokolwiek? Olimpiada za pasem, a Eurosport Player by się przydał  emotka

Pisałam do nich, bo myślałam, że może moja czapka gdzieś zaginęła emotka  i uzyskałam następującą odpowiedź: 
"Nagrody będą dystrybuowane w terminie około miesiąca od zakończenia konkursu oraz pełnej weryfikacji wszystkich Laureatów oraz Laureatów Rezerwowych. Aktualnie twa proces weryfikacji Laureatów Rezerwowych."
Zatem cierpliwości... emotka
1 lager 0

joan

#6459261 Napisano: 02.02.2018 23:15:30
lenora napisał(a):

Pisałam do nich, bo myślałam, że może moja czapka gdzieś zaginęła emotka  i uzyskałam następującą odpowiedź: 
"Nagrody będą dystrybuowane w terminie około miesiąca od zakończenia konkursu oraz pełnej weryfikacji wszystkich Laureatów oraz Laureatów Rezerwowych. Aktualnie twa proces weryfikacji Laureatów Rezerwowych."
Zatem cierpliwości... emotka


Zatem to czapka na następny sezon zimowy emotka

pakowa

#6459767 Napisano: 05.02.2018 10:47:30
joan napisał(a):

lenora napisał(a):

Pisałam do nich, bo myślałam, że może moja czapka gdzieś zaginęła emotka  i uzyskałam następującą odpowiedź: 
"Nagrody będą dystrybuowane w terminie około miesiąca od zakończenia konkursu oraz pełnej weryfikacji wszystkich Laureatów oraz Laureatów Rezerwowych. Aktualnie twa proces weryfikacji Laureatów Rezerwowych."
Zatem cierpliwości... emotka


Zatem to czapka na następny sezon zimowy emotka

 " zakończenie przyjmowania zgłoszeń do Konkursu 27 grudnia 2017 " żadnego innego terminu zakończenia w regulaminie nie widzę.. Ktoś się orientuje dokładniej kiedy mija miesiąc od zakończenia konkursu ? emotka
0 0

magisterek

#6459773 Napisano: 05.02.2018 10:54:24
pakowa napisał(a):

joan napisał(a):

lenora napisał(a):

Pisałam do nich, bo myślałam, że może moja czapka gdzieś zaginęła emotka  i uzyskałam następującą odpowiedź: 
"Nagrody będą dystrybuowane w terminie około miesiąca od zakończenia konkursu oraz pełnej weryfikacji wszystkich Laureatów oraz Laureatów Rezerwowych. Aktualnie twa proces weryfikacji Laureatów Rezerwowych."
Zatem cierpliwości... emotka


Zatem to czapka na następny sezon zimowy emotka

 " zakończenie przyjmowania zgłoszeń do Konkursu 27 grudnia 2017 " żadnego innego terminu zakończenia w regulaminie nie widzę.. Ktoś się orientuje dokładniej kiedy mija miesiąc od zakończenia konkursu ? emotka


Zapewne 27/28 stycznia emotka
0 0

@gnieszk@

#6481942 Napisano: 14.04.2018 19:59:46
Do loterii mogę też zarejestrować płatności zbliżeniowe?
0 0

stamp2

#6481943 Napisano: 14.04.2018 20:01:42
@gnieszk@ napisał(a):

Do loterii mogę też zarejestrować płatności zbliżeniowe?

No jak nie, jak tak emotka

Mappet

#6482026 Napisano: 15.04.2018 17:25:09
Czy ktoś z zwycięzców zdradzi czy zgłaszał transakcje przez stronę, czy via sms? emotka
2 mia, dorotka50 0

agusiac87

#6482032 Napisano: 15.04.2018 17:48:02
Czy jak zapomnialam wziąć potwierdzenie płatności karta ze sklepu to w razie wygranej wystarczy wydruk z konta danej transakcji dokonanej kartą?
1 dorotka50 0

stamp2

#6482036 Napisano: 15.04.2018 18:09:21
agusiac87 napisał(a):

Czy jak zapomnialam wziąć potwierdzenie płatności karta ze sklepu to w razie wygranej wystarczy wydruk z konta danej transakcji dokonanej kartą?

podobno wystarczyemotka
0 0

agusiac87

#6482064 Napisano: 15.04.2018 20:56:48
stamp2 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Czy jak zapomnialam wziąć potwierdzenie płatności karta ze sklepu to w razie wygranej wystarczy wydruk z konta danej transakcji dokonanej kartą?

podobno wystarczy emotka

dziękuję emotka
0 0

zaczytana-pola

#6483242 Napisano: 19.04.2018 18:10:52
Wygrał ktoś w tamtym i tym tygodniu karty? emotka
0 0

xpac

#6483243 Napisano: 19.04.2018 18:12:03
bruce napisał(a):

tomaszq napisał(a): Halszka napisał(a):

koper napisał(a):

Visa- wyjazd do Rosji- laureat rezerwowy... emotka

To samo  emotka Jest chociaż cień nadziei emotka  ile zgłoszeń do loterii? Dziesiątki czy setki? emotka  

emotka Proszę... emotka emotka Wy na serio tyle tego wysyłacie? 

ja w tym tygodniu około 60 zgłoszeń i du.a

Halszka

#6483251 Napisano: 19.04.2018 19:06:15
xpac napisał(a):

bruce napisał(a):

tomaszq napisał(a): Halszka napisał(a):

koper napisał(a):

Visa- wyjazd do Rosji- laureat rezerwowy... emotka

To samo  emotka Jest chociaż cień nadziei emotka  ile zgłoszeń do loterii? Dziesiątki czy setki? emotka  

emotka Proszę... emotka emotka Wy na serio tyle tego wysyłacie? 

ja w tym tygodniu około 60 zgłoszeń i du.a

miałam 8 zgłoszonych transakcji
ale i tak nie mam paszportu emotka gram o kartę, na szczęście liczylam się z taką sytuacją... trudno.. 
czekam na kolejne losowania, teraz pełna nadziei, że wg można być wylosowanym emotka
0 0

tomaszq

#6483252 Napisano: 19.04.2018 19:10:41
Halszka napisał(a):

xpac napisał(a):

bruce napisał(a):

tomaszq napisał(a): Halszka napisał(a):

koper napisał(a):

Visa- wyjazd do Rosji- laureat rezerwowy... emotka

To samo  emotka Jest chociaż cień nadziei emotka  ile zgłoszeń do loterii? Dziesiątki czy setki? emotka  

emotka Proszę... emotka emotka Wy na serio tyle tego wysyłacie? 

ja w tym tygodniu około 60 zgłoszeń i du.a

miałam 8 zgłoszonych transakcji
ale i tak nie mam paszportu emotka gram o kartę, na szczęście liczylam się z taką sytuacją... trudno.. 
czekam na kolejne losowania, teraz pełna nadziei, że wg można być wylosowanym emotka

8 zgłoszeń! Trzeba być urodzonym szczęśliwcem! emotka
0 0

Halszka

#6483253 Napisano: 19.04.2018 19:16:57
tomaszq napisał(a):

Halszka napisał(a):

xpac napisał(a):

bruce napisał(a):

tomaszq napisał(a): Halszka napisał(a):

koper napisał(a):

Visa- wyjazd do Rosji- laureat rezerwowy... emotka

To samo  emotka Jest chociaż cień nadziei emotka  ile zgłoszeń do loterii? Dziesiątki czy setki? emotka  

emotka Proszę... emotka emotka Wy na serio tyle tego wysyłacie? 

ja w tym tygodniu około 60 zgłoszeń i du.a

miałam 8 zgłoszonych transakcji
ale i tak nie mam paszportu emotka gram o kartę, na szczęście liczylam się z taką sytuacją... trudno.. 
czekam na kolejne losowania, teraz pełna nadziei, że wg można być wylosowanym emotka

8 zgłoszeń! Trzeba być urodzonym szczęśliwcem!  emotka

:p pozwól, że przyjmę to jako miły uszczypliwy żarcik (patrzac na moje loteryjne szczęście ) emotka  emotka
jedyne szczęscie, że akutar w tym przypadku pogodzę się z sytuacją emotka

koper

#6483264 Napisano: 19.04.2018 19:48:35
bruce napisał(a):

tomaszq napisał(a): Halszka napisał(a):

koper napisał(a):

Visa- wyjazd do Rosji- laureat rezerwowy... emotka

To samo  emotka Jest chociaż cień nadziei emotka  ile zgłoszeń do loterii? Dziesiątki czy setki? emotka  

emotka Proszę... emotka emotka Wy na serio tyle tego wysyłacie? 

Ja w tym tygodniu wysłałam 12 zgłoszeń i płaczę nad tą rezerwą... Paszporty i chęć na wyjazd są, ale aż tak głupio życzyć  przegranej laureatowi głównemu... 
2 brucee, darog 0

tigro

#6483340 Napisano: 19.04.2018 23:01:07
Ktoś wie, czy wszystkie nagrody, i pierwszego i drugiego stopnia, już rozesłane? W regulaminie niby jest, że w ciągu 2 dni po losowaniu nadal mogą informować, ale nie wiem jak było w poprzednich tygodniach i czy jest jeszcze na co czekać jeśli się w dniu losowania niczego nie dostało ;(
0 0

cudaczek121

#6483387 Napisano: 20.04.2018 09:32:19
Tak czysto hipotetycznie się zastanawiam.Ktoś wygrałby z Visa jako laureat nierezerwowy- czyli główny nagrodę w postaci wyjazdu na mecz do Rosji i podałby im na maila numer dajmy na to swojego nieważnego paszportu lub w ogóle jakiś od czapy wiedząc,że i tak tam nie zamierza wcale pojechać,ale zależy mu tylko na tej karcie przedpłaconej tudzież przelewie na 8 tysięcy na ten wyjazd. Czy oni to potem jakoś sprawdzają czy ktoś tam faktycznie poleciał czy też wysyłają tą kartę przedpłaconą/przelew bez żadnej weryfikacji- np. nie wymagają, aby delikwent wysłał im np. skan paszportu? No chyba że on dają potem te karty do ręki już na lotnisku.
1 nkba 0

nkba

#6483393 Napisano: 20.04.2018 09:41:18
cudaczek121 napisał(a):

Tak czysto hipotetycznie się zastanawiam.Ktoś wygrałby z Visa jako laureat nierezerwowy- czyli główny nagrodę w postaci wyjazdu na mecz do Rosji i podałby im na maila numer dajmy na to swojego nieważnego paszportu lub w ogóle jakiś od czapy wiedząc,że i tak tam nie zamierza wcale pojechać,ale zależy mu tylko na tej karcie przedpłaconej tudzież przelewie na 8 tysięcy na ten wyjazd. Czy oni to potem jakoś sprawdzają czy ktoś tam faktycznie poleciał czy też wysyłają tą kartę przedpłaconą/przelew bez żadnej weryfikacji- np. nie wymagają, aby delikwent wysłał im np. skan paszportu? No chyba że on dają potem te karty do ręki już na lotnisku.

Tez o tym myślałam emotka
0 0

bonitta

#6483398 Napisano: 20.04.2018 09:48:41
nkba napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Tak czysto hipotetycznie się zastanawiam.Ktoś wygrałby z Visa jako laureat nierezerwowy- czyli główny nagrodę w postaci wyjazdu na mecz do Rosji i podałby im na maila numer dajmy na to swojego nieważnego paszportu lub w ogóle jakiś od czapy wiedząc,że i tak tam nie zamierza wcale pojechać,ale zależy mu tylko na tej karcie przedpłaconej tudzież przelewie na 8 tysięcy na ten wyjazd. Czy oni to potem jakoś sprawdzają czy ktoś tam faktycznie poleciał czy też wysyłają tą kartę przedpłaconą/przelew bez żadnej weryfikacji- np. nie wymagają, aby delikwent wysłał im np. skan paszportu? No chyba że on dają potem te karty do ręki już na lotnisku.

Tez o tym myślałam emotka

W ostatniej promocji karty przedpłacone otrzymaliśmy dopiero na miejscu, w hotelu.