Żabka

atyde25

#7360795 Napisano: 03.06.2026 14:20:21
Ja nie mam wyzwań ale kody za wyzwania są .Magnum bez problemów kod jest bo chcę ten worek na ziemniaczki. Kod z Magenta Moments za 10 zeta na samoobsługowej wlazł jak złoto. I pojawił się kupon w apce 10 zeta przy zakupach za 40 zeta  ale to do 16.06.25 ważny.
0 0

endrjuen

#7360796 Napisano: 03.06.2026 14:22:12
predictablenat napisał(a):

Yolobolo napisał(a):

Właśnie dostałem sms, że jeden z moich wyników w grze Fuze Tea został zweryfikowany pozytywnie i przywrócony do rankingu emotka

Ja tak samo 😂 przywracają wyniki innych przez co i tak spadłam z walki o nagrody.

Ja na razie czekam na cud 😂
0 0

Yolobolo

#7360799 Napisano: 03.06.2026 14:29:45
chyba ustawili nowy limit na 9 min w FuzeTea

BingoJa

#7360804 Napisano: 03.06.2026 14:36:21
Majkii napisał(a):

BingoJa napisał(a):

Macie to wyzwanie w apce?

https://somersby-konkurs.pl/#home

W apce: Żabka -> Piwo
i tam są teraz Wyzwania, są tez inne.

Dzięki. Wszystko się zgadza i teraz już są, natomiast z rana nie było sporej części z nich. Żabki późno wstają i leniwie działają .
1 Majkii 0

Majkii

#7360806 Napisano: 03.06.2026 14:40:22
BingoJa napisał(a):

Majkii napisał(a):

BingoJa napisał(a):

Macie to wyzwanie w apce?

https://somersby-konkurs.pl/#home

W apce: Żabka -> Piwo
i tam są teraz Wyzwania, są tez inne.

Dzięki. Wszystko się zgadza i teraz już są, natomiast z rana nie było sporej części z nich. Żabki późno wstają i leniwie działają .


Zgadza się, najczęściej wstawiają wszystko 12-13.
0 0

lukaszn12

#7360816 Napisano: 03.06.2026 15:14:53
predictablenat napisał(a):

Yolobolo napisał(a):

Właśnie dostałem sms, że jeden z moich wyników w grze Fuze Tea został zweryfikowany pozytywnie i przywrócony do rankingu emotka

Ja tak samo 😂 przywracają wyniki innych przez co i tak spadłam z walki o nagrody.

Mi też przywrócili czas 7:43:875 a nie pisałem żadnej reklamacji. Cyrk emotka

endrjuen

#7360840 Napisano: 03.06.2026 16:05:39
Yolobolo napisał(a):

chyba ustawili nowy limit na 9 min w FuzeTea

Dokładnie. Ja właśnie skrobię maila z odpowiedzią do Coca Cola z updatem tej akcji, bo znów jest dokładnie to samo. Samowolka. Warto też obserwować, ile znaczy regulamin dla Albedo. To co dzieje się w ich innych konkursach?

Totalny brak profesjonalizmu

k1b81

#7360849 Napisano: 03.06.2026 16:44:18
czy ktoś też ma taką sytuację że mimo otrzymania sms wyniku w rankingu nie ma?
0 0

mahuska

#7360956 Napisano: 03.06.2026 22:19:35
Doritos....nie przyszedł kod....paragony tlko w formie E....nie lubię żabkiemotka
0 0

niunio

#7360964 Napisano: 03.06.2026 22:49:17
mahuska napisał(a):

Doritos....nie przyszedł kod....paragony tlko w formie E....nie lubię żabkiemotka

W Doritos można zgłaszać oba typy paragonów.
0 0

mahuska

#7360968 Napisano: 03.06.2026 22:57:33
niunio napisał(a):

mahuska napisał(a):

Doritos....nie przyszedł kod....paragony tlko w formie E....nie lubię żabkiemotka

W Doritos można zgłaszać oba typy paragonów.

Tak, wiem, ale sam brak kodu irytujący, opis e-paragonu średni...Nie przrabiałam jeszce wysyłania takiego paragonu.
Od wczoraj też brak kodu z coli emotka
0 0

agakaz2

#7360981 Napisano: 04.06.2026 04:12:45
mahuska napisał(a):

niunio napisał(a):

mahuska napisał(a):

Doritos....nie przyszedł kod....paragony tlko w formie E....nie lubię żabkiemotka

W Doritos można zgłaszać oba typy paragonów.

Tak, wiem, ale sam brak kodu irytujący, opis e-paragonu średni...Nie przrabiałam jeszce wysyłania takiego paragonu.
Od wczoraj też brak kodu z coli emotka

ja tez kodu nie dostałam  zglosilam paragon
0 0

termitek99

#7361039 Napisano: 04.06.2026 11:17:24
agakaz2 napisał(a):

mahuska napisał(a):

niunio napisał(a):

mahuska napisał(a):

Doritos....nie przyszedł kod....paragony tlko w formie E....nie lubię żabkiemotka

W Doritos można zgłaszać oba typy paragonów.

Tak, wiem, ale sam brak kodu irytujący, opis e-paragonu średni...Nie przrabiałam jeszce wysyłania takiego paragonu.
Od wczoraj też brak kodu z coli emotka

ja tez kodu nie dostałam  zglosilam paragon

Też kodu brak z Doritos, i problem z aplikacją pojawił się po zakupie, nie ładują się wyzwania i niektóre rzeczy. Czy u Was po zakupie Doritos też jest problem z wejściem w wyzwania? Kod QR jest, żappsy są, ale wyzwania zniknęły, nie ładują się....
0 0

Urbanek

#7361096 Napisano: 04.06.2026 14:14:46
Macie kody w aplikacji Żabki do Coca-cola Cherry? Mi zniknęły emotka
0 0

sylzab2294

#7361097 Napisano: 04.06.2026 14:21:42
Urbanek napisał(a):

Macie kody w aplikacji Żabki do Coca-cola Cherry? Mi zniknęły emotka

nie mam właśnie...
Śmiejżelki też zniknęły...
0 0

tosiaczek777

#7361098 Napisano: 04.06.2026 14:37:04
sylzab2294 napisał(a):

Urbanek napisał(a):

Macie kody w aplikacji Żabki do Coca-cola Cherry? Mi zniknęły emotka

nie mam właśnie...
Śmiejżelki też zniknęły...

Myślicie że przywrócą czy już przepadło?
0 0

donia7

#7361099 Napisano: 04.06.2026 14:37:38
sylzab2294 napisał(a):

Urbanek napisał(a):

Macie kody w aplikacji Żabki do Coca-cola Cherry? Mi zniknęły emotka

nie mam właśnie...
Śmiejżelki też zniknęły...

Mi też zniknęły, ale ja po zakupie od razu screeny robię. Wy też róbcie od razu po wyjściu z Żaby...
0 0

Urbanek

#7361101 Napisano: 04.06.2026 14:49:26
donia7 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Urbanek napisał(a):

Macie kody w aplikacji Żabki do Coca-cola Cherry? Mi zniknęły emotka

nie mam właśnie...
Śmiejżelki też zniknęły...

Mi też zniknęły, ale ja po zakupie od razu screeny robię. Wy też róbcie od razu po wyjściu z Żaby...



Napisałem do Żabki w aplikacji i odpisali mi wiadomość z kodami.
0 0

tosiaczek777

#7361103 Napisano: 04.06.2026 14:54:38
Urbanek napisał(a):

donia7 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Urbanek napisał(a):

Macie kody w aplikacji Żabki do Coca-cola Cherry? Mi zniknęły emotka

nie mam właśnie...
Śmiejżelki też zniknęły...

Mi też zniknęły, ale ja po zakupie od razu screeny robię. Wy też róbcie od razu po wyjściu z Żaby...



Napisałem do Żabki w aplikacji i odpisali mi wiadomość z kodami.

Odpisali Ci dziś?

xxxdaliax

#7361108 Napisano: 04.06.2026 15:11:47
A ja pisałam apropo braku kodów z Doritos wczoraj i do dzisiaj cisza emotka
0 0