Żabka

Jestemnowa

#7367266 Napisano: dzisiaj o 16:08:48
atyde25 napisał(a):

Odbierał ktoś z Żabki ten kapselek zo Rezi reklamuje za 1 zeta w kuponach i nagrodach w apce jest. To babci się przyda czy dać sobie spokój ? Bo kupiłam 2 Jacki i teraz zamierzam nie wtopić kodów do gry.

Ja odbierałam , to jest kontroler ( sterujesz tym w grach w apce żabki )
0 0

Sarr5

#7367319 Napisano: dzisiaj o 18:01:45
Ma ktoś do sprzedania paragon na cherry coke z tego konkursu w Żabce? 
maja kod ale w formularzu wymagaja paragon
0 0