Żabka

michalmichna

#7369011 Napisano: 26.06.2026 20:35:52
Ktoś wie w jakiej kolejności wyświetlają się kody w aplikacji Żabka? Miałem 2 kody z coli i dokupiłem dziś 2 szt. I nie wiem czy pierwsze wyświetlane od najnowszego?
0 0

StaryJunior

#7369013 Napisano: 26.06.2026 20:48:29
michalmichna napisał(a):

Ktoś wie w jakiej kolejności wyświetlają się kody w aplikacji Żabka? Miałem 2 kody z coli i dokupiłem dziś 2 szt. I nie wiem czy pierwsze wyświetlane od najnowszego?

Jest to ustawione

Najpierw CYFRY - rosnaco
Potem Wielkie litery - alfabetycznie
I na koniec Male litery - alfabetycznie

Jak grasz sam to ponowne uzycie tego samego kodu oznaczy sie czerwonym napisem