Żabka

atyde25

#7368109 Napisano: dzisiaj o 17:51:53
Na 3 kody w Captainie  zagrałam raz wynik słabiutki 1000 coś .Trzeci kod ostatniego dnia mnie nie przepuścił do gry wcale i tyle ugrałam.
0 0

atyde25

#7368111 Napisano: dzisiaj o 17:57:27
Szybka relacja z wizyty. 1. Triki za 1 zeta odebrany,2. tymbark kod mam szykuję się na spotkanie z wnukiem, 3.Dawtona kod bez problemów za wyzwanie, nowy bon przy zakupach za 40 zeta -10 zeta użyty. Lody zapomniałam Grycan ale się wróciłam po nie emotka
1 luko922 0

luko922

#7368112 Napisano: dzisiaj o 17:57:51
samuraj napisał(a):

Sarr5 napisał(a):

Materdeoo napisał(a):

luko922 napisał(a):

M_M napisał(a):

notta napisał(a):

W capitanie jakie wyniki są ok? emotka

a były wyniki z poprzedniego Jacka?

Ja miałem najwięcej 3803, może ktoś też napisze jakie się udało wyniki ogarnąć jak już po konkursie

3855 w niedziele

4025

4095

Aha, a tak się cieszyłem z tego 3803 emotka

Materdeoo napisał(a):

1300 maksymalnie było za idealny strzał to nie wiem jak Wy to zrobiliście :)


A skąd to wiesz? W treningu może tak, ale może w każdej z rund były różne mnożniki? Nie wiemy tego.
0 0

Materdeoo

#7368119 Napisano: dzisiaj o 18:23:46
luko922 napisał(a):

samuraj napisał(a):

Sarr5 napisał(a):

Materdeoo napisał(a):

luko922 napisał(a):

M_M napisał(a):

notta napisał(a):

W capitanie jakie wyniki są ok? emotka

a były wyniki z poprzedniego Jacka?

Ja miałem najwięcej 3803, może ktoś też napisze jakie się udało wyniki ogarnąć jak już po konkursie

3855 w niedziele

4025

4095

Aha, a tak się cieszyłem z tego 3803 emotka

Materdeoo napisał(a):

1300 maksymalnie było za idealny strzał to nie wiem jak Wy to zrobiliście :)


A skąd to wiesz? W treningu może tak, ale może w każdej z rund były różne mnożniki? Nie wiemy tego.

Za duzo razy grałem i zdarzały się idealne strzały w każdej z rund i bylo wlasnie maksymalnie 1300. Więc o żadnych mnoznikach tu nie ma mowy emotka  ale nie chcesz nie nie musisz mi wierzyc emotka
0 0