Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

monisss

#6852958 Napisano: 05.04.2022 14:35:35
w chwili obecnej konkursów jest bardzo malutko.. denerwuje mnie to,że nie mogę wejść do wątku zapowiedzi, a  na prawdę nie mam co dodać do bazy konkursowej.. nawet patrzyłam na tą  drobnicę typu wygraj książkę,ale też już dodane albo czeka na akceptację... 

kornwalija

#6853048 Napisano: 06.04.2022 08:00:46
Przy przeglądaniu konkursów promocyjnych od 3 strony lista wygląda jak na obrazku poniżej u mnie. Mozilla Firefox Version 98.0.2.
0 0

nanajka81

#6853049 Napisano: 06.04.2022 08:09:40
monisss napisał(a):

w chwili obecnej konkursów jest bardzo malutko.. denerwuje mnie to,że nie mogę wejść do wątku zapowiedzi, a  na prawdę nie mam co dodać do bazy konkursowej.. nawet patrzyłam na tą  drobnicę typu wygraj książkę,ale też już dodane albo czeka na akceptację... 

ja najczęściej dodaję konkursy które pojawiają mi się na FB. A jest ich tam mnóstwo. I wiele nie jest dodawanych tutaj.

cb656

#6854448 Napisano: 15.04.2022 17:06:22
pionas jak to jest właściwie? Nie założyłeś minimalnego wymaganego limitu postów dla użytkownika, bo ja wiem - może czas "stażu" na forum czy coś podobnego, by dopiero mógł zakładać nowe tematy? emotka Mam wrażenie, że tak kiedyś było. A tymczasem bach! Ktoś się ledwo rejestruje i mnoży niepotrzebnie wątki... emotka
https://www.e-kon...-nowy-kupie#p6854443
0 0

byekitty

#6855490 Napisano: 23.04.2022 18:49:01
Na początku chcę bardzo podkreślić, że doceniam wkład pracy Pionasa i reszty adminów w rozwój strony. Osobiście byłabym za zamknięciem forum dla każdego z zewnątrz w zamian za jakąś nie-zabijającą-portfela-opłatę członkowską, żeby warto było Pionasowi rozwijać forum, ale wiem, że to nierealne emotka

Właśnie zobaczyłam nową zakładkę w konkursach "Zapowiedzi". Myślę sobie: "Super, nie trzeba wchodzić w forumowy wątek, wszystko jest też dostępne na stronie".
Ale... Zapowiedzi na stronie są dla wszystkich, zapowiedzi na forum - dla tych, którzy dodają konkursy. Czyli motywacja do dodawania konkursów opada, a podglądacze dostali nowy, mięsisty kontent bez konieczności udzielania się.
Znam kilka osób, które nie mają na swoim koncie ani jednego posta, ani jednego konkursu na koncie, a widzą wszystko i gitara.

Czyli: zaawansowani konkursowicze dzielą się wiedzą, która jest dostępna także dla tych, którzy nic nie dają od siebie. Motywujące. Otwartość tego forum zniechęca do udzielania się. Zachęca do cichego podglądania.

pionas

#6855506 Napisano: 23.04.2022 23:13:56
cb656 napisał(a):

pionas jak to jest właściwie? Nie założyłeś minimalnego wymaganego limitu postów dla użytkownika, bo ja wiem - może czas "stażu" na forum czy coś podobnego, by dopiero mógł zakładać nowe tematy? emotka Mam wrażenie, że tak kiedyś było. A tymczasem bach! Ktoś się ledwo rejestruje i mnoży niepotrzebnie wątki... emotka https://www.e-kon...-nowy-kupie#p6854443

fakt nie zrobiłem tego limitu, obecnie dużo prywatnie dzieje się u mnie ale postaram się do Majówki znaleźć czas aby coś z tym zrobić (przypomnij po Majówce)...

byekitty napisał(a):

Na początku chcę bardzo podkreślić, że doceniam wkład pracy Pionasa i reszty adminów w rozwój strony. Osobiście byłabym za zamknięciem forum dla każdego z zewnątrz w zamian za jakąś nie-zabijającą-portfela-opłatę członkowską, żeby warto było Pionasowi rozwijać forum, ale wiem, że to nierealne emotka Właśnie zobaczyłam nową zakładkę w konkursach "Zapowiedzi". Myślę sobie: "Super, nie trzeba wchodzić w forumowy wątek, wszystko jest też dostępne na stronie".
Ale... Zapowiedzi na stronie są dla wszystkich, zapowiedzi na forum - dla tych, którzy dodają konkursy. Czyli motywacja do dodawania konkursów opada, a podglądacze dostali nowy, mięsisty kontent bez konieczności udzielania się.
Znam kilka osób, które nie mają na swoim koncie ani jednego posta, ani jednego konkursu na koncie, a widzą wszystko i gitara.

Czyli: zaawansowani konkursowicze dzielą się wiedzą, która jest dostępna także dla tych, którzy nic nie dają od siebie. Motywujące. Otwartość tego forum zniechęca do udzielania się. Zachęca do cichego podglądania.

nie do końca wiem czy się rozumiemy... zakładka "zapowiedzi" to prośba użytkowników, ale tam są tylko konkursy opublikowane w bazie (warunek konkursy które startują od przynajmniej jutra), na forum w wątku można podać link stąd też zazwyczaj ten wątek jest aktualniejszy emotka

cb656

#6855513 Napisano: 24.04.2022 08:21:47
pionas napisał(a):

nie do końca wiem czy się rozumiemy... zakładka "zapowiedzi" to prośba użytkowników, ale tam są tylko konkursy opublikowane w bazie (warunek konkursy które startują od przynajmniej jutra), na forum w wątku można podać link stąd też zazwyczaj ten wątek jest aktualniejszy

A mnie się wydaje, że rozumiem wpis byekitty emotka
Blokowanie użytkownikom dostępu do części forum, przy jednoczesnym udostępnianiu wszystkim całej bazy to jest to, o czym pisałem przed laty, a na co Ty się nie chciałeś zgodzić. Proponowałem, by dostęp do konkursów w bazie był właśnie uzależniony od tego, jak aktywnie jedni użytkownicy pomagają drugim. Czyli na przykład dodają konkursy. W części dostępnej dla VIPów był przecież taki wymóg - by ktoś nadal miał przedłużony "abonament" na ten dostęp, miał w skali miesiąca dodać ileś tam konkursów, albo pomagać w inny sposób, umieszczając podpowiedzi emotka Na pewno to pamiętasz.
P.S. Swoją drogą, ja nadal podtrzymuję swój wniosek, by dostęp do bazy zależał od tego, czy ktoś pomaga czynnie, czy jest tylko podglądaczem emotka
edit: przykładowo widziałbym to tak, że jakaś część konkursów z bazy byłaby oczywiście widoczna dla niezarejestrowanych "na zachętę", z informacją, że "teraz widzisz tylko wierzchołek góry lodowej, a jak chcesz mieć dostęp do smaczniejszych kąsków, dołącz do społeczności i razem z nami rozwijaj bazę" emotka   Czy jakoś tak emotka
Jest kij (punkty karne), niech będzie też jakaś marchewka..

cb656

#6855514 Napisano: 24.04.2022 08:40:39
Z innej beczki. Wczoraj wieczorem zaglądałem na swoje konto z poziomu przeglądarki w smartfonie. Było kilka nowych powiadomień, poklikałem i poczytałem (między innymi powiadomienie o odpowiedzi powyżej i komentarz pod konkursem z grupy na Facebooku). W telefonie powiadomienia odczytane, tymczasem dziś, kiedy loguję się rano z poziomu peceta, widzę znów te same powiadomienia... Nie rozumiem tego.
Gdzie jest zapisywana informacja o przeczytaniu powiadomień? Byłem przekonany, że to powinno być zaszyte na koncie użytkownika, tymczasem wszystko wskazuje na to, że jest zapisywane na poziomie przeglądarki. To by tłumaczyło dlaczego w przeglądarce w smartfonie oznaczone jako przeczytane, a w przeglądarce peceta nie. Takie sobie... Wolę jednak obsługę dwustronną, jak IMAP w kliencie poczty, a nie POP emotka

Kolejna sprawa z tym związana. Przesyłam Screenshot_2022-04-23-20:49:34 jednego z dziwnych zjawisk, pomożesz rozwiązać, o co chodziło? Klikanie w TO powiadomienie nigdzie nie przenosiło, tekst nie było podlinkowany. Prośba o powiadomienie... To powiadamiam emotka
0 0

byekitty

#6855530 Napisano: 24.04.2022 11:51:36
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

nie do końca wiem czy się rozumiemy... zakładka "zapowiedzi" to prośba użytkowników, ale tam są tylko konkursy opublikowane w bazie (warunek konkursy które startują od przynajmniej jutra), na forum w wątku można podać link stąd też zazwyczaj ten wątek jest aktualniejszy

A mnie się wydaje, że rozumiem wpis byekitty emotka Blokowanie użytkownikom dostępu do części forum, przy jednoczesnym udostępnianiu wszystkim całej bazy to jest to, o czym pisałem przed laty, a na co Ty się nie chciałeś zgodzić. Proponowałem, by dostęp do konkursów w bazie był właśnie uzależniony od tego, jak aktywnie jedni użytkownicy pomagają drugim. Czyli na przykład dodają konkursy. W części dostępnej dla VIPów był przecież taki wymóg - by ktoś nadal miał przedłużony "abonament" na ten dostęp, miał w skali miesiąca dodać ileś tam konkursów, albo pomagać w inny sposób, umieszczając podpowiedzi emotka Na pewno to pamiętasz.
P.S. Swoją drogą, ja nadal podtrzymuję swój wniosek, by dostęp do bazy zależał od tego, czy ktoś pomaga czynnie, czy jest tylko podglądaczem emotka
edit: przykładowo widziałbym to tak, że jakaś część konkursów z bazy byłaby oczywiście widoczna dla niezarejestrowanych "na zachętę", z informacją, że "teraz widzisz tylko wierzchołek góry lodowej, a jak chcesz mieć dostęp do smaczniejszych kąsków, dołącz do społeczności i razem z nami rozwijaj bazę" emotka   Czy jakoś tak emotka
Jest kij (punkty karne), niech będzie też jakaś marchewka..

pionas konkursy z zapowiedzi forumowych trafiają bezpośrednio do zapowiedzi stronowych, jeśli tylko mają szczegóły.
Aktywni robią coś dla "dodatków" na forum, których faktycznie nie ma. To iluzja.
Robią to, bo są naiwniakami i dają na tacy fajne konkursy i podpowiedzi konkursowe 1286 podglądaczom emotka  śmieję się, bo wśród nich jestem też ja.
1 cb656 0

cb656

#6855558 Napisano: 24.04.2022 16:12:11
byekitty napisał(a):

konkursy z zapowiedzi forumowych trafiają bezpośrednio do zapowiedzi stronowych, jeśli tylko mają szczegóły.
Aktywni robią coś dla "dodatków" na forum, których faktycznie nie ma. To iluzja.
Robią to, bo są naiwniakami i dają na tacy fajne konkursy i podpowiedzi konkursowe 1286 podglądaczom emotka  śmieję się, bo wśród nich jestem też ja.

Też się z tego śmieję emotka "aktywność" na poziomie najwyższym, bo trzecim emotka
https://www.e-konkursy.info/statystyki
https://www.e-kon...o/wyniki?user=129198
0 0

byekitty

#6855559 Napisano: 24.04.2022 16:15:03
cb656 napisał(a):

byekitty napisał(a):

konkursy z zapowiedzi forumowych trafiają bezpośrednio do zapowiedzi stronowych, jeśli tylko mają szczegóły.Aktywni robią coś dla "dodatków" na forum, których faktycznie nie ma. To iluzja.
Robią to, bo są naiwniakami i dają na tacy fajne konkursy i podpowiedzi konkursowe 1286 podglądaczom emotka  śmieję się, bo wśród nich jestem też ja.

Też się z tego śmieję emotka "aktywność" na poziomie najwyższym, bo trzecim emotka
https://www.e-konkursy.info/statystyki
https://www.e-kon...o/wyniki?user=129198

nie mówię tylko o dodawaniu konków, a też o udzielaniu się. konkursy dodałam raz i więcej nie zamierzam emotka  szanuję swój czas. śmieję się z Ciebie w takim razie też :P 

pionas

#6855571 Napisano: 24.04.2022 17:26:05
cb656 napisał(a):

Z innej beczki. Wczoraj wieczorem zaglądałem na swoje konto z poziomu przeglądarki w smartfonie. Było kilka nowych powiadomień, poklikałem i poczytałem (między innymi powiadomienie o odpowiedzi powyżej i komentarz pod konkursem z grupy na Facebooku). W telefonie powiadomienia odczytane, tymczasem dziś, kiedy loguję się rano z poziomu peceta, widzę znów te same powiadomienia... Nie rozumiem tego. Gdzie jest zapisywana informacja o przeczytaniu powiadomień? Byłem przekonany, że to powinno być zaszyte na koncie użytkownika, tymczasem wszystko wskazuje na to, że jest zapisywane na poziomie przeglądarki. To by tłumaczyło dlaczego w przeglądarce w smartfonie oznaczone jako przeczytane, a w przeglądarce peceta nie. Takie sobie... Wolę jednak obsługę dwustronną, jak IMAP w kliencie poczty, a nie POP emotka

Kolejna sprawa z tym związana. Przesyłam Screenshot_2022-04-23-20:49:34 jednego z dziwnych zjawisk, pomożesz rozwiązać, o co chodziło? Klikanie w TO powiadomienie nigdzie nie przenosiło, tekst nie było podlinkowany. Prośba o powiadomienie... To powiadamiam emotka

jest jeden system powiadomień i jak odczytasz w telefonie/innej przeglądarce gdziekolwiek to zostaje oznaczony jako przeczytany, ten błąd miałeś gdy testowałem czy wszystko z powiadomieniami odnośnie komentarzy działa poprawnie, potem usunąłem komentarz i dodałem go ponownie stąd może taka myśl, dodając nową opcję dla powiadomień musiałem zmian też w aplikacji przez co wczoraj pojawiały się błędy...


byekitty baza zawsze będzie ogólnodostępna (Lepson by mnie chyba ubił gdybym to zmienił emotka ), muszę wprowadzić ograniczenia dla nowych użytkowników aby nie mogli tworzyć nowych wątków, ale póki co to nie znalazłem dobrego sposobu na to, muszę nad tym chwilę pomyśleć

Co do liczby osób przeglądających forum to jest ona tak duża bo większość to boty, dodałem poprawkę aby nie zliczało botów, powinno trochę lepiej to wyglądać emotka
1 cb656 0

cb656

#6855576 Napisano: 24.04.2022 18:01:54
pionas napisał(a):

jest jeden system powiadomień i jak odczytasz w telefonie/innej przeglądarce gdziekolwiek to zostaje oznaczony jako przeczytany, ten błąd miałeś gdy testowałem czy wszystko z powiadomieniami odnośnie komentarzy działa poprawnie, potem usunąłem komentarz i dodałem go ponownie stąd może taka myśl, dodając nową opcję dla powiadomień musiałem zmian też w aplikacji przez co wczoraj pojawiały się błędy...

Hm, sugerujesz, że powinienem zagrać w Lotto? Bo mam niezwykłe szczęście trafiać na takie właśnie szczególne przypadki, przecież to nie pierwszy raz - a zauważ, że inni się na to nie załapują, tylko ode mnie masz takie zgłoszenia emotka emotka
Statystycznie rzecz biorąc, mam dziwnego trafa na okresy testowania systemu emotka
0 0

cb656

#6855585 Napisano: 24.04.2022 18:43:32
pionas napisał(a):

Co do liczby osób przeglądających forum to jest ona tak duża bo większość to boty, dodałem poprawkę aby nie zliczało botów, powinno trochę lepiej to wyglądać emotka

Czy mam przez to rozumieć, że botami sztucznie nakręcasz oglądalność strony  emotka by ją wywindować w wynikach wyszukiwania? Jeśli tak, to słabe to. emotka
0 0

pionas

#6855605 Napisano: 25.04.2022 07:15:50
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

jest jeden system powiadomień i jak odczytasz w telefonie/innej przeglądarce gdziekolwiek to zostaje oznaczony jako przeczytany, ten błąd miałeś gdy testowałem czy wszystko z powiadomieniami odnośnie komentarzy działa poprawnie, potem usunąłem komentarz i dodałem go ponownie stąd może taka myśl, dodając nową opcję dla powiadomień musiałem zmian też w aplikacji przez co wczoraj pojawiały się błędy...

Hm, sugerujesz, że powinienem zagrać w Lotto? Bo mam niezwykłe szczęście trafiać na takie właśnie szczególne przypadki, przecież to nie pierwszy raz - a zauważ, że inni się na to nie załapują, tylko ode mnie masz takie zgłoszenia emotka emotka Statystycznie rzecz biorąc, mam dziwnego trafa na okresy testowania systemu emotka

akurat ten błąd mogłeś zobaczyć tylko Ty ponieważ tylko ja wiedziałem co dodaję i będę testował i wiedziałem że tylko Ciebie mogę oznaczyć emotka
muszę założyć sobie drugie konto do testów emotka
1 kumulacja 0

cb656

#6858075 Napisano: 08.05.2022 12:28:14
pionas a dlaczego formatowanie tekstu zmienia się po wysłaniu wiadomości? emotka
Kiedy wybieram numerowanie, cyfry są arabskie, ale u odbiorcy pojawiają się jako rzymskie. emotka emotka

0 0

pionas

#6858110 Napisano: 08.05.2022 18:46:53
cb656 napisał(a):

pionas a dlaczego formatowanie tekstu zmienia się po wysłaniu wiadomości? emotka Kiedy wybieram numerowanie, cyfry są arabskie, ale u odbiorcy pojawiają się jako rzymskie. emotka emotka

Na forum czy prywatne wiadomości? Przyjrzę się temu jutro. Jakbym zapomniał to proszę o przypomnienie we wtorek emotka
0 1 cb656

cb656

#6858156 Napisano: 08.05.2022 23:41:10
Wrrrr, qźwa, pionas na litość boską, nie wystarczy  OBRAZEK (printscreen), że to wiadomość prywatna???????!      emotka
P.S. JAKIE TO MA ZRESZTĄ ZNACZENIE???!
...przecież wpis na forum miałby zielone tło!!!!!

pionas

#6858179 Napisano: 09.05.2022 09:12:07
cb656 napisał(a):

Wrrrr, qźwa, pionas na litość boską, nie wystarczy  OBRAZEK (printscreen), że to wiadomość prywatna???????!      emotka P.S. JAKIE TO MA ZRESZTĄ ZNACZENIE???!
...przecież wpis na forum miałby zielone tło!!!!!

fakt nie zauważyłem, mój błąd emotka
0 0

brucee

#6859299 Napisano: 13.05.2022 16:50:47
Dziwnie działa nasza wyszukiwarka emotka : widzę sporo wpisów w MDW o biletach z Danio (gratki przy okazji dla Laureatów! emotka ), niestety - żadnego w tym temacie w "Informują", więc z ciekawości szukam pod DANIO i ENERGYLANDIA, aby sprawdzić, co to za akcja, nie ma, szukam dalej, znalazłam już w necie, że to ma być w Żabce, wyszukiwarka nadal milczy przy tym haśle, szukam pod "żappka" - nic, w końcu szukam w google, mam!, wracam tu, rozwijam listę zakończonych - nareszcie jest! emotka
1 cb656 0