Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

mampytanie

#6838121 Napisano: 17.01.2022 16:28:08
W telefonie, jak wejdzie się na stronkę, to można przewijać w dół w nieskończoność (no prawie w nieskończoność, bo się ciągnie i ciągnie to wzorzyste tło). Raczej jest to jakiś bug. Na komputerze tak się nie dzieje.
0 0

laremi

#6838532 Napisano: 18.01.2022 17:58:51
Podczas dodawania konkursu, jak podaje się obraz to można użyć tylko pliku z dysku, powinna być też możliwość podania url.
0 0

iwona0103

#6840657 Napisano: 26.01.2022 21:06:54
Czy na profil e-konkursów na fb wrzucane są konkursy automatycznie? Przez jakiegoś bota? Co chwilę pojawiają się tam jakieś starocie, bez daty zakończenia w bazie, ale dawno zakończone np. 16 minut temu: https://www.faceb...mp;__tn__=%2CO%2CP-R
1 cb656 0

cb656

#6841102 Napisano: 28.01.2022 17:29:04
pionas zliczanie konkursów dodanych przez użytkownika chyba ocipiało, bo na forum podaje "minus jeden", choć w profili usera - "zero". emotka emotka

0 0

elhad

#6841315 Napisano: 30.01.2022 00:46:15
Dawno mnie tu nie było i nie wiem co się zadziało. Nie potrafię oznaczyć konkursów - np. nie interesuje mnie (kolorowe kropki). Pomimo oznaczenia po segregacji -  po powrocie na stronę znów są i patrzą na mnie na czerwono. Pomóżcie, co mam z tym zrobić??? 
0 0

koniczynka123

#6841319 Napisano: 30.01.2022 01:29:02
elhad napisał(a):

Dawno mnie tu nie było i nie wiem co się zadziało. Nie potrafię oznaczyć konkursów - np. nie interesuje mnie (kolorowe kropki). Pomimo oznaczenia po segregacji -  po powrocie na stronę znów są i patrzą na mnie na czerwono. Pomóżcie, co mam z tym zrobić??? 

Po kliknięciu na kolor odśwież stronę i już pozostanie w takim kolorze jaki wybrałaś
1 cb656 0

pioge7

#6841753 Napisano: 01.02.2022 12:38:34
pionas
można się dowiedzieć, na jakim etapie jest aplikacja konkursowa? Bliżej niż dalej ?
0 0

pionas

#6841755 Napisano: 01.02.2022 12:45:49
pioge7 napisał(a):

pionas można się dowiedzieć, na jakim etapie jest aplikacja konkursowa? Bliżej niż dalej ?

niestety zbyt szybko to nie idzie emotka
ogólnie idę od góry i poza tym co już jest utknąłem w formularzu ale właśnie teraz zadałem sobie pytanie czy jest on aż tak ważny czy nie są ważniejsze inne zakładki? może napisz co Cię interesuje?
1 pioge7 0

pioge7

#6841757 Napisano: 01.02.2022 12:50:48
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas można się dowiedzieć, na jakim etapie jest aplikacja konkursowa? Bliżej niż dalej ?

niestety zbyt szybko to nie idzie emotka ogólnie idę od góry i poza tym co już jest utknąłem w formularzu ale właśnie teraz zadałem sobie pytanie czy jest on aż tak ważny czy nie są ważniejsze inne zakładki? może napisz co Cię interesuje?

tzn, konkretnie, to to co było.
Korzystałem z niej na telefonie i było super. Przede wszystkim forum i konkursy.
Jakoś będąc w sklepie na zakupach ciężko mi się odnaleźć na stronie jak jest tak powiększona i przewijać lewo/prawo żeby coś odszukać.
Ogólnie ja używałem jej właśnie do forum i szukania konkursów.
W tym momencie co jest, jest dla mnie nieczytelna i jej nie używam a nie wiem czy czekać na jakąś aktualizację czy usunać. Dlatego zapytałem emotka

jak dla mnie (moje zdanie) byłoby super gdyby było tak
wchodzę i mogę się zalogować
KONKURSY i FORUM

Forum mogę odczytać, pisać i ogólnie to co na forum było w poprzedniej wersji

KONKURSY
podział na kategorię i wyszukiwarka do nich, tylko tak jak zwracałem uwagę kiedyś.
Nie jak było w aplikacji, że muszę wejść w kategorię konkursu, żeby coś znaleźć, tylko ogólna. Przeszukuje całą bazę.

Edit:
AAAA
no i oczywiście wiadomości + powiadomienia, tak jak było poprzednio.


i dla mnie by to wystarczyło




chodzi o formularz dodawania konkursów? Na tym stanąłeś?
0 0

pionas

#6841762 Napisano: 01.02.2022 13:10:40
czyli chcesz całą funkcjonalność emotka
niestety nie jestem w stanie zrobić tego wszystkiego naraz...
odpuszczę sobie formularz i zacznę klepać kod od logowania, to pozwoli na odpisywanie na forum i pobieranie listy prywatnych wiadomości czy powiadomień a potem zobaczymy w którą stronę dalej iść.

Ogólnie wyszukiwarki będą robione na samym końcu, chcę aby były odwzorowaniem wyszukiwania jak na stronie
0 0

pioge7

#6841765 Napisano: 01.02.2022 13:15:29
pionas napisał(a):

czyli chcesz całą funkcjonalność emotka niestety nie jestem w stanie zrobić tego wszystkiego naraz...
odpuszczę sobie formularz i zacznę klepać kod od logowania, to pozwoli na odpisywanie na forum i pobieranie listy prywatnych wiadomości czy powiadomień a potem zobaczymy w którą stronę dalej iść.

Ogólnie wyszukiwarki będą robione na samym końcu, chcę aby były odwzorowaniem wyszukiwania jak na stronie

no powiedzmy, że całą emotka
Jak dla mnie, nie musi być dodawania konkursu i kalendarza emotka i tak nie dodawałem konkursu przez aplikację, z kalendarza nie korzystałem chyba też, wolę wyszukiwarkę
pomału, zaczekam, tylko nie wiem właśnie czy się łudzić, czy porzucić już nadzieję, na apliakcję i przyzwyczajać się do strony przez przeglądarkę.
Temu zapytałem
0 0

pioge7

#6842241 Napisano: 03.02.2022 09:34:30
pionas
wczoraj wgrałem aktualizację aplikacji
po wejściu w aplikację nic się nie dzieje, wychodzi tylko UPS, coś poszło nie tak
po próbie zalogowania się jest: Błąd walidacji. Sprawdź formularz.
1 cb656 0

pionas

#6842271 Napisano: 03.02.2022 10:35:49
pioge7 napisał(a):

pionas wczoraj wgrałem aktualizację aplikacji
po wejściu w aplikację nic się nie dzieje, wychodzi tylko UPS, coś poszło nie tak
po próbie zalogowania się jest: Błąd walidacji. Sprawdź formularz.

wyczyść jej zawartość albo od nowa pobierz
1 pioge7 0

pioge7

#6842273 Napisano: 03.02.2022 10:39:16
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas wczoraj wgrałem aktualizację aplikacji po wejściu w aplikację nic się nie dzieje, wychodzi tylko UPS, coś poszło nie tak
po próbie zalogowania się jest: Błąd walidacji. Sprawdź formularz.

wyczyść jej zawartość albo od nowa pobierz

pobrana na nowo
po wejściu działa już ok, ale dalej Błąd walidacji przy logowaniu,
1 cb656 0

cb656

#6842697 Napisano: 05.02.2022 14:53:37
cb656 napisał(a):

Dziwna sprawa z tymi powiadomieniami, nie rozgryzłem jeszcze tego klucza... emotka Jedne powiadomienia, jak w nie kliknę i potem wracam do skrzynki powiadomień, znikają już po tym kliknięciu, a inne nie. Zostają i trzeba je usuwać ręcznie. O co tu chodzi? emotka

PODBIJAM.
(edit) pionas mam pewne domysły, ale muszę się jeszcze metodycznie temu przyjrzeć, upewnić się.  Mam bowiem wrażenie, że to, czy powiadomienia zostają lub znikają, zależy od TOPU, którego dotyczą. Będę to teraz śledzić uważnie i notować, skąd znikają, a skąd nie... emotka
0 0

cb656

#6842737 Napisano: 05.02.2022 19:49:10
Założenie nowego konta przebiega dziwnie. To znaczy... procedura weryfikacyjna się nie powiodła, nie dostałem maila potwierdzającego. W spamie też nie ma. Ale po kolei, bo to, co się dzieje, jest właśnie DZIWNE.
Zalogować się niby można, niby jestem na nowym koncie, ale system uparcie twierdzi, że nie jestem.
No jak nie jestem, skoro widzę, że jestem i nawet mogę buszować po zakamarkach konta, wiadomości, powiadomienia, wszystko.
PRAWIE wszystko, bo samego profilu nie chce wyświetlić. Jak zwykle pokażę to w pięciu krokach obrazkowo.


No to klikam, by wysłać nowy, bo poprzedni wcale nie dotarł. I wtedy system się rozwala:




Pojawia się informacja o błędzie. Wracam. Sprawdzam w profil (nadal jestem zalogowany). Klikam "MÓJ PROFIL"


No i kolejny błąd.


Nadal jestem zalogowany, buszuję po swoim koncie, widzę nazwę, wiadomości, powiadomienia... Jedyne co działa, to WYLOGUJ
0 0

cb656

#6842743 Napisano: 05.02.2022 20:38:44
UZUPEŁNIENIE
Przyszedł mail weryfikacyjny, klikam w link, każe się logować, to robię i doopa. emotka

0 0

netka2000

#6842744 Napisano: 05.02.2022 21:05:45
Z pewną dozą nieśmiałości zapytowywuję się, czy nie dałoby się przy konkursach dzisiaj dodanych podać liczbę konkursów dodanych? Już mnie boli palec od scrollowania.
2 mietowa, cb656 0

cb656

#6842874 Napisano: 07.02.2022 00:13:49
netka2000 napisał(a):

....czy nie dałoby się przy konkursach dzisiaj dodanych podać liczbę konkursów dodanych? Już mnie boli palec od scrollowania.

Pytałem o to wcześniej, pionas odpowiedział tradycyjnie, że nie przewiduje takiego ruchu. Przykro mi. Tym bardziej, że w poprzedniej wersji strony to był mój pomysł, by przenieść tę informację liczbową na samą górę, by po wejściu do sekcji "dzisiaj dodane" od razu było widać, czy coś się zmieniło od poprzedniej wizyty i czy trzeba scrolować, czy można sobie odpuścić.
A "nowa" strona miała być ponoć lepsza. Jak wychodzi w praniu, różne przydatne funkcjonalności ze starej wersji zostały w nowej zabrane. emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

W temacie przesadnego scrolowania emotka Dotyczy listy konkursów (w dowolnej kategorii).
pionas nie proszę O WYJAŚNIENIE, DLACZEGO tak zrobiłeś, że jeśli w opisie zabrakło ilustracji dodanej podczas zgłoszenia, to wyświetla się koniczynka, która zajmuje prawie dwa razy tyle miejsca, co obrazek - i co jest moim zdaniem bez sensu, bo koniczynkę w całej okazałości wszyscy znają i kochają, jak pszczółkę Maję, już prędzej zrozumiałbym, gdyby te proporcje były odwrócone i miejsca na koniczynkę byłoby mniej, niż na obrazek dodany. emotka
PROSZĘ O TAKĄ ZMIANĘ W KODZIE, by w opisie konkursów, gdzie brakuje obrazka dodanego z zewnątrz, obszar wyświetlania koniczynki OGRANICZYĆ, albo wręcz całkiem zlikwidować. emotka Na co komu zabieranie cennego miejsca na wyświetlaczu smartfona?! emotka Ile można scrolować i scrolować, by zobaczyć następny konkurs z listy?! Czy ta koniczynka to jakaś Monica Bellucci, by się na nią lampić i lampić? No nie przesadzajmy... emotka
WAŻNE
TYM BARDZIEJ, że przecież są konkursy, gdzie NIE MA ANI GRAFIKI ZEWNĘTRZNEJ, ANI KONICZYNKI!!!! No helou, PIONAS, o co kaman??!  emotka


...co Ci chłopie szkodzi, by ZREDUKOWAĆ koniczynkę do takiej postaci?! emotka emotka emotka emotka

0 0

blanca

#6842883 Napisano: 07.02.2022 07:17:37
cb656 napisał(a):


...co Ci chłopie szkodzi, by ZREDUKOWAĆ koniczynkę do takiej postaci?! emotka emotka emotka emotka

Akurat tutaj zdjęcie jest dodane, tylko u Ciebie wyświetla się koniczyna.
0 0