Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

#6848106 Napisano: 05.03.2022 17:30:24
Przemyślałem to puszczanie co poleci ale nie ma szans na takie coś, przez sytuację za granicą jest zwiększona szansa botów i zalewa serwis spam, poza tym często dodawane są też konkursy z konkurencyjnych serwisów co też musi zostać sprawdzone i usunięte (nie znalazłem na tyle szczelnego rozwiązania żeby całkowicie odfiltrować takie sytuacje).

Odnośnie samej strony to są z nią problemy i zapewne zawsze będą, obecne szaty graficzne tracą wsparcie, coś zaczyna się rozjeżdżać, skrypt to były zmiany tego co dzieje się z tyłu (backend) a nie tego co widać (frontend) a ponieważ sytuacja zmusiła do migracji na nieukończony skrypt potrzebne były szybkie zmiany aby strona mogła w jakikolwiek sposób działać.

Co do komunikacji ze mną to owszem lepiej napisać prywatną wiadomość, bo na forum wejdę tracę powiadomienie i zapominam, pracuję na pełnym etacie, do tego dom i rodzina, nie usprawiedliwiam się ale raz jeszcze zaznaczam że stronę traktuję hobbistycznie

cb656

#6848118 Napisano: 05.03.2022 18:35:42
pionas napisał(a):

Co do komunikacji ze mną to owszem lepiej napisać prywatną wiadomość, bo na forum wejdę tracę powiadomienie i zapominam, pracuję na pełnym etacie, do tego dom i rodzina, nie usprawiedliwiam się ale raz jeszcze zaznaczam że stronę traktuję hobbistycznie

emotka Załatwione. Zrozumiałem i dziękuję. emotka

pionas

#6848120 Napisano: 05.03.2022 18:45:49
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Co do komunikacji ze mną to owszem lepiej napisać prywatną wiadomość, bo na forum wejdę tracę powiadomienie i zapominam, pracuję na pełnym etacie, do tego dom i rodzina, nie usprawiedliwiam się ale raz jeszcze zaznaczam że stronę traktuję hobbistycznie

emotka Załatwione. Zrozumiałem i dziękuję. emotka

Odnośnie pogrubionego fragmentu wypowiedzi to nie jestem robotem i niestety nie jestem w stanie po pracy poświęcać kilkunastu godzin dziennie tak jak to było jeszcze kilka lat temu, zresztą wtedy nie pracowałem emotka a teraz nie umiem połączyć pracy na etacie, z rodziną i kilkoma godzinami pracy na stronie, starzeję się emotka
1 cb656 0

cb656

#6848121 Napisano: 05.03.2022 18:51:10
pionas napisał(a):

...nie jestem robotem i niestety nie jestem w stanie po pracy poświęcać kilkunastu godzin dziennie tak jak to było jeszcze kilka lat temu, zresztą wtedy nie pracowałem emotka a teraz nie umiem połączyć pracy na etacie, z rodziną i kilkoma godzinami pracy na stronie, starzeję się emotka

No tak. Coś o tym wiem emotka Starość nie radość emotka A qrdę powinno być inaczej! emotka
Chciałbym być japońskim emerytem i jeździć po świecie obowiązkowo z aparatem zawieszonym na szyi. emotka
0 0

cb656

#6848124 Napisano: 05.03.2022 18:57:06
1940bruce1973 napisał(a):

...przy klikaniu w "Kontakt" wyskakuje mi niezmiennie... lista konkursów.  emotka emotka

Bo w stopce jest źle podlinkowany emotka
Ale nawet tam nie ma informacji o Adminach
https://www.e-konkursy.info/kontakt
1 brucee 0

cb656

#6849007 Napisano: 10.03.2022 17:54:39
pionas jak to jest z tym wyszukiwaniem? Używasz na stronie dwóch różnych mechanizmów wyszukiwania? emotka

Konkretny przykład, mam adres do sprawdzenia, klikam w lupkę, wklejam adres, wynik negatywny.
No to klikam dodaj konkurs, wklejam TEN SAM ADRES i tu niespodzianka, bo okazuje się, że jednak znalazł. emotka
O co chodzi?

https://www.gov.p...ojewody--edycja-2022

Szukanie przez lupkę:


Dodawanie konkursu:

0 0

pionas

#6849064 Napisano: 11.03.2022 06:19:48
cb656 napisał(a):

pionas jak to jest z tym wyszukiwaniem? Używasz na stronie dwóch różnych mechanizmów wyszukiwania? emotka Konkretny przykład, mam adres do sprawdzenia, klikam w lupkę, wklejam adres, wynik negatywny.
No to klikam dodaj konkurs, wklejam TEN SAM ADRES i tu niespodzianka, bo okazuje się, że jednak znalazł. emotka
O co chodzi?

https://www.gov.p...ojewody--edycja-2022

Szukanie przez lupkę:


Dodawanie konkursu:

Fakt muszę poprawić komunikat, taki konkurs może wisieć w oczekujących na akceptację. (tak jest w tym przypadku)
1 cb656 0

cb656

#6849075 Napisano: 11.03.2022 08:16:13
pionas napisał(a):

Fakt muszę poprawić komunikat, taki konkurs może wisieć w oczekujących na akceptację. (tak jest w tym przypadku)

Czy przy tym poprawianiu czegoś nie popsułeś? Przed chwilą próbowałem dodać komentarz do tego konkursu, ale zniknął w boju. emotka
Nie popełniłem błędu przy przepisywaniu captcha, a nawet gdyby tak było, to wyświetliłby się monit o błędzie, a tekst komentarza pozostałby w swoim polu i czekał na poprawne przepisanie kodu.
Nic z tych rzeczy. Strona się przeładowała, komunikatu błędu nie ma, a tekst komentarza diabli wzięli. emotka
0 0

pionas

#6849081 Napisano: 11.03.2022 08:49:55
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Fakt muszę poprawić komunikat, taki konkurs może wisieć w oczekujących na akceptację. (tak jest w tym przypadku)

Czy przy tym poprawianiu czegoś nie popsułeś? Przed chwilą próbowałem dodać komentarz do tego konkursu, ale zniknął w boju. emotka Nie popełniłem błędu przy przepisywaniu captcha, a nawet gdyby tak było, to wyświetliłby się monit o błędzie, a tekst komentarza pozostałby w swoim polu i czekał na poprawne przepisanie kodu.
Nic z tych rzeczy. Strona się przeładowała, komunikatu błędu nie ma, a tekst komentarza diabli wzięli. emotka

dalej masz ten problem? robiłem mały update plików i być może to było w tym czasie co chciałeś dodać komentarz
0 0

cb656

#6849083 Napisano: 11.03.2022 08:52:22
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Fakt muszę poprawić komunikat, taki konkurs może wisieć w oczekujących na akceptację. (tak jest w tym przypadku)

Czy przy tym poprawianiu czegoś nie popsułeś? Przed chwilą próbowałem dodać komentarz do tego konkursu, ale zniknął w boju. emotka Nie popełniłem błędu przy przepisywaniu captcha, a nawet gdyby tak było, to wyświetliłby się monit o błędzie, a tekst komentarza pozostałby w swoim polu i czekał na poprawne przepisanie kodu.Nic z tych rzeczy. Strona się przeładowała, komunikatu błędu nie ma, a tekst komentarza diabli wzięli. emotka

dalej masz ten problem? robiłem mały update plików i być może to było w tym czasie co chciałeś dodać komentarz

Aha. Czyli miałem po prostu pecha.
Jeśli nie przewidujesz mieszania w najbliższym czasie, to podejmę jeszcze jedną próbę dodania.
0 0

pionas

#6849085 Napisano: 11.03.2022 08:56:11
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

Fakt muszę poprawić komunikat, taki konkurs może wisieć w oczekujących na akceptację. (tak jest w tym przypadku)

Czy przy tym poprawianiu czegoś nie popsułeś? Przed chwilą próbowałem dodać komentarz do tego konkursu, ale zniknął w boju. emotka Nie popełniłem błędu przy przepisywaniu captcha, a nawet gdyby tak było, to wyświetliłby się monit o błędzie, a tekst komentarza pozostałby w swoim polu i czekał na poprawne przepisanie kodu.Nic z tych rzeczy. Strona się przeładowała, komunikatu błędu nie ma, a tekst komentarza diabli wzięli. emotka

dalej masz ten problem? robiłem mały update plików i być może to było w tym czasie co chciałeś dodać komentarz

Aha. Czyli miałem po prostu pecha. Jeśli nie przewidujesz mieszania w najbliższym czasie, to podejmę jeszcze jedną próbę dodania.

już w pracy jestem nie mam jak grzebać emotka zresztą nie wiem nad czym bo wykosiłem swoją listę TODO i nie wiem co jeszcze zostało emotka
0 0

cb656

#6849733 Napisano: 15.03.2022 17:13:25
pionas coś z czasem aktualizowania licznika jest nie halo. Patrząc na listę polemizowałbym, czy tylko jeden emotka
https://www.e-kon...kursy-dzisiaj-dodane

0 0

cb656

#6849752 Napisano: 15.03.2022 18:58:44
Hihihihi, coś drgnęło emotka Już można sobie wybrać liczbę, która bardziej odpowiada emotka

0 0

pionas

#6849753 Napisano: 15.03.2022 19:00:25
cb656 napisał(a):

Hihihihi, coś drgnęło emotka Już można sobie wybrać liczbę, która bardziej odpowiada emotka

już powinno być okej emotka
0 0

cb656

#6851622 Napisano: 28.03.2022 00:18:31
Dziwne... poniedziałek, kwadrans po północy, a na stronie https://www.e-kon...kursy-dzisiaj-dodane nadal widoczne 28 konkursów dodanych w niedzielę...   emotka Nie pomaga odświeżanie strony, widok nie znika. pionas czy przestwiłeś zegar na serwerze na czas letni? emotka
0 0

pionas

#6851626 Napisano: 28.03.2022 07:55:56
cb656 napisał(a):

Dziwne... poniedziałek, kwadrans po północy, a na stronie https://www.e-kon...kursy-dzisiaj-dodane nadal widoczne 28 konkursów dodanych w niedzielę...   emotka Nie pomaga odświeżanie strony, widok nie znika. pionas czy przestwiłeś zegar na serwerze na czas letni? emotka

podstrona jest cacheowana i nie ma ustawionego czyszczenia o północy, ale trafna uwaga zaraz na to spojrzę póki jeszcze nie rozpocząłem pracy emotka
0 0

cb656

#6851789 Napisano: 28.03.2022 22:43:10
pionas DLACZEGO jedna z cytowanych emotek widnieje w postaci tekstowej, a nie obrazkowej?! emotka

https://www.e-kon...strona=4847#p6851783

0 0

pionas

#6851791 Napisano: 28.03.2022 22:51:01
cb656 napisał(a):

pionas DLACZEGO jedna z cytowanych emotek widnieje w postaci tekstowej, a nie obrazkowej?! emotka

https://www.e-kon...strona=4847#p6851783


tak jak widać brakuje dwukropka przed mur1:
0 1 cb656

cb656

#6851794 Napisano: 28.03.2022 23:02:54
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas DLACZEGO jedna z cytowanych emotek widnieje w postaci tekstowej, a nie obrazkowej?! emotka https://www.e-kon...strona=4847#p6851783


tak jak widać brakuje dwukropka przed mur1:

Adrian, litości... Przeanalizuj fakty.
Faktem jest, że w POPRZEDNIM cytowanym poście BYŁ OBRAZEK.
Gdzie wobec tego i DLACZEGO zatracił się obrazek??! Emotikona??
0 0

pionas

#6851820 Napisano: 29.03.2022 09:03:55
cb656 napisał(a):

Adrian, litości... Przeanalizuj fakty.
Faktem jest, że w POPRZEDNIM cytowanym poście BYŁ OBRAZEK.
Gdzie wobec tego i DLACZEGO zatracił się obrazek??! Emotikona??



tak jak napisałem brakuje : nie wiem dlaczego ktoś go uciął, może przez przypadek
0 0