Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

cb656

#6842891 Napisano: 07.02.2022 08:08:38
blanca napisał(a):

Akurat tutaj zdjęcie jest dodane, tylko u Ciebie wyświetla się koniczyna...

Zwróciłaś uwagę, że piszę o przeglądarce w smartfonie, nie w komputerze?
emotka

Na co komu zabieranie cennego miejsca na wyświetlaczu smartfona?!

0 0

cb656

#6843789 Napisano: 10.02.2022 21:28:09
Nie podoba mi się brak odpowiedzi od Admina na wiadomość prywatną. Ile można czekać? Dzień? Dwa? Rozumiem inne obowiązki, ale... Szanujmy się wzajemnie.

edit następnego dnia:
@pionas jesteś usprawiedliwiony. Jak sytuacja się uzdrowi, przypomnę się. emotka emotka
0 0

Niebieska_Laguna

#6844321 Napisano: 14.02.2022 12:15:39
Od kilku dni nie mogę pozbyć się powiadomienia o nowych wiadomościach. Najpierw była to jedna wiadomość, a teraz są dwie, wszystkie mam odczytane. 
0 0

cb656

#6844343 Napisano: 14.02.2022 13:34:31
pionas długie nicki nie są widoczne w całości...

0 0

adamo86

#6845184 Napisano: 17.02.2022 20:29:59
Nie wiem czy ktoś o tym pisał ale... nie da się w prywatnych wiadomościach odwrócić kolejności? Żeby najnowsze były na górze? w sensie już jak się wejdzie w konkretną konwersację emotka
To jest na jakiejś bazie danych? Może "order by" wystarczy odwrócić?
1 cb656 0

cb656

#6845188 Napisano: 17.02.2022 20:57:54
adamo86 napisał(a):

Nie wiem czy ktoś o tym pisał ale... nie da się w prywatnych wiadomościach odwrócić kolejności? Żeby najnowsze były na górze? w sensie już jak się wejdzie w konkretną konwersację emotka To jest na jakiejś bazie danych? Może "order by" wystarczy odwrócić?

Jeśli dobrze rozumiem, chodzi nam o to samo, tylko inaczej realizowane...
Od początku zmian, czyli od października o to proszę emotka

W starej wersji na moją prośbę (emotka dzięki, Mistrzu) poprawiłeś niedogodność polegającą na tym, że kiedy po otrzymaniu powiadomienia o nowej PW wchodziło się do skrzynki odbiorczej i klikało w tę nową wiadomość, ona otwierała się i wyświetlała zawartość od samej góry - poprawiłeś, by przewijała się strona do ostatnio nieczytanej.
Pliizzz, zrób znów to samo (znów na moją prośbę emotka ) w owej doskonalszej, nowej wersji e-konków
emotka

Napisano: 25.10.2021 10:06:48
1 adamo86 0

renata1107

#6845199 Napisano: 17.02.2022 22:05:01
[quote=

kajeczka]Dodałam laureatów testowania wizaż, zaznaczając "opublikuj na forum" oraz "dodaję komentarz z linkiem do wyników" i pojawiły się jedynie jako normalny komentarz  emotka  (korzystam z wersji starej)Nie miałam również powiadomienia o wynikach, a konkurs zaznaczony był zieloną kropką  emotka
Podbijam temat, nie otrzymuję powiadomień o wynikach konkursu. Korzystam z nowej wersji.
0 0

cb656

#6845205 Napisano: 17.02.2022 23:09:13
renata1107 napisał(a):

kajeczka napisał(a):

...Nie miałam również powiadomienia o wynikach, a konkurs zaznaczony był zieloną kropką  emotka

Podbijam temat, nie otrzymuję powiadomień o wynikach konkursu. Korzystam z nowej wersji.

Nie ma, nie będzie, nie nalegać. emotka
https://www.e-kon...?strona=222#p6820272

https://www.e-kon...?strona=220#p6819118

pionas

#6845224 Napisano: 18.02.2022 08:40:13
cb656 napisał(a):

renata1107 napisał(a):

kajeczka napisał(a):

...Nie miałam również powiadomienia o wynikach, a konkurs zaznaczony był zieloną kropką  emotka

Podbijam temat, nie otrzymuję powiadomień o wynikach konkursu. Korzystam z nowej wersji.

Nie ma, nie będzie, nie nalegać. emotka https://www.e-kon...?strona=222#p6820272

https://www.e-kon...?strona=220#p6819118

Analizowałem rano kod, przy okazji dopisałem teścik na upewnienie się emotka
Jeśli ktoś do konkursu dodaje komentarz z opcją "Dodaje komentarz z linkiem do wyników konkursu" to powiadomienie trafia do osób, które:
  • obserwują wątek do którego dodany jest post
  • mają oznaczony na zielono konkurs do którego dodawany jest komentarz
i teraz UWAGA:
  • informacji nie otrzymuje autor komentarza
  • jeśli ktoś oznaczył konkurs na zielono i komentarz trafi do wątku który obserwuje otrzyma tylko jedno powiadomienie

Nie wiem czy pisałem wcześniej ale w sytuacji kiedy ktoś ma dla danego wątku nieodczytane powiadomienie nie dostanie nowego, inaczej mówiąc: dla każdego wątku na forum będzie tylko 1 powiadomienie

cb656

#6845346 Napisano: 18.02.2022 13:07:30
pionas kiedy się w profilu Użytkownika kliknie w tę cyferkę przy punktach karnych, to przenosi na początek całego topu z karniakami ze wszystkimi wpisami od początku istnienia topu. emotka
W poprzedniej wersji po takim samym kliknięciu była lista wpisów dotyczących tylko tego Użytkownika. emotka
0 0

pionas

#6846297 Napisano: 23.02.2022 15:56:33
1940bruce1973 napisał(a):

Mam pytanie - co oznacza komunikat, że nazwa użytkownika jest zablokowana, jaki jest powód takiej blokady i co można zrobić, aby ją usunąć? Zmiana z tradycyjnej na nowoczesną nic nie daje. 

w nowej wersji skryptu wprowadziłem takie zabezpieczenie aby nie podszywać się pod kogoś kto usunął swoje konto (poprzednie wersje skryptu nie miały takich walidacji)
2 cb656, brucee 0

pionas

#6846317 Napisano: 23.02.2022 18:19:05
1940bruce1973 napisał(a):

pionas napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

Mam pytanie - co oznacza komunikat, że nazwa użytkownika jest zablokowana, jaki jest powód takiej blokady i co można zrobić, aby ją usunąć? Zmiana z tradycyjnej na nowoczesną nic nie daje. 

w nowej wersji skryptu wprowadziłem takie zabezpieczenie aby nie podszywać się pod kogoś kto usunął swoje konto (poprzednie wersje skryptu nie miały takich walidacji)

Dziękuję za odpowiedź. Czyli, chociaż ja, to nadal ja, nie mam możliwości żadnych edycji swojego własnego konta? To po co jest opcja edytuj konto? Nie można niczego zrobić, aby jako użytkownik zmieniać sobie awatary, stopki oraz dane profilowe, jak to drzewniej bywało

Tak jak wspomniałem musiał gdzieś być użyty taki login a system tego nie wyłapał.
Proszę sprawdź teraz
1 brucee 0

pionas

#6846347 Napisano: 23.02.2022 21:13:36
Sprawdź teraz
1 brucee 0

cb656

#6846829 Napisano: 26.02.2022 17:30:49
pionas czy ten obszar pływającej belki górnej zaznaczony na screenie musi być taki ogromny? emotka Nie da się tego przebudować? Pole "lupki" można przenieść do jednego rzędu z menu, zmniejszyć logo...
Ta belka nie zmienia swojego rozmiaru, kiedy przewijam stronę w dół. Mogłaby równie dobrze, zachowując użyteczną swoją funkcjonalność, mieć rozmiar jedynie szerokości tekstu menu grafiki logo.
Przecież na monitorach w formacie 16:9 (a takie są chyba najpopularniejsze) obszar użyteczny kurczy się prawie o połowę! Jeśli do tego dorzucić jeszcze szerokość reklamy, która jest zawsze dyżurna na szczycie, to jest masakra jakaś. emotka

Proszę, nie pisz, że mogę wyłączyć wyświetlanie paska zakładek w przeglądarce, to się odrobinę poszerzy. emotka
I nie skorzystam także z rady przejścia na tablet, trzymany w układzie pionowym. Używam PC/laptopa i tak będzie jeszcze długo. emotka

0 0

cb656

#6847276 Napisano: 01.03.2022 13:52:04
TO NIE JEST NORMALNE! emotka Nie podoba mi się. emotka
0 0

pionas

#6847394 Napisano: 02.03.2022 08:14:52
cb656 napisał(a):

TO NIE JEST NORMALNE! emotka Nie podoba mi się. emotka

mnie również emotka
2 pioge7, cb656 0

cb656

#6847972 Napisano: 04.03.2022 15:39:27
1940bruce1973 napisał(a):

Mam spore zastrzeżenia do konkursów, pojawiających się w bazie, a zgłaszanych od pewnego czasu przez bliżej nieznanych, nie mających tutaj swych stron profilowych - nomen omen - Użytkowników ...

Mnie również zastanawia, jak w ogóle jest możliwe zgłoszenie konkursu przez kogoś bez zalogowania... A są takie konkursy, gdzie w polu "konkurs nadesłał" widnieje jakaś nazwa, niepodlinkowana wcale do żadnego profilu.
I właśnie - Bruce poruszyła ważny temat - kto właściwie w takim wypadku odpowiada za jakość opisu? Ten nieznany ktoś, czy Admin, który to przyklepał i umieścił w bazie?
Zdarzały się już wcześniej przypadki, że moje skrupulatne opisy konkursów ktoś (pionas?) skracał i wyrzucał rzeczy istotne z punktu widzenia konkursowicza, na co wielokrotnie skarżyłem się na forum, pomstując i zgrzytając zębami.
Nie rozumiem tej polityki. emotka
1 brucee 0

cb656

#6848045 Napisano: 04.03.2022 21:51:16
Proszę bardzo, przykład bieżący: https://www.e-kon...za-karte-wielkanocna
kachna1111 nie zadała sobie trudu, by doczytać, do jakiej kategorii pasuje ów konkurs.
WRRRRRRR... emotka Bo to nie jest ANI aktualny, ANI  na fejsie,  tylko PRZEDE WSZYSTKIM LOKALNY,
 DLA UCZNIÓW, w DODATKU PLASTYCZNY
!!!!
pionas do cholery, gdzie Ty masz oczy????!!!!!! emotka


tradycyjny konkurs plastyczny, który polega na zaprojektowaniu okolicznościowej kartki. Czekamy na prace uczniów szkół podstawowych, mieszkających lub uczących się na terenie gminy Wołomin, przygotowane w 3 kategoriach wiekowych:
Kategoria A – dla uczniów szkół podstawowych: kl. I-III,
Kategoria B – dla uczniów szkół podstawowych: kl. IV-VI,
Kategoria C – dla uczniów szkół podstawowych: kl. VII-VIII.

0 0

pionas

#6848052 Napisano: 04.03.2022 23:38:45
cb656 napisał(a):

pionas do cholery, gdzie Ty masz oczy

poważnie pytasz? obecnie jestem w kolejce do wizyty u swojego lekarza rodzinnego który da mi skierowanie do okulisty (nie to nie jest żart, piszę poważnie)

tak jak było w starej wersji tak jest w nowej, osoba która posiada profil na e-konkursy.info dodając konkurs linkuje do siebie, jeśli to jest gość* jest bez linku do profilu
dobre pytanie kto ma odpowiadać... gdy cenzurowałem było źle, gdy puszczam co leci jest źle... nie wiem kto z kogo robi wariata, ale wiem że tak nie powinno być emotka
tak jak odpisywałem na maile czy prywatne wiadomości tak napiszę też tutaj, jeśli widzisz błąd w opisie konkursu (zła kategoria, zła nagroda, zły rodzaj nagrody czy zły opis konkursu) kliknij w koniczynkę lub "Błąd" i opisz co jest nie tak... Jeśli konkurs już jest na stronie to wklej w uwadze link do niego emotka


* osoba, która nie posiada konta w serwisie www.e-konkursy.info
0 0

cb656

#6848060 Napisano: 05.03.2022 08:23:57
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas do cholery, gdzie Ty masz oczy

poważnie pytasz?
...gdy cenzurowałem było źle, gdy puszczam co leci jest źle... nie wiem kto z kogo robi wariata...
napiszę też tutaj, jeśli widzisz błąd w opisie konkursu (zła kategoria, zła nagroda, zły rodzaj nagrody czy zły opis konkursu)
kliknij w koniczynkę lub "Błąd" i opisz co jest nie tak... Jeśli konkurs już jest na stronie to wklej w uwadze link do niego...

No poważnie, poważnie niestety. emotka
Od zawsze gryzła mnie nierówność. Społeczna też emotka Chodzi o nierówne traktowanie, czy jak to ująłeś: "robienie z kogoś wariata".

Hołowczyc przekroczył prędkość o 40 km/h... Normalnemu Kowalskiemu sąd zaraz by zabrał prawo jazdy, samochód, wsadził do kacetu, komornik zaharabciłby pół majątku... Ale nie, przecież to taki sympatyczny, znany człowiek. W końcu kierowca rajdowy, to chyba umie jeździć szybko, no nie? W dodatku ma tylu fanów. Pogłaskajmy go po główce, on przeprosi i załatwione. No, Krzysiu, przepraszamy cię, ale jakaś symboliczna kara musi być. To pokiwamy ci paluszkiem, oj, oj, ty, ty!

Regulamin ekonków zawierał zapis o karalności umieszczania podpowiedzi do konkursów w komentarzach. No to stwórzmy sobie kącik dla VIPów w ukrytej części forum i miejmy w nosie tę zasadę! VIP nie musi dodawać do bazy 10 konkursów miesięcznie, bo tak samo będzie miał punktowane udzielnie podpowiedzi do konkursu innym VIPom. W tychże samych komentarzach, tylko ukrytych przed wzrokiem planktonu konkursowego. No bo co się będziemy przejmować, "nasi" są równiejsi!

CeBe umieścił w opisie żarcik, dopisek od siebie, absolutnie nie wpływający na kontekst... TO NIEDOPUSZCZALNE! Trzeba wyciąć, usunąć, a w ogóle to on za dużo się rozpisuje, wystarczy tylko, by zamieścił link do Regulaminu, to każdy zainteresowany może sobie sam przeczytać...

Trudno Adrian, przyzwyczaiłeś mnie do tego faktu, że UMIESZ jednak czytać uważnie i reagować emotka
Co w tym dziwnego, że oczekuję takiego samego równego traktowania WSZYSTKICH? Wszystkich innych opisów emotka
Powiadasz, że nie cenzurujesz, a to ciekawe, wiesz? To może zlikwiduj ten bufor w postaci zatwierdzania przez administrację - po prostu niech każdy konkurs wrzucony przez kogoś ukazuje się w bazie OD RAZU, bez czekania na jakieś lipne zatwierdzenie. To strata czasu jest. emotka

Gdy wymienialiśmy uwagi na PW sam przyznałeś, że to pewniejszy kanał do przekazywania zgłoszeń, bo bywa, że coś umyka, tak że ten... Ludkowie zgłaszają, nie bojsia. Zgłaszają błędy, piszą komentarze, a i tak na reakcję trzeba czasem poczekać długo, a czasem się nawet nie doczekać.

Ja piszę o pryncypiach, Adrian. O pewnych generalnych założeniach. Że one są dobre, tylko w praktyce ich realizacja jest taka sobie. Stworzyłeś temat do zgłaszania swoich uwag i ja to robię. Życzliwie, z nadzieją, że przeczytasz i naprawisz. Że czasem agresywnie? Cóż... święty nie jestem. Ale i tak kocham zawsze wszystkich ludzi... emotka emotka
Może tylko zwierzęta bardziej, bo one nie udają lepszych, niż są emotka
0 0