Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

radziosny

#7031869Napisano: 12.09.2022 21:32:10
Spróbuję u kuriera wysłać jak się uda . Trzeba tam też jakiś dopisek dać i ciekawe czy u kuriera też można coś takiego dopisać emotka . A jak nie to poleconym wyślę. Dzięki za pomoc emotka
1 cb656 0

mandarynka16

#7039105Napisano: 12.09.2022 22:32:50
radziosny napisał(a):

Spróbuję u kuriera wysłać jak się uda . Trzeba tam też jakiś dopisek dać i ciekawe czy u kuriera też można coś takiego dopisać emotka . A jak nie to poleconym wyślę. Dzięki za pomoc emotka

Zamów przez furgonetka dpd, paragon pakujesz do koperty, robisz dopisek. Kurier przychodzi z naklejką
1 radziosny 0

fan-mandaryny

#7039276Napisano: 13.09.2022 15:04:30
Otrzymuję powiadomienia, że rzekomo ktoś odpowiedział na mój post na forum. A tu zonk! Okazuje się, że ta pewna osoba, która potencjalnie odpowiedziała na (wydawać by się mogło) mój post, odpowiedziała na zupełnie inny. Czyżby forum sfiksowało, czy mogę to wyłączyć gdzieś w ustawieniach.
0 0

pioge7

#7039280Napisano: 13.09.2022 15:08:18
fan-mandaryny napisał(a):

Otrzymuję powiadomienia, że rzekomo ktoś odpowiedział na mój post na forum. A tu zonk! Okazuje się, że ta pewna osoba, która potencjalnie odpowiedziała na (wydawać by się mogło) mój post, odpowiedziała na zupełnie inny. Czyżby forum sfiksowało, czy mogę to wyłączyć gdzieś w ustawieniach.

pewnie masz włączone powiadomienia do danego wątku.
Nad wszystkimi wypowiedziami w danym wątku kliknij ANULUJ POWIADOMIENIA... powinno pomóc

ewikewikk

#7047047Napisano: 14.09.2022 21:03:28
Mam problem z zaczytaniem jpg z elmexu... Rozmiar jest mniejszy, niż wymagany, format jest ok. Nie wiem, dlaczego się nie zaczytuje w formularzu?
0 0

kreo42

#7047050Napisano: 14.09.2022 21:31:07
radziosny napisał(a):

Mam pytanie. Czy jak organizator chce paragon do odbioru nagrody o wartości ok. 800 zł to warto go wysłać listem ubezpieczonym? Koszt takiego listu to 31 zł, dosyć sporo. Czy lepiej to zrobić zwykłym poleconym? Jak myślicie?

Ja na tyskie 10000 wysłałem zwykłym poleconym emotka
1 radziosny 0

radziosny

#7047084Napisano: 15.09.2022 08:28:41
kreo42 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Mam pytanie. Czy jak organizator chce paragon do odbioru nagrody o wartości ok. 800 zł to warto go wysłać listem ubezpieczonym? Koszt takiego listu to 31 zł, dosyć sporo. Czy lepiej to zrobić zwykłym poleconym? Jak myślicie?

Ja na tyskie 10000 wysłałem zwykłym poleconym emotka

Ostatecznie wysłałem kurierem. Można było ubezpieczyć, koszt 18zł, więc nie ma tragedii. Można nawet było dać dopisek. Wiadomo, taki polecony też jest ok, ale jednak teoretycznie mógłby zaginąć taki list. Kiedyś mi paczka u kuriera zaginęła emotka .
1 kreo42 0

pioge7

#7050938Napisano: 04.10.2022 08:55:37
ma ktoś konto w ING?
Czy Wam też przy przelewach każą podać pin z aplikacji i pin z SMS?
Czy jest na to zasada? Mi przy przelewach każą, a np. szwagierka mówi, że u niej tylko PIN z aplikacji emotka
0 0

incendio12

#7050943Napisano: 04.10.2022 09:05:06
pioge7 napisał(a):

ma ktoś konto w ING?
Czy Wam też przy przelewach każą podać pin z aplikacji i pin z SMS?
Czy jest na to zasada? Mi przy przelewach każą, a np. szwagierka mówi, że u niej tylko PIN z aplikacji emotka

U mnie też tylko PIN z aplikacji. Może masz coś źle ustawione, jakieś podwójne zabezpieczenie czy coś emotka
0 0

pioge7

#7050944Napisano: 04.10.2022 09:11:07
incendio12 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ma ktoś konto w ING?
Czy Wam też przy przelewach każą podać pin z aplikacji i pin z SMS?
Czy jest na to zasada? Mi przy przelewach każą, a np. szwagierka mówi, że u niej tylko PIN z aplikacji emotka

U mnie też tylko PIN z aplikacji. Może masz coś źle ustawione, jakieś podwójne zabezpieczenie czy coś emotka

będę musiał chyba zapytać u źródła... chciałem się tylko dowiedzieć, czy ktoś ma  tak jak je jeszcze te SMSY emotka
0 0

zielonaszpilka

#7050947Napisano: 04.10.2022 09:35:09
pioge7 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ma ktoś konto w ING?
Czy Wam też przy przelewach każą podać pin z aplikacji i pin z SMS?
Czy jest na to zasada? Mi przy przelewach każą, a np. szwagierka mówi, że u niej tylko PIN z aplikacji emotka

U mnie też tylko PIN z aplikacji. Może masz coś źle ustawione, jakieś podwójne zabezpieczenie czy coś emotka

będę musiał chyba zapytać u źródła... chciałem się tylko dowiedzieć, czy ktoś ma  tak jak je jeszcze te SMSY emotka

Moja mama ma tylko smsy, bo nie ma aplikacji emotka  Pogrzeb w koncie w ustawieniach. Pewnie masz ustawioną podwójną weryfikację.

Edit
Ale na stronie ing znalazłam coś takiego:
"
  • Mam już aplikację a zostałem poproszony o kod SMS. Dlaczego?
    Autoryzacja mobilna jest dostępna od wersji 2.2.0 aplikacji Moje ING mobile. Sprawdź wersję swojej aplikacji – widać ją w lewym dolnym rogu ekranu logowania.
    Pamiętaj również, że autoryzacja mobilna jest kolejną z metod autoryzacji przez nas stosowanych i nie zastępuje SMS. O metodzie autoryzacji dla transakcji decyduje bank. "
0 0

pioge7

#7050958Napisano: 04.10.2022 10:18:55
zielonaszpilka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ma ktoś konto w ING?
Czy Wam też przy przelewach każą podać pin z aplikacji i pin z SMS?
Czy jest na to zasada? Mi przy przelewach każą, a np. szwagierka mówi, że u niej tylko PIN z aplikacji emotka

U mnie też tylko PIN z aplikacji. Może masz coś źle ustawione, jakieś podwójne zabezpieczenie czy coś emotka

będę musiał chyba zapytać u źródła... chciałem się tylko dowiedzieć, czy ktoś ma  tak jak je jeszcze te SMSY emotka

Moja mama ma tylko smsy, bo nie ma aplikacji emotka  Pogrzeb w koncie w ustawieniach. Pewnie masz ustawioną podwójną weryfikację.

Edit
Ale na stronie ing znalazłam coś takiego:
"
  • Mam już aplikację a zostałem poproszony o kod SMS. Dlaczego?
    Autoryzacja mobilna jest dostępna od wersji 2.2.0 aplikacji Moje ING mobile. Sprawdź wersję swojej aplikacji – widać ją w lewym dolnym rogu ekranu logowania.
    Pamiętaj również, że autoryzacja mobilna jest kolejną z metod autoryzacji przez nas stosowanych i nie zastępuje SMS. O metodzie autoryzacji dla transakcji decyduje bank. "

Tak. Pani na czacie poinformowała mnie, że to dodatkowa metoda weryfikacji i jeśli mam wpisać pin i SMS to o tym decyduje system... Nie da się tego wyłączyć :( kurcze... 
0 0

Conqrs

#7051124Napisano: 04.10.2022 20:41:37
mam nietypową prośbę do konkursowiczów,
chcę wziąć udział w konkursie dla KGW ze strony smakujemylokalnie.pl
Niestety do konkursy trzeba wykorzystać produkt z Carrefoura, a najbliższy jest ponad 40 km. Potrzebuję zdjęcia z koszykiem marketowym, w którym są produkty potrzebne do naszej potrawy (muszą być marki własnej Carrefour). Potrzebuję tylko to zdjęcie, można te produkty potem odłożyć na półkę. Potrawę mam już zrobioną. Te produkty to: olej rzepakowy marki Carrefour, czosnek granulowany i śmietana, może być też pieprz czarny i masło, gdyby były marki własnej. Mogę się odwdzięczyć jakimś paragonem np. na delicje albo coś dostępnego w Netto, Dino, Biedronce.
0 1 cb656

Centurion

#7052246Napisano: 10.10.2022 20:26:34
Witam,mam problem z wypełnieniem formularza z konkursu Żabki "Wyzwanie Garage" kod który otrzymałem w aplikacji posiada duże i małe litery,natomiast na stronie formularz pozwala tylko pisać duże litery i kodu mi nie przyjmuje.Czy ktoś może mi pomóc?
0 0

Centurion

#7052256Napisano: 10.10.2022 20:49:59
Emememe napisał(a):

Centurion napisał(a):

Witam,mam problem z wypełnieniem formularza z konkursu Żabki "Wyzwanie Garage" kod który otrzymałem w aplikacji posiada duże i małe litery,natomiast na stronie formularz pozwala tylko pisać duże litery i kodu mi nie przyjmuje.Czy ktoś może mi pomóc?


Ja skopiowałam z aplikacji, wkleiłam do formularza i przeszło emotka Może spróbuj w ten sposób?

W telefonie nie działa strona prawidłowo i nic nie można wypełnić niestety bo też tego próbowałem.
0 0

aurorcia

#7052881Napisano: 12.10.2022 16:50:59
Na jakiej podstawie jest gwarancja na słuchawki airpods? Chodzi mi konkretnie o te z Wilkinsona
0 0

koniczynka123

#7052924Napisano: 12.10.2022 19:11:39
Może ktoś mi podpowie, w której sieci jest najbardziej opłacalny internet- nie domowy lecz na komórke?
0 0

cb656

#7052959Napisano: 12.10.2022 21:20:16
koniczynka123 napisał(a):

Może ktoś mi podpowie, w której sieci jest najbardziej opłacalny internet- nie domowy lecz na komórke?

Generalnie rzuć okiem na forum  Jest specjalny top o tym: https://www.e-kon...y?strona=91#p6873361 Jest kilka akcji typu 1200/1500 GB na rok, rozdawane w porcjach co miesiąc... Teraz to już praktycznie każdy Operator to oferuje, ale ja na razie trzymam się Orange   bo mają akcje z darmowymi gigabjtami za każde doładowanie online dają 20GB.
Przykładowo: ładując co 30 dni za 5 zł mam w skali roku totalnie za darmo dodatkowe 300GB, poza tymi, które wynikają z kwoty doładowania. Mnie to wystarcza, ale... Tu szczegóły: https://nasz.oran...range-na/td-p/315025
Do tego okazjonalnie dają ekstra Giga Za Gole reprezentacji emotka
Poza tym zależy, ile wykorzystujesz miesięcznie...
 

koniczynka123

#7052967Napisano: 12.10.2022 21:37:35
cb656 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Może ktoś mi podpowie, w której sieci jest najbardziej opłacalny internet- nie domowy lecz na komórke?

Generalnie rzuć okiem na forum  Jest specjalny top o tym: https://www.e-kon...y?strona=91#p6873361 Jest kilka akcji typu 1200/1500 GB na rok, rozdawane w porcjach co miesiąc... Teraz to już praktycznie każdy Operator to oferuje, ale ja na razie trzymam się Orange   bo mają akcje z darmowymi gigabjtami za każde doładowanie online dają 20GB.
Przykładowo: ładując co 30 dni za 5 zł mam w skali roku totalnie za darmo dodatkowe 300GB, poza tymi, które wynikają z kwoty doładowania. Mnie to wystarcza, ale... Tu szczegóły: https://nasz.oran...range-na/td-p/315025
Do tego okazjonalnie dają ekstra Giga Za Gole reprezentacji emotka
Poza tym zależy, ile wykorzystujesz miesięcznie...
 

Też korzystam z orange, myślałam, że jednak inne sieci mają coś ciekawszego. Zostanę więc chyba z pomarańczowymi. Dziękuję za odpowiedź emotka
1 cb656 0

jolkahilja

#7053562Napisano: 14.10.2022 21:21:06
Mam pytanie do laureatów loterii Bielmar Śniadaniowa, czy po wypełnieniu formularza laureata dostaliście jakieś potwierdzenie na maila? Miałam problem z tym formularzem, próbowałam wysłać wiele razy, w końcu się udało (chyba) ale nie widzę siebie na liście zwycięzców na stronie a minęło kilka dni. Powinnam się martwić?
0 0