Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

malina-2021

#7053669 Napisano: 15.10.2022 20:55:41
Hej, 
Jak wejść w quiz Hebe?
Zainstalowałem aplikacje, mam zgody marketingowe, znalazłam regulamin quizu ale nie widzę żadnego chęci boża do regulaminu ani wejścia do quizu:w Danym Dniu Quizu, w którym Uczestnik chce wziąć udział w Quizie, przed przystąpieniem do Quizu - zaakceptować postanowienia Regulaminu poprzez zaznaczenie stosownego checkboxa w Aplikacji,
0 0

agniecha1985

#7053671 Napisano: 15.10.2022 21:10:49
malina-2021 napisał(a):

Hej, 
Jak wejść w quiz Hebe?
Zainstalowałem aplikacje, mam zgody marketingowe, znalazłam regulamin quizu ale nie widzę żadnego chęci boża do regulaminu ani wejścia do quizu:w Danym Dniu Quizu, w którym Uczestnik chce wziąć udział w Quizie, przed przystąpieniem do Quizu - zaakceptować postanowienia Regulaminu poprzez zaznaczenie stosownego checkboxa w Aplikacji,

Musisz poczekać po rejestracji kilka godzin, pojawi się w aplikacji
0 0

incendio12

#7053672 Napisano: 15.10.2022 21:13:03
malina-2021 napisał(a):

Hej, 
Jak wejść w quiz Hebe?
Zainstalowałem aplikacje, mam zgody marketingowe, znalazłam regulamin quizu ale nie widzę żadnego chęci boża do regulaminu ani wejścia do quizu:w Danym Dniu Quizu, w którym Uczestnik chce wziąć udział w Quizie, przed przystąpieniem do Quizu - zaakceptować postanowienia Regulaminu poprzez zaznaczenie stosownego checkboxa w Aplikacji,

Jak dopiero założyłaś apkę to musisz trochę poczekac - za jakis czas (godzina, dwie) pojawi się informacja o quizie od razu po odpaleniu aplikacji i będzie mozna kliknąć Weź Udział emotka  
0 0

malina-2021

#7053686 Napisano: 15.10.2022 22:42:52
agniecha1985 napisał(a):

malina-2021 napisał(a):

Hej, 
Jak wejść w quiz Hebe?
Zainstalowałem aplikacje, mam zgody marketingowe, znalazłam regulamin quizu ale nie widzę żadnego chęci boża do regulaminu ani wejścia do quizu:w Danym Dniu Quizu, w którym Uczestnik chce wziąć udział w Quizie, przed przystąpieniem do Quizu - zaakceptować postanowienia Regulaminu poprzez zaznaczenie stosownego checkboxa w Aplikacji,

Musisz poczekać po rejestracji kilka godzin, pojawi się w aplikacji

Dziękuję 
0 0

aurorcia

#7053718 Napisano: 16.10.2022 11:47:45
Jak sprawdzić do kiedy jest gwarancja słuchawek AirPods Apple? Niby wystarczy tylko numer seryjny, ale jak go wpisuję na stronie to pojawia się info, że niby są, ale nie zarejestrowano zakupu, o co kaman? Słuchawki z konkursu, naklejka polskiego dystrybutora, na innej stronie znalazłam tylko info, że wyprodukowane w 17 tygodniu 2022, czyli ok. 5 miesięcy temu.
0 0

mixik

#7053756 Napisano: 16.10.2022 18:21:32
Czy ktoś kto wygrał/posiada słuchawki JBL Quantum 350 Wireless (były do wygrania w konku Rockstar i Doritos w C4)?
Próbuję bezskutecznie połączyć je z komputerem PC (Windows 10 64-bit) wg instrukcji, ale ciągle nic nie wykrywa. One łączą się nie po bluetooth tylko po WiFi - jest dołączony taki adapter (dongle), który ma diodkę, ale ona wcale nie chce świecić, choć wg instrukcji powinna. Kombinuję już kilka godzin na różnych komputerach/laptopach z Windows 10 i nic. Czy mam uszkodzony adapter WiFi, czy o czymś nie wiem? 
0 0

edith

#7054021 Napisano: 17.10.2022 19:30:45
 Mam pytanie do osób które realizowały  bon  400 zl na plecak Kanken.Czy ktoś z Was kupił  Kanken Totepack i może mi napisać czy sprawdza się ten rodzaj torby? Myślę nad klasycznym plecakiem i tą torbą. Proszę o podpowiedź jak w użytkowaniu, czy są wygodne   emotka
0 0

cb656

#7054025 Napisano: 17.10.2022 19:56:45
mixik napisał(a):

Czy ktoś kto wygrał/posiada słuchawki JBL Quantum 350 Wireless (były do wygrania w konku Rockstar i Doritos w C4)?
Próbuję bezskutecznie połączyć je z komputerem PC (Windows 10 64-bit) wg instrukcji, ale ciągle nic nie wykrywa. One łączą się nie po bluetooth tylko po WiFi - jest dołączony taki adapter (dongle), który ma diodkę, ale ona wcale nie chce świecić, choć wg instrukcji powinna. Kombinuję już kilka godzin na różnych komputerach/laptopach z Windows 10 i nic. Czy mam uszkodzony adapter WiFi, czy o czymś nie wiem? 

Masz możliwość sprawdzenia tego dongla w jakimś starszym systemie operacyjnym, czy go w ogóle wykrywa i instaluje sterowniki? Może to jakiś starszy model, którego najnowszy Windows nie obsługuje? 
0 0

mixik

#7054043 Napisano: 17.10.2022 21:13:17
cb656 napisał(a):

mixik napisał(a):

Czy ktoś kto wygrał/posiada słuchawki JBL Quantum 350 Wireless (były do wygrania w konku Rockstar i Doritos w C4)?
Próbuję bezskutecznie połączyć je z komputerem PC (Windows 10 64-bit) wg instrukcji, ale ciągle nic nie wykrywa. One łączą się nie po bluetooth tylko po WiFi - jest dołączony taki adapter (dongle), który ma diodkę, ale ona wcale nie chce świecić, choć wg instrukcji powinna. Kombinuję już kilka godzin na różnych komputerach/laptopach z Windows 10 i nic. Czy mam uszkodzony adapter WiFi, czy o czymś nie wiem? 

Masz możliwość sprawdzenia tego dongla w jakimś starszym systemie operacyjnym, czy go w ogóle wykrywa i instaluje sterowniki? Może to jakiś starszy model, którego najnowszy Windows nie obsługuje? 

Ogólnie on jest wykrywany przez Windowsa, instaluje sterownik, wyświetla dymek, że jest poprawnie zainstalowany, ale potem w tym programie JBL QuantumENGINE wyskakuje, że trzeba zaktualizować jego oprogramowanie, po czym... Stoi ciągle na 0% i nawet po godzinie nie rusza.na 5 różnych kompach (2 PC i 3 laptopy). Napisałem do supportu, ale czy i kiedy odpiszą?
0 0

cb656

#7054110 Napisano: 18.10.2022 09:45:43
mixik napisał(a):

Czy ktoś kto wygrał/posiada słuchawki JBL Quantum 350 Wireless (były do wygrania w konku Rockstar i Doritos w C4)?
Próbuję bezskutecznie połączyć je z komputerem PC (Windows 10 64-bit) wg instrukcji, ale ciągle nic nie wykrywa. One łączą się nie po bluetooth tylko po WiFi - jest dołączony taki adapter (dongle), który ma diodkę, ale ona wcale nie chce świecić, choć wg instrukcji powinna. Kombinuję już kilka godzin na różnych komputerach/laptopach z Windows 10 i nic. Czy mam uszkodzony adapter WiFi, czy o czymś nie wiem?
(...)
Ogólnie on jest wykrywany przez Windowsa, instaluje sterownik, wyświetla dymek, że jest poprawnie zainstalowany, ale potem w tym programie JBL QuantumENGINE wyskakuje, że trzeba zaktualizować jego oprogramowanie, po czym... Stoi ciągle na 0% i nawet po godzinie nie rusza.na 5 różnych kompach (2 PC i 3 laptopy). Napisałem do supportu, ale czy i kiedy odpiszą?

Hm, czy tylko ja widzę w tym brak spójności? emotka
Najpierw piszesz, że PRÓBUJESZ PODŁĄCZYĆ, ALE Win10 NIE WYKRYWA, a później dodajesz, że jednak JEST WYKRYWANY PRZEZ Win10, INSTALUJE STEROWNIK I KOMUNIKUJE, ŻE POPRAWNIE ZAINSTALOWAŁ...
BTW po tym doprecyzowaniu uważam, że tylko support zna odpowiedź, ja pass. emotka
0 0

mixik

#7054113 Napisano: 18.10.2022 09:57:21
cb656 napisał(a):

mixik napisał(a):

Czy ktoś kto wygrał/posiada słuchawki JBL Quantum 350 Wireless (były do wygrania w konku Rockstar i Doritos w C4)?
Próbuję bezskutecznie połączyć je z komputerem PC (Windows 10 64-bit) wg instrukcji, ale ciągle nic nie wykrywa. One łączą się nie po bluetooth tylko po WiFi - jest dołączony taki adapter (dongle), który ma diodkę, ale ona wcale nie chce świecić, choć wg instrukcji powinna. Kombinuję już kilka godzin na różnych komputerach/laptopach z Windows 10 i nic. Czy mam uszkodzony adapter WiFi, czy o czymś nie wiem?
(...)
Ogólnie on jest wykrywany przez Windowsa, instaluje sterownik, wyświetla dymek, że jest poprawnie zainstalowany, ale potem w tym programie JBL QuantumENGINE wyskakuje, że trzeba zaktualizować jego oprogramowanie, po czym... Stoi ciągle na 0% i nawet po godzinie nie rusza.na 5 różnych kompach (2 PC i 3 laptopy). Napisałem do supportu, ale czy i kiedy odpiszą?

Hm, czy tylko ja widzę w tym brak spójności? emotka
Najpierw piszesz, że PRÓBUJESZ PODŁĄCZYĆ, ALE Win10 NIE WYKRYWA, a później dodajesz, że jednak JEST WYKRYWANY PRZEZ Win10, INSTALUJE STEROWNIK I KOMUNIKUJE, ŻE POPRAWNIE ZAINSTALOWAŁ...
BTW po tym doprecyzowaniu uważam, że tylko support zna odpowiedź, ja pass. emotka

Może i faktycznie zamieszałem, w każdym razie Windows wykrywa, że włożono w USB "nowy sprzęt", instaluje sterowniki, ale do poprawnego działania wyskakuje w specjalnym programie konieczność aktualizacji i...
...na tym koniec. Ile bym nie czekał nic się nie zmienia.
0 0

Paula_35

#7054171 Napisano: 18.10.2022 12:57:12
Pierwszy raz proszę o pomoc...ale moje desperacja przekroczyła kwotę 500 zł do wygrania w lays emotka  czy jakaś dobra dusza moglaby podsunąć jakąkolwiek wskazówkę jak spotkać się z uznaniem Lidki. Odwdzięczę się paragonem czymkolwiek...
0 0

cb656

#7054194 Napisano: 18.10.2022 14:30:03
Nie umiem sobie poradzić z Messengerem (aplikacja w telefonie) emotka emotka

Chodzi o to, że apka pamięta KAŻDEGO, do kogo kiedyś tam napisałem (albo on do mnie) i choć nie są to osoby, jakie mam w kontaktach ani w znajomych, to stale podsuwa mi ich (te osoby) jako aktywne online, czyli z zieloną kropką. Jest to dla mnie upierdliwe, bo jakiś tam kiedyś jeden kontakt to był epizod i nie zamierzam z tymi osobami/firmami utrzymywać kontaktu, więc taka podpowiedź jest jak psu na budę emotka

Czy istnieje jakiś sposób, by to usunąć?
0 0

madllen

#7054263 Napisano: 18.10.2022 17:22:16
cb656 napisał(a):

Nie umiem sobie poradzić z Messengerem (aplikacja w telefonie) emotka emotka

Chodzi o to, że apka pamięta KAŻDEGO, do kogo kiedyś tam napisałem (albo on do mnie) i choć nie są to osoby, jakie mam w kontaktach ani w znajomych, to stale podsuwa mi ich (te osoby) jako aktywne online, czyli z zieloną kropką. Jest to dla mnie upierdliwe, bo jakiś tam kiedyś jeden kontakt to był epizod i nie zamierzam z tymi osobami/firmami utrzymywać kontaktu, więc taka podpowiedź jest jak psu na budę emotka

Czy istnieje jakiś sposób, by to usunąć?

Chyba wystarczy kliknąć na daną konwersacje, przytrzymać i wtedy pojawia się okno wyboru jest tam m.in. usuń 
0 0

cb656

#7054266 Napisano: 18.10.2022 17:28:58
madllen napisał(a):

Chyba wystarczy kliknąć na daną konwersacje, przytrzymać i wtedy pojawia się okno wyboru jest tam m.in. usuń 

Nie do końca chodzi mi o istniejące konwersacje hihi emotka Istniejące czaty umiem usuwać, ale dzięki emotka
Chodzi mi o ekran główny, na którym u góry, nim jeszcze zacznę rozmowę z kimkolwiek, pojawiają się ikonki osób, które są online. Taka zachęta jakby, coś w rodzaju "a może zagadasz do znajomych, którzy właśnie są na żywo?"
Taaa... rzecz w tym, że to NIE SĄ OSOBY Z LISTY MOICH ZNAJOMYCH!! emotka
Po prostu ktoś kiedyś mnie zaczepił, ja odpisałem, okazał się burakiem, czat skasowany, osobnik zablokowany, a mimo to się pojawia i drażni. Chciałbym, by się nie pojawiał. Jak to zrobić, nie wiem...
0 0

glena

#7054274 Napisano: 18.10.2022 18:00:15
cb656 napisał(a):

madllen napisał(a):

Chyba wystarczy kliknąć na daną konwersacje, przytrzymać i wtedy pojawia się okno wyboru jest tam m.in. usuń 

Nie do końca chodzi mi o istniejące konwersacje hihi emotka Istniejące czaty umiem usuwać, ale dzięki emotka
Chodzi mi o ekran główny, na którym u góry, nim jeszcze zacznę rozmowę z kimkolwiek, pojawiają się ikonki osób, które są online. Taka zachęta jakby, coś w rodzaju "a może zagadasz do znajomych, którzy właśnie są na żywo?"
Taaa... rzecz w tym, że to NIE SĄ OSOBY Z LISTY MOICH ZNAJOMYCH!! emotka
Po prostu ktoś kiedyś mnie zaczepił, ja odpisałem, okazał się burakiem, czat skasowany, osobnik zablokowany, a mimo to się pojawia i drażni. Chciałbym, by się nie pojawiał. Jak to zrobić, nie wiem...

u mnie podziałało ograniczenie w opcjach czatu danej osoby (czyli wejdź w profil danej osoby na mess, w prawym górnym rogu otwórz informacje i ogranicz delikwenta)
zgłębiałam kiedyś temat, bo mnie też denerwowało pojawianie tych "główek" i doszukałam się gdzieś informacji, że po jakimś czasie bez kontaktu taka osoba się przestanie wyświetlać, ale nie wiem, czy to prawda i ile to "jakiś czas" (tak, wiem, to pomocne xD)
1 cb656 0

rare85

#7054276 Napisano: 18.10.2022 18:07:14
glena napisał(a):

cb656 napisał(a):

madllen napisał(a):

Chyba wystarczy kliknąć na daną konwersacje, przytrzymać i wtedy pojawia się okno wyboru jest tam m.in. usuń 

Nie do końca chodzi mi o istniejące konwersacje hihi emotka Istniejące czaty umiem usuwać, ale dzięki emotka
Chodzi mi o ekran główny, na którym u góry, nim jeszcze zacznę rozmowę z kimkolwiek, pojawiają się ikonki osób, które są online. Taka zachęta jakby, coś w rodzaju "a może zagadasz do znajomych, którzy właśnie są na żywo?"
Taaa... rzecz w tym, że to NIE SĄ OSOBY Z LISTY MOICH ZNAJOMYCH!! emotka
Po prostu ktoś kiedyś mnie zaczepił, ja odpisałem, okazał się burakiem, czat skasowany, osobnik zablokowany, a mimo to się pojawia i drażni. Chciałbym, by się nie pojawiał. Jak to zrobić, nie wiem...

u mnie podziałało ograniczenie w opcjach czatu danej osoby (czyli wejdź w profil danej osoby na mess, w prawym górnym rogu otwórz informacje i ogranicz delikwenta)
zgłębiałam kiedyś temat, bo mnie też denerwowało pojawianie tych "główek" i doszukałam się gdzieś informacji, że po jakimś czasie bez kontaktu taka osoba się przestanie wyświetlać, ale nie wiem, czy to prawda i ile to "jakiś czas" (tak, wiem, to pomocne xD)

Nie, nie przestanie... Wyświetlają mi się tam osoby, których nawet już nie kojarzę z imienia i nazwiska, bo tak dawno miałam jakąś "wspólną" sprawę z nimi. I właśnie, tak jak cb656, też mnie to irytuje, bo chciałabym żeby wyświetlały mi się osoby wyłącznie ze znajomych. Nie wiem czy w ogóle można coś z tym zrobić czy pozostaje ignorowanie tego emotka
1 cb656 0

glena

#7054279 Napisano: 18.10.2022 18:14:01
rare85 napisał(a):

Nie, nie przestanie... Wyświetlają mi się tam osoby, których nawet już nie kojarzę z imienia i nazwiska, bo tak dawno miałam jakąś "wspólną" sprawę z nimi. I właśnie, tak jak cb656, też mnie to irytuje, bo chciałabym żeby wyświetlały mi się osoby wyłącznie ze znajomych. Nie wiem czy w ogóle można coś z tym zrobić czy pozostaje ignorowanie tego emotka

i ograniczenie tych osób nie podziałało? Bo mi się ograniczone osoby nie wyświetlają... jakkolwiek to brzmi 
0 0

rare85

#7054283 Napisano: 18.10.2022 18:31:44
glena napisał(a):

rare85 napisał(a):

Nie, nie przestanie... Wyświetlają mi się tam osoby, których nawet już nie kojarzę z imienia i nazwiska, bo tak dawno miałam jakąś "wspólną" sprawę z nimi. I właśnie, tak jak cb656, też mnie to irytuje, bo chciałabym żeby wyświetlały mi się osoby wyłącznie ze znajomych. Nie wiem czy w ogóle można coś z tym zrobić czy pozostaje ignorowanie tego emotka

i ograniczenie tych osób nie podziałało? Bo mi się ograniczone osoby nie wyświetlają... jakkolwiek to brzmi 

Właśnie ograniczam emotka myślałam, że samo nie pisanie z tą osobą ileś tam czasu da skutek, nie dało, więc teraz stosuję Twoją metodę emotka edit: i chyba działa, bo w miejsce tych osób wskoczyli znajomi. Dziękuję emotka
1 glena 0

cb656

#7054485 Napisano: 19.10.2022 14:56:13
rare85 napisał(a):

Nie, nie przestanie... Wyświetlają mi się tam osoby, których nawet już nie kojarzę z imienia i nazwiska, bo tak dawno miałam jakąś "wspólną" sprawę z nimi. I właśnie, tak jak cb656, też mnie to irytuje, bo chciałabym żeby wyświetlały mi się osoby wyłącznie ze znajomych. Nie wiem czy w ogóle można coś z tym zrobić czy pozostaje ignorowanie tego emotka

Drobnymi krokami zbliżamy się do brzegu... emotka
Co ważne (w moim przypadku) mam co prawda w telefonie aplikację Messenger, ale NIE MAM Facebooka emotka
W samej apce od czatów zrobiłem wszystko, co było możliwe w zakresie ograniczania i nic nie pomagało.
DOPIERO, gdy z poziomu komputera PC, gdzie mam konto na Facebooku, wlazłem na profil danej osoby i TAM ograniczyłem dostęp, dopiero wtedy pomogło, ufff...
Krążyłbym jeszcze długo w niewiedzy, ale coś mnie po tych podpowiedziach tknęło. To układ naczyń powiązanych niestety, jeden właściciel i zarządca obu aplikacji. I dopóki nie przerwie się wszelkich powiązań, dopóty okrężną drogą będzie to włazić przez okno, gdy zatrzaśniesz drzwi.
W każdym razie dzięki, to wreszcie działa emotka emotka