Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

basiag

#6873494 Napisano: 01.08.2022 18:29:23
u mnie nie ma, ale to mąż kupował. To trzeba może wziąć 3 sztukę za jednego żappsa i dopiero wtedy ? Przyniósł tylko 2 gumy i nie ma takiej opcji odbioru kuponu :(
0 0

Emememe

#6873519 Napisano: 01.08.2022 20:16:20
basiag napisał(a):

u mnie nie ma, ale to mąż kupował. To trzeba może wziąć 3 sztukę za jednego żappsa i dopiero wtedy ? Przyniósł tylko 2 gumy i nie ma takiej opcji odbioru kuponu :(


Nie, po zakupie dwóch sztuk powinno się pojawić. U mnie na początku tez nie było, napisałam do nich maila i mi dali kod w aplikacji emotka
0 0

cb656

#6873947 Napisano: 03.08.2022 14:39:16
Szukam pomocy chemika emotka z jego wiedzą tajemną emotka
Chcę skleić dwa tworzywa. Od producenta mam zalecenie, że to NIE MOŻE być klej na bazie octu. Taaa...
W opisie wybranego kleju MAMUT nie ma takiej informacji jednoznacznie podanej, a jak zwykle w takich wypadkach, infolinia firmy Bostik produkującej klej nie odpowiada. emotka
Operację klejenia mogę wykonać tylko jednorazowo, bo to unikalne przedmioty. emotka
A chciałbym mieć pewność... Czy ktoś na podstawie składu ma orientację, czy ten klej się nada? (przeczytać trudno, a wymówić nawet nie próbuję  emotka )
0 0

bocin

#6874272 Napisano: 04.08.2022 16:54:50
Uwaga, uwaga, mam zapytanie dla rozeznanych! emotka  

Przysłali mi niedawno bona do Netto. I teraz jest następująca sprawa - w sumie mało jem, bo się odchudzam, zapasy chemikaliów moja babcia zrobiła na 5 lat jak nadszedł Covid (pół piwnicy mam zawalone papierem toaletowym), ale dni są ciepłe, upalne wręcz, więc pić się chce. Moje pytanie brzmi czy mogę sobie za tego bona nakupić alkoholu na weekend. 200pln to akurat by wystarczyło. O ile oczywiście z nikim bym się nie dzielił. No, w każdym razie - są z tego bonu jakieś wyłączenia czy mogę kupić whisky, kolę i 50 piw?

mietowa

#6874273 Napisano: 04.08.2022 16:57:55
bocin napisał(a):

Uwaga, uwaga, mam zapytanie dla rozeznanych! emotka  

Przysłali mi niedawno bona do Netto. I teraz jest następująca sprawa - w sumie mało jem, bo się odchudzam, zapasy chemikaliów moja babcia zrobiła na 5 lat jak nadszedł Covid (pół piwnicy mam zawalone papierem toaletowym), ale dni są ciepłe, upalne wręcz, więc pić się chce. Moje pytanie brzmi czy mogę sobie za tego bona nakupić alkoholu na weekend. 200pln to akurat by wystarczyło. O ile oczywiście z nikim bym się nie dzielił. No, w każdym razie - są z tego bonu jakieś wyłączenia czy mogę kupić whisky, kolę i 50 piw?

Śmiało emotka  i smacznego emotka
2 madllen, bocin 0

bocin

#6874274 Napisano: 04.08.2022 17:00:39
mietowa napisał(a):

bocin napisał(a):

Uwaga, uwaga, mam zapytanie dla rozeznanych! emotka  

Przysłali mi niedawno bona do Netto. I teraz jest następująca sprawa - w sumie mało jem, bo się odchudzam, zapasy chemikaliów moja babcia zrobiła na 5 lat jak nadszedł Covid (pół piwnicy mam zawalone papierem toaletowym), ale dni są ciepłe, upalne wręcz, więc pić się chce. Moje pytanie brzmi czy mogę sobie za tego bona nakupić alkoholu na weekend. 200pln to akurat by wystarczyło. O ile oczywiście z nikim bym się nie dzielił. No, w każdym razie - są z tego bonu jakieś wyłączenia czy mogę kupić whisky, kolę i 50 piw?

Śmiało emotka  i smacznego emotka

O kurde, fantastico! : o 
To podjadę samochodem, a wrócę już piechotą. Mam duży plecak to tam wszystko upchnę, a po auto wrócę w tygodniu. Niby jutro jeszcze do roboty, ale co mi tam. Jak raz nie pójdę, to będzie to dopiero 3 dzień nieobecności w tym miesiącu, to nie będzie tak źle. emotka  
0 0

netka2000

#6874275 Napisano: 04.08.2022 17:10:59
bocin napisał(a):

mietowa napisał(a):

bocin napisał(a):

Uwaga, uwaga, mam zapytanie dla rozeznanych! emotka  

Przysłali mi niedawno bona do Netto. I teraz jest następująca sprawa - w sumie mało jem, bo się odchudzam, zapasy chemikaliów moja babcia zrobiła na 5 lat jak nadszedł Covid (pół piwnicy mam zawalone papierem toaletowym), ale dni są ciepłe, upalne wręcz, więc pić się chce. Moje pytanie brzmi czy mogę sobie za tego bona nakupić alkoholu na weekend. 200pln to akurat by wystarczyło. O ile oczywiście z nikim bym się nie dzielił. No, w każdym razie - są z tego bonu jakieś wyłączenia czy mogę kupić whisky, kolę i 50 piw?

Śmiało emotka  i smacznego emotka

O kurde, fantastico! : o 
To podjadę samochodem, a wrócę już piechotą. Mam duży plecak to tam wszystko upchnę, a po auto wrócę w tygodniu. Niby jutro jeszcze do roboty, ale co mi tam. Jak raz nie pójdę, to będzie to dopiero 3 dzień nieobecności w tym miesiącu, to nie będzie tak źle. emotka  

Tylko nie kupuj nic ze stoisk patronackich (mięso, pieczywo) bo te nie obejmuje bon
0 0

dnros

#6874671 Napisano: 07.08.2022 13:50:29
Mam pytanie, gdzie przechowujecie paragony- tak by nie wyblakły?

inska

#6874743 Napisano: 07.08.2022 23:20:12
dnros napisał(a):

Mam pytanie, gdzie przechowujecie paragony- tak by nie wyblakły?

w torebce strunowej w lodówce - nigdy nic się z nimi nie dzieje złego - to tip od kilku osób z forum
2 cb656, dnros 0

cb656

#6874746 Napisano: 07.08.2022 23:39:07
bocin napisał(a):

...w sumie mało jem, bo się odchudzam, zapasy chemikaliów moja babcia zrobiła na 5 lat jak nadszedł Covid (pół piwnicy mam zawalone papierem toaletowym)...

Hm. Papier toaletowy z reguły przydaje się, gdy przesadzimy z chemią w jedzeniu przetworzonym na przykład emotka
No to nie wiem, czy banalne "pół piwnicy papieru toaletowego" wystarczy na te pięcioletnie zapasy zgromadzonych chemikaliów... emotka
0 0

basiag

#6874785 Napisano: 08.08.2022 11:06:51
dlaczego nie wchodzi ma zdjęcie paragonu na loterię whiskas ? takiego jak zazwyczaj wklejam nie przyjmuje a po najechaniu na nie pokazuje mi 4 MB, no to zmniejszyłam i ta sama historia, tyle że teraz pokazuje 3 MB. O co chodzi ? podpowie ktoś ?

przeglądarki też zmieniałam emotka
0 0

adamo86

#6874787 Napisano: 08.08.2022 11:11:42
basiag napisał(a):

dlaczego nie wchodzi ma zdjęcie paragonu na loterię whiskas ? takiego jak zazwyczaj wklejam nie przyjmuje a po najechaniu na nie pokazuje mi 4 MB, no to zmniejszyłam i ta sama historia, tyle że teraz pokazuje 3 MB. O co chodzi ? podpowie ktoś ?

przeglądarki też zmieniałam emotka

Każdy chyba miał ten problem.
Zobacz tu.
0 0

basiag

#6874811 Napisano: 08.08.2022 12:15:53
adamo86 napisał(a):

basiag napisał(a):

dlaczego nie wchodzi ma zdjęcie paragonu na loterię whiskas ? takiego jak zazwyczaj wklejam nie przyjmuje a po najechaniu na nie pokazuje mi 4 MB, no to zmniejszyłam i ta sama historia, tyle że teraz pokazuje 3 MB. O co chodzi ? podpowie ktoś ?

przeglądarki też zmieniałam emotka

Każdy chyba miał ten problem.
Zobacz tu.

dzięki, jednak wymiękam emotka  nie daję rady
na dodatek ku przestrodze !!!
chciałam go wygładzić emotka  wyprasowałam mimo że po lewej stronie i przez gazetę to zrobił się cały czarny (negatyw) . To był ten niebieski z Kauflanda, uważajcie emotka
0 0

incendio12

#6874817 Napisano: 08.08.2022 12:29:38
basiag napisał(a):

adamo86 napisał(a):

basiag napisał(a):

dlaczego nie wchodzi ma zdjęcie paragonu na loterię whiskas ? takiego jak zazwyczaj wklejam nie przyjmuje a po najechaniu na nie pokazuje mi 4 MB, no to zmniejszyłam i ta sama historia, tyle że teraz pokazuje 3 MB. O co chodzi ? podpowie ktoś ?

przeglądarki też zmieniałam emotka

Każdy chyba miał ten problem.
Zobacz tu.

dzięki, jednak wymiękam emotka  nie daję rady
na dodatek ku przestrodze !!!
chciałam go wygładzić emotka  wyprasowałam mimo że po lewej stronie i przez gazetę to zrobił się cały czarny (negatyw) . To był ten niebieski z Kauflanda, uważajcie emotka

Tych niebieskich paragonów to lepiej nawet nie dotykać, ledwo się je draśnie to od razu robią się czarne ślady. Kup sobie na whiskas w żabce najtańsza saszetkę, tam mają ładne białe i dobrze opisane paragony emotka  
Paragon 3 mb ci tam nie wejdzie. Najprościej jest wyciąć całe tło dookoła paragonu, a potem wysłać sobie na messengerze (albo do kogoś) i pobrać to wysłane zdjęcie, a potem wstawić do formularza. Na 100% wtedy zadziała emotka  
0 0

basiag

#6874819 Napisano: 08.08.2022 12:35:20
incendio12 napisał(a):

basiag napisał(a):

adamo86 napisał(a):

basiag napisał(a):

dlaczego nie wchodzi ma zdjęcie paragonu na loterię whiskas ? takiego jak zazwyczaj wklejam nie przyjmuje a po najechaniu na nie pokazuje mi 4 MB, no to zmniejszyłam i ta sama historia, tyle że teraz pokazuje 3 MB. O co chodzi ? podpowie ktoś ?

przeglądarki też zmieniałam emotka

Każdy chyba miał ten problem.
Zobacz tu.

dzięki, jednak wymiękam emotka  nie daję rady
na dodatek ku przestrodze !!!
chciałam go wygładzić emotka  wyprasowałam mimo że po lewej stronie i przez gazetę to zrobił się cały czarny (negatyw) . To był ten niebieski z Kauflanda, uważajcie emotka

Tych niebieskich paragonów to lepiej nawet nie dotykać, ledwo się je draśnie to od razu robią się czarne ślady. Kup sobie na whiskas w żabce najtańsza saszetkę, tam mają ładne białe i dobrze opisane paragony emotka  
Paragon 3 mb ci tam nie wejdzie. Najprościej jest wyciąć całe tło dookoła paragonu, a potem wysłać sobie na messengerze (albo do kogoś) i pobrać to wysłane zdjęcie, a potem wstawić do formularza. Na 100% wtedy zadziała emotka tła nie wycinałam 

tła nie wycinałam, ale zawsze robię tak ze na messengera wrzucam i pobieram na pulpit. A ile mb powinno być, bo im większe zbliżenie robiłam tym było więcej mb, a tych wielkości to mało kumam
0 0

incendio12

#6874820 Napisano: 08.08.2022 12:43:51
basiag napisał(a):

incendio12 napisał(a):

basiag napisał(a):

adamo86 napisał(a):

basiag napisał(a):

dlaczego nie wchodzi ma zdjęcie paragonu na loterię whiskas ? takiego jak zazwyczaj wklejam nie przyjmuje a po najechaniu na nie pokazuje mi 4 MB, no to zmniejszyłam i ta sama historia, tyle że teraz pokazuje 3 MB. O co chodzi ? podpowie ktoś ?

przeglądarki też zmieniałam emotka

Każdy chyba miał ten problem.
Zobacz tu.

dzięki, jednak wymiękam emotka  nie daję rady
na dodatek ku przestrodze !!!
chciałam go wygładzić emotka  wyprasowałam mimo że po lewej stronie i przez gazetę to zrobił się cały czarny (negatyw) . To był ten niebieski z Kauflanda, uważajcie emotka

Tych niebieskich paragonów to lepiej nawet nie dotykać, ledwo się je draśnie to od razu robią się czarne ślady. Kup sobie na whiskas w żabce najtańsza saszetkę, tam mają ładne białe i dobrze opisane paragony emotka  
Paragon 3 mb ci tam nie wejdzie. Najprościej jest wyciąć całe tło dookoła paragonu, a potem wysłać sobie na messengerze (albo do kogoś) i pobrać to wysłane zdjęcie, a potem wstawić do formularza. Na 100% wtedy zadziała emotka tła nie wycinałam 

tła nie wycinałam, ale zawsze robię tak ze na messengera wrzucam i pobieram na pulpit. A ile mb powinno być, bo im większe zbliżenie robiłam tym było więcej mb, a tych wielkości to mało kumam

Hm po messengerze powinno być jeszcze mniejsze. Przynajmniej tak jest na telefonie, że pobrane z Messengera poniżej 1 MB mają. 
0 0

gosia112a

#6876741 Napisano: 17.08.2022 21:29:57
Hejka mam problem . Gdzie na paragonie jest nr paragonu / dowodu zakupu? 
Co artykuł to piszą inaczej. Raz ze w prawym górnym rogu a raz że w prawym dolnym rogu..... 
0 0

ziolko

#6876760 Napisano: 17.08.2022 22:58:37
gosia112a napisał(a):

Hejka mam problem . Gdzie na paragonie jest nr paragonu / dowodu zakupu? 
Co artykuł to piszą inaczej. Raz ze w prawym górnym rogu a raz że w prawym dolnym rogu..... 

To zależy od organizatora. Jeśli nie jest wskazany inaczej (np graficznie lub opisowo w regulaminie danego konkursu), to z reguły numer jest w prawym górnym rogu, w jednej linii z datą zakupu.
1 andii 0

agata6

#6878391 Napisano: 25.08.2022 10:26:44
Nie mogę wydrukować oświadczenia do loterii z zestawem Cryola. Użyczy ktoś  linka. Z góry dziękuje
0 0

andii

#6878800 Napisano: 27.08.2022 00:29:21
Hejka!
Nie wiem czy to dobry wątek...ale mam pytanko
czy ten wniosek o 300+ (dobry start) dalej można przez bankowość składać? czy tylko przez Zus?
 chciałam dziś złozyc przez bank(ing)
 i ciągle mi podkreśla zły PESELemotka  I ZŁA DATA UR!
( NAPEWNO DOBRZE WPISUJĘ)
 o co kaman?emotka  gdzie to wyjaśnić?emotka
 help mi
1 agakaz2 0