Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

aurorcia

#7091124 Napisano: 03.05.2023 18:22:19
Kupiłam 3  Danio z aplikacją żabki a kodu brak, miał tak ktoś? Gdzie pisać?
0 0

sabaka

#7091127 Napisano: 03.05.2023 18:33:05
aurorcia napisał(a):

Kupiłam 3  Danio z aplikacją żabki a kodu brak, miał tak ktoś? Gdzie pisać?

U mnie też, produkty zaliczyło, bo jest 3/3 ale kodu nie ma. Pisałam poprzez Pomoc - Kontakt z nami - Wyślij wiadomość. Temat promocje i wyzwania chyba
0 0

aurorcia

#7091131 Napisano: 03.05.2023 18:38:39
sabart napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Kupiłam 3  Danio z aplikacją żabki a kodu brak, miał tak ktoś? Gdzie pisać?

U mnie też, produkty zaliczyło, bo jest 3/3 ale kodu nie ma. Pisałam poprzez Pomoc - Kontakt z nami - Wyślij wiadomość. Temat promocje i wyzwania chyba

Najlepsze  jest to, że na mojej aplikacji pojawił się od razu kod do odbioru, a w aplikacji syna nie mogę nawet sprawdzić tej promocji, bo nigdzie tego nie ma, a kupił 3 danio i żabsy za to dostał.
0 0

aurorcia

#7091132 Napisano: 03.05.2023 18:54:31
aurorcia napisał(a):

sabart napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Kupiłam 3  Danio z aplikacją żabki a kodu brak, miał tak ktoś? Gdzie pisać?

U mnie też, produkty zaliczyło, bo jest 3/3 ale kodu nie ma. Pisałam poprzez Pomoc - Kontakt z nami - Wyślij wiadomość. Temat promocje i wyzwania chyba

Najlepsze  jest to, że na mojej aplikacji pojawił się od razu kod do odbioru, a w aplikacji syna nie mogę nawet sprawdzić tej promocji, bo nigdzie tego nie ma, a kupił 3 danio i żabsy za to dostał.

Już wiem, nie miał zgód zaznaczonych, jak teraz zaznaczyłam to wskoczyło zadanie wykonane 3/3, ale kodu brak.
0 0

sabaka

#7091419 Napisano: 05.05.2023 08:57:48
aurorcia napisał(a):

aurorcia napisał(a):

sabart napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Kupiłam 3  Danio z aplikacją żabki a kodu brak, miał tak ktoś? Gdzie pisać?

U mnie też, produkty zaliczyło, bo jest 3/3 ale kodu nie ma. Pisałam poprzez Pomoc - Kontakt z nami - Wyślij wiadomość. Temat promocje i wyzwania chyba

Najlepsze  jest to, że na mojej aplikacji pojawił się od razu kod do odbioru, a w aplikacji syna nie mogę nawet sprawdzić tej promocji, bo nigdzie tego nie ma, a kupił 3 danio i żabsy za to dostał.

Już wiem, nie miał zgód zaznaczonych, jak teraz zaznaczyłam to wskoczyło zadanie wykonane 3/3, ale kodu brak.

I jak, ruszyło coś? U nas nadal zero odpowiedzi ze strony żabki
0 0

aurorcia

#7091427 Napisano: 05.05.2023 09:26:22
sabart napisał(a):

aurorcia napisał(a):

aurorcia napisał(a):

sabart napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Kupiłam 3  Danio z aplikacją żabki a kodu brak, miał tak ktoś? Gdzie pisać?

U mnie też, produkty zaliczyło, bo jest 3/3 ale kodu nie ma. Pisałam poprzez Pomoc - Kontakt z nami - Wyślij wiadomość. Temat promocje i wyzwania chyba

Najlepsze  jest to, że na mojej aplikacji pojawił się od razu kod do odbioru, a w aplikacji syna nie mogę nawet sprawdzić tej promocji, bo nigdzie tego nie ma, a kupił 3 danio i żabsy za to dostał.

Już wiem, nie miał zgód zaznaczonych, jak teraz zaznaczyłam to wskoczyło zadanie wykonane 3/3, ale kodu brak.

I jak, ruszyło coś? U nas nadal zero odpowiedzi ze strony żabki

Napisałam do żabki przez aplikacje i za kilka godzin odpisali, ze nie widzą zarejestrowanych produktów promocyjnych i zebym skan paragonu podeslala (dobrze, ze wzięłam) dziwne to wsxystko, zwłaszcza, że żabsy za zakup zaliczyło i zadanie mam ukończone w aplikacji 3/3
0 0

andii

#7091813 Napisano: 07.05.2023 13:46:23
Hejo. Czy pomógł by mi ktoś zamienić takie zaświadczenie z formatu RTF na pdf ! Kurła już mnie biere 🙏emotka
- edit .Już mam ADAMO86 jak zawsze bardzo pomocny..dziękiemotka
0 0

aleksandra008

#7091820 Napisano: 07.05.2023 14:10:11
andii napisał(a):

Hejo. Czy pomógł by mi ktoś zamienić takie zaświadczenie z formatu RTF na pdf ! Kurła już mnie biere 🙏emotka

Chyba w word się da. Masz?
1 andii 0

Shifo

#7092554 Napisano: 10.05.2023 17:04:02
Hej miał ktoś może taką sytuację
6 maja wzięłam udział w konkursie z paragonem w Dino Namysłów
 , popełniłam literówkę w nr paragonu emotka na moim paragonie jest nr W370995 a wpisałam W370996 emotka  
W dniu dzisiejszym dostałam maila że wygrałam bon do Dino za 100 zł… Ucieszyłam się bardzo a tu okazuje się że chyba stracę nagrodę emotka  
tego dnia kupiłam tylko te 4 Namysłów w dino , także niemam opcji żeby mieć inny paragon emotka  
czy miał ktoś taką sytuacje ?
0 0

Apollo

#7092622 Napisano: 10.05.2023 21:45:34
andii napisał(a):

Hejo. Czy pomógł by mi ktoś zamienić takie zaświadczenie z formatu RTF na pdf ! Kurła już mnie biere 🙏emotka
- edit .Już mam ADAMO86 jak zawsze bardzo pomocny..dziękiemotka

dobrze, że znalazłeś już rozwiązanie naatomiast dla informacji dla innych użytkówników jeśli używacie darmowych pakietów biurowych np. LibreOffice lub OpenOffice to ta strona też może być pomocna dla Was przy konwersji różnego rodzaju formatów zapisu do plików pdf:
https://www.freep...t.com/pl/odt-na-pdf#
takich podobnych stron jest całkiem sporo - więc fajnie że niekomercyjnie i za free można to zrobić jeszcze - w odróżnieniu do chciwych "okienek" Gatesa... emotka )))
2 cb656, andii 0

zielonaszpilka

#7092628 Napisano: 10.05.2023 22:38:35
Shifo napisał(a):

Hej miał ktoś może taką sytuację
6 maja wzięłam udział w konkursie z paragonem w Dino Namysłów
 , popełniłam literówkę w nr paragonu emotka na moim paragonie jest nr W370995 a wpisałam W370996 emotka  
W dniu dzisiejszym dostałam maila że wygrałam bon do Dino za 100 zł… Ucieszyłam się bardzo a tu okazuje się że chyba stracę nagrodę emotka  
tego dnia kupiłam tylko te 4 Namysłów w dino , także niemam opcji żeby mieć inny paragon emotka  
czy miał ktoś taką sytuacje ?

Mnóstwo osób tak miało. Czy się uda to uratować trudno powiedzieć. Nie jest to loteria, tylko konkurs, więc szanse większe. Ale to Smolar, więc dalej może być różnie. Napisz grzecznie, opisz sytuację, napisz, ze Ci zależy i prosisz, żeby sprawdzili, że nikt nie zgłosił paragonu o numerze W370995 i trzymak kciuki, żebyś trafił na kogoś kto ma dobry dzień emotka

cb656

#7092629 Napisano: 10.05.2023 22:43:09
Shifo napisał(a):

Hej miał ktoś może taką sytuację
6 maja wzięłam udział w konkursie z paragonem w Dino Namysłów
 , popełniłam literówkę w nr paragonu emotka na moim paragonie jest nr W370995 a wpisałam W370996 emotka  
W dniu dzisiejszym dostałam maila że wygrałam bon do Dino za 100 zł… Ucieszyłam się bardzo a tu okazuje się że chyba stracę nagrodę emotka  
tego dnia kupiłam tylko te 4 Namysłów w dino , także niemam opcji żeby mieć inny paragon emotka  
czy miał ktoś taką sytuacje ?

Wiesz... Ja myślę, że tam też pracują normalni ludzie. Jeśli wyślesz fotkę/zdjęcie paragonu i zakwestionują to, napisz im po prostu, uczciwie, że to pomyłka, bo literki małe, klawiatura ciasna, palec się omsknął...
Może to nie reguła, ale... Kiedyś popełniłem podobną literówkę, ale uwzględnili, gdy napisałem uczciwie, że po piwie widziałem słabiej emotka Paragon był na jakieś piwo właśnie.
Nie poddawaj się po prostu. Uczciwość nade wszystko. Nie zrobiłaś tego złośliwie, tylko ze zwykłej pomyłki. Bądź dobrej myśli i już.

ZetZ

#7092784 Napisano: 11.05.2023 17:44:54
Witajcie
czy ktoś z Was reklamował zniszczoną w transporcie nagrodę? Dziś kurier DPD przywiózł rower z Kupca z rozwaloną przerzutka (dziury i wgniecenia w kartonie).Z biegu poleciała reklamacja elektroniczna na stronie DPD i nie wiem co jeszcze mogę zrobić??
ZetZ
0 0

magdalena-chili

#7092785 Napisano: 11.05.2023 18:07:10
ZetZ napisał(a):

Witajcie
czy ktoś z Was reklamował zniszczoną w transporcie nagrodę? Dziś kurier DPD przywiózł rower z Kupca z rozwaloną przerzutka (dziury i wgniecenia w kartonie).Z biegu poleciała reklamacja elektroniczna na stronie DPD i nie wiem co jeszcze mogę zrobić??
ZetZ

napisałabym do firmy kurierskiej i do organizatora z info, że poszła reklamacja do DPD. I chyba czekać trzeba teraz ... emotka
1 ZetZ 0

Shifo

#7092789 Napisano: 11.05.2023 19:02:47
Stówka przepadła z Namysłowa-  napisali , że nr paragonu jest kluczowy i nie zmienią tego w programie . Na szczęście wpadło 5 stówek z lambi także jestem na plus emotka

ZetZ

#7092791 Napisano: 11.05.2023 19:15:57
magdalena-chili napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Witajcie
czy ktoś z Was reklamował zniszczoną w transporcie nagrodę? Dziś kurier DPD przywiózł rower z Kupca z rozwaloną przerzutka (dziury i wgniecenia w kartonie).Z biegu poleciała reklamacja elektroniczna na stronie DPD i nie wiem co jeszcze mogę zrobić??
ZetZ

napisałabym do firmy kurierskiej i do organizatora z info, że poszła reklamacja do DPD. I chyba czekać trzeba teraz ... emotka

Dziękuję za suport, tak zrobięemotka

tormenta77

#7093732 Napisano: 16.05.2023 15:02:03
Czy ktoś z Was miał problem z aktywowaniem C+ z Familijne?
Mamy ciągle komunikat: kod vouchera w trakcie aktywacji.

I nic dalej się nie dzieje.

W C+ nie potrafili pomóc bo nie znają promocji. Pani miała zweryfikować i dać znać. Niestety minęło kilka dni i cisza.
Napisałam do agencji i też cisza...
0 0

mietowa

#7093733 Napisano: 16.05.2023 15:05:06
tormenta77 napisał(a):

Czy ktoś z Was miał problem z aktywowaniem C+ z Familijne?
Mamy ciągle komunikat: kod vouchera w trakcie aktywacji.

I nic dalej się nie dzieje.

W C+ nie potrafili pomóc bo nie znają promocji. Pani miała zweryfikować i dać znać. Niestety minęło kilka dni i cisza.
Napisałam do agencji i też cisza...

Ja coś takiego miałam. Po kilku próbach zalogowania przeszło.
0 0

tormenta77

#7093740 Napisano: 16.05.2023 15:35:10
mietowa napisał(a):

tormenta77 napisał(a):

Czy ktoś z Was miał problem z aktywowaniem C+ z Familijne?
Mamy ciągle komunikat: kod vouchera w trakcie aktywacji.

I nic dalej się nie dzieje.

W C+ nie potrafili pomóc bo nie znają promocji. Pani miała zweryfikować i dać znać. Niestety minęło kilka dni i cisza.
Napisałam do agencji i też cisza...

Ja coś takiego miałam. Po kilku próbach zalogowania przeszło.

Dziękuję. Będę próbować dalej 🙂
1 mietowa 0

Shifo

#7094157 Napisano: 18.05.2023 09:14:35
czy komuś tez tal długo ładuje zgłoszenie kubus ? To już 2 h a dalej jak chce wysłać mam informacje , że jeszcze ładuje emotka
0 0