Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

zielonaszpilka

#7081314 Napisano: 23.02.2023 20:10:04
agicho napisał(a):

[quote=agicho]

lasiglasty napisał(a):

agicho napisał(a):

Wczoraj wysłał.am zgłoszenie z konkurs żabki Magnum a dziś mail, że moje zgłoszenie odrzucone.Nie napisali jaki powód ani co.Zakyoi w żabce.co może być przyczyną??

A na pewno kupiłaś loda na patyku? Albo dodałaś za dużo zgłoszeń ze swojeg IP w regulaminie są ograniczenia. Jest jeszcze opcja, że za dużo znaków, bo jest ograniczenie do 300, ale formularz przepuszcza więcej.

To było pierwsze zgłoszenie (.
Tak lód na patyku .
Może numer paragonu im się nie podobaNie wiem ale załączam przecież zdjęcie paragonu. Pierwszy raz odrzucenie be podania przyczyny 
A paragon wygląda tak.zanzaczyalm który numer podalam

Usuń zdjęcie.

"• wpisaniu numeru Dowodu zakupu (gdy paragon stanowi Dowód zakupu należy podać numer wydruku a nie numer paragonu fiskalnego, przy czym numer wydruku znajduje się najczęściej w jego prawej górnej części na linii daty dokonania zakupu),"
0 0

natik999

#7081315 Napisano: 23.02.2023 20:10:48
Mój paragon z zakupem  cukierków Wawela wytarł się właśnie na tej pozycji, jest ledwo czytelne a na zdjęciu już total masakra, a paragon jest świeżutki, co by było w przypadku wygranej? Jakiś duplikat ze sklepu? Oświadczenie? emotka
0 0

zielonaszpilka

#7081316 Napisano: 23.02.2023 20:14:02
natik999 napisał(a):

Mój paragon z zakupem  cukierków Wawela wytarł się właśnie na tej pozycji, jest ledwo czytelne a na zdjęciu już total masakra, a paragon jest świeżutki, co by było w przypadku wygranej? Jakiś duplikat ze sklepu? Oświadczenie? emotka

Ani duplikat ani oświadczenie nie przejdzie. Zrób zdjęcie na różnych ustawieniach aparatu i najlepiej na ciemnym tle i zobacz czy na którymś zdjęciu widać coś w miarę. Możesz też.sprobowac podkręcić kontrast w programie do edycji zdjęć.

joan

#7081318 Napisano: 23.02.2023 20:22:51
agicho napisał(a):

(...) Może numer paragonu im się nie podobaNie wiem ale załączam przecież zdjęcie paragonu. Pierwszy raz odrzucenie be podania przyczyny 
A paragon wygląda tak.zanzaczyalm który numer podalam


To nie jest ten numer, którego im potrzeba, masz nawet wskazówkę "i" z wizualizacją, co wpisać.

natik999 napisał(a):

Mój paragon z zakupem  cukierków Wawela wytarł się właśnie na tej pozycji, jest ledwo czytelne a na zdjęciu już total masakra, a paragon jest świeżutki, co by było w przypadku wygranej? Jakiś duplikat ze sklepu? Oświadczenie? emotka


To zależy od sklepu. Jeśli możesz, sprawdź u źródła. Bo sklep może Ci czasami zaproponować taki jakby "rozszerzony paragon", czyli wydruk z ich kompa, ALE najczęściej odnosi się on wyłącznie do numeru paragonu, który sklep uznaje za numer paragonu. Przykładowo: organizator konka każe podać nr paragonu u góry po prawej, czyli 1234. Podajesz w zgłoszeniu. Paragon blednie. Idziesz do sklepu i dostajesz potwierdzenie czy coś, ale do numeru paragonu gdzieś z dołu 090009 / spod kodu kreskowego 000500900600 / transakcji ABCD itp., bez jakiegokolwiek odniesienia do zgłoszonego przez Ciebie uprzednio numeru 1234.
1 natik999 0

agicho

#7081328 Napisano: 23.02.2023 21:36:16
zielonaszpilka napisał(a):

agicho napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

agicho napisał(a):

Wczoraj wysłał.am zgłoszenie z konkurs żabki Magnum a dziś mail, że moje zgłoszenie odrzucone.Nie napisali jaki powód ani co.Zakyoi w żabce.co może być przyczyną??

A na pewno kupiłaś loda na patyku? Albo dodałaś za dużo zgłoszeń ze swojeg IP w regulaminie są ograniczenia. Jest jeszcze opcja, że za dużo znaków, bo jest ograniczenie do 300, ale formularz przepuszcza więcej.

To było pierwsze zgłoszenie (.
Tak lód na patyku .
Może numer paragonu im się nie podobaNie wiem ale załączam przecież zdjęcie paragonu. Pierwszy raz odrzucenie be podania przyczyny 
A paragon wygląda tak.zanzaczyalm który numer podalam

Praca Konkursowa powinno spełniać następujące warunki:a) nie może zawierać wulgaryzmów, treści obraźliwych, nawołujących do nienawiści lub nietolerancji na jakimkolwiek tle, propagujących przemoc, treści o charakterze erotycznym, natury politycznej, :treści sprzecznych z prawem lub przyjętymi za obowiązujące normami obyczajowymi lubmoralnymi
b) nie może naruszać praw osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych i praw autorskich,c) nie może przekraczać więcej niż 300 znaków (ze spacjami),d) nie może promować działań, marki czy produktów konkurencji firmy Zleceniodawcy.

Może użyłaś jakiejś nazwy własnej albo czyjegoś imienia i nazwiska? 

Edit. Ale ty piszesz o dorzuceniu zgłoszenia na kod czy odrzuceniu zgłoszenia w konkursie? Wklej no treść tego maila. 

"przykro nam ale twoje zgłoszenie zostało odrzucone" 
Tylko tyle napisane.
0 0

zielonaszpilka

#7081332 Napisano: 23.02.2023 21:59:25
agicho napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

agicho napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

agicho napisał(a):

Wczoraj wysłał.am zgłoszenie z konkurs żabki Magnum a dziś mail, że moje zgłoszenie odrzucone.Nie napisali jaki powód ani co.Zakyoi w żabce.co może być przyczyną??

A na pewno kupiłaś loda na patyku? Albo dodałaś za dużo zgłoszeń ze swojeg IP w regulaminie są ograniczenia. Jest jeszcze opcja, że za dużo znaków, bo jest ograniczenie do 300, ale formularz przepuszcza więcej.

To było pierwsze zgłoszenie (.
Tak lód na patyku .
Może numer paragonu im się nie podobaNie wiem ale załączam przecież zdjęcie paragonu. Pierwszy raz odrzucenie be podania przyczyny 
A paragon wygląda tak.zanzaczyalm który numer podalam

Praca Konkursowa powinno spełniać następujące warunki:a) nie może zawierać wulgaryzmów, treści obraźliwych, nawołujących do nienawiści lub nietolerancji na jakimkolwiek tle, propagujących przemoc, treści o charakterze erotycznym, natury politycznej, :treści sprzecznych z prawem lub przyjętymi za obowiązujące normami obyczajowymi lubmoralnymi
b) nie może naruszać praw osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych i praw autorskich,c) nie może przekraczać więcej niż 300 znaków (ze spacjami),d) nie może promować działań, marki czy produktów konkurencji firmy Zleceniodawcy.

Może użyłaś jakiejś nazwy własnej albo czyjegoś imienia i nazwiska? 

Edit. Ale ty piszesz o dorzuceniu zgłoszenia na kod czy odrzuceniu zgłoszenia w konkursie? Wklej no treść tego maila. 

"przykro nam ale twoje zgłoszenie zostało odrzucone" 
Tylko tyle napisane.

Jak wyżej, wpisałaś zły numer paragonu.
1 agicho 0

lasiglasty

#7081454 Napisano: 24.02.2023 17:39:34
Może ktoś zechce podpisać petycję w obronie zawodu zielarz-fitoterapeuta

Zawód zielarz-fitoterapeuta znalazł się w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej 8 lat temu, a teraz środowisko lekarskie i farmaceutyczne chce go usunąć i ograniczyć edukację zielarską (kształcenie zawodowe w tym kierunku było prowadzone przez jednostki szkoleniowe zgodnie z obowiązującymi zapisami prawnymi).

Może odbić się to negatywnie chociażby na losie sklepów zielarskich czy zielarsko-medycznych. Zielarstwo w naszej kulturze jest znane i praktykowane od bardzo dawna, gdyby ktoś chciał stanąć w jego obronie, a także w obronie wolności wyboru w naszym kraju, to zapraszam do petycji, którą podpisało już ponad 8 tysięcy osób:

W Obronie Zawodu Zielarz-Fitoterapeuta - Petycjeonline.com

cb656

#7081631 Napisano: 26.02.2023 15:54:45
natik999 napisał(a):

Mój paragon z zakupem  cukierków Wawela wytarł się właśnie na tej pozycji, jest ledwo czytelne a na zdjęciu już total masakra, a paragon jest świeżutki, co by było w przypadku wygranej? Jakiś duplikat ze sklepu? Oświadczenie? emotka

Spróbuj na skanerze - kilka razy, obracając paragon co 90 stopni w stosunku do kierunku przebiegu listwy oświetlającej. Pogrzeb w ustawieniach zaawansowanych typu: "popraw kontrast", "oświetlenie adaptacyjne", "wyostrz" i podobne.
Czasem może się tak zdarzyć, że od kierunku oświetlenia papieru podczas skanowania zależy wyrazistość rysunku. Zawsze możesz użyć dołączanego z reguły do skanera oprogramowania do zaawansowanej obróbki skanu.

lb

#7083801 Napisano: 12.03.2023 14:42:39
https://wolniodra...czny-hypoplastyczny/


Każda, nawet najmniejsza, wpłata jest istotna i w znaczny sposób poprawi komfort
leczenia Zuzi oraz zwiększy jej szanse na powrót do normalnego życia.
Wsparcie możesz także okazać przekazując swój 1,5% podatku!KRS: 0000581036
Cel Szczegółowy: Zuzanna Jańska
0 0

lb

#7085218 Napisano: 22.03.2023 11:43:30
https://www.treeoftheyear.org/pl/vote
lb napisał(a):

Przez cały luty Europejczycy wybierać będą najciekawsze drzewo 2023 roku. W organizowanym już po raz trzynasty konkursie na Europejskie
Drzewo Roku bierze udział szesnaście drzew z całej Europy, które
zwyciężyły w konkursach krajowych. Polskę w tym roku reprezentował
będzie 180-letni Dąb Fabrykant z Łodzi, który zwyciężył w krajowym
konkursie Drzewo Roku 2022 organizowanym przez Klubu Gaja. O tym, które
drzewo wygra, zadecydują internauci. Zapraszamy do głosowania na


https://www.treeoftheyear.org/pl/vote


Wyniki głosowania w konkursie Europejskie Drzewo Roku 2023 są już znane Zwycięzcami zostały: 1. miejsce: Dąb Fabrykant, Polska, 45 718 głosów
2 miejsce: Dąb pospolity – Smoczy dąb, Słowacja, 18 198 głosów
3 miejsce: Kolonia jabłoni z Królewca, Ukraina, 14 219 głosów

pioge7

#7085733 Napisano: 26.03.2023 14:47:44
Szukam kogoś kto jest księgowym lub ma w rodzinie księgowego emotka  
Potrzebuje porady na temat ulg termoizolacyjnych emotka
0 0

natik999

#7087747 Napisano: 11.04.2023 20:47:03
Czy ktoś z Was zgłaszał w ostanich 2-3 dniach paragon z P&G- cashback za zakupy? Chyba mają jakiś błąd w systemie po przy okienku wpisywania imienia i nazwiska i numeru konta nie puszcza mi nazwiska (tak jakby przez polskie znaki) i tak już kilka dni-myślałam, że to chwilowa awaria czy coś a dzisiaj to samo emotka czy Wam przechodziło wszystko ok? A około 2 tygodnie temu puszczałam inny paragon i było ok wszystko zatwierdzone poprawnie. Napisałam do nich maila zobaczymy...
0 0

iszhara

#7087762 Napisano: 11.04.2023 22:04:40
natik999 napisał(a):

Czy ktoś z Was zgłaszał w ostanich 2-3 dniach paragon z P&G- cashback za zakupy? Chyba mają jakiś błąd w systemie po przy okienku wpisywania imienia i nazwiska i numeru konta nie puszcza mi nazwiska (tak jakby przez polskie znaki) i tak już kilka dni-myślałam, że to chwilowa awaria czy coś a dzisiaj to samo emotka czy Wam przechodziło wszystko ok? A około 2 tygodnie temu puszczałam inny paragon i było ok wszystko zatwierdzone poprawnie. Napisałam do nich maila zobaczymy...

Nie robisz czasami dodatkowej spacji po imieniu czy nazwisku? Ja teraz wysyłałam i wszystko było ok.
1 natik999 0

natik999

#7087768 Napisano: 11.04.2023 22:23:13
nie, normalnie wpisuję z klawiatury emotka na innej przeglądarce to samo
0 0

ineska1991

#7087776 Napisano: 11.04.2023 23:35:52
Czy ktoś z was miał kiedykolwiek sytuację, że polecony priorytet z paragonem i oświadczeniem zaginął na poczcie ? Zawsze następnego dnia roboczego był doręczony, a tym razem w śledzeniu przesyłek mimo ,iż wysłany 6.04 tak jakby nie wyszedl z poczty ... jutro zadzwonię na infolinię poczty ,ale termin na doręczenie do agencji mija jutro . Nie dojdzie ... jak agencje się do tego odnoszą ... mam już teraz tylko zdj paragonu . Przesyłka do Avanti Sulejówek i pierwsza taka sytuacja . Czym wysyłacie paragony ? Myślę, że czas pomyśleć nad innym sposobem doręczenia...
0 0

zielonaszpilka

#7087777 Napisano: 12.04.2023 00:02:10
ineska1991 napisał(a):

Czy ktoś z was miał kiedykolwiek sytuację, że polecony priorytet z paragonem i oświadczeniem zaginął na poczcie ? Zawsze następnego dnia roboczego był doręczony, a tym razem w śledzeniu przesyłek mimo ,iż wysłany 6.04 tak jakby nie wyszedl z poczty ... jutro zadzwonię na infolinię poczty ,ale termin na doręczenie do agencji mija jutro . Nie dojdzie ... jak agencje się do tego odnoszą ... mam już teraz tylko zdj paragonu . Przesyłka do Avanti Sulejówek i pierwsza taka sytuacja . Czym wysyłacie paragony ? Myślę, że czas pomyśleć nad innym sposobem doręczenia...

Daj im żyć. Zarówno poczcie jak i Avanti emotka  Wysłałaś w Wielki Czwartek, po drodze były święta. Zgodnie z informacjami PP "Dla listów poleconych oraz przesyłek firmowych poleconych wyświetlane są informacje o dniu nadania i doręczenia przesyłek, bez drogi ich przemieszczania" czyli nie ma tych kolejnych etapów, a Twój list już na pewno dawno wyszedł z placówki. Status się zmieni dopiero jak go doręczą, co pewnie stanie się jutro albo pojutrze. A Avanti to bardzo spoko agencja. Nawet jak nie dostarczysz paragonu na czas to czekają, a często (albo zawsze?) wysyłają też ponowne maile o tym, że paragon nie dotarł i żeby go dosłać.

agaolech89

#7087781 Napisano: 12.04.2023 06:13:12
zielonaszpilka napisał(a):

ineska1991 napisał(a):

Czy ktoś z was miał kiedykolwiek sytuację, że polecony priorytet z paragonem i oświadczeniem zaginął na poczcie ? Zawsze następnego dnia roboczego był doręczony, a tym razem w śledzeniu przesyłek mimo ,iż wysłany 6.04 tak jakby nie wyszedl z poczty ... jutro zadzwonię na infolinię poczty ,ale termin na doręczenie do agencji mija jutro . Nie dojdzie ... jak agencje się do tego odnoszą ... mam już teraz tylko zdj paragonu . Przesyłka do Avanti Sulejówek i pierwsza taka sytuacja . Czym wysyłacie paragony ? Myślę, że czas pomyśleć nad innym sposobem doręczenia...

Daj im żyć. Zarówno poczcie jak i Avanti emotka  Wysłałaś w Wielki Czwartek, po drodze były święta. Zgodnie z informacjami PP "Dla listów poleconych oraz przesyłek firmowych poleconych wyświetlane są informacje o dniu nadania i doręczenia przesyłek, bez drogi ich przemieszczania" czyli nie ma tych kolejnych etapów, a Twój list już na pewno dawno wyszedł z placówki. Status się zmieni dopiero jak go doręczą, co pewnie stanie się jutro albo pojutrze. A Avanti to bardzo spoko agencja. Nawet jak nie dostarczysz paragonu na czas to czekają, a często (albo zawsze?) wysyłają też ponowne maile o tym, że paragon nie dotarł i żeby go dosłać.

Daj znać na priv. Pracuję w Poczcie Polskiej więc pomogę bo mam dostęp do szczegółowego śledzenia przesyłki

magdalena-chili

#7087785 Napisano: 12.04.2023 07:08:55
ineska1991 napisał(a):

Czy ktoś z was miał kiedykolwiek sytuację, że polecony priorytet z paragonem i oświadczeniem zaginął na poczcie ? Zawsze następnego dnia roboczego był doręczony, a tym razem w śledzeniu przesyłek mimo ,iż wysłany 6.04 tak jakby nie wyszedl z poczty ... jutro zadzwonię na infolinię poczty ,ale termin na doręczenie do agencji mija jutro . Nie dojdzie ... jak agencje się do tego odnoszą ... mam już teraz tylko zdj paragonu . Przesyłka do Avanti Sulejówek i pierwsza taka sytuacja . Czym wysyłacie paragony ? Myślę, że czas pomyśleć nad innym sposobem doręczenia...

Rok temu do Avanti słałam papiery i była taka sama sytuacja. Po około tygodniu dotarło. Chyba ten system PP miewa jakies czarne dziury. A Avanti bylo wyrozumiałe i czekalo grzecznie. No i jak Szpilka napisała, Święta... ludzie mają urlopy, plus kumulacja życzeń, kartek itp.

ineska1991

#7087810 Napisano: 12.04.2023 10:58:02
Sprawa się wyjaśniła,  list już dotarł do Avanti. Dziękuję za odpowiedzi . 😉
0 0

ewikewikk

#7089875 Napisano: 24.04.2023 21:55:43
Gdzie mogę zapłacić kodem Paysafecard, przy kasie? Nie chodzi o strony wskazane na stronie tych płatności. Pytałam w Żabce ale przy kasie płacić nie można.
0 0