Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

madzia34

#7106717 Napisano: 06.07.2023 22:14:53
ciesze sie ze znalazłam pierwszego prawdziwka w tym roku...cały i zdrowy:)

FBsebastian3

#7106814 Napisano: 07.07.2023 10:47:20
cb656 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Że KFC powstanie w Radomsku. Teraz, prócz zakupów w itm, czy c4, będę zajadał mojego ulubionego kurczaka. Przynajmniej prócz wydatku na zakupy konkursowe, jazdy 90 km w obydwie strony, „na pocieszenie” wydatek na moje pyszne jedzenie. 😊

Cieszę się, że w obliczu licznych podejrzeń o ptasią grypę wśród polskich kurczaków, masowo spadają ceny sprzedaży kurczaków z rożna, ech... emotka emotka emotka

Cieszę sie,ze na kocim futerku wjadą do kraju obce "zdrowe" kurczaki
0 1 cb656

atyde25

#7106884 Napisano: 07.07.2023 12:54:16
Super z tym KFC i sklepami ja bym chciała Tesco ale to już tylko w marzeniach:(
Prawie dobra stresu a pani tylko się uśmiechała za bardzo nie wiedziała o co mi chodzi ale postawiła pieczątkę i dała podpis uffffffffffff
Przy okazji kupiłam 2 te serki na nowe promo z tym samym opisem co na moim poprzednim paragonie.Na pochybel.....
1 escada 0

atyde25

#7106899 Napisano: 07.07.2023 13:16:06
Jak coś  teraz nie tak poddaje się ja już więcej nie idę robić z siebie kosmity podziękuję za nagrodę.
A cieszę się bo tym razem mam kod z loteriady i oczekuję wygranej .
0 0

slonecznik1309

#7106902 Napisano: 07.07.2023 13:22:23
Cieszę się, że za kilka dni będę obchodzić 15 lat bycia na forum! emotka emotka emotka Cieszę się już dziś, bo za parę dni jadę na urlop i będę off emotka emotka emotka Konkursy to moja pasja. Lubię to emotka emotka emotka

cb656

#7106929 Napisano: 07.07.2023 14:39:23
atyde25 napisał(a):

 ja już więcej nie idę robić z siebie kosmity... 

Hm, czy to logiczne? emotka
Czy kierowca może "robić z siebie kierowcę", albo czy nauczyciel może "robić z siebie nauczyciela"?? emotka
0 0

ktosiu

#7107035 Napisano: 07.07.2023 23:06:39
Nauczyłam się ostatnio robić sushi. Niby drobiazg, a jednak mnie cieszy emotka  
Poza tym, przede mną sympatycznie zapowiadający się weekend. Sobota kawiarniana, niedziela sportowa emotka
I jeszcze syn zakończył sesję letnią z naprawdę niezłymi wynikami, a że studiuje na wymagającym kierunku, to odczuwam radość i ulgę emotka

kimberly

#7107036 Napisano: 08.07.2023 00:21:30
cb656 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Kiedyś na taką jedną szafiarkę mówili stara szafiarka (a była tylko 40+) czy tam dojrzała.
A ja jestem stara konkursowiczka. Do tego mam spalone z 4 agencje.
Ale mam głupawkę i cieszę się w sumie, ze tyle w tym chorym hobby wytrwałam.

Nam palić nie kazano. Wstąpiłam na działo
i ujrzałam Agencje - dwieście ich działało...
Organizatorów licznych ciągną się szeregi,
Prosto, długo, daleko, jako morza brzegi...

Przeciw nim sterczy blada, mikra, wymęczona,
Jak głaz bodzący morze - @atyde wqremotka ona.
Pięćdziesiąt miała świeczek (wciąż dymią i świecą)
w torcie urodzinowym (jak te lata lecą! emotka ).
Nie tyle przejdzie uczuć przez duszę w rozpaczy,
Ile z ust  tych leciało przekleństw i kartaczy.

Tak niejedno lecąc, z dala grozi, wyje.
Ryczy rozsierdzona, grozi, że zabije!
Już dopadła! Jak boa śród kolumn się zwija,
Pali piersią, rwie zębem, oddechem zabija.

Już spaliła Agencje... (cudem tylko cztery emotka ).
Teraz czeka, aż inne przypną jej ordery...
Konkursowiczka stara, liczy na zaszczyty,
chce wygrywać w konkursach! Taki los kobity... emotka


Jej, jak to czytam to mam wrażenie, że moje rymowanki są słabe okrutnie i mam ochotę zwrócić wszystkie wygrane (choć przez miesiąc za dużo ich nie było) do agencji  emotka
Super wiersz, podziwiam i życzę samych głównych emotka emotka
A w temacie cieszę się z zestawu kaw z Jacobs i z tego, że na dworze jest pięknie i słonecznie, zaraz człowiekowi lepiej na sercu emotka
1 kumulacja 0

kropka-82

#7107043 Napisano: 08.07.2023 04:49:14
Cieszę się, że mamy weekendzik emotka
2 pumba, cb656 0

cb656

#7107044 Napisano: 08.07.2023 05:21:09
kimxxx napisał(a):

Jej, jak to czytam to mam wrażenie, że moje rymowanki są słabe okrutnie i mam ochotę zwrócić wszystkie wygrane (choć przez miesiąc za dużo ich nie było) do agencji  emotka
Super wiersz, podziwiam i życzę samych głównych emotka emotka

Wyluzuj, ech... To jedynie parafraza i zapożyczenie z Wieszcza, no wiesz.... emotka
A tak generalnie,wszystko to dla jaj emotka

cb656

#7108397 Napisano: 13.07.2023 14:43:02
Szedłem sobie ulicą niespiesznie, wiaterek leniwie schładzał rozgrzane ciało cielsko, na niebie chmurki bawiły się w chowanego ze słonkiem, no po prostu cud, miód, ultramaryna! emotka emotka I nagle...
Oczom mym ukazał się niecodzienny widok! emotka
...na chodniku leżał papierek do złudzenia przypominający dziesięć złotych. Przetarłem oczy ze zdumienia. Zamrugałem kilka razy. Poklepałem z plaskacza oba policzki naprzemiennie, by się otrzeźwić orzeźwić i przystanąłem zdumiony. Schyliłem się...
Tak, to nie była pomyłka, skucha, ani inna letnia fatamorgana fata mrugana, czyli apteczne złudzenie ludzkiego oka. Tam NAPRAWDĘ LEŻAŁA DYCHA!! emotka Ledwo dyszała bidulka z tego stojącego gorąca. CeBuś ulitował się nad bidulką i schował ją w cień. W tę zakładkę w portfelu, gdzie słońce nie dochodzi... emotka
P.S. Użyłbym słowa na "m" dla podkreślenia swojej frajdy, ale mam zakaz okazywania publicznie rozkoszy. emotka emotka

kumulacja

#7108406 Napisano: 13.07.2023 14:56:02
cb656 napisał(a):


P.S. Użyłbym słowa na "m" dla podkreślenia swojej frajdy, ale mam zakaz okazywania publicznie rozkoszy. emotka emotka

Nie daj się zdominować przez swoją ukochaną i okazuj rozkosz na naszym forum. Ciekawi mnie to słowo na "m".

TurboMike

#7108423 Napisano: 13.07.2023 15:31:33
cb656 napisał(a):

Szedłem sobie ulicą niespiesznie, wiaterek leniwie schładzał rozgrzane ciało cielsko, na niebie chmurki bawiły się w chowanego ze słonkiem, no po prostu cud, miód, ultramaryna! emotka emotka I nagle...
Oczom mym ukazał się niecodzienny widok! emotka
...na chodniku leżał papierek do złudzenia przypominający dziesięć złotych. Przetarłem oczy ze zdumienia. Zamrugałem kilka razy. Poklepałem z plaskacza oba policzki naprzemiennie, by się otrzeźwić orzeźwić i przystanąłem zdumiony. Schyliłem się...
Tak, to nie była pomyłka, skucha, ani inna letnia fatamorgana fata mrugana, czyli apteczne złudzenie ludzkiego oka. Tam NAPRAWDĘ LEŻAŁA DYCHA!! emotka Ledwo dyszała bidulka z tego stojącego gorąca. CeBuś ulitował się nad bidulką i schował ją w cień. W tę zakładkę w portfelu, gdzie słońce nie dochodzi... emotka
P.S. Użyłbym słowa na "m" dla podkreślenia swojej frajdy, ale mam zakaz okazywania publicznie rozkoszy. emotka emotka

... po czym w tempie bolidu z Formuły1, podążyłeś do najbliższego posterunku policji by odczekać tam 7 godzin na uroczyste przyjęcie! Wypełniłeś stos oświadczeń i zwróciłeś znalezisko do depozytu. Tam sprawą zainteresował się sam komendant i powołał specjalną jednostkę która ma odnaleźć wcześniejszego posiadacza.
A Ty w swojej: Miłości, Majestatyczności odszedłeś z poczuciem spełnionego Miłosierdzia... Czy tak kończy się ta historia? emotka

cb656

#7108424 Napisano: 13.07.2023 15:32:12
kumulacja napisał(a):

...okazuj rozkosz na naszym forum. Ciekawi mnie to słowo na "m".

To taki dźwięk, wydawany przez kotki, udeptujące swojego właściciela. Wydają ten odgłos z siebie z przymrużonymi na maksa oczkami. Dla mnie interpretacja tego zjawiska zapisuje się w słowach PEŁNA ROZKOSZ. ORGAZM. emotka
P.S. Ale słownego zapisu tego dźwięku nie zacytuję, bo mam zakaz. Trudno, siła wyższa. emotka
1 kumulacja 0

cb656

#7108429 Napisano: 13.07.2023 15:38:49
TurboMike napisał(a):

...w tempie bolidu z Formuły1, podążyłeś do najbliższego posterunku policji by odczekać tam 7 godzin na uroczyste przyjęcie! Wypełniłeś stos oświadczeń i zwróciłeś znalezisko do depozytu. Tam sprawą zainteresował się sam komendant i powołał specjalną jednostkę która ma odnaleźć wcześniejszego posiadacza.

emotka emotka emotka emotka emotka
Są jednak na tym świecie ludzie prawi, uczciwi, PRAWORZĄDNI, wierzący w sprawiedliwość, naiwni, ufni jak dziecko, ech.
Wzruszyłem się. Chlip. emotka
Świat nie jest taki zły, lalalala... CIESZY MNIE TO! emotka

kumulacja

#7108437 Napisano: 13.07.2023 15:54:36
cb656 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

...okazuj rozkosz na naszym forum. Ciekawi mnie to słowo na "m".

To taki dźwięk, wydawany przez kotki, udeptujące swojego właściciela. Wydają ten odgłos z siebie z przymrużonymi na maksa oczkami. Dla mnie interpretacja tego zjawiska zapisuje się w słowach PEŁNA ROZKOSZ. ORGAZM. emotka
P.S. Ale słownego zapisu tego dźwięku nie zacytuję, bo mam zakaz. Trudno, siła wyższa. emotka

Masz wyjątkowo bujną wyobraźnię. Bo miauczenie kotki kojarzy Ci się z orgazmem. A czy gruchanie gołębi też?
PS. MIAU! 

W temacie: bardzo się cieszę, że trochę popadało. Rośliny może ożyją, a ptaki się napiją.
2 mia, cb656 0

cb656

#7108447 Napisano: 13.07.2023 16:16:17
kumulacja napisał(a):

Masz wyjątkowo bujną wyobraźnię. Bo miauczenie kotki kojarzy Ci się z orgazmem. A czy gruchanie gołębi też?

Też, ekh, ekh... emotka
Cieszę się, że KTOŚ mnie rozumie, ech...
2 kumulacja, mia 0

atyde25

#7108908 Napisano: 14.07.2023 15:30:47
Moja karta Dare podobno już od 15:00 jest aktywna.Zapomniałam o tym ostatnio za dużo emocji:P h u r a !
1 kimberly 0

cb656

#7108938 Napisano: 14.07.2023 17:30:07
atyde25 napisał(a):

Moja karta Dare podobno już od 15:00 jest aktywna. Zapomniałam o tym, ostatnio za dużo emocji emotka emotka

Cieszę się, że nie tylko ja jestem Pan Zapominalski, ech... emotka
2 kumulacja, emi 0

cb656

#7109114 Napisano: 15.07.2023 18:37:56
BAAAARDZO, ale to BAAAARDZO cieszy mnie konkretność oferty.
LUBIĘ, gdy ludkowie konkursowi określają swoje potrzeby w tak jednoznacznej formie, emotka
kumulacja napisał(a):

Kupię w bardzo okazyjnej cenie kod do sklepu ADIDAS, ale trochę mniej niż za 200 zł  emotka

2 kumulacja, emi 0