Reklama na e-Konkursy.info

Dziś nic nie wygrałem! To już było!

ola120

#7087994 Napisano: 12.04.2023 22:16:09
O, losie, losie.... 
Dlaczego, znów nic?
0 0

kalmia86

#7088007 Napisano: 13.04.2023 08:40:42
Dawno nic. Jakoś los mi nie sprzyja ostatnio
0 0

edith

#7088059 Napisano: 13.04.2023 12:04:38
Jak wy to robicie,że wygrywacie w loteriach? emotka  Jak mnie to wkurza ,że wysyłam tyle zgłoszeń i nic ....a najbardziej Jacobs w Dino i  Bielenda...no cóż nie dla mnie loterie emotka
0 0

Malena_

#7088082 Napisano: 13.04.2023 13:13:59
edith napisał(a):

Jak wy to robicie,że wygrywacie w loteriach? emotka  Jak mnie to wkurza ,że wysyłam tyle zgłoszeń i nic ....a najbardziej Jacobs w Dino i  Bielenda...no cóż nie dla mnie loterie emotka

Też mnie to intryguje.
Są osoby które zgłoszą  1 paragon i od razu nagroda,  inne wysyłają dziesiątki i nic..
kwestia szczęścia ?
0 0

fan-mandaryny

#7088121 Napisano: 13.04.2023 14:37:42
MagdalenaMal napisał(a):

edith napisał(a):

Jak wy to robicie,że wygrywacie w loteriach? emotka  Jak mnie to wkurza ,że wysyłam tyle zgłoszeń i nic ....a najbardziej Jacobs w Dino i  Bielenda...no cóż nie dla mnie loterie emotka

Też mnie to intryguje.
Są osoby które zgłoszą  1 paragon i od razu nagroda,  inne wysyłają dziesiątki i nic..
kwestia szczęścia ?

Myślę, że tak. Rachunek prawdopodobieństwa. W zeszłym roku miałem tak, że w odstępie dwóch tygodni wygrałem w dwóch różnych loteriach, prowadzonych przez różne agencje, w odstępie półtora tygodnia. Pojedynczymi paragonami. Byłem w szoku. Żeby tak samochód wygrać...
W temacie: jak ja chcę wygrać ten samochód. Może gotówkę.... Telewizor... Po porażce z Albedo i z Kubusia otwarty jestem na smsy, maile i telefony. Wątku działaj.
1 Malena_ 0

Malena_

#7088125 Napisano: 13.04.2023 14:49:38
fan-mandaryny napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

edith napisał(a):

Jak wy to robicie,że wygrywacie w loteriach? emotka  Jak mnie to wkurza ,że wysyłam tyle zgłoszeń i nic ....a najbardziej Jacobs w Dino i  Bielenda...no cóż nie dla mnie loterie emotka

Też mnie to intryguje.
Są osoby które zgłoszą  1 paragon i od razu nagroda,  inne wysyłają dziesiątki i nic..
kwestia szczęścia ?

Myślę, że tak. Rachunek prawdopodobieństwa. W zeszłym roku miałem tak, że w odstępie dwóch tygodni wygrałem w dwóch różnych loteriach, prowadzonych przez różne agencje, w odstępie półtora tygodnia. Pojedynczymi paragonami. Byłem w szoku. Żeby tak samochód wygrać...
W temacie: jak ja chcę wygrać ten samochód. Może gotówkę.... Telewizor... Po porażce z Albedo i z Kubusia otwarty jestem na smsy, maile i telefony. Wątku działaj.

Gratuluje wygranych.  Ja marzę o fajnym smartfonie,  z jednej strony mówi się,  że przeciąganie i wizualizacja działa , ale z drugiej strony zauważyłam zależność, że jak zapominam o konkursie i podchodzę na luzie lub gdy mi wręcz nie zależy  to wtedy  wygrywam.. Chyba trochę tak jak w życiu im bardziej człowiek chce to nie wychodzi..
powodzenia

Jasminum

#7088128 Napisano: 13.04.2023 15:03:59
MagdalenaMal napisał(a):

edith napisał(a):

Jak wy to robicie,że wygrywacie w loteriach? emotka  Jak mnie to wkurza ,że wysyłam tyle zgłoszeń i nic ....a najbardziej Jacobs w Dino i  Bielenda...no cóż nie dla mnie loterie emotka

Też mnie to intryguje.
Są osoby które zgłoszą  1 paragon i od razu nagroda,  inne wysyłają dziesiątki i nic..
kwestia szczęścia ?

Szczęścia raczej, jakiegoś rodzaju przeznaczenia moim zdaniem.

A w temacie: dziś pustki więc odrobina poezji, liryki dokumentującej stan ducha.

Siedzi WARAN na KOMODZIE, KACZKA zjada MANDARYNKĘ- kiedy przyjdzie mail z wygraną, będę miał radosną minkę

Malena_

#7088131 Napisano: 13.04.2023 15:17:10
Jasminum napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

edith napisał(a):

Jak wy to robicie,że wygrywacie w loteriach? emotka  Jak mnie to wkurza ,że wysyłam tyle zgłoszeń i nic ....a najbardziej Jacobs w Dino i  Bielenda...no cóż nie dla mnie loterie emotka

Też mnie to intryguje.
Są osoby które zgłoszą  1 paragon i od razu nagroda,  inne wysyłają dziesiątki i nic..
kwestia szczęścia ?

Szczęścia raczej, jakiegoś rodzaju przeznaczenia moim zdaniem.

A w temacie: dziś pustki więc odrobina poezji, liryki dokumentującej stan ducha.

Siedzi WARAN na KOMODZIE, KACZKA zjada MANDARYNKĘ- kiedy przyjdzie mail z wygraną, będę miał radosną minkę

0 0

magalan83

#7088135 Napisano: 13.04.2023 15:29:38
Dalej nic emotka
0 0

DAIKOKU

#7088184 Napisano: 13.04.2023 19:41:25
MagdalenaMal napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

edith napisał(a):

Jak wy to robicie,że wygrywacie w loteriach? emotka  Jak mnie to wkurza ,że wysyłam tyle zgłoszeń i nic ....a najbardziej Jacobs w Dino i  Bielenda...no cóż nie dla mnie loterie emotka

Też mnie to intryguje.
Są osoby które zgłoszą  1 paragon i od razu nagroda,  inne wysyłają dziesiątki i nic..
kwestia szczęścia ?

Myślę, że tak. Rachunek prawdopodobieństwa. W zeszłym roku miałem tak, że w odstępie dwóch tygodni wygrałem w dwóch różnych loteriach, prowadzonych przez różne agencje, w odstępie półtora tygodnia. Pojedynczymi paragonami. Byłem w szoku. Żeby tak samochód wygrać...
W temacie: jak ja chcę wygrać ten samochód. Może gotówkę.... Telewizor... Po porażce z Albedo i z Kubusia otwarty jestem na smsy, maile i telefony. Wątku działaj.

Gratuluje wygranych.  Ja marzę o fajnym smartfonie,  z jednej strony mówi się,  że przeciąganie i wizualizacja działa , ale z drugiej strony zauważyłam zależność, że jak zapominam o konkursie i podchodzę na luzie lub gdy mi wręcz nie zależy  to wtedy  wygrywam.. Chyba trochę tak jak w życiu im bardziej człowiek chce to nie wychodzi..
powodzenia


@ostatnio tak klikam, wysyłam i się nie nastawiam... cif, persil, Kubuś, Oreo Delicje.... Nawet jestem na to gotowa, że jak dostanę te 100 tys czy 300 tys to nawet nie oznajmię tego całemu światu, marzę tylko by tylko tu w tej  grupie ogłosić emotka   A! i ta złota mała Toyota... mam wrażenie, że skrojona pode mnie emotka

2 ReneK, Malena_ 0

tereniagno

#7088189 Napisano: 13.04.2023 20:32:08
Dziś 13, a u mnie nadal pusto. Odechciewa się już grać emotka
0 0

DAIKOKU

#7088292 Napisano: 14.04.2023 15:13:23
DAIKOKU napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

edith napisał(a):

Jak wy to robicie,że wygrywacie w loteriach? emotka  Jak mnie to wkurza ,że wysyłam tyle zgłoszeń i nic ....a najbardziej Jacobs w Dino i  Bielenda...no cóż nie dla mnie loterie emotka

Też mnie to intryguje.
Są osoby które zgłoszą  1 paragon i od razu nagroda,  inne wysyłają dziesiątki i nic..
kwestia szczęścia ?

Myślę, że tak. Rachunek prawdopodobieństwa. W zeszłym roku miałem tak, że w odstępie dwóch tygodni wygrałem w dwóch różnych loteriach, prowadzonych przez różne agencje, w odstępie półtora tygodnia. Pojedynczymi paragonami. Byłem w szoku. Żeby tak samochód wygrać...
W temacie: jak ja chcę wygrać ten samochód. Może gotówkę.... Telewizor... Po porażce z Albedo i z Kubusia otwarty jestem na smsy, maile i telefony. Wątku działaj.

Gratuluje wygranych.  Ja marzę o fajnym smartfonie,  z jednej strony mówi się,  że przeciąganie i wizualizacja działa , ale z drugiej strony zauważyłam zależność, że jak zapominam o konkursie i podchodzę na luzie lub gdy mi wręcz nie zależy  to wtedy  wygrywam.. Chyba trochę tak jak w życiu im bardziej człowiek chce to nie wychodzi..
powodzenia


@ostatnio tak klikam, wysyłam i się nie nastawiam... cif, persil, Kubuś, Oreo Delicje.... Nawet jestem na to gotowa, że jak dostanę te 100 tys czy 300 tys to nawet nie oznajmię tego całemu światu, marzę tylko by tylko tu w tej  grupie ogłosić emotka   A! i ta złota mała Toyota... mam wrażenie, że skrojona pode mnie emotka

0 0

radziosny

#7088294 Napisano: 14.04.2023 15:18:25
Ciężko coś ostatnio idzie..emotka
0 0

margotkowe

#7088313 Napisano: 14.04.2023 17:05:40
Coś omijają mnie te maile z gratulacjami emotka
0 0

moskala22

#7088337 Napisano: 14.04.2023 19:21:33
Ech ... emotka
0 0

sabaka

#7088338 Napisano: 14.04.2023 19:22:49
😕 cóż
0 0

mampytanie

#7088340 Napisano: 14.04.2023 19:34:57
Andante i Prymat, w nos się pocałujcie. Uwielbiam pichcić, takie przepisy wysłałam, nawet fotę deseru, który przygotowałam, dołączyłam... Marny kwiecień, marny.

fan-mandaryny

#7088447 Napisano: 15.04.2023 21:55:09
mampytanie napisał(a):

Andante i Prymat, w nos się pocałujcie. Uwielbiam pichcić, takie przepisy wysłałam, nawet fotę deseru, który przygotowałam, dołączyłam... Marny kwiecień, marny.

Mam tak samo jak Ty. Nie wiem, czego oczekuje to jury. emotka

Maria

#7088501 Napisano: 16.04.2023 20:11:20
Nic od dłuższego czasu kupuję gram i nici. Może wreszcie coś się odmieni. Już tracę nadzieję.
0 0

kachakacha

#7088506 Napisano: 16.04.2023 20:46:52
Wygrałam dzisiaj kartę paysafecard, a później doczytałam, że miałam kupić płatki, a nie batonik 🙈
Mam nadzieję, że przyszły tydzień będzie lepszy w wygrane 😅
0 0