Reklama na e-Konkursy.info

PLAGIATY

maria1980

#6807612 Napisano: 11.09.2021 07:06:39
Nie wiem ,dla mnie to plagiat , chyba ,ze mogę w konkursie na nazwę alkoholu zgłosić nazwę Gorzka Żołądkowa bo to tylko gra slow. Po drugie to jest jawne złamanie 4.9 regulaminu , bo jak zobaczyłam nazwę orzeszzz Ty pomyślałam „mniam Pszczółka „ emotka  
emotka  
ps.Niczego nigdzie nie zgłaszałam i nie zamierzam  ,bo zobaczyłam wyniki zupełnie przez przypadek nie biorąc nawet udziału w tym konkursie emotka
2 cb656, Ferdia 0

Gość:

#6807627 Napisano: 11.09.2021 11:29:38
maria1980 napisał(a):

Nie wiem ,dla mnie to plagiat , chyba ,ze mogę w konkursie na nazwę alkoholu zgłosić nazwę Gorzka Żołądkowa bo to tylko gra slow. Po drugie to jest jawne złamanie 4.9 regulaminu , bo jak zobaczyłam nazwę orzeszzz Ty pomyślałam „mniam Pszczółka „ emotka  
emotka  
ps.Niczego nigdzie nie zgłaszałam i nie zamierzam  ,bo zobaczyłam wyniki zupełnie przez przypadek nie biorąc nawet udziału w tym konkursie emotka

Podobnie Super Chruper , który jest znakiem towarowym SNACK CASH FOODS. 
https://msp.money...hips,znak,82002.html
Propozycja Pani Martyny SuperchruperSolony Karmel, Ciasteczka Korzenne, Migdały
0 0

melancholia

#6807638 Napisano: 11.09.2021 12:43:18
maria1980 napisał(a):

Nie wiem ,dla mnie to plagiat , chyba ,ze mogę w konkursie na nazwę alkoholu zgłosić nazwę Gorzka Żołądkowa bo to tylko gra slow. Po drugie to jest jawne złamanie 4.9 regulaminu , bo jak zobaczyłam nazwę orzeszzz Ty pomyślałam „mniam Pszczółka „ emotka  
emotka  
ps.Niczego nigdzie nie zgłaszałam i nie zamierzam  ,bo zobaczyłam wyniki zupełnie przez przypadek nie biorąc nawet udziału w tym konkursie emotka

Wystarczy wpisać frazę "orzesz ty" w google, żeby zobaczyć, że od wielu lat pojawia się w różnych formach, ludzie tak nazywają produkty, dania w menu resturacji, przepisy na blogach kulinarnych, itp... skąd akurat pewność, że to plagiat pszczółki? To nie są jakieś popularne cukierki, ja np. słyszę o nich pierwszy raz, a już wcześniej ludzie tak przerabiali ten zwrot. Nie jest trudno na niego wpaść samemu, skoro ludzie od lat tak robią, chyba że wszyscy tworzą plagiaty. A gorzka żołądkowa, to inna historia, bo to nie jest taka prosta gra słów na powszechnym powiedzeniu. Ja sama w konkursie Lindt wpadłam na grę słów Sweetzerland od Switzerland, a jak wpisałam w google, to okazało się, że jest taki sklep w Szwajcarii. I pewnie jakbym nie sprawdziła, to ktoś też oskarżyłby mnie o plagiat. 
1 yreks 0

maria1980

#6807644 Napisano: 11.09.2021 13:38:09
melancholia napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Nie wiem ,dla mnie to plagiat , chyba ,ze mogę w konkursie na nazwę alkoholu zgłosić nazwę Gorzka Żołądkowa bo to tylko gra slow. Po drugie to jest jawne złamanie 4.9 regulaminu , bo jak zobaczyłam nazwę orzeszzz Ty pomyślałam „mniam Pszczółka „ emotka  
emotka  
ps.Niczego nigdzie nie zgłaszałam i nie zamierzam  ,bo zobaczyłam wyniki zupełnie przez przypadek nie biorąc nawet udziału w tym konkursie emotka

Wystarczy wpisać frazę "orzesz ty" w google, żeby zobaczyć, że od wielu lat pojawia się w różnych formach, ludzie tak nazywają produkty, dania w menu resturacji, przepisy na blogach kulinarnych, itp... skąd akurat pewność, że to plagiat pszczółki? To nie są jakieś popularne cukierki, ja np. słyszę o nich pierwszy raz, a już wcześniej ludzie tak przerabiali ten zwrot. Nie jest trudno na niego wpaść samemu, skoro ludzie od lat tak robią, chyba że wszyscy tworzą plagiaty. A gorzka żołądkowa, to inna historia, bo to nie jest taka prosta gra słów na powszechnym powiedzeniu. Ja sama w konkursie Lindt wpadłam na grę słów Sweetzerland od Switzerland, a jak wpisałam w google, to okazało się, że jest taki sklep w Szwajcarii. I pewnie jakbym nie sprawdziła, to ktoś też oskarżyłby mnie o plagiat. 

Być może ,dla mnie taka gra słów czy zapożyczenie to jedno i to samo ,ale jestem konkursowiczem ,wiec raczej uważam na takie rzeczy emotka  Jednakże jestem pewna ,ze gdyby stawka było w tym konkursie auto i ta pani by je wygrała to pewnie byłoby jednak inaczej emotka   Ps . Tak tez używam tego zwrotu ,ale u mnie zwykle brzmi orzesz…ku
1 monisss 0

joan

#6838183 Napisano: 17.01.2022 18:13:27
Jak Irek został Jackiem, czyli zawsze sprawdzajcie wyniki konków foto, w których bierzecie udział emotka
(ja nie wzięłam, ale miałam otwarty ten stary konek w przeglądarce, a zamykam właśnie ubiegłoroczne karty)

https://drosed.pl/konkurs/#zwyciezcy
Tydzień 2: za "autorskie" zdjęcie nagrodzono Jacka S

Prawda wygląda tak: http://www.staszo...zans%C4%85-na-zmiany
Autorem zdjęcia jest: Ireneusz Kapusta
A co to za koleś, ten Ireneusz Kapusta? Łucznik, członek polskiej kadry narodowej, zdobywca tytułu Mistrza Europy Para Archery w 2018, medalu brązowego Mistrzostw Świata i medali Mistrzostw Europy oraz medali Mistrzostw Polski!
I rzeczywisty autor nagrodzonego zdjęcia...

Bardzo mi żal Pana Irka -> to skromny i utalentowany człowiek emotka

diabkate

#6838199 Napisano: 17.01.2022 18:44:37
joan napisał(a):

Jak Irek został Jackiem, czyli zawsze sprawdzajcie wyniki konków foto, w których bierzecie udział emotka (ja nie wzięłam, ale miałam otwarty ten stary konek w przeglądarce, a zamykam właśnie ubiegłoroczne karty)

https://drosed.pl/konkurs/#zwyciezcy
Tydzień 2: za "autorskie" zdjęcie nagrodzono Jacka S

Prawda wygląda tak: http://www.staszo...zans%C4%85-na-zmiany
Autorem zdjęcia jest: Ireneusz Kapusta
A co to za koleś, ten Ireneusz Kapusta? Łucznik, członek polskiej kadry narodowej, zdobywca tytułu Mistrza Europy Para Archery w 2018, medalu brązowego Mistrzostw Świata i medali Mistrzostw Europy oraz medali Mistrzostw Polski!
I rzeczywisty autor nagrodzonego zdjęcia...

Bardzo mi żal Pana Irka -> to skromny i utalentowany człowiek emotka

Czy Pan Irek o tym wie?
0 0

montezuma

#6838200 Napisano: 17.01.2022 18:45:24
Joan... mam nadzieję, że zgłosiłaś do organizatora?
EDIT: Informacje o takich Jackach agencje powinny sobie przekazywać z automatu, by koleś dostał dożywotniego bana we wszystkich możliwych akcjach promocyjnych w kraju

joan

#6838205 Napisano: 17.01.2022 19:04:44
diabkate napisał(a):

Czy Pan Irek o tym wie?


Pan Irek wie, podziękował za czujność, nie wiedział o tym konkursie.

montezuma napisał(a):

Joan... mam nadzieję, że zgłosiłaś do organizatora?EDIT: Informacje o takich Jackach agencje powinny sobie przekazywać z automatu, by koleś dostał dożywotniego bana we wszystkich możliwych akcjach promocyjnych w kraju


Nie zgłosiłam, nawet regulaminu nie mam, żeby się na cokolwiek powołać, a ze strony zniknął emotka
0 0

montezuma

#6838211 Napisano: 17.01.2022 19:15:56
Nie no emotka  nie zniknął 
https://drosed.pl...021/10/regulamin.pdf
Ja jestem na takich gn...w niesłychanie cięty - kiedyś ktoś ukradł moje zdjęcie i wygrał nim konkurs poza Polską...
Już do nich napisałem (też nie brałem w tym udziału) - ale w regulaminie jest mowa o takich terminach przekazania nagród, że nie zdziwię się, jeśli ten złodziej już zdążył wykorzystać skradziony bon emotka  
1 domika 0

joan

#6838213 Napisano: 17.01.2022 19:21:41
montezuma napisał(a):

Nie no emotka  nie zniknął https://drosed.pl...021/10/regulamin.pdf
Ja jestem na takich gn...w niesłychanie cięty - kiedyś ktoś ukradł moje zdjęcie i wygrał nim konkurs poza Polską...
Już do nich napisałem (też nie brałem w tym udziału) - ale w regulaminie jest mowa o takich terminach przekazania nagród, że nie zdziwię się, jeśli ten złodziej już zdążył wykorzystać skradziony bon emotka  


Gdy klikam w link pojawia się regulamin konka "Twoja kulinarna świąteczna tradycja", a nie tego foto.

Również jestem cięta, no szlag człowieka trafia emotka
1 montezuma 0

montezuma

#6838219 Napisano: 17.01.2022 19:26:19
A to przepraszam... Ups - nie sprawdziłem emotka
1 joan 0

kalmia86

#6838449 Napisano: 18.01.2022 15:09:17
A propo hasła "Orzesz Ty" pamiętam konkurs nick nacks i jedną z nagród zebrało zgłoszenie "Orzesz Ty, orzeszku". To był chyba rok 2018....
1 brucee 0