Reklama na e-Konkursy.info

PLAGIATY

zielonaszpilka

#6725868 Napisano: 31.08.2020 20:12:16
mia napisał(a):

Dzięki Wam za te wpisy! emotka
Obejrzałam parę zdjęć emotka , poczytałam sobie historie (lub raczej chistorie) emotka i przerzuciłam konkurs z oznaczenia zielonego na czerwone. A tak bym swój cenny czas marnowała na bezsensowną twórczość... emotka

Ja zrobiłam dokładnie to samo wczoraj. Szkoda czasu emotka
2 mia, fiona25 0

mayteq

#6727219 Napisano: 06.09.2020 14:06:41
superloser napisał(a):

Kiedy agencje sie wypalaja z kreatywnosci  emotka
Czy to plagiat  emotka

Zdecydowanie emotka
0 0

magdalena-chili

#6727225 Napisano: 06.09.2020 15:20:54
zielonaszpilka napisał(a):

mia napisał(a):

Dzięki Wam za te wpisy! emotka
Obejrzałam parę zdjęć emotka , poczytałam sobie historie (lub raczej chistorie) emotka i przerzuciłam konkurs z oznaczenia zielonego na czerwone. A tak bym swój cenny czas marnowała na bezsensowną twórczość... emotka

Ja zrobiłam dokładnie to samo wczoraj. Szkoda czasu emotka

Czemu ja nie przeczytałam Waszych wypowiedzi o tym konkursie wcześniej? Wśród wygranych conajmniej 5-6 wyświechtanych pomysłów. Ale jestem zła..... człowiek wymyśla coś oryginalnego, za każdym razem coś nowego, a tu wystarczy skopiować wcześniejsze swoje lub cudze pomysły. Lub oficjalną reklamę. Nosz *$&%#&, to mi dziś dzień zrobili. emotka
edit PS. to nie to, że nie potrafię porażki z godnością i na klatę przyjąć emotka tu chodzi o to, że chciałabym zobaczyć coś nowego, innowacyjnego i wtedy powiedziałabym: "wow, szacunek, czapka z głowy".  
1 anaesth 0

nanajka81

#6727234 Napisano: 06.09.2020 17:00:39
magdalena-chili napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mia napisał(a):

Dzięki Wam za te wpisy! emotka
Obejrzałam parę zdjęć emotka , poczytałam sobie historie (lub raczej chistorie) emotka i przerzuciłam konkurs z oznaczenia zielonego na czerwone. A tak bym swój cenny czas marnowała na bezsensowną twórczość... emotka

Ja zrobiłam dokładnie to samo wczoraj. Szkoda czasu emotka

Czemu ja nie przeczytałam Waszych wypowiedzi o tym konkursie wcześniej? Wśród wygranych conajmniej 5-6 wyświechtanych pomysłów. Ale jestem zła..... człowiek wymyśla coś oryginalnego, za każdym razem coś nowego, a tu wystarczy skopiować wcześniejsze swoje lub cudze pomysły. Lub oficjalną reklamę. Nosz *$&%#&, to mi dziś dzień zrobili. emotka
edit PS. to nie to, że nie potrafię porażki z godnością i na klatę przyjąć emotka tu chodzi o to, że chciałabym zobaczyć coś nowego, innowacyjnego i wtedy powiedziałabym: "wow, szacunek, czapka z głowy".  

też bym chciała a tam same pomysły z przeszłości powygrywały. Te same nazwiska i nawet laska z tego zdjęcia o której pisałam kilka postów wcześniej (że pod różnymi nazwiskami i miastami) konkurs mega porażka. Pociesza mnie to że nagrody za 3 miejsce pewnie wkrótce będą do kupienia na serwisach a la allegro bo ci co je powygrywali w zdecydowanej większości z tej kuli nie skorzystają - trzeba mieć mocne zacięcie i nerwy żeby ją umieć używać.

zwyciezczyni

#6727419 Napisano: 07.09.2020 14:00:30
nindzia dalej się tłumaczy, tym razem na swojej grupie na fb. polecam bardzo.
zdradzę tylko, że zamierza napisać artykuł "prawny zawierający orzeczenia sądów i stanowisko doktryny prawa"
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
pozamiatał. już któryś raz.
1 kumulacja 0

kumulacja

#6727424 Napisano: 07.09.2020 14:05:07
zwyciezczyni napisał(a):

nindzia dalej się tłumaczy, tym razem na swojej grupie na fb. polecam bardzo.
zdradzę tylko, że zamierza napisać artykuł "prawny zawierający orzeczenia sądów i stanowisko doktryny prawa"
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
pozamiatał. już któryś raz.

Im więcej tłumaczenia, tym większa niechęć  do tej osoby.
PS. Niewinni się nie tłumaczą.
2 ziolko, joan 0

fiona25

#6727432 Napisano: 07.09.2020 14:11:30
zwyciezczyni napisał(a):

nindzia dalej się tłumaczy, tym razem na swojej grupie na fb. polecam bardzo.
zdradzę tylko, że zamierza napisać artykuł "prawny zawierający orzeczenia sądów i stanowisko doktryny prawa"
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
pozamiatał. już któryś raz.

emotka emotka emotka
0 0

anaesth

#6727434 Napisano: 07.09.2020 14:14:09
kumulacja napisał(a):

Im więcej tłumaczenia, tym większa niechęć  do tej osoby.

Chyba stracił wielu fanów, skoro szuka nowych serduszkując zdjęcia konkursowe na IG emotka
1 kumulacja 0

pikawka

#6727440 Napisano: 07.09.2020 14:21:40
anaesth napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Im więcej tłumaczenia, tym większa niechęć  do tej osoby.

Chyba stracił wielu fanów, skoro szuka nowych serduszkując zdjęcia konkursowe na IG emotka

Czekam, będzie się chwalic termomixem... emotka
0 0

mia

#6727446 Napisano: 07.09.2020 14:44:16
pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Im więcej tłumaczenia, tym większa niechęć  do tej osoby.

Chyba stracił wielu fanów, skoro szuka nowych serduszkując zdjęcia konkursowe na IG emotka

Czekam, będzie się chwalic termomixem... emotka

Już się chwalił. emotka Pięknym, tłustym kartonem. Uj wie, co w nim było, ale sugestia była, że kryje się tam termomix. Czy owy? Nie wiadomo.
P.S.
Nie mam pojęcia dlaczego na FB czasem wyskakuje mi razem z innymi jakimiś stronami z doopy jego relacja - jak z gościem mam tyle wspólnego, że mi swego czasu wysłał zaproszenie, którego nie przyjęłam. emotka emotka
Ale fejzbuk chyba na zawsze pozostanie dla mnie nieodgadniony. W sumie może i dobrze. emotka

pikawka

#6727451 Napisano: 07.09.2020 14:59:21
mia napisał(a):

pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Im więcej tłumaczenia, tym większa niechęć  do tej osoby.

Chyba stracił wielu fanów, skoro szuka nowych serduszkując zdjęcia konkursowe na IG emotka

Czekam, będzie się chwalic termomixem... emotka

Już się chwalił. emotka Pięknym, tłustym kartonem. Uj wie, co w nim było, ale sugestia była, że kryje się tam termomix. Czy owy? Nie wiadomo.
P.S.
Nie mam pojęcia dlaczego na FB czasem wyskakuje mi razem z innymi jakimiś stronami z doopy jego relacja - jak z gościem mam tyle wspólnego, że mi swego czasu wysłał zaproszenie, którego nie przyjęłam. emotka emotka
Ale fejzbuk chyba na zawsze pozostanie dla mnie nieodgadniony. W sumie może i dobrze. emotka

Ja go obserwuje a fb Ale ostatnio chciał mnie obserwować na insta lecz go odrzuciłamemotka
0 0

FBbeata7

#6727469 Napisano: 07.09.2020 15:48:51
Teraz chwalił się rowerem.https://www.faceb.../?type=3&theater
0 0

pawelski

#6727546 Napisano: 07.09.2020 21:44:07
Wchodziłem parę razy na stronę którą prowadzi na facebooku o konkursach. Wydawał się sympatyczny. Czasem wychodzi z ludzi chciwość gdy zbyt dużo grają. Pewnie myślał że wygra co najwyżej majonezy i musztardy i nikt nie będzie sprawdzał że przepis skopiowany a trafiła się główna nagroda o wartości 5 tys i teraz ciężko mu zrezygnować. Ta kobieta co pierwsza podała ten przepis pewnie i tak nie ma do niego praw autorskich.
0 0

joan

#6727552 Napisano: 07.09.2020 22:08:16
pawelski napisał(a):

Wchodziłem parę razy na stronę którą prowadzi na facebooku o konkursach. Wydawał się sympatyczny. Czasem wychodzi z ludzi chciwość gdy zbyt dużo grają. Pewnie myślał że wygra co najwyżej majonezy i musztardy i nikt nie będzie sprawdzał że przepis skopiowany a trafiła się główna nagroda o wartości 5 tys i teraz ciężko mu zrezygnować. Ta kobieta co pierwsza podała ten przepis pewnie i tak nie ma do niego praw autorskich.


I to właśnie odróżnia konkursowicza od zwykłego uja emotka Facet uważa, że bezkarnie może być ujem w konkursowym świecie, bo brak w tej sprawie orzeczenia sądu, więc nie czekają go żadne konsekwencje. Baaardzo głupi & naiwny tok myślenia emotka

gosiak351

#6727969 Napisano: 09.09.2020 14:35:59
btw czy w konkursach sms, tych organizowanych przez markety można sprawdzić jakie hasła wygrały?
0 0

zielonaszpilka

#6727973 Napisano: 09.09.2020 14:38:33
gosiak351 napisał(a):

btw czy w konkursach sms, tych organizowanych przez markety można sprawdzić jakie hasła wygrały?

Nie
0 0

gosiak351

#6728116 Napisano: 10.09.2020 04:00:36
szkoda
0 0

rafalpyzdra

#6733814 Napisano: 05.10.2020 14:19:02
Pani Aneta Cyganik znana z kradzieży zdjęć wygrała plagiatem główna nagrodę na  stronie lato wszędzie 

monkakk

#6733820 Napisano: 05.10.2020 14:31:57
rafalpyzdra napisał(a):

Pani Aneta Cyganik znana z kradzieży zdjęć wygrała plagiatem główna nagrodę na  stronie lato wszędzie  

Zgłoś do organizatora.  Nie pojmuję co "ci ludzie" mają w głowach.... galeria jawna i tak kradną emotka

rafalpyzdra

#6733823 Napisano: 05.10.2020 14:41:30
Napisałem tam na tej stronie jest tylko kontakt przez formularz nie mogę wstawić zdj tylko link ciekawe czy rozpatrzą to