Reklama na e-Konkursy.info

PLAGIATY

ziolko

#6725747 Napisano: 31.08.2020 12:58:14
Mam nadzieję, że przez swoje plagiaty kiedyś straci cenniejszą nagrodęemotka  już tacy cwaniacy byli, co nawet auta tracili (rym niezamierzony emotka  )
Majonez Kielecki zachował się jak Piłat - umył ręce. 

joan

#6725776 Napisano: 31.08.2020 14:22:32
Jakich czasów ja dożyłam emotka Ktoś twierdzi, że można zaj* cudzą własność, a potem po prostu bezczelnie zadeklarować "to moje" i git majonez. Niech więc Majonez Kielecki poda, jakie dokładnie są proporcje składników ich majonezu. Kolega pyta.

Powiem Wam, że od lat nikt nie zaprezentował takiej głupoty i krótkowzroczności, jak Pan Plagiator. Trzeba było zrzec się nagrody i przeprosić, wszak już były premier podkreślał, że ważne jest jak mężczyzna kończy. Cóż można powiedzieć: R.I.P. kariero konkursowa, ten świat nie zapomina nigdy niczego nikomu, a smród krąży wokół delikwenta przez wiele lat, jak satelita przy planecie.

Złamano podstawową zasadę, czyli "Po pierwsze: nie wqrwiaj!" Konsekwencje będą bolesne długofalowo. Nawet Pan Plagiator powinien wiedzieć, że istnieje coś takiego, jak zasady współżycia społecznego. Polecam zapoznać się z prawniczym kontekstem tego tematu.

ziolko - zgadza się. Tak naprawdę, to wszyscy wiemy o sobie (prawie) wszystko, dlatego mając choć odrobinę zdrowego rozsądku... czy warto być ujem? emotka

ziolko

#6725783 Napisano: 31.08.2020 15:05:05
@joan - weź pod uwagę, że UCZCIWA osoba, nie ukradłaby cudzego przepisu i nie podała go słowo w słowo jako swój "autorski" przepis. 
Czy czegokolwiek innego - prozy, wiersza, hasła, sposobu na coś, zdjęcia itp. Bo jest UCZCIWA. A jeśli ktoś nawet nie zna znaczenia słów "sumienie, prawo, moralność, etyka", to nie wymagaj, żeby ta osoba przestrzegała prawa, skoro dla niej / niego liczy się tylko zysk. 
Mówię tu o A.D., ale też o innych osobach, które tak postępują. 

reniii

#6725785 Napisano: 31.08.2020 15:08:49
zwyciezczyni napisał(a):

https://www.faceb...ts/10157240501356831

Ale podłość i organizatora tego cyrku i pseudolaureata.

gizoon

#6725791 Napisano: 31.08.2020 15:28:52
Ale temu plagiatorowi teraz wszyscy będą patrzeć na ręce w innych konkursach  emotka   

ziolko

#6725792 Napisano: 31.08.2020 15:30:00
gizoon napisał(a):

Ale temu plagiatorowi teraz wszyscy będą patrzeć na ręce w innych konkursach  emotka   

I bardzo dobrze emotka
"Biedny" będzie płakał rzewnymi łzami... emotka
1 kumulacja 0

joan

#6725793 Napisano: 31.08.2020 15:31:06
gizoon napisał(a):

Ale temu plagiatorowi teraz wszyscy będą patrzeć na ręce w innych konkursach  emotka   


Nawet gorzej. Bo nie tylko teraz, ale: teraz i zawsze i na wieki wieków amen emotka

misiamisiam

#6725796 Napisano: 31.08.2020 15:40:13
ziolko napisał(a):

joan - weź pod uwagę, że UCZCIWA osoba, nie ukradłaby cudzego przepisu i nie podała go słowo w słowo jako swój "autorski" przepis. 
Czy czegokolwiek innego - prozy, wiersza, hasła, sposobu na coś, zdjęcia itp. Bo jest UCZCIWA. A jeśli ktoś nawet nie zna znaczenia słów "sumienie, prawo, moralność, etyka", to nie wymagaj, żeby ta osoba przestrzegała prawa, skoro dla niej / niego liczy się tylko zysk. 
Mówię tu o A.D., ale też o innych osobach, które tak postępują. 

Ten "ktoś" (chcialam napisać Pan ale na takie określenie trzeba mieć i wygląd i pozycję - tak mówiła moja babcia) podobno studiuje lub studiował prawo. Ciekawe czy zapoznał się z czymś takim jak kodeks etyki radcy prawnego czy etyki adwokackiej. Pewnie na zaliczeniu z tych zajęć nie omieszkał ściągać i niestety tej wiedzy zabrakło. A szkoda. Powstało bagno i 2 metry mułu

FBbeata7

#6725798 Napisano: 31.08.2020 15:43:50
superloser napisał(a):

ziolko napisał(a):

Mam nadzieję, że przez swoje plagiaty kiedyś straci cenniejszą nagrodę emotka
Majonez Kielecki zachował się jak Piłat - umył ręce. 

Zachowal sie zgodnie z wlasnym i kazdym innym regulaminem konkursowym - wraz z nagroda, laureat zawsze "dostaje" odpowiedzialnosc prawna za plagiatowanie/kradziez

Nie brałam udziału w tym konkursie ,ale myślę,że powinni dokładniej pisać regulaminy,np: że tekst lub hasło już opublikowane( ewentualnie wygrane) gdzieś wcześniej nie będzie brało udziału w konkursie,podobnie jak drugi raz nie można zgłosić tego samego numeru paragonu, bo w Góralkach było taka sama sytuacja jak w  ww. konkursie.Pani powiedziała,że to jej twórczość a organizator umył ręce, czyli :de facto wolno plagiatować,ba- czasem pierwotny autor nawet nie wie,że ktoś posłużył się jego tekstem, zdjęciem lub filmem.To jest chore.I pewnie z czasem będzie coraz mniej konkursów kreatywnych, a więcej loterii.Po co agencja ma się bawić w czytanie i rozpatrywanie reklamacji?
1 kumulacja 0

FBbeata7

#6725805 Napisano: 31.08.2020 15:56:54
Swoją drogą ciekawe, czy  pan A.D.ma dach z firmy Blachotrapez, czy sfotografował dach sąsiada, bo już chwali się kolejną wygraną.
0 0

ziolko

#6725818 Napisano: 31.08.2020 17:15:51
FBbeata7 napisał(a):

Swoją drogą ciekawe, czy  pan A.D.ma dach z firmy Blachotrapez, czy sfotografował dach sąsiada, bo już chwali się kolejną wygraną.


Hehe... nie wiem, ale wiem, że poukrywał różne informacje na swoim prywatnym profilu, łącznie ze szkołą i zdjęciami emotka
Czyżby miał coś do ukrycia albo obawiał się konsekwencji swojego postępowania??? emotka

nanajka81

#6725834 Napisano: 31.08.2020 17:43:04
A mnie zastanawia konkurs shotenergii.pl i te zdjęcia: Dla mnie to jest ta sama pani tylko na jednym jest brudna a na drugim czysta. A wg podpisów to zupełnie inna osoba z innego miasta. Ktoś mi to może wytłumaczyć? to ten konkurs: https://shotenerg...age=1&type=PHOTO
0 0

fiona25

#6725842 Napisano: 31.08.2020 17:57:41
nanajka81 napisał(a):

A mnie zastanawia konkurs shotenergii.pl i te zdjęcia: Dla mnie to jest ta sama pani tylko na jednym jest brudna a na drugim czysta. A wg podpisów to zupełnie inna osoba z innego miasta. Ktoś mi to może wytłumaczyć? to ten konkurs: https://shotenerg...age=1&type=PHOTO

Nanajka81 Polskie Łąki to wieś w powiecie świeckim , więc bardzo możliwe,że masz rację  emotka  Może dlatego Pani jest brudna,żeby trudniej było ją zidentyfikować , mogła chociaż przedziałek z drugiej strony zrobić emotka
Powiem Wam,że jestem w szoku , co ludzie potrafią zrobić dla nagrody emotka  
2 kumulacja, mia 0

pikawka

#6725844 Napisano: 31.08.2020 18:03:59
nanajka81 napisał(a):

A mnie zastanawia konkurs shotenergii.pl i te zdjęcia: Dla mnie to jest ta sama pani tylko na jednym jest brudna a na drugim czysta. A wg podpisów to zupełnie inna osoba z innego miasta. Ktoś mi to może wytłumaczyć? to ten konkurs: https://shotenerg...age=1&type=PHOTO


Gra na różne dane...  jak większość z nas  emotka
0 0

pikawka

#6725845 Napisano: 31.08.2020 18:05:55
fiona25 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A mnie zastanawia konkurs shotenergii.pl i te zdjęcia: Dla mnie to jest ta sama pani tylko na jednym jest brudna a na drugim czysta. A wg podpisów to zupełnie inna osoba z innego miasta. Ktoś mi to może wytłumaczyć? to ten konkurs: https://shotenerg...age=1&type=PHOTO

Nanajka81 Polskie Łąki to wieś w powiecie świeckim , więc bardzo możliwe,że masz rację  emotka  Może dlatego Pani jest brudna,żeby trudniej było ją zidentyfikować , mogła chociaż przedziałek z drugiej strony zrobić  emotka
Powiem Wam,że jestem w szoku , co ludzie potrafią zrobić dla nagrody  emotka  


Porządne te nagrody chociaż są? Bo za byle gó...no bym się tak nie dała poniewierać  emotka  

mia

#6725856 Napisano: 31.08.2020 19:05:49
Dzięki Wam za te wpisy!emotka
Obejrzałam parę zdjęć emotka , poczytałam sobie historie (lub raczej chistorie)emotka i przerzuciłam konkurs z oznaczenia zielonego na czerwone. A tak bym swój cenny czas marnowała na bezsensowną twórczość... emotka

joan

#6725857 Napisano: 31.08.2020 19:11:42
mia napisał(a):

Dzięki Wam za te wpisy! emotka
Obejrzałam parę zdjęć emotka , poczytałam sobie historie (lub raczej chistorie) emotka i przerzuciłam konkurs z oznaczenia zielonego na czerwone. A tak bym swój cenny czas marnowała na bezsensowną twórczość... emotka


Możesz wystąpić nago. Z przodu - jako Ty, z tyłu - jako Twój małżonek. O listkach figowych pamiętaj emotka

nanajka81

#6725863 Napisano: 31.08.2020 19:28:51
mia napisał(a):

Dzięki Wam za te wpisy! emotka
Obejrzałam parę zdjęć emotka , poczytałam sobie historie (lub raczej chistorie) emotka i przerzuciłam konkurs z oznaczenia zielonego na czerwone. A tak bym swój cenny czas marnowała na bezsensowną twórczość... emotka

Szczególnie że tam cały zestaw konkursowych nazwisk z którymi nie da się wygrać a przynajmniej ja z nimi wygrać nie umiem.
1 fiona25 0

mia

#6725864 Napisano: 31.08.2020 19:32:06
joan napisał(a):

mia napisał(a):

Dzięki Wam za te wpisy! emotka
Obejrzałam parę zdjęć emotka , poczytałam sobie historie (lub raczej chistorie) emotka i przerzuciłam konkurs z oznaczenia zielonego na czerwone. A tak bym swój cenny czas marnowała na bezsensowną twórczość... emotka


Możesz wystąpić nago. Z przodu - jako Ty, z tyłu - jako Twój małżonek. O listkach figowych pamiętaj emotka

Tia, ja w błocie, a "mąż" z różowym listkiem, albo na odwrót. emotka
Pfe... Ale w sumie, może ktoś z komisji byłby gerontofilem.emotka

fiona25

#6725867 Napisano: 31.08.2020 20:08:16
joan napisał(a):

mia napisał(a):

Dzięki Wam za te wpisy! emotka
Obejrzałam parę zdjęć emotka , poczytałam sobie historie (lub raczej chistorie) emotka i przerzuciłam konkurs z oznaczenia zielonego na czerwone. A tak bym swój cenny czas marnowała na bezsensowną twórczość... emotka


Możesz wystąpić nago. Z przodu - jako Ty, z tyłu - jako Twój małżonek. O listkach figowych pamiętaj emotka

emotka emotka emotka  a z boku jako teściowa emotka