Reklama na e-Konkursy.info

PLAGIATY

kumulacja

#6735256 Napisano: 11.10.2020 13:57:06
delfinka101 napisał(a):

domika napisał(a):

Konto na insta - wszystkie zdjęcia na konkursy kradzione

https://www.instagram.com/paypabest/

Czyżby pokasował już fotki?

Zostały dwa zdjęcia. Teksty pod zdjęciami były już publikowane. Ciekawi mnie, czy one są autorstwa właściciela konta, czy też kradzione. Tekst pod rowerem był już w konkursie na Obcasach, a ten pod kotem na tej stronie: https://www.praco...aza-spokoju.html?m=0
0 0

jokan

#6735258 Napisano: 11.10.2020 14:01:21
kumulacja napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

domika napisał(a):

Konto na insta - wszystkie zdjęcia na konkursy kradzione

https://www.instagram.com/paypabest/

Czyżby pokasował już fotki?

Zostały dwa zdjęcia. Teksty pod zdjęciami były już publikowane. Ciekawi mnie, czy one są autorstwa właściciela konta, czy też kradzione. Tekst pod rowerem był już w konkursie na Obcasach, a ten pod kotem na tej stronie: https://www.praco...aza-spokoju.html?m=0

pewnie skonczy sie tak, ze tu wszystko usunie i zalozy nowe konto emotka emotka

nataliaenzo

#6735267 Napisano: 11.10.2020 15:15:45
jokan napisał(a):

domika napisał(a):

Konto na insta - wszystkie zdjęcia na konkursy kradzione

https://www.instagram.com/paypabest/

pod jednym zdjęciem widzę wpis, ze wygrał główną.... emotka na (Stop Cafe)

W temacie MDW był wygrany nagrody głównej w Orlen Stop cafe - był jakiś inny konkurs? Nie chce pokazywać palcem emotka  post z 9.10.2020
0 0

jokan

#6735271 Napisano: 11.10.2020 15:19:48
nataliaenzo napisał(a):

jokan napisał(a):

domika napisał(a):

Konto na insta - wszystkie zdjęcia na konkursy kradzione

https://www.instagram.com/paypabest/

pod jednym zdjęciem widzę wpis, ze wygrał główną.... emotka na (Stop Cafe)

W temacie MDW był wygrany nagrody głównej w Orlen Stop cafe - był jakiś inny konkurs? Nie chce pokazywać palcem emotka  post z 9.10.2020

ja widziałam chyba na FB reklamę tego konkursu, ale teraz widzę, że już zakońcony, nikt go tu nie dodawał chyba

https://www.faceb...i/10217028848425242/
0 0

jokan

#6735273 Napisano: 11.10.2020 15:26:47
superloser napisał(a):

jokan napisał(a):

nataliaenzo napisał(a):

jokan napisał(a):

domika napisał(a):

Konto na insta - wszystkie zdjęcia na konkursy kradzione

https://www.instagram.com/paypabest/

pod jednym zdjęciem widzę wpis, ze wygrał główną.... emotka na (Stop Cafe)

W temacie MDW był wygrany nagrody głównej w Orlen Stop cafe - był jakiś inny konkurs? Nie chce pokazywać palcem emotka  post z 9.10.2020

ja widziałam chyba na FB reklamę tego konkursu, ale teraz widzę, że już zakońcony, nikt go tu nie dodawał chyba

https://www.faceb...i/10217028848425242/

https://www.e-kon...orlen-stop-cafe.html

faktycznie ! emotka
0 0

nataliaenzo

#6735275 Napisano: 11.10.2020 15:36:06
jokan napisał(a):

superloser napisał(a):

jokan napisał(a):

nataliaenzo napisał(a):

jokan napisał(a):

domika napisał(a):

Konto na insta - wszystkie zdjęcia na konkursy kradzione

https://www.instagram.com/paypabest/

pod jednym zdjęciem widzę wpis, ze wygrał główną.... emotka na (Stop Cafe)

W temacie MDW był wygrany nagrody głównej w Orlen Stop cafe - był jakiś inny konkurs? Nie chce pokazywać palcem emotka  post z 9.10.2020

ja widziałam chyba na FB reklamę tego konkursu, ale teraz widzę, że już zakońcony, nikt go tu nie dodawał chyba

https://www.faceb...i/10217028848425242/

https://www.e-kon...orlen-stop-cafe.html

faktycznie ! emotka

tylko tam głównych było 4
0 0

zwyciezczyni

#6740934 Napisano: 01.11.2020 10:34:42
Ktoś tu chwali się wygranym "uczciwie" termoshitsem. 

Ktoś tu szybciutko usuwa nieprzychylne komentarze:

https://www.faceb...ts/1096129914161757/

pikawka

#6740940 Napisano: 01.11.2020 10:58:55
zwyciezczyni napisał(a):

Ktoś tu chwali się wygranym "uczciwie" termoshitsem. 

Ktoś tu szybciutko usuwa nieprzychylne komentarze:

https://www.faceb...ts/1096129914161757/

Mój usunął. I jeszcze na priv mnie straszył, pociągnięciem do odpowiedzialnościemotka  A tylko wspomniałam, że nie boi się wstawiać skoro była taka afera plagiatowa związana z tym termomixem  emotka

pikawka

#6740941 Napisano: 01.11.2020 11:01:19
Wygrał to wygrał.... Ale razi mnie to, że skoro były niejasności z tą wygraną to powinien siedzieć cicho na duupie a nie wstawiać na fb.... cwaniak jak dla mnie. 

bluszczowelove

#6740953 Napisano: 01.11.2020 12:46:06
pikawka napisał(a):

Wygrał to wygrał.... Ale razi mnie to, że skoro były niejasności z tą wygraną to powinien siedzieć cicho na duupie a nie wstawiać na fb.... cwaniak jak dla mnie. 

ŻENADA jak dla mnie. Ja mało wygrywam ale uczciwie... ech szkoda, że taki ktoś ma taką rzesze fanów emotka  

notta

#6740954 Napisano: 01.11.2020 13:29:51
bluszczowelove napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wygrał to wygrał.... Ale razi mnie to, że skoro były niejasności z tą wygraną to powinien siedzieć cicho na duupie a nie wstawiać na fb.... cwaniak jak dla mnie. 

ŻENADA jak dla mnie. Ja mało wygrywam ale uczciwie... ech szkoda, że taki ktoś ma taką rzesze fanów emotka  

dla mnie te chwalenie się to dolewanie oliwy do ognia.. ale co tam, kij mu w oko. Wychodzę z założenia że karma wraca. Prędzej czy później. A przy okazji smród wokół niego pozostanie..

rozczochrana-bobrzyca

#6740961 Napisano: 01.11.2020 14:14:20
Wow, dobrze, że tu weszłam bo przed chwilą widziałam właśnie post tego ninji na fejsie i nawet pozazdrościłam twórczości i zmysłu pisarskiego, że  wygrał główną nagrodę. W komentarzach same gratulacje, a tu jednak prawda jest inna. świetnie.

ziolko

#6740964 Napisano: 01.11.2020 14:27:04
"Pomimo kilku początkowych niepowodzeń trafiłem w końcu na konkurs kulinarny z okazji Jubileuszu 100 leci-a powstania przedsiębiorstwa "Społem". Usiadłem przed laptopem, sprawdziłem inne zgłoszenia konkursowe, przestudiowałem historię marki i przygotowałem zadanie konkursowe, w którym opisałem początki jej powstania. Opisałem czas powstania poszczególnych produktów i ich walory oraz dodałem przepis na danie z ich wykorzystaniem. Jak później się okazało "pykło" - komisja konkursowa wybrała moje zgłoszenie jako zwycięskie "

Skoro musiał studiować historię marki, to widać, że normalnie nie używa ich produktów emotka  emotka  
emotka  
Każdy, kto widział jego zgłoszenie wie, że to bezczelny plagiat. A za to, że organizator jednak wybrał plagiat, to marka Kielecki jest u mnie skreślona.

ziolko

#6740965 Napisano: 01.11.2020 14:28:06
rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

Wow, dobrze, że tu weszłam bo przed chwilą widziałam właśnie post tego ninji na fejsie i nawet pozazdrościłam twórczości i zmysłu pisarskiego, że  wygrał główną nagrodę. W komentarzach same gratulacje, a tu jednak prawda jest inna. świetnie.

Same gratulacje, bo ma swoich wazeliniarzy. A druga sprawa, że usuwa niewygodne komentarze. 

pikawka

#6740966 Napisano: 01.11.2020 14:35:54
ziolko napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

Wow, dobrze, że tu weszłam bo przed chwilą widziałam właśnie post tego ninji na fejsie i nawet pozazdrościłam twórczości i zmysłu pisarskiego, że  wygrał główną nagrodę. W komentarzach same gratulacje, a tu jednak prawda jest inna. świetnie.

Same gratulacje, bo ma swoich wazeliniarzy. A druga sprawa, że usuwa niewygodne komentarze. 

Moje dwa usunął, pewnie więcej osób cos napisało i usunął... cwaniaczek dla mnie. Nie lubię takich ludzi. 

konkursowyninja

#6741059 Napisano: 02.11.2020 08:51:53
Hej Kochani emotka
 
Konkurs wygrałem zgłoszeniem, na którego przygotowanie poświęciłem dużo czasu zgłębiając historię marki Społem i przygotowując pracę konkursową. Dlatego dziwię się, że niektóre osoby nie przedstawiają tutaj całej sytuacji, tylko przeistaczają rzeczywistość. Trzymajmy się faktów, a nie fałszywej interpretacji. To nie jest tak, że wchodzę do konkursu, kwiaty odwracają się w moją stronę i wygrywam nagrodę. Na każdą wygraną ciężko pracuję i poświęcam sporo sił i czasu, a pamiętajmy, że ten czas jest czymś najcenniejszym co w życiu mamy. Przegrałem wiele razy, dużo mojego wysiłku nie raz poszło na marne. Zdarzało się, że byłem wkurzony, jak okazało się, że wygrał ktoś związany z organizatorem czy też ktoś kto popełnił plagiat.

Jeśli chodzi o konkursy fotograficzne to bardzo rzadko w nich wygrywam bo po prostu nie potrafię robić dobrych zdjęć, dlatego prym wiodą w nich osoby kreatywne, które wcześniej zainwestowały swój czas w naukę tych umiejętności. W przypadku konkursu z Majonezem Kieleckim, poświęciłem czas na przeglądnięcie innych zgłoszeń, przygotowanie twórczego pomysłu i dodanie go do konkursu. Wszyscy, którzy czytali moje zgłoszenie wiedzą dobrze, że konkurs zwyciężyłem właśnie za przygotowanie kreatywnego wstępu, który pojawił się jeszcze przed dodaniem przepisu:

"Proste jest danie, którego przepis zaraz Wam przedstawię,
lecz najpierw historią troszkę się pobawię…
Bo to nie sztuka stworzyć coś z czegoś przez chwilę w kuchni gotując,
lecz móc o tym opowiedzieć ze znajomymi balując.
Składnikiem tego dania jest MUSZTARDA KIELECKA DELIKATESOWA,
Jej skład powoduje, że jest nietuzinkowa!
Kremowa konsystencja sprawia, że podbija kubki smakowe musztardowych sympatyków
Jej używanie należy do dobrze postrzeganych nawyków!
Składnikiem tego dania jest też OCETKIELECKI SPIRYTUSOWY,
Razem z musztardą świętuje każdy rok jubileuszowy.
I tak od 1932 r. sięga jego tradycyjna metoda wytwarzania,
Wśród innych w segmencie jest nie do pokonania!
Nic dziwnego, że zyskał certyfikaty i nagrody,
Trzeba rzec jasno – jest wyjątkowy!
1959 r. - to debiut MAJONEZU KIELECKIEGO,
Jest składnikiem mojego dania dla smaku dobrego.
Jego produkcja w Polsce była absolutną nowością,
A smak do dzisiaj jest niesamowitością!
Dodam też KETCHUP KIELECKI MEKSYKAŃSKI uwielbiany przez konsumentów,
Na stałe wszedł już do Producenta Społem asortymentu.

A teraz danie przed Wami prezentuję,
Już wiecie jakie niesamowite produkty z Kielc każdy z nas konsumuje! "


Dopiero po tym tekście dodałem przepis, który co do składników, sposobu przygotowania i twórczego zdjęcia wykonanej potrawy był inny niż przepis z bloga, który został przywołany. Nawet gdybym dodał takie same składniki to mógłbym to zrobić i pod względem prawnym wszystko byłoby dalej ok. W konkursach fotograficznych wygrywają osoby, które lepiej cykają zdjęcia. Ja natomiast poświęciłem kiedyś swój czas na zgłębienie przepisów i w przypadku tego konkursu to zaowocowało. Gdybym dodał przepis na jajecznicę w zestawieniu z powyższym wstępem, to też miałbym duże szanse na wygraną. 

Wiem, że początkowo wyniki konkursu budziły sporo emocji jak ktoś robił porównania wycięte z kontektsu, nie przedstawiając innym całej prawdy. Takie zachowanie nie jest fair, ponieważ przekłamuje rzeczywistość. Czy gdy po raz pierwszy ktoś powiedział Wam, że w Anglii jest ruch lewostronny, to czy wzbudziło to wasze zdziwienie? Tak też było w tym przypadku jak ktoś wybierał elementy mojego przepisu, nie informując innych o całym moim zgłoszeniu konkursowym i przy okazji nie przedstawiając jaki jest stan prawny co do składu przepisów kulinarnych, bo ta osoba sama nie znała przepisów i tworzyła swoje interpretacje odbiegające otaczającego nas świata.

Trzymam kciuki za Was bardzo mocno. Inwestujcie swój czas w konkursy, walczcie o marzenia i je realizujcie. Pracujcie ciężko i wytrwale przy swoich zgłoszeniach konkursowych. A jeśli chcecie podzielić się z kimś jakąś informacją to pokazujcie szczerą prawdę, a nie wycięte z kontekstu porównania i własne interpretacje odbiegające od rzeczywistości. 

"Życie to Konkurs, nie Loteria!" 
Pozdrawiam, Konkursowy Ninja :)

maxigiga

#6741060 Napisano: 02.11.2020 09:02:32
Autentycznie zbiera mi się na wymioty, jak widzę tego gościa eskalującego tę sprawę.
Zwiesiłbyś łeb, schował thermomixa i nigdy go nie pokazywał i byłby spokój.
Ale Ty musisz mieć fejm i karmić nagrodami swoją sektę, co nawet koszulki wygrać nie umie.
Pamiętaj, że każda firma z którą będziesz chciał kiedyś współpracować dowie się o tym, co zrobiłeś. Możesz sobie usuwać komentarze do woli.

konkursowyninja

#6741061 Napisano: 02.11.2020 09:06:07
maxigiga napisał(a):

Autentycznie zbiera mi się na wymioty, jak widzę tego gościa eskalującego tę sprawę.
Zwiesiłbyś łeb, schował thermomixa i nigdy go nie pokazywał i byłby spokój.
Ale Ty musisz mieć fejm i karmić nagrodami swoją sektę, co nawet koszulki wygrać nie umie.
Pamiętaj, że każda firma z którą będziesz chciał kiedyś współpracować dowie się o tym, co zrobiłeś. Możesz sobie usuwać komentarze do woli.

Dziwię się, ze tak piszesz. Dużo pomaga mi w życiu to, że potrafię cieszyć się ze szczęścia i sukcesów innych osób. Wtedy wszystko jest takie piękniejsze i łatwiejsze. Trzymam kciuki za Twoje wygrane  emotka  

bluszczowelove

#6741101 Napisano: 02.11.2020 10:55:30
[quote=

konkursowyninja] Hej Kochani emotka
 
Konkurs wygrałem zgłoszeniem, na którego przygotowanie poświęciłem dużo czasu zgłębiając historię marki Społem i przygotowując pracę konkursową. Dlatego dziwię się, że niektóre osoby nie przedstawiają tutaj całej sytuacji, tylko przeistaczają rzeczywistość. Trzymajmy się faktów, a nie fałszywej interpretacji. To nie jest tak, że wchodzę do konkursu, kwiaty odwracają się w moją stronę i wygrywam nagrodę. Na każdą wygraną ciężko pracuję i poświęcam sporo sił i czasu, a pamiętajmy, że ten czas jest czymś najcenniejszym co w życiu mamy. Przegrałem wiele razy, dużo mojego wysiłku nie raz poszło na marne. Zdarzało się, że byłem wkurzony, jak okazało się, że wygrał ktoś związany z organizatorem czy też ktoś kto popełnił plagiat.



Dopiero po tym tekście dodałem przepis, który co do składników, sposobu przygotowania i twórczego zdjęcia wykonanej potrawy był inny niż przepis z bloga, który został przywołany. Nawet gdybym dodał takie same składniki to mógłbym to zrobić i pod względem prawnym wszystko byłoby dalej ok. W konkursach fotograficznych wygrywają osoby, które lepiej cykają zdjęcia. Ja natomiast poświęciłem kiedyś swój czas na zgłębienie przepisów i w przypadku tego konkursu to zaowocowało. Gdybym dodał przepis na jajecznicę w zestawieniu z powyższym wstępem, to też miałbym duże szanse na wygraną. 



Nikt Ci nie odbiera pracy którą włożyłeś w rymowankę do opisu swojego zgłoszenia. ALE kurde no pojechałeś po całości dalej :

"Dopiero po tym tekście dodałem przepis, który co do składników, sposobu przygotowania   " GÓ***NO prawda, dodałeś składniki takie same jak Pani z bloga wraz z linkiem (hiperłączem) którego nawet nie usunąłeś. Dodatkowo - gdzie tam był opis przygotowania potrawy? z twojego zgłoszenia wyszłyby nie jadalne hamburgery..... Nawet zdjęcia potrawy nie miałeś tylko same składniki.... 

Jesteś wyjątkowo aroganckim człowiekiem. Pycha Cię kiedyś zgubi.... Chwalenie się tak zdobyta nagrodą jest dla mnie poniżej jakiegokolwiek poziomu.emotka

ziolko

#6741168 Napisano: 02.11.2020 13:26:35
@konkursowyninja - jeśli tak się zarzekasz, że twój przepis był oryginalny (a wszyscy wiedzą, że NIE BYŁ), to zrób te hamburgery. I KONIECZNIE przygotuj je tak, jak napisałeś. Czyli smaż mięso przez tyle minut, później dodaj surowe jajko do usmażonego mięsa i uformuj kotlety. 

Z niecierpliwością czekam na relację fotograficzną, a nawet filmik przedstawiający proces smażenia oraz jedzenia. 

edit... i NIE polubiaj moich wpisów. Bo nie jestem w twojej grupie wazeliniarzy.