WC - rozmowy o wszystkim

atyde25

#7358327 Napisano: 26.05.2026 12:27:16
Kurier za kurierem .Chłop mnie podsumował mało masz śmieci co ty tam zamawiasz .No nic nie zamawiam jakbym zamawiała to i tak bym paczkomat wybrała a nie kuriera. Masakra jeszcze te dokumenty wypełniać za każdym razem.
1 gusiakkk 0

atyde25

#7358343 Napisano: 26.05.2026 12:55:19
To trochę dziwne ale założyłam dziś sobie na przymiarkę ten sweterek od Stelli dla H&M tylko mi się go udało upolować tak szybko schodziły te rzeczy. Super jakość i wykonanie. I tak ok 30 lat temu dorwałam podobny sweterek w lumpeksie . Wywaliłam go przy ostatnich czystkach .I proszę wrócił w nowym wymiarze .Przeznaczenia jak nic. Jakieś mnie dziś filozoficzne rozkminy naszły emotka  Dlatego myślę ,że zgubione rzeczy też wrócą w innym wymiarze.
0 0

srebrna-agrafka

#7358538 Napisano: 26.05.2026 16:22:31
Hej, dzisiaj podczas porządków, natknęłam się na kilka wygranych z zeszłego roku. Są to bluzy (1xKnoppers, 1xRockstar), 1xszlafrok Dove i 1xhamak- chyba od Los Mejores. Wszystko nowe, nigdy nie używane.. Podpowiedzcie mi proszę, jak ustalacie cenę przy ewentualnej sprzedaży tu na forum ? Czy to połowa wartości regulaminowej? Mniej? Więcej? Czy może jeszcze jakiś inny przelicznik?
To pytanie do osób, które od czasu do czasu wystawiają swoje wygrane na sprzedaż. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki emotka
0 0

rainbowdash

#7358602 Napisano: 26.05.2026 20:22:22
Drodzy, czy ktoś może organizował wyjazd do Legolandu (duńskiego) i może coś podpowiedzieć? Dojazd, nocleg .. tak żeby było miło i dobrze cenowo?? Może być pw
0 0

-Triss-

#7358664 Napisano: 27.05.2026 07:29:48
rainbowdash napisał(a):

Drodzy, czy ktoś może organizował wyjazd do Legolandu (duńskiego) i może coś podpowiedzieć? Dojazd, nocleg .. tak żeby było miło i dobrze cenowo?? Może być pw

Hej, ja mam zaplanowany na sierpień br. emotka  Bilety lotnicze WizzAir z KTW (1100 zł za 4 os. wyszło). Legoland jest położony 3 km od lotniska w Billund, z tego co sprawdzałam to z lotniska na miejscu autobusy kursują non stop, więc tam coś złapiemy na miejscu. Na nocleg sporo osób poleca Lalandię - dobra cena, blisko parku. Ostatecznie zdecydowałam się na hotel na terenie parku - bezpośrednio rezerwowałam przez ich stronę, bilety do parku w cenie noclegu.

anaesth

#7358686 Napisano: 27.05.2026 09:03:57
rainbowdash napisał(a):

Drodzy, czy ktoś może organizował wyjazd do Legolandu (duńskiego) i może coś podpowiedzieć? Dojazd, nocleg .. tak żeby było miło i dobrze cenowo?? Może być pw

Na FB jest taka grupa „podróżowanie z niemowlętami i małymi dziećmi” - widziałam tam opisy podróży do Legolandu, które na pewno przydadzą się nie tylko tym „dzieciatym” emotka

atyde25

#7359526 Napisano: 30.05.2026 08:29:37
29 kitkatów wygrane : 1 bon od Biedry i worek. Masakra bo je zebrałam w 1 pudełko jak ktoś je chce mogę za friko do paczkomatu wysłać.
0 0

pieg

#7359592 Napisano: 30.05.2026 13:23:12
Nie wiem gdzie to zgłosić, więc tu napiszę - w aplikacji nadal błąd z dodawaniem zdjęć jest - poprawienie tego to pewnie minuta roboty (strzelam, bo się nie znam) - brakuje / w tych dwóch miejscach 

0 0

Empatia

#7359714 Napisano: 31.05.2026 10:30:55
Jaki macie opis na paragonie Tropi z Dino?
0 0

misiamarysia

#7359718 Napisano: 31.05.2026 10:52:43
Empatia napisał(a):

Jaki macie opis na paragonie Tropi z Dino?

KARMA D/PSA 415G  B
0 0

agakaz2

#7359719 Napisano: 31.05.2026 10:55:58
Empatia napisał(a):

Jaki macie opis na paragonie Tropi z Dino?

tam robisz zdjęcie z produktem wiec luz
0 0

pieg

#7359738 Napisano: 31.05.2026 12:17:20
Empatia napisał(a):

Jaki macie opis na paragonie Tropi z Dino?

0 0

donia7

#7361019 Napisano: 04.06.2026 10:21:13
Mam pytanie odnośnie grilla gazowego. Czy ktoś takowego posiada i może potwierdzić, że kiełbaski i karkówka wychodzą niesmaczne? Rozmawiałam wczoraj z koleżanka, która stwierdziła, że grill gazowy to porażka smakowa :/ Ja bym swojego grilla chętnie sprzedała jak dotrze, ale mąż twierdzi, że to jego marzenie.
0 0

plaziks

#7361020 Napisano: 04.06.2026 10:29:30
Co dzisiaj taka cisza w MDW? Święto i bramki pozamykane czy nikt nie wbija paragonów? Tzn ja wbijam, ale same pudła więc chyba dziś same puste bramki? emotka  Macie takie teorie?
0 0

donia7

#7361021 Napisano: 04.06.2026 10:32:16
plaziks napisał(a):

Co dzisiaj taka cisza w MDW? Święto i bramki pozamykane czy nikt nie wbija paragonów? Tzn ja wbijam, ale same pudła więc chyba dziś same puste bramki? emotka  Macie takie teorie?

Wszyscy są na procesji emotka

Kamil_K

#7361022 Napisano: 04.06.2026 10:34:03
plaziks napisał(a):

Co dzisiaj taka cisza w MDW? Święto i bramki pozamykane czy nikt nie wbija paragonów? Tzn ja wbijam, ale same pudła więc chyba dziś same puste bramki? emotka  Macie takie teorie?

Obstawiam że dużo osób sobie paragony zostawiło na dziś i ciężko będzie cokolwiek wygrać.
0 0

Julix

#7361032 Napisano: 04.06.2026 10:55:06
Konkurs Tyskie "Wygraj strefę kibica"  w biedronce, kupiłam 9 pak i na paragonie mam 1x 26,91 
Będzie ok, jak nie jest dokładnie opisane na paragonie, że zakupiłam 9 sztuk? 🤔 nie brałam wcześniej udziału w takich konkursach
0 0

pieg

#7361049 Napisano: 04.06.2026 12:11:19
Kamil_K napisał(a):

plaziks napisał(a):

Co dzisiaj taka cisza w MDW? Święto i bramki pozamykane czy nikt nie wbija paragonów? Tzn ja wbijam, ale same pudła więc chyba dziś same puste bramki? emotka  Macie takie teorie?

Obstawiam że dużo osób sobie paragony zostawiło na dziś i ciężko będzie cokolwiek wygrać.


U mnie też pudła. Może ludzie wypstrykają się z rana i potem będzie luźniej, bo już nie dokupią dzisiaj ; )
0 0

lubiegrac

#7361056 Napisano: 04.06.2026 12:30:21
Same pudła póki co
0 0

imp96

#7361085 Napisano: 04.06.2026 13:35:51
StaryJunior napisał(a):

donia7 napisał(a):

plaziks napisał(a):

Co dzisiaj taka cisza w MDW? Święto i bramki pozamykane czy nikt nie wbija paragonów? Tzn ja wbijam, ale same pudła więc chyba dziś same puste bramki? emotka  Macie takie teorie?

Wszyscy są na procesji emotka

Avanti pracuje, slą bilety

Albedo też, manipuluje dalej rankingiem z fuzetea emotka
0 0