Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

zielonaszpilka

#6856691 Napisano: 30.04.2022 16:05:00
atyde25 napisał(a):

Widzę,że nie tylko ja miała piwne przygody:(Zawsze kupowałam kody na All ale coś nie ma.
No i oczywiście skusiły mnie Ż myślę tak wezmę 3 puszeczki co tam.I zrobiła się w jednej dziurka i polałam tym korytarz,windę o dziwo nie siebie.A czujecie w windzie będzie śmierdzieć jak to po rozlanym piwie.Ale te puszki są strasznie cienkie jak tak łatwo się dziura w nich robi.
Jestem wkurzona i lekko rozbawione jednocześnie:P Ale u mnie to kara bo ja też nie pijąca i mnie pokarało:P

Nie rozumiem czemu w windzie ma śmierdzieć? Przecież to chyba posprzątałaś?
1 cb656 0

brucee

#6856693 Napisano: 30.04.2022 16:37:14
zielonaszpilka napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Widzę,że nie tylko ja miała piwne przygody:(Zawsze kupowałam kody na All ale coś nie ma.No i oczywiście skusiły mnie Ż myślę tak wezmę 3 puszeczki co tam.I zrobiła się w jednej dziurka i polałam tym korytarz,windę o dziwo nie siebie.A czujecie w windzie będzie śmierdzieć jak to po rozlanym piwie.Ale te puszki są strasznie cienkie jak tak łatwo się dziura w nich robi.
Jestem wkurzona i lekko rozbawione jednocześnie:P Ale u mnie to kara bo ja też nie pijąca i mnie pokarało:P

Nie rozumiem czemu w windzie ma śmierdzieć? Przecież to chyba posprzątałaś?

Przypomniałam sobie sytuację sprzed kilkunastu lat, kiedy to znajoma pani zawoziła tramwajem codziennie do szkoły swoją wnuczkę i kiedyś ta szacowna, starsza osoba opowiadała mi, mocno wzburzona, przepraszając jednocześnie za ciągnący się za nią potworny smród piwa, jak to kilka minut wcześniej podczas jazdy kierujący tramwajem nagle zahamował i stojący obok niej ochlaptus z otwartym piwem zwalił się wprost na nią, oblewając cały jej płaszcz oraz włosy zawartością sporej butelki. emotka
0 0

zielonaszpilka

#6856698 Napisano: 30.04.2022 16:43:52
1940bruce1973 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Widzę,że nie tylko ja miała piwne przygody:(Zawsze kupowałam kody na All ale coś nie ma.No i oczywiście skusiły mnie Ż myślę tak wezmę 3 puszeczki co tam.I zrobiła się w jednej dziurka i polałam tym korytarz,windę o dziwo nie siebie.A czujecie w windzie będzie śmierdzieć jak to po rozlanym piwie.Ale te puszki są strasznie cienkie jak tak łatwo się dziura w nich robi.Jestem wkurzona i lekko rozbawione jednocześnie:P Ale u mnie to kara bo ja też nie pijąca i mnie pokarało:P

Nie rozumiem czemu w windzie ma śmierdzieć? Przecież to chyba posprzątałaś?

Przypomniałam sobie sytuację sprzed kilkunastu lat, kiedy to znajoma pani zawoziła tramwajem codziennie do szkoły swoją wnuczkę i kiedyś ta szacowna, starsza osoba opowiadała mi, mocno wzburzona, przepraszając jednocześnie za ciągnący się za nią potworny smród piwa, jak to kilka minut wcześniej podczas jazdy kierujący tramwajem nagle zahamował i stojący obok niej ochlaptus z otwartym piwem zwalił się wprost na nią, oblewając cały jej płaszcz oraz włosy zawartością sporej butelki. emotka

Smród rozlanego piwa jest okropny. Ale nie rozumiem, co ma śmierdzieć w windzie, jak się to posprząta. Chyba, że atyde to typ mojego sąsiada, który na zwrócenie uwagi, że jego goście wychodząc po imprezie zarzygali klatkę na pierwszym i drugim piętrze niewzruszony odparł, że co mi to przeszkadza, przecież mieszkam na trzecim. Spoko sąsiad, zaraz przyjdę i narzygam tobie pod drzwiami, bo mieszkasz na czwartym, więc co mi zależy... Na szczęście jego partnerka miała więcej przyzwoitości i to posprzątała. Wkurza mnie postawa "wspólne, czyli to nie moja sprawa", "wspólne, czyli niczyje". 

brucee

#6856699 Napisano: 30.04.2022 16:48:08
zielonaszpilka napisał(a):


Smród rozlanego piwa jest okropny. Ale nie rozumiem, co ma śmierdzieć w windzie, jak się to posprząta. Chyba, że atyde to typ mojego sąsiada, który na zwrócenie uwagi, że jego goście wychodząc po imprezie zarzygali klatkę na pierwszym i drugim piętrze niewzruszony odparł, że co mi to przeszkadza, przecież mieszkam na trzecim. Spoko sąsiad, zaraz przyjdę i narzygam tobie pod drzwiami, bo mieszkasz na czwartym, więc co mi zależy... Na szczęście jego partnerka miała więcej przyzwoitości i to posprzątała. Wkurza mnie postawa "wspólne, czyli to nie moja sprawa", "wspólne, czyli niczyje". 

O, masakra! emotka emotka Serdecznie współczuję... 
Niestety, nie mam pojęcia, czy samo szybkie wysprzątanie już wystarczy. Piwsko chyba czuć długo, kiedy wlezie w zakamarki, a winda ich pełna...  emotka
0 0

brucee

#6856701 Napisano: 30.04.2022 17:01:16
cb656 napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

Przypomniałam sobie sytuację sprzed kilkunastu lat, kiedy to znajoma pani zawoziła tramwajem codziennie do szkoły swoją wnuczkę i kiedyś ta szacowna, starsza osoba opowiadała mi, mocno wzburzona, przepraszając jednocześnie za ciągnący się za nią potworny smród piwa, jak to kilka minut wcześniej podczas jazdy kierujący tramwajem nagle zahamował i stojący obok niej ochlaptus z otwartym piwem zwalił się wprost na nią, oblewając cały jej płaszcz oraz włosy zawartością sporej butelki. emotka

Tak, tak, YHY, oczywiście... "ZNAJOMA" emotka Ja też tylko "dla kolegi" proszę o adres nieprzyzwoitych stron...
emotka

emotka  Niestety, moja reakcja na szkolnym korytarzu oburzyła ją jeszcze bardziej.  emotka emotka
0 0

tereniagno

#6857108 Napisano: 04.05.2022 00:14:59
W piątek w jednym ze sklepów, kasjerka podniosła mi adrenalinę,
ponieważ kupiłam na 2 paragony M&M i nie dala mi jednego paragonu.
Na dodatek wciskała mi, że dała i gdzieś schowałamemotka
Mówię jej, że nie dostałam paragonu, szukała w koszu i nie znalazła.
No i oczywiście 1 zgłoszenie poszło "lotać"emotka emotka
0 0

agniecha1985

#6857405 Napisano: 05.05.2022 10:17:50
Przepadły bony do itm, nosz kur..150 zł ważne do 30 kwietnia
A miałam jutro na zakupy jechać emotka
0 0

escada

#6857416 Napisano: 05.05.2022 10:48:06
agniecha1985 napisał(a):

Przepadły bony do itm, nosz kur..150 zł ważne do 30 kwietniaA miałam jutro na zakupy jechać emotka

tylko przypadkiem ich nie wyrzucaj;) kiedys tu ludzie pisali,ze to da się uratować i przedłużyć ważnośc bonów tylko nie pamiętam jak - czy u organizatora konkursu czy w ITM

agniecha1985

#6857417 Napisano: 05.05.2022 10:53:52
escada napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

Przepadły bony do itm, nosz kur..150 zł ważne do 30 kwietniaA miałam jutro na zakupy jechać emotka

tylko przypadkiem ich nie wyrzucaj;) kiedys tu ludzie pisali,ze to da się uratować i przedłużyć ważnośc bonów tylko nie pamiętam jak - czy u organizatora konkursu czy w ITM

Dzięki za nadzieję, bo pierwszy raz tak długo trzymam bony, a mam kawałek do najbliższego sklepu.
0 0

korti2022

#6857537 Napisano: 05.05.2022 18:18:06
cb656 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wkurza mnie Merkelowa. Czy musi się pchać ze swoim skrzeczącym niemieckim na polskie ziemie? Nie wystarczy doświadczeń z Krzyżakami?   emotka

pionas konkretne i rzeczowe pytanie: DLACZEGO NA POLSKOJĘZYCZNYM PORTALU WYŚWIETLAJĄ MI SIĘ REKLAMY PO NIEMIECKU??! emotka

pionas ponawiam grzeczne pytanie - o co tu chodzi? Dlaczego reklamy są niemieckojęzyczne? Ja wszystko rozumiem - prowadzisz tę stronę hobbystycznie, czasu mało, bo rodzina, obowiązki, praca... Bierzesz, co dają, ale czy naprawdę nie da się dogadać z tymi od reklam, by przynajmniej one były jakieś sensowne?
A może to jest tak, że e-konki przejęła już jakaś niemiecka strona i tylko my-żuczki tudzież plankton nic o tym nie wiemy? HĘ??! Jak to jest? O co chodzi z tym niemieckim? Nie możesz tego jakoś ograniczyć??! emotka emotka

To są reklamy Google ADS, często z remarketingu. Co to oznacza? Ano to, że każdej osobie na forum będą się wyświetlały w większości inne reklamy dostosowane do jego preferencji "wyszpiegowanych" za naszą zgodą (ciasteczka na różnych stronach) przez Google.
Wytłumaczę:
Jeżeli bym teraz wszedł na jakąkolwiek stronę www, np. sex shop z wibratorami analnymi i ta strona, na której bym był ma jakieś usługi (instaluje ciasteczka) od Google (np. Analytics), to Google "zapamięta", że użytkownika (czyli mnie) korzystającego z tej i tej przeglądarki np. Chrome (gdzie zostały zapisane ciasteczka) interesują takie i takie rzeczy.
Później na innych stronach gdzie właśnie wyświetlają się reklamy od Google, zostaną one dobrane do tego co Google się o mnie dowiedziało emotka
A zatem przykładowo na stronie e-konkursy.info wyświetlałyby mi się reklamy gumowych fallusów lub czegoś pokrewnego emotka emotka

Jeżeli wyświetlają Ci się reklamy po niemiecku, to albo ktoś z Twojego komputera i danej przeglądarki przeglądał niemieckie strony, albo łączysz się z niemieckiego IP, albo istnieje jakaś inna przyczyna, której nie znamy (ale ona istnieje).

zielonaszpilka

#6857567 Napisano: 05.05.2022 20:52:10
cb656 napisał(a):

kortyzol napisał(a):

To są reklamy Google ADS, często z remarketingu. Co to oznacza? Ano to, że każdej osobie na forum będą się wyświetlały w większości inne reklamy dostosowane do jego preferencji "wyszpiegowanych" za naszą zgodą (ciasteczka na różnych stronach) przez Google.Wytłumaczę:
Jeżeli bym teraz wszedł na jakąkolwiek stronę www, np. sex shop z wibratorami analnymi i ta strona, na której bym był ma jakieś usługi (instaluje ciasteczka) od Google (np. Analytics), to Google "zapamięta", że użytkownika (czyli mnie) korzystającego z tej i tej przeglądarki np. Chrome (gdzie zostały zapisane ciasteczka) interesują takie i takie rzeczy.
Później na innych stronach gdzie właśnie wyświetlają się reklamy od Google, zostaną one dobrane do tego co Google się o mnie dowiedziało emotka
A zatem przykładowo na stronie e-konkursy.info wyświetlałyby mi się reklamy gumowych fallusów lub czegoś pokrewnego emotka emotka

Jeżeli wyświetlają Ci się reklamy po niemiecku, to albo ktoś z Twojego komputera i danej przeglądarki przeglądał niemieckie strony, albo łączysz się z niemieckiego IP, albo istnieje jakaś inna przyczyna, której nie znamy (ale ona istnieje).

emotka
Co do zasady masz rację. Dziękuję za przypomnienie o idei ciasteczek.
"Problem" jest w tym, że jestem jedynym użytkownikiem swojego komputera i poza kilkoma stronami stałymi typu ekonki, facebook, instagram, onet czy poczta o2 w zasadzie nie buszuję po sieci.
Dziękuję za zobrazowanie przykładowe zainteresowań. Jest to cenna wskazówka, co chodzi po głowie piszącego. emotka

Najbardziej prawdopodobna jest wersja z IP albo z lokalizacją. Na niektórych stronach, na których zgadzam się na lokalizację, lokalizuje mnie poprawnie. A na części stron wyskakuje mi lokalizacja ze Śląska, chociaż mam tam kilkaset kilometrów emotka  i wtedy muszę przeklikiwać ręcznie, żeby np. znaleźć rzeczywiście najbliższy paczkomat czy sklep a nie ten w Rudzie Śląskiej;)
1 cb656 0

zielonaszpilka

#6857587 Napisano: 05.05.2022 23:17:36
cb656 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Najbardziej prawdopodobna jest wersja z IP albo z lokalizacją. Na niektórych stronach, na których zgadzam się na lokalizację, lokalizuje mnie poprawnie. A na części stron wyskakuje mi lokalizacja ze Śląska, chociaż mam tam kilkaset kilometrów  emotka i wtedy muszę przeklikiwać ręcznie, żeby np. znaleźć rzeczywiście najbliższy paczkomat czy sklep a nie ten w Rudzie Śląskiej;)

Tego nie znałem... emotka Internet mam z sieci mobilnej, konkretnie T-Mobile. Ciasteczka w przeglądarce czyszczę w miarę regularnie, aczkolwiek nie mam absolutnie żadnego wpływu na to, jak to się rozkłada w sieci. Sądziłem, że łączę się z najbliższym Be-Te-eSem... Dziwne, doprawdy... emotka

https://support.g...em-w-niemczech?hl=pl a może to Ci coś rozjaśni i pomoże usunąć niemieckie reklamy? Bo myślę, że to jednak kwestia czegoś po Twojej stronie, a nie pionasa emotka  

pionas

#6857649 Napisano: 06.05.2022 10:08:38
kortyzol napisał(a):

To są reklamy Google ADS, często z remarketingu. Co to oznacza? Ano to, że każdej osobie na forum będą się wyświetlały w większości inne reklamy dostosowane do jego preferencji "wyszpiegowanych" za naszą zgodą (ciasteczka na różnych stronach) przez Google.Wytłumaczę:
Jeżeli bym teraz wszedł na jakąkolwiek stronę www, np. sex shop z wibratorami analnymi i ta strona, na której bym był ma jakieś usługi (instaluje ciasteczka) od Google (np. Analytics), to Google "zapamięta", że użytkownika (czyli mnie) korzystającego z tej i tej przeglądarki np. Chrome (gdzie zostały zapisane ciasteczka) interesują takie i takie rzeczy.
Później na innych stronach gdzie właśnie wyświetlają się reklamy od Google, zostaną one dobrane do tego co Google się o mnie dowiedziało
A zatem przykładowo na stronie e-konkursy.info wyświetlałyby mi się reklamy gumowych fallusów lub czegoś pokrewnego

Jeżeli wyświetlają Ci się reklamy po niemiecku, to albo ktoś z Twojego komputera i danej przeglądarki przeglądał niemieckie strony, albo łączysz się z niemieckiego IP, albo istnieje jakaś inna przyczyna, której nie znamy (ale ona istnieje).

dokładnie tak to działa, nie mam wpływu na to co się wyświetla, wprowadziłem pewne ograniczenia ale jak widać nie działają, więcej informacji o ciasteczkach można znaleźć tutaj.
1 cb656 0

sesyjnie1

#6857999 Napisano: 07.05.2022 16:02:29
W konkursie coca cola złe zgłosiłam paragon…. Musi być ten nr na dole… ehhh
0 0

lb

#6858001 Napisano: 07.05.2022 16:43:35
agniecha1985 napisał(a):

escada napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

Przepadły bony do itm, nosz kur..150 zł ważne do 30 kwietniaA miałam jutro na zakupy jechać emotka

tylko przypadkiem ich nie wyrzucaj;) kiedys tu ludzie pisali,ze to da się uratować i przedłużyć ważnośc bonów tylko nie pamiętam jak - czy u organizatora konkursu czy w ITM

Dzięki za nadzieję, bo pierwszy raz tak długo trzymam bony, a mam kawałek do najbliższego sklepu.

Kiedyś przepadł mi część bonu,  ale napisałam do Lidla prosząc o przedłużenie ważności. Sprawdzili czy rzeczywiście zostały pieniądze na bonie i przysłali mi bon na 50 zł.

agniecha1985

#6858014 Napisano: 07.05.2022 18:47:10
lb napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

escada napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

Przepadły bony do itm, nosz kur..150 zł ważne do 30 kwietniaA miałam jutro na zakupy jechać emotka

tylko przypadkiem ich nie wyrzucaj;) kiedys tu ludzie pisali,ze to da się uratować i przedłużyć ważnośc bonów tylko nie pamiętam jak - czy u organizatora konkursu czy w ITM

Dzięki za nadzieję, bo pierwszy raz tak długo trzymam bony, a mam kawałek do najbliższego sklepu.

Kiedyś przepadł mi część bonu,  ale napisałam do Lidla prosząc o przedłużenie ważności. Sprawdzili czy rzeczywiście zostały pieniądze na bonie i przysłali mi bon na 50 zł.

Napisałam do nich maila ale na razie cisza emotka
0 0

brucee

#6858162 Napisano: 09.05.2022 06:58:51
Wkurza mnie potwornie mrowisko ciągłe w domu (mimo codziennej bohaterskiej walki wręcz z tymi insektamiemotka  ), jakby miał nastać lada moment potop. emotka emotka
0 0

asther

#6858306 Napisano: 09.05.2022 16:57:48
Wkurza mnie, że cukierki Wawel na wagę w Carrefour nie mają na paragonie napisu wawel, do tego cena jest inna niż na półce ☹️
0 0

sledzik860

#6858309 Napisano: 09.05.2022 17:06:20
asther napisał(a):

Wkurza mnie, że cukierki Wawel na wagę w Carrefour nie mają na paragonie napisu wawel, do tego cena jest inna niż na półce ☹️

Carrefour słynie w moim mieście z jednego wielkiego bałaganu, patrząc na cenę na półce można być w 50 % pewnym, że jest ona wyższa. Dlatego sprawdzam każdy towar pod czytnikiem. Poza tym ostatnio zrobiła się tam drożyzna. Bardzo mnie to wkurza, bo jest to sklep, do którego mam blisko. 
0 0

tadziowa

#6858367 Napisano: 09.05.2022 21:13:40
asther napisał(a):

Wkurza mnie, że cukierki Wawel na wagę w Carrefour nie mają na paragonie napisu wawel, do tego cena jest inna niż na półce ☹️

W Dino to samo - "cukierki i praliny"...
0 0