Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

mampytanie

#6859347 Napisano: 13.05.2022 21:13:55
masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzają mnie psy bezpańsko łażące po wiosce. Moja suczka ma teraz cieczkę i niestety zmuszona byłam użyć gazu pieprzowego przeciwko amantowi, który próbował ją zaatakować. Zdaję sobie sprawę, że mogę swoją Tosię wysterylizować, ale z drugiej strony żaden pies nie powinien przebywać sam poza posesją. Jeśli właściciele nie mają czasu, ochoty czy możliwości wyjść z pieskiem na smyczy, nie powinni mieć zwierzaka.

Niestety zwierzak nic nie winny jest , czuje suczkę to leci . Wysterylizuj - będzie zdrowsza i dłużej żyła .Bezpańskie psy można zgłaszać do schroniska . Jak właściciel odbierze i zapłaci karę to będzie już psa pilnował .

Dokładnie, zwierzak nie jest winny. Skoro to było na wsi, to pies zwyczajnie mógł zrobić podkop pod ogrodzeniem i uciec (nawet u mnie ostatnio była taka sytuacja - przybłąkał się do sąsiada psiak, który, jak się okazało, uciekł, bo znalazł przejście pod płotem. Właściciel, który go szukał, znalazł się, a psiak był mega szczęśliwy, gdy go zobaczył. Oczywiście przed tym błąkał się po wsi).
Lepiej wysterylizować suczkę, dzięki czemu będzie się również miało mniej problemów na starość pieska (chodzi głównie o zdrowie). Traktowanie psa gazem pieprzowym, bo suczka niewysterylizowana i się do niej dobierał - mega niefajne. Biedny pies, na którego trafiło…

cudaczek121

#6859424 Napisano: 14.05.2022 14:39:13
mampytanie napisał(a):

masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzają mnie psy bezpańsko łażące po wiosce. Moja suczka ma teraz cieczkę i niestety zmuszona byłam użyć gazu pieprzowego przeciwko amantowi, który próbował ją zaatakować. Zdaję sobie sprawę, że mogę swoją Tosię wysterylizować, ale z drugiej strony żaden pies nie powinien przebywać sam poza posesją. Jeśli właściciele nie mają czasu, ochoty czy możliwości wyjść z pieskiem na smyczy, nie powinni mieć zwierzaka.

Niestety zwierzak nic nie winny jest , czuje suczkę to leci . Wysterylizuj - będzie zdrowsza i dłużej żyła .Bezpańskie psy można zgłaszać do schroniska . Jak właściciel odbierze i zapłaci karę to będzie już psa pilnował .

Dokładnie, zwierzak nie jest winny. Skoro to było na wsi, to pies zwyczajnie mógł zrobić podkop pod ogrodzeniem i uciec (nawet u mnie ostatnio była taka sytuacja - przybłąkał się do sąsiada psiak, który, jak się okazało, uciekł, bo znalazł przejście pod płotem. Właściciel, który go szukał, znalazł się, a psiak był mega szczęśliwy, gdy go zobaczył. Oczywiście przed tym błąkał się po wsi). Lepiej wysterylizować suczkę, dzięki czemu będzie się również miało mniej problemów na starość pieska (chodzi głównie o zdrowie). Traktowanie psa gazem pieprzowym, bo suczka niewysterylizowana i się do niej dobierał - mega niefajne. Biedny pies, na którego trafiło…

Nic się temu psu nie stało, za jedyne 19.90 zł w Militaria.pl.kupilam gaz pieprzowy dedykowany dla psów agresywnych. Wczoraj znowu widziałam tego psa, gdy wracałam z pracy i on już uciekał, gdy tylko mnie zobaczył, chociaż nie miałam nawet przy sobie gazu. Poczułam taka supermoc, he,he.
0 0

masza

#6859466 Napisano: 14.05.2022 21:35:34
cudaczek121 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzają mnie psy bezpańsko łażące po wiosce. Moja suczka ma teraz cieczkę i niestety zmuszona byłam użyć gazu pieprzowego przeciwko amantowi, który próbował ją zaatakować. Zdaję sobie sprawę, że mogę swoją Tosię wysterylizować, ale z drugiej strony żaden pies nie powinien przebywać sam poza posesją. Jeśli właściciele nie mają czasu, ochoty czy możliwości wyjść z pieskiem na smyczy, nie powinni mieć zwierzaka.

Niestety zwierzak nic nie winny jest , czuje suczkę to leci . Wysterylizuj - będzie zdrowsza i dłużej żyła .Bezpańskie psy można zgłaszać do schroniska . Jak właściciel odbierze i zapłaci karę to będzie już psa pilnował .

Dokładnie, zwierzak nie jest winny. Skoro to było na wsi, to pies zwyczajnie mógł zrobić podkop pod ogrodzeniem i uciec (nawet u mnie ostatnio była taka sytuacja - przybłąkał się do sąsiada psiak, który, jak się okazało, uciekł, bo znalazł przejście pod płotem. Właściciel, który go szukał, znalazł się, a psiak był mega szczęśliwy, gdy go zobaczył. Oczywiście przed tym błąkał się po wsi). Lepiej wysterylizować suczkę, dzięki czemu będzie się również miało mniej problemów na starość pieska (chodzi głównie o zdrowie). Traktowanie psa gazem pieprzowym, bo suczka niewysterylizowana i się do niej dobierał - mega niefajne. Biedny pies, na którego trafiło…

Nic się temu psu nie stało, za jedyne 19.90 zł w Militaria.pl.kupilam gaz pieprzowy dedykowany dla psów agresywnych. Wczoraj znowu widziałam tego psa, gdy wracałam z pracy i on już uciekał, gdy tylko mnie zobaczył, chociaż nie miałam nawet przy sobie gazu. Poczułam taka supermoc, he,he.

Chyba nie przepadasz za zwierzętami co ? 
Ja bym Kasiu pokasowała na twoim miejscu te posty bo taką „supermocą” to raczej nie ma się co chwalić . Dla mnie osobiście to żenujàce 

szaradzista1

#6859468 Napisano: 14.05.2022 22:02:34
Konkurs "Wakacje z Milka" Carrefour, niestety nie otwiera się strona z konkursem. ani na komórce, ani na laptopie. Czy może ktoś coś wie?
0 0

cudaczek121

#6859471 Napisano: 14.05.2022 22:07:04
masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzają mnie psy bezpańsko łażące po wiosce. Moja suczka ma teraz cieczkę i niestety zmuszona byłam użyć gazu pieprzowego przeciwko amantowi, który próbował ją zaatakować. Zdaję sobie sprawę, że mogę swoją Tosię wysterylizować, ale z drugiej strony żaden pies nie powinien przebywać sam poza posesją. Jeśli właściciele nie mają czasu, ochoty czy możliwości wyjść z pieskiem na smyczy, nie powinni mieć zwierzaka.

Niestety zwierzak nic nie winny jest , czuje suczkę to leci . Wysterylizuj - będzie zdrowsza i dłużej żyła .Bezpańskie psy można zgłaszać do schroniska . Jak właściciel odbierze i zapłaci karę to będzie już psa pilnował .

Dokładnie, zwierzak nie jest winny. Skoro to było na wsi, to pies zwyczajnie mógł zrobić podkop pod ogrodzeniem i uciec (nawet u mnie ostatnio była taka sytuacja - przybłąkał się do sąsiada psiak, który, jak się okazało, uciekł, bo znalazł przejście pod płotem. Właściciel, który go szukał, znalazł się, a psiak był mega szczęśliwy, gdy go zobaczył. Oczywiście przed tym błąkał się po wsi). Lepiej wysterylizować suczkę, dzięki czemu będzie się również miało mniej problemów na starość pieska (chodzi głównie o zdrowie). Traktowanie psa gazem pieprzowym, bo suczka niewysterylizowana i się do niej dobierał - mega niefajne. Biedny pies, na którego trafiło…

Nic się temu psu nie stało, za jedyne 19.90 zł w Militaria.pl.kupilam gaz pieprzowy dedykowany dla psów agresywnych. Wczoraj znowu widziałam tego psa, gdy wracałam z pracy i on już uciekał, gdy tylko mnie zobaczył, chociaż nie miałam nawet przy sobie gazu. Poczułam taka supermoc, he,he.

Chyba nie przepadasz za zwierzętami co ? Ja bym Kasiu pokasowała na twoim miejscu te posty bo taką „supermocą” to raczej nie ma się co chwalić . Dla mnie osobiście to żenujàce 

W marcu ubiegłego roku inny pies także bezpańsko latający po wiosce, wręcz kopulował się na mojej nodze i oplotl moja lewa noge w taki sposób, że dosłownie miałam siniak na siniaku i moja lewa noga wyglądała jakbym była ofiara przemocy domowej- byłam wtedy.bez swojej suki, ale tamten pies wyczul ode mnie mojego psa. Innym razem.ten sam pies dokumentnie rozszarpał mi płaszcz, gdy szlam do przystanku, bo mnie rozpoznał, że jestem od Tosi wlascicielka. Wtedy nie używałam żadnej obrony. Nie chcemy naszej suki na razie sterylizować, bo ponoć suki powinny mieć chociaż raz młode. Bardzo kocham wszystkie zwierzęta, pod warunkiem, że nie są wobec mnie agresywne. Nie stosuje gazu ani żadnych form przemocy, dopóki zwierzak nie wejdzie mi w szkode.
 
0 0

masza

#6859473 Napisano: 14.05.2022 22:24:49
cudaczek121 napisał(a):

masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzają mnie psy bezpańsko łażące po wiosce. Moja suczka ma teraz cieczkę i niestety zmuszona byłam użyć gazu pieprzowego przeciwko amantowi, który próbował ją zaatakować. Zdaję sobie sprawę, że mogę swoją Tosię wysterylizować, ale z drugiej strony żaden pies nie powinien przebywać sam poza posesją. Jeśli właściciele nie mają czasu, ochoty czy możliwości wyjść z pieskiem na smyczy, nie powinni mieć zwierzaka.

Niestety zwierzak nic nie winny jest , czuje suczkę to leci . Wysterylizuj - będzie zdrowsza i dłużej żyła .Bezpańskie psy można zgłaszać do schroniska . Jak właściciel odbierze i zapłaci karę to będzie już psa pilnował .

Dokładnie, zwierzak nie jest winny. Skoro to było na wsi, to pies zwyczajnie mógł zrobić podkop pod ogrodzeniem i uciec (nawet u mnie ostatnio była taka sytuacja - przybłąkał się do sąsiada psiak, który, jak się okazało, uciekł, bo znalazł przejście pod płotem. Właściciel, który go szukał, znalazł się, a psiak był mega szczęśliwy, gdy go zobaczył. Oczywiście przed tym błąkał się po wsi). Lepiej wysterylizować suczkę, dzięki czemu będzie się również miało mniej problemów na starość pieska (chodzi głównie o zdrowie). Traktowanie psa gazem pieprzowym, bo suczka niewysterylizowana i się do niej dobierał - mega niefajne. Biedny pies, na którego trafiło…

Nic się temu psu nie stało, za jedyne 19.90 zł w Militaria.pl.kupilam gaz pieprzowy dedykowany dla psów agresywnych. Wczoraj znowu widziałam tego psa, gdy wracałam z pracy i on już uciekał, gdy tylko mnie zobaczył, chociaż nie miałam nawet przy sobie gazu. Poczułam taka supermoc, he,he.

Chyba nie przepadasz za zwierzętami co ? Ja bym Kasiu pokasowała na twoim miejscu te posty bo taką „supermocą” to raczej nie ma się co chwalić . Dla mnie osobiście to żenujàce 

W marcu ubiegłego roku inny pies także bezpańsko latający po wiosce, wręcz kopulował się na mojej nodze i oplotl moja lewa noge w taki sposób, że dosłownie miałam siniak na siniaku i moja lewa noga wyglądała jakbym była ofiara przemocy domowej- byłam wtedy.bez swojej suki, ale tamten pies wyczul ode mnie mojego psa. Innym razem.ten sam pies dokumentnie rozszarpał mi płaszcz, gdy szlam do przystanku, bo mnie rozpoznał, że jestem od Tosi wlascicielka. Wtedy nie używałam żadnej obrony. Nie chcemy naszej suki na razie sterylizować, bo ponoć suki powinny mieć chociaż raz młode. Bardzo kocham wszystkie zwierzęta, pod warunkiem, że nie są wobec mnie agresywne. Nie stosuje gazu ani żadnych form przemocy, dopóki zwierzak nie wejdzie mi w szkode. 

Współczuję twojemu psu takich archaicznych poglądów . W dzisiejszych czasach , gdzie  powszechna sterylizacja jest normą , tyle się o tym trąbi - mówić takie rzeczy ….Może spróbuj udać się do weterynarza, który cię uświadomi 

aurorcia

#6859474 Napisano: 14.05.2022 22:27:36

W marcu ubiegłego roku inny pies także bezpańsko latający po wiosce, wręcz kopulował się na mojej nodze i oplotl moja lewa noge w taki sposób, że dosłownie miałam siniak na siniaku i moja lewa noga wyglądała jakbym była ofiara przemocy domowej- byłam wtedy.bez swojej suki, ale tamten pies wyczul ode mnie mojego psa. Innym razem.ten sam pies dokumentnie rozszarpał mi płaszcz, gdy szlam do przystanku, bo mnie rozpoznał, że jestem od Tosi wlascicielka. Wtedy nie używałam żadnej obrony. Nie chcemy naszej suki na razie sterylizować, bo ponoć suki powinny mieć chociaż raz młode. Bardzo kocham wszystkie zwierzęta, pod warunkiem, że nie są wobec mnie agresywne. Nie stosuje gazu ani żadnych form przemocy, dopóki zwierzak nie wejdzie mi w szkode. 

Co do tych szczeniaków, że niby powinny mieć choć raz to mit powtarzany od dziesiątek lat, bzdura taka, że szkoda nawet tego komentować i tłumaczyć, suczkę po pierwszej cieczce wysterylizowac dla jej wlasnego zdrowia.  

@gnieszk@

#6859476 Napisano: 14.05.2022 22:47:19
cudaczek121 napisał(a):

masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzają mnie psy bezpańsko łażące po wiosce. Moja suczka ma teraz cieczkę i niestety zmuszona byłam użyć gazu pieprzowego przeciwko amantowi, który próbował ją zaatakować. Zdaję sobie sprawę, że mogę swoją Tosię wysterylizować, ale z drugiej strony żaden pies nie powinien przebywać sam poza posesją. Jeśli właściciele nie mają czasu, ochoty czy możliwości wyjść z pieskiem na smyczy, nie powinni mieć zwierzaka.

Niestety zwierzak nic nie winny jest , czuje suczkę to leci . Wysterylizuj - będzie zdrowsza i dłużej żyła .Bezpańskie psy można zgłaszać do schroniska . Jak właściciel odbierze i zapłaci karę to będzie już psa pilnował .

Dokładnie, zwierzak nie jest winny. Skoro to było na wsi, to pies zwyczajnie mógł zrobić podkop pod ogrodzeniem i uciec (nawet u mnie ostatnio była taka sytuacja - przybłąkał się do sąsiada psiak, który, jak się okazało, uciekł, bo znalazł przejście pod płotem. Właściciel, który go szukał, znalazł się, a psiak był mega szczęśliwy, gdy go zobaczył. Oczywiście przed tym błąkał się po wsi). Lepiej wysterylizować suczkę, dzięki czemu będzie się również miało mniej problemów na starość pieska (chodzi głównie o zdrowie). Traktowanie psa gazem pieprzowym, bo suczka niewysterylizowana i się do niej dobierał - mega niefajne. Biedny pies, na którego trafiło…

Nic się temu psu nie stało, za jedyne 19.90 zł w Militaria.pl.kupilam gaz pieprzowy dedykowany dla psów agresywnych. Wczoraj znowu widziałam tego psa, gdy wracałam z pracy i on już uciekał, gdy tylko mnie zobaczył, chociaż nie miałam nawet przy sobie gazu. Poczułam taka supermoc, he,he.

Chyba nie przepadasz za zwierzętami co ? Ja bym Kasiu pokasowała na twoim miejscu te posty bo taką „supermocą” to raczej nie ma się co chwalić . Dla mnie osobiście to żenujàce 

W marcu ubiegłego roku inny pies także bezpańsko latający po wiosce, wręcz kopulował się na mojej nodze i oplotl moja lewa noge w taki sposób, że dosłownie miałam siniak na siniaku i moja lewa noga wyglądała jakbym była ofiara przemocy domowej- byłam wtedy.bez swojej suki, ale tamten pies wyczul ode mnie mojego psa. Innym razem.ten sam pies dokumentnie rozszarpał mi płaszcz, gdy szlam do przystanku, bo mnie rozpoznał, że jestem od Tosi wlascicielka. Wtedy nie używałam żadnej obrony. Nie chcemy naszej suki na razie sterylizować, bo ponoć suki powinny mieć chociaż raz młode. Bardzo kocham wszystkie zwierzęta, pod warunkiem, że nie są wobec mnie agresywne. Nie stosuje gazu ani żadnych form przemocy, dopóki zwierzak nie wejdzie mi w szkode. 

Warto wysterylizować suczkę dla jej zdrowia. Zapobiegnie to ropomaciczu, niektórym nowotworom, ciążom urojonym. Myślałam, że nikt już nie wierzy w ten mit o tym, że suka powinna choć raz mieć młode. Weterynarz nie radzi Wam aby wykonać zabieg?
A psom trudno się dziwić. Kieruje nimi instynkt i nie są nad nim w stanie zapanować. Czując suczkę, która ma cieczkę są w stanie przeskoczyć ogrodzenie lub zwyczajnie zrobić pod nim podkop.

atyde25

#6859482 Napisano: 15.05.2022 06:28:59
Siedzieć nad patykiem loda co świeci w ciemności KaktusShake.Próbować rozczytać kod na wszystkie możliwe sposoby.Nie dość,że nie da się z laptopa wysłać bo nie pokazuje się ten punkcik potwierdź ,że nie jesteś robotem czy jakoś tak.I muszę to robić na komórce.To po pokonaniu tych kłopotów łaskawie informują od 8 do 20 by wygrać to durne 20 zeta.Nie mam dość nie chcę już nad tym się męczyć.Ten lód kosztuje 3,80 zł to jest granda za to jaki to lód no ale chemia droga jest i te naturalne barwniki.
0 0

azaflora

#6859487 Napisano: 15.05.2022 09:23:56
@gnieszk@ napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzają mnie psy bezpańsko łażące po wiosce. Moja suczka ma teraz cieczkę i niestety zmuszona byłam użyć gazu pieprzowego przeciwko amantowi, który próbował ją zaatakować. Zdaję sobie sprawę, że mogę swoją Tosię wysterylizować, 

Warto wysterylizować suczkę dla jej zdrowia. Zapobiegnie to ropomaciczu, niektórym nowotworom, ciążom urojonym. Myślałam, że nikt już nie wierzy w ten mit o tym, że suka powinna choć raz mieć młode. Weterynarz nie radzi Wam aby wykonać zabieg?A psom trudno się dziwić. Kieruje nimi instynkt i nie są nad nim w stanie zapanować. Czując suczkę, która ma cieczkę są w stanie przeskoczyć ogrodzenie lub zwyczajnie zrobić pod nim podkop.

Cudaczek121 
posłuchaj dobrych rad. Jeśli nie masz suczki hodowlanej, przeznaczonej do rozrodu - ciachnij ją. Tylko wybierz porządnego weterynarza.
Mała uwaga:
sterylizacja to podwiązanie jajowodów, a kastracja /tak, suczki powinno się kastrować!/ - to wycięcie macicy, jajowodów i jajników.
Po sterylizacji hormony będą pracowały, po kastracji - święty spokój i żaden psi zalotnik nie będzie napastował Ciebie czy innych domowników roznoszących zapach cieczki.
Sama wiele razy widziałam jak psy pokonywały ogrodzenia, byle tylko dostać się do suczki, mało tego - sąsiedzi kiedyś zamknęli swoją suczkę na werandzie, a po powrocie zastali wybitą szybę i obcego psa, zew natury emotka

cudaczek121

#6859488 Napisano: 15.05.2022 09:27:46
atyde25 napisał(a):

Siedzieć nad patykiem loda co świeci w ciemności KaktusShake.Próbować rozczytać kod na wszystkie możliwe sposoby.Nie dość,że nie da się z laptopa wysłać bo nie pokazuje się ten punkcik potwierdź ,że nie jesteś robotem czy jakoś tak.I muszę to robić na komórce.To po pokonaniu tych kłopotów łaskawie informują od 8 do 20 by wygrać to durne 20 zeta.Nie mam dość nie chcę już nad tym się męczyć.Ten lód kosztuje 3,80 zł to jest granda za to jaki to lód no ale chemia droga jest i te naturalne barwniki.

No pod kapslami z piwa też czasem jest trudno odczytać. Spróbuj może kombinacji zero zamiast O, 8/B, 2/Z, I to może jest jednak L lub T. W piątek pięć razy próbowałam odczytać kod spod zawleczki Zywca- faktycznie nie zawsze te litery czy cyfry są takie oczywiste
0 0

@gnieszk@

#6859489 Napisano: 15.05.2022 09:29:06
azaflora napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzają mnie psy bezpańsko łażące po wiosce. Moja suczka ma teraz cieczkę i niestety zmuszona byłam użyć gazu pieprzowego przeciwko amantowi, który próbował ją zaatakować. Zdaję sobie sprawę, że mogę swoją Tosię wysterylizować, 

Warto wysterylizować suczkę dla jej zdrowia. Zapobiegnie to ropomaciczu, niektórym nowotworom, ciążom urojonym. Myślałam, że nikt już nie wierzy w ten mit o tym, że suka powinna choć raz mieć młode. Weterynarz nie radzi Wam aby wykonać zabieg?A psom trudno się dziwić. Kieruje nimi instynkt i nie są nad nim w stanie zapanować. Czując suczkę, która ma cieczkę są w stanie przeskoczyć ogrodzenie lub zwyczajnie zrobić pod nim podkop.

Cudaczek121 posłuchaj dobrych rad. Jeśli nie masz suczki hodowlanej, przeznaczonej do rozrodu - ciachnij ją. Tylko wybierz porządnego weterynarza.
Mała uwaga:
sterylizacja to podwiązanie jajowodów, a kastracja /tak, suczki powinno się kastrować!/ - to wycięcie macicy, jajowodów i jajników.
Po sterylizacji hormony będą pracowały, po kastracji - święty spokój i żaden psi zalotnik nie będzie napastował Ciebie czy innych domowników roznoszących zapach cieczki.
Sama wiele razy widziałam jak psy pokonywały ogrodzenia, byle tylko dostać się do suczki, mało tego - sąsiedzi kiedyś zamknęli swoją suczkę na werandzie, a po powrocie zastali wybitą szybę i obcego psa, zew natury emotka

Cenna uwaga. Tak, chodzi o kastrację, nie sterylizację.

brucee

#6859491 Napisano: 15.05.2022 09:48:19
azaflora napisał(a):


Cudaczek121 posłuchaj dobrych rad. Jeśli nie masz suczki hodowlanej, przeznaczonej do rozrodu - ciachnij ją. Tylko wybierz porządnego weterynarza.
Mała uwaga: sterylizacja to podwiązanie jajowodów, a kastracja /tak, suczki powinno się kastrować!/ - to wycięcie macicy, jajowodów i jajników. Po sterylizacji hormony będą pracowały, po kastracji - święty spokój i żaden psi zalotnik nie będzie napastował Ciebie czy innych domowników roznoszących zapach cieczki. Sama wiele razy widziałam jak psy pokonywały ogrodzenia, byle tylko dostać się do suczki, mało tego - sąsiedzi kiedyś zamknęli swoją suczkę na werandzie, a po powrocie zastali wybitą szybę i obcego psa, zew natury emotka

emotka  W życiu bym nie przypuszczała... emotka  Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że ten portal niesie wiele dobrych i cennych uwag oraz form pomocy, niekoniecznie konkursowych. emotka
0 0

FBsebastian3

#6859517 Napisano: 15.05.2022 12:39:08
Eurowizja 

nanajka81

#6859520 Napisano: 15.05.2022 12:45:52
FBsebastian3 napisał(a):

Eurowizja 

no racja, słabe te wyniki. Takie polityczne...
2 brucee, mia 0

mixik

#6859636 Napisano: 16.05.2022 10:22:57
Żywiec... Co jest grane z tą loterią bramkową? Na +30 kapsli nic się nie udało. Rok temu też na jakieś +100 kompletnie nic. Ostatnio ze 2-3 lata temu jakiś bon/zniżka do empiku wpadła. Czy to aż taki pech, czy jest na to jakiś tajny system? Godziny/sekundy pełne? Niektórzy co i rusz coś mają, wiadomo, jak ktoś ma dojście do kapsli z knajpy itp to inna skala, no ale aż tak?
Gdzie te kreatywne Żywieckie lepieje i inne tego typu łamigłówki. Niejednego ajfona się wtedy zgarnęło, ale to było taaaak dawno, że aż nie pamiętamemotka
0 0

sledzik860

#6859638 Napisano: 16.05.2022 10:29:48
mixik napisał(a):

Żywiec... Co jest grane z tą loterią bramkową? Na +30 kapsli nic się nie udało. Rok temu też na jakieś +100 kompletnie nic. Ostatnio ze 2-3 lata temu jakiś bon/zniżka do empiku wpadła. Czy to aż taki pech, czy jest na to jakiś tajny system? Godziny/sekundy pełne? Niektórzy co i rusz coś mają, wiadomo, jak ktoś ma dojście do kapsli z knajpy itp to inna skala, no ale aż tak?Gdzie te kreatywne Żywieckie lepieje i inne tego typu łamigłówki. Niejednego ajfona się wtedy zgarnęło, ale to było taaaak dawno, że aż nie pamiętamemotka

Obecnie jestem w trakcie takiej samej złej passy - przez 40 kodów nawet monety nie wpadły. 
0 0

nanajka81

#6859643 Napisano: 16.05.2022 10:55:18
sledzik860 napisał(a):

mixik napisał(a):

Żywiec... Co jest grane z tą loterią bramkową? Na +30 kapsli nic się nie udało. Rok temu też na jakieś +100 kompletnie nic. Ostatnio ze 2-3 lata temu jakiś bon/zniżka do empiku wpadła. Czy to aż taki pech, czy jest na to jakiś tajny system? Godziny/sekundy pełne? Niektórzy co i rusz coś mają, wiadomo, jak ktoś ma dojście do kapsli z knajpy itp to inna skala, no ale aż tak?Gdzie te kreatywne Żywieckie lepieje i inne tego typu łamigłówki. Niejednego ajfona się wtedy zgarnęło, ale to było taaaak dawno, że aż nie pamiętamemotka

Obecnie jestem w trakcie takiej samej złej passy - przez 40 kodów nawet monety nie wpadły. 

Również 0 trafiłam ale kodów tylko 5 wbiłam... LECHy nie lepiej - na 10 kodów - 0.
0 0

incendio12

#6859644 Napisano: 16.05.2022 10:55:53
sledzik860 napisał(a):

mixik napisał(a):

Żywiec... Co jest grane z tą loterią bramkową? Na +30 kapsli nic się nie udało. Rok temu też na jakieś +100 kompletnie nic. Ostatnio ze 2-3 lata temu jakiś bon/zniżka do empiku wpadła. Czy to aż taki pech, czy jest na to jakiś tajny system? Godziny/sekundy pełne? Niektórzy co i rusz coś mają, wiadomo, jak ktoś ma dojście do kapsli z knajpy itp to inna skala, no ale aż tak?Gdzie te kreatywne Żywieckie lepieje i inne tego typu łamigłówki. Niejednego ajfona się wtedy zgarnęło, ale to było taaaak dawno, że aż nie pamiętamemotka

Obecnie jestem w trakcie takiej samej złej passy - przez 40 kodów nawet monety nie wpadły. 

Też mam wrażenie że w tym roku coś nie gra z tą loteria.. W zeszłym roku co kilka kodów chociaż monetki wpadały. No ale codziennie kilka wpisów w mdw jest więc ktoś tam coś trafia, tylko nie my  emotka  
0 0

agaga

#6860240 Napisano: 19.05.2022 08:48:13
Rozumiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale dziwie się czasem jak ktoś wygra dużą nagrodę, a za dwa dni pisze z żalem w wątku „dziś nic nie wygrałem” że nic nie wygrywa 🤦🏻‍♀️😅