Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

edzia21

#6854804 Napisano: 19.04.2022 22:49:11
darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Wygralam kiedys u GRAFa Xboxa...o "regulaminowej wartosci" okolo 2500 zl. Przyszla bieda wersja o wartosci 700 zl patrzac na ówczesne ceny w rtv euro agd. Reklamacji nie uznali.

Mi odpisali, że konkurs jest planowany wiele miesięcy wcześniej i cena nagrody jest z tamtej daty. Chodziło o jakiś chyba telefon wygrany. Na zarzut- że nigdy ten przedmiot tyle nie kosztował (różnica ok 700zł) - reklamacji nie uznali twierdzili, że mają swojego zaufanego dostawce?!
Na mój zarzut że to jest doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem Sponsora i oszukanie laureata - stwierdzili, że Sponsor regulamin widział i się z nim zgodził... 

U mnie była inna śpiewka. Stwierdzili, że taką nagrodę otrzymali od sponsora (to był konkurs Monster Energy), a oni ją jedynie przeadresowali i wysłali do mnie...i to nie ich wina, że ceny się różnią.
1 cb656 0

pannajaska

#6854983 Napisano: 20.04.2022 17:59:25
mandarynka16 napisał(a):

pannajaska napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pannajaska napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pannajaska napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Wkórza mnie nagroda z konkursu hebe Wilkinson. Regulamin wartość nagrody 3 stopnia 100 zł, a tu przysłali dwie paczki maszynek po 16 zł emotka

Ja dostalam aparat cyfrowy mniejszej wartosci, a mial dotrzec Instax z tego samego konkursu. Będę pisać reklamację

doliczcie sobie koszt opakowania, koszt wysyłki i wyjdzie wam taka wartość jak być powinna emotka Tak naprawdę wartości regulaminowe nijak się nie mają do tego co się dostaje naprawdę. Miałam już kilka takich nagród po których byłam totalnie zawiedziona - wg regulaminu 600 zł, wg tego co po sklepach netowych - 400 zł...

Ale otrzymanie nagrody innej niz ta w regulaminie nie jest ok 

A jaki dokładnie aparat dostalas? Jaka marka i model?

Cyfrówka jakiejs nieznanej firmy. Teraz tez mi wmawiaja ze niby to nagroda dodatkowa, chociaz zostalam wybrana przy pierwszym rzucie nagród i niewiele osob spełniło regulaminową liczbę znaków. Mimo wszystko wyślę reklamację, chcę dostać dowód na ich oszustwo na piśmie. W innym wypadku nadal Graf bedzie robił takie numery.

Graf wg mnie kręci wałki. Po tym jak w konkursie Vegety kilka razy wygrała ta sama Pani z Olsztyna, straciłam wiarę w tę agencję. 

Otrzymałam telefon ze doszło do pomyłki i nagrodę wymienią na właściwą. Czasem warto się upomnieć o swoje 

dany-duszek

#6854993 Napisano: 20.04.2022 19:32:51
domenicasun napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

domenicasun napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

joaza111 napisał(a):

Dzisiaj z dziećmi zjedliśmy Kinder Schoko bons z wygranej Piniaty, a właśnie czytam, że wszystkie partie zostały wycofane ze względu na salmonellę, czy ktoś miał po nich problemy zdrowotne?

jutro się przekonasz emotka  A swoją drogą wkurza mnie że każdy kto przychodzi do nas w gości przynosi te wstrętne czekoladki Kinder w różnych odsłonach - 12 szt, 24 szt, jajko niespodzianka, czekoladki... Jakby nie można było kupić innych słodyczy tylko właśnie te okropne, niezdrowe kinderki emotka tyDopiero co się zapasu z grudnia pozbyłam rozdając dzieciom w zerówce i znowu 60 czekoladek mam do pozbycia się emotka

Tylko te wyprodukowane w Belgii mogą być skażone bakterią. W naszych piniatach nie było tych pechowych słodyczy. https://www.ferrero.pl/Aktualnosci/

przecież te z piniatą były z Belgia lub Luksemburg więc to były te co mogły być skażone

,,Lub,, robi różnicę. Ja nie miałam w wygranych pinaiatach żadnych słodyczy z Belgii. Były podawane tez nr serii tych prawdopodobnie skażonych. Sprawdziłam. Kilka osób z forum już pisało, że nie miało po zjedzeniu swoich cukierków żadnych objawów zatrucia. 

dzisiaj dostałem informację od kinder ze wszystkie produkty które są podane na liście do zwrotu sprzedawane w Polsce są wyprodukowane w fabryce Ferrero znajdującej się w Arlon w Belgii. Więc te Kinder Schoko bons wygrane z Piniatą są do zwrotu.
0 0

maverick

#6855047 Napisano: 21.04.2022 10:00:16
słaby pod względem konkursów i MOICH wygranych nagród marzec, a jeszcze gorszy kwiecień...nie podoba mi się ta tendencjaemotka motywacja tym samym też spada

antylopia

#6855081 Napisano: 21.04.2022 11:38:21
Wkurza mnie, że nie mogę wygrać hulajnogi!
0 0

rare85

#6856305 Napisano: 28.04.2022 14:58:59
Wkurza mnie "wysyp" konkursów/loterii piwnych... No co ja zrobię jak nie mam co robić z piwem emotka

magdalena-chili

#6856306 Napisano: 28.04.2022 15:06:13
rare85 napisał(a):

Wkurza mnie "wysyp" konkursów/loterii piwnych... No co ja zrobię jak nie mam co robić z piwem emotka

ech, mam dokładnie to samo. Pozostaje znaleźć alternatywy - rabat dla pijących Znajomych, mój Tato smaży kotlety w piwie, a można też płukankę do włosów robić... 

sledzik860

#6856316 Napisano: 28.04.2022 15:53:36
magdalena-chili napisał(a):

rare85 napisał(a):

Wkurza mnie "wysyp" konkursów/loterii piwnych... No co ja zrobię jak nie mam co robić z piwem emotka

ech, mam dokładnie to samo. Pozostaje znaleźć alternatywy - rabat dla pijących Znajomych, mój Tato smaży kotlety w piwie, a można też płukankę do włosów robić... 

Rozumiem, że może to wkurzać, zaraz jeszcze wchodzi Lech z koszulkami xD. Ja tam lubię mieć zapas piwek, zwłaszcza bezalkoholowych smakowych na lato, ale wkurzyło mnie dziś, bo poszedłem do Delikatesy Centrum kupić 4-pak smakowego Lecha free a na paragonie tylko "Piwo Lech".   No trochę lichy ten opis chyba...
0 0

agakaz2

#6856333 Napisano: 28.04.2022 16:48:12
opisy na paragonie to jest jakas masakra
zakupy w selgros finish 
na paragonie calgon nie no super 

brucee

#6856377 Napisano: 28.04.2022 18:49:18
magdalena-chili napisał(a):

rare85 napisał(a):

Wkurza mnie "wysyp" konkursów/loterii piwnych... No co ja zrobię jak nie mam co robić z piwem emotka

ech, mam dokładnie to samo. Pozostaje znaleźć alternatywy - rabat dla pijących Znajomych, mój Tato smaży kotlety w piwie, a można też płukankę do włosów robić... 

Naleśniki również ponoć można na piwie robić. emotka

kreo42

#6856381 Napisano: 28.04.2022 19:08:42
magdalena-chili napisał(a):

rare85 napisał(a):

Wkurza mnie "wysyp" konkursów/loterii piwnych... No co ja zrobię jak nie mam co robić z piwem emotka

ech, mam dokładnie to samo. Pozostaje znaleźć alternatywy - rabat dla pijących Znajomych, mój Tato smaży kotlety w piwie, a można też płukankę do włosów robić... 

Smakowym to pokleisz włosy emotka

brucee

#6856392 Napisano: 28.04.2022 20:21:48
kreo42 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

rare85 napisał(a):

Wkurza mnie "wysyp" konkursów/loterii piwnych... No co ja zrobię jak nie mam co robić z piwem emotka

ech, mam dokładnie to samo. Pozostaje znaleźć alternatywy - rabat dla pijących Znajomych, mój Tato smaży kotlety w piwie, a można też płukankę do włosów robić... 

Smakowym to pokleisz włosy emotka

Potwierdzam:

domika

#6856447 Napisano: 29.04.2022 09:44:18
1940bruce1973 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

rare85 napisał(a):

Wkurza mnie "wysyp" konkursów/loterii piwnych... No co ja zrobię jak nie mam co robić z piwem emotka

ech, mam dokładnie to samo. Pozostaje znaleźć alternatywy - rabat dla pijących Znajomych, mój Tato smaży kotlety w piwie, a można też płukankę do włosów robić... 

Smakowym to pokleisz włosy emotka

Potwierdzam:

Ja mam to samo. Lechami z końcówką terminu obdarowałam złomiarzy pod blokiem emotka
1 brucee 0

magdalena-chili

#6856453 Napisano: 29.04.2022 10:00:30
1940bruce1973 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

rare85 napisał(a):

Wkurza mnie "wysyp" konkursów/loterii piwnych... No co ja zrobię jak nie mam co robić z piwem emotka

ech, mam dokładnie to samo. Pozostaje znaleźć alternatywy - rabat dla pijących Znajomych, mój Tato smaży kotlety w piwie, a można też płukankę do włosów robić... 

Smakowym to pokleisz włosy emotka

Potwierdzam:

Ale nie ma wówczas problemu z puszeniem emotka  
1 brucee 0

sssylwiaaa

#6856462 Napisano: 29.04.2022 10:25:22
cb656 napisał(a):

domika napisał(a):

(...) Lechami z końcówką terminu obdarowałam złomiarzy pod blokiem emotka

I co, inwestycja się zwróciła? emotka Od tamtej pory kłaniają się w pas, pilnują auta na parkingu, wnoszą ciężkie torby z zakupami po schodach? emotka

Nie wszystko w życiu robi się dla zysku. Warto choć czasami być bezinteresownym. 
W temacie: wkurza mnie odmóżdżenie pewnych istot ludzkich (bez urazy, prywatą poleciało). 

mia

#6856547 Napisano: 29.04.2022 14:25:01
Nie, trzeba stanowczo rzucić to w p***u. emotka emotka
Wstąpiłam do Dino specjalnie po to cholerne piwo, którego nie piję, wracam do domu, patrzę, a gość mi nabił trzy zamiast czterech. Jakim cudem? Nie wiem. emotka Paragon do kosza, piwo do oddania komuś (np. złomiarzom).
Kolejny dzisiejszy zakup: Netto i 4 x Lech Free (nie pijemy). Tym razem paragon dobry, ale rzecz jasna nie trafiłam w bramkę.emotka Zostaje na ten paragon jeszcze konkurs w Netto, ale zapewne też wyjdzie świetnie, biorąc pod uwagę, że w agencji Afekt... chyba jeszcze nigdy nie wygrałam.

domika

#6856589 Napisano: 29.04.2022 18:08:41
cb656 napisał(a):

domika napisał(a):

(...) Lechami z końcówką terminu obdarowałam złomiarzy pod blokiem emotka

I co, inwestycja się zwróciła? emotka Od tamtej pory kłaniają się w pas, pilnują auta na parkingu, wnoszą ciężkie torby z zakupami po schodach? emotka

Z daleka się drą żeby o nich pamiętać gdy znowu będę miała piwo, może być nawet po terminie emotka
0 0

atyde25

#6856686 Napisano: 30.04.2022 14:46:22
Widzę,że nie tylko ja miała piwne przygody:(
Zawsze kupowałam kody na All ale coś nie ma.
No i oczywiście skusiły mnie Ż myślę tak wezmę 3 puszeczki co tam.I zrobiła się w jednej dziurka i polałam tym korytarz,windę o dziwo nie siebie.A czujecie w windzie będzie śmierdzieć jak to po rozlanym piwie.Ale te puszki są strasznie cienkie jak tak łatwo się dziura w nich robi.
Jestem wkurzona i lekko rozbawione jednocześnie:P Ale u mnie to kara bo ja też nie pijąca i mnie pokarało:P
0 1 cb656

atyde25

#6856687 Napisano: 30.04.2022 14:47:28
Może kiepska porada ale z sokiem wszystko wejdzie mi pasuje malinowy.Nie trawię smaku piwa ale z sokiem wchodzi.
Wkurza mnie ta zawsze nieuchronna karma co dopadnie jak no.
0 0

cb656

#6856690 Napisano: 30.04.2022 15:54:23
atyde25 napisał(a):

...myślę tak wezmę 3 puszeczki co tam. I zrobiła się w jednej dziurka i polałam tym korytarz, windę o dziwo nie siebie. A czujecie w windzie będzie śmierdzieć jak to po rozlanym piwie.

Nie ogarniam swym prostym rozumkiem ogromu tego bezsensu...
Wkurza mnie to, że nie ogarniam. emotka Miałem się za inteligentnego człowieczka... emotka
0 0