Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

masza

#7162241 Napisano: 02.03.2024 17:47:57
mczarna napisał(a):

[quote=

atyde25]Teraz się dopiero wkurzyłam platforma trnd weszła na nowe poziomy abstrakcji.
Do testu kremów uwaga poszukują tylko................
Do tego projektu poszukujemy profili, które mają powyżej 10 000 followersów na Instagramie.
10 tys to nie jest do zdobycia dla przeciętych użytkowników chyba ,że kupią wstyd.

Oni już od dłuższego czasu przeginają...Kiedyś w prawie każdej kampanii brałam udział,ale odkąd chcą linka do Insta i pytają o liczbę followersów to już nic nie wpada.
mi teraz wpadła karma dla kota a mam 106 obserwujących
0 0

Finezyjna

#7162248 Napisano: 02.03.2024 18:17:51
netka2000 napisał(a):

konkursowa3 napisał(a):

asiakali napisał(a):

Loteria Kaufland Card doprowadza mnie do ogólnego wkur..., emotka Codziennie robię tu zakupy bo mam po prostu najbliżej, korzystam z kas samoobsługowych i za każdym razem muszę ścigać pracownika sklepu żeby łaskawie wydali mi tą cholerną zdrapkęemotka Jeszcze te westchnienia i spojrzenia pełne dezaprobaty że głupia naiwna myśli że coś trafi ....beznadziejny konkurs. A mąż oczywiście jak robi zakupy to zapomina że ma wziąć zdrapkę ,ech...

U mnie w Kauflandzie to samo, nieważne czy kasy zwykłe czy samoobsługowe za każdym razem muszę się upominać o zdrapkę

A u mnie po zeskanowaniu karty pani kasjerka od razu daje zdrapkę, bez proszenia.

U mnie podobnie, za każdym razem muszę prosić o zdrapkę :-/
0 0

visserarthur

#7162272 Napisano: 02.03.2024 23:34:22
Wkurza mnie, że „ktoś” kupuje sobie apartament nad morzem (to nic, że jako współwłaściciel i że na kredyt) a „sępi” na siepomaga o pomoc dla swojego dziecka… Szkoda, że nie ma transparentności. Takie osoby powinny publikować coś na wzór oświadczenia majątkowego, wtedy „pomagacz” wiedziałby, czy naprawdę pomaga potrzebującemu… Może i by przepisywali na „żonę”, żeby ukryć, ale i tak wkurzające, gdy ktoś bardziej potrzebuje…
0 0

atyde25

#7162479 Napisano: 04.03.2024 13:42:49
Moja promo fiksacja sięgnęła zenitu.
Porwałam kobiecie ten czerwony " bus "na kółkach w Biedrze.
Najlepsze.że przeszłam z jej koszykiem i jej zakupami pół sklepu ( nie jest to sklep duży) i dalej pakowałam swoje zakupy.
Nagle ona podchodzi myślę nie znowu mam dawać kasę i chciałam ją wyminąć a ona ma pani mój koszyk hahhah
I tak mi potem oddawała moje rzeczy.
Ja na czytniku sprawdzam Silan i Palette cenę a ona to pani bułki.
I jeszcze się głupio śmiałam bo dalej szukałam promo produków zamiast się tym przejąć.
Przeprosiłam ale dalej miałam atak śmiechu,pomyślał no trafiłam na inną klientkę wariatkę.
I w sumie dużo się nie pomyliła ,wkurza mnie mój poziom zakręcenia ale jak jest promo to mam klapki na oczach.
0 0

atyde25

#7162482 Napisano: 04.03.2024 13:47:37
Dobrze,że nie wyleciałam z testem ten paragon na który to kupię może być wart miliony.............
No nic trza otrzeć łzy ze śmiechu i pogodzić się z tym jak jest.
0 0

cb656

#7162498 Napisano: 04.03.2024 14:46:57
atyde25 napisał(a):

(...) ten paragon na który to kupię może być wart miliony...

"Mówią o mnie, że jestem ZERO, a więc widać jestem ceniony.
Wszak jednostka to nic, dopiero ZERA - zmienią ją wam w miliony.
Zaświadczy paru sztywnych iż (hi, hi emotka ) z mego powodu ich absencja
Ja szara gęś - gę, gę, ja szara mysz - pi, pi... Ja szara eminencja!"
emotka emotka
1 kumulacja 0

MamaKinga

#7162702 Napisano: 05.03.2024 15:30:11
Ale się wkurzyłam...kupiłam dwie paczki języków po 5,99 do konkursu intera, po kilku dniach spojrzałam na paragon A tam upust i wyszło 9zl;/ teraz mój m.jedzie po trzy paczkki i zastanawiam się czy mogę jeden paragon wykorzystać do drugiego konkursu też o jezykach??;)
0 0

nanajka81

#7162734 Napisano: 05.03.2024 17:10:41
MamaKinga napisał(a):

Ale się wkurzyłam...kupiłam dwie paczki języków po 5,99 do konkursu intera, po kilku dniach spojrzałam na paragon A tam upust i wyszło 9zl;/ teraz mój m.jedzie po trzy paczkki i zastanawiam się czy mogę jeden paragon wykorzystać do drugiego konkursu też o jezykach??;)

zależy kiedy kupiłaś bo jeżyki w Intermarche zaczęły się wcześniej... Ale te nowe kupione myślę że możesz wykorzystać w obu konkursach.
0 0

MamaKinga

#7162738 Napisano: 05.03.2024 17:16:35
Fajnie by było za jednym razem tu i tu skorzystać  emotka  tamte były bodajże 29.02 to przepadły emotka
0 0

rufus

#7162978 Napisano: 06.03.2024 23:50:42
Wkurza mnie sytuacja gdy agencja okresla w regulaminie ostateczny dzien stworzenia listy laureatow na stronie i nie wywiazuje sie z tego. emotka

melancholia

#7162979 Napisano: 07.03.2024 00:14:00
Wkurza mnie, że to ewidentnie rok loterii  emotka  co się pojawi coś nowego, to loteria... żeby chociaż było pół na pół. Marzec zbliża się do połowy i nie ma w co grać. Żadnych konkursów na dzień kobiet, żadnych na Wielkanoc.

nanajka81

#7162982 Napisano: 07.03.2024 07:02:06
melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że to ewidentnie rok loterii  emotka  co się pojawi coś nowego, to loteria... żeby chociaż było pół na pół. Marzec zbliża się do połowy i nie ma w co grać. Żadnych konkursów na dzień kobiet, żadnych na Wielkanoc.


Rzeczywiście, w tym roku jak na razie bardzo mało pojawiło się konkursów kreatywnych. Za to bramek od groma... Szczególnie tych pustych emotka

mimisnik

#7163012 Napisano: 07.03.2024 11:07:44
wkurza mnie dosłownie wszystko, same przeciwności losu, mam takiego doła, że hej emotka
1 DAIKOKU 0

kumulacja

#7163015 Napisano: 07.03.2024 11:12:15
mimisnik napisał(a):

wkurza mnie dosłownie wszystko, same przeciwności losu, mam takiego doła, że hej emotka

emotka
Idziemy na spacer! Przewietrzymy myśli, aby te czarne odfrunęły!

cb656

#7163054 Napisano: 07.03.2024 12:39:33


Wkurza mnie urzędniczy bełkot, który nic nie mówi tak naprawdę! emotka
Jakby nie można było napisać zgodnie z prawdą, otwarcie, jawnym tekstem:

"W związku z informacją otrzymaną od osób dokarmiających piwnicznego sierściucha, starą, wyliniałą, parchatą, przygłuchą i schorowaną kotkę, że przestała się pojawiać w porach karmienia, zachodzi podejrzenie, że dokonała swego żywota w jednej z piwnic. Prosimy Lokatorów o sprawdzenie swoich boksów, czy nie zalega tam truchło owego zwierzęcia."

Tak by było po prostu uczciwiej i jednoznacznie. A nie jakieś pitu-pitu, okrężną drogą przez ogródek! emotka
P.S. Fakt, rozkładające się zwłoki kota to z pewnością jest "zbędny przedmiot" w piwnicy. emotka

ReneK

#7163092 Napisano: 07.03.2024 14:58:22
kumulacja napisał(a):

mimisnik napisał(a):

wkurza mnie dosłownie wszystko, same przeciwności losu, mam takiego doła, że hej emotka

emotka
Idziemy na spacer! Przewietrzymy myśli, aby te czarne odfrunęły!

Ide z Wami!emotka Razem może coś na pocieszenie Zdziałamy emotka
I Nasze Czarne Myśli Kolorem Nadziei pokolurejemy...emotka

visserarthur

#7163114 Napisano: 07.03.2024 16:07:44
Wkurza mnie...
Co to za amatorzy organizują loterię Kinder Bueno- albo problemy z wysyłką paragonu, albo okazuje się (tak się domyślam), że dla nich 3 dni, to 72 godziny, więc pojawił mi się komunikat, że czas na podanie danych już minął... emotka . Nie godzę się na to, więc nie odpuszczę.
0 0

visserarthur

#7163129 Napisano: 07.03.2024 16:40:06
cb656 napisał(a):



Wkurza mnie urzędniczy bełkot, który nic nie mówi tak naprawdę! emotka
Jakby nie można było napisać zgodnie z prawdą, otwarcie, jawnym tekstem:

"W związku z informacją otrzymaną od osób dokarmiających piwnicznego sierściucha, starą, wyliniałą, parchatą, przygłuchą i schorowaną kotkę, że przestała się pojawiać w porach karmienia, zachodzi podejrzenie, że dokonała swego żywota w jednej z piwnic. Prosimy Lokatorów o sprawdzenie swoich boksów, czy nie zalega tam truchło owego zwierzęcia."

Tak by było po prostu uczciwiej i jednoznacznie. A nie jakieś pitu-pitu, okrężną drogą przez ogródek! emotka
P.S. Fakt, rozkładające się zwłoki kota to z pewnością jest "zbędny przedmiot" w piwnicy. emotka

Zdecydowanie powinieneś "sprawić" sobie jakieś zwierzątko. Może byłbyś milszy, choć po teraźniejszym podejściu, obawiam się o tego zwierzaka, ale niejeden nie chciał, a później okazywało się, że "zakochany", także może i z Tobą by tak było...
0 0

niewyspanamama

#7163141 Napisano: 07.03.2024 17:09:20
visserarthur napisał(a):

Wkurza mnie...
Co to za amatorzy organizują loterię Kinder Bueno- albo problemy z wysyłką paragonu, albo okazuje się (tak się domyślam), że dla nich 3 dni, to 72 godziny, więc pojawił mi się komunikat, że czas na podanie danych już minął... emotka . Nie godzę się na to, więc nie odpuszczę.

życzę powodzenia... u mnie rok temu była identyczna sytuacja.
Formularz się nie otwierał... jak napisałam do nich ze danych nie mogę odesłać to odpisali ze wygasł... tyle było w temacie.Nagroda poszła do puli dodatkowej bo odpisali ze nic nie sa w stanie zrobic...  emotka

kumulacja

#7163154 Napisano: 07.03.2024 18:52:31
visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):



Wkurza mnie urzędniczy bełkot, który nic nie mówi tak naprawdę! emotka
Jakby nie można było napisać zgodnie z prawdą, otwarcie, jawnym tekstem:

"W związku z informacją otrzymaną od osób dokarmiających piwnicznego sierściucha, starą, wyliniałą, parchatą, przygłuchą i schorowaną kotkę, że przestała się pojawiać w porach karmienia, zachodzi podejrzenie, że dokonała swego żywota w jednej z piwnic. Prosimy Lokatorów o sprawdzenie swoich boksów, czy nie zalega tam truchło owego zwierzęcia."

Tak by było po prostu uczciwiej i jednoznacznie. A nie jakieś pitu-pitu, okrężną drogą przez ogródek! emotka
P.S. Fakt, rozkładające się zwłoki kota to z pewnością jest "zbędny przedmiot" w piwnicy. emotka

Zdecydowanie powinieneś "sprawić" sobie jakieś zwierzątko. Może byłbyś milszy, choć po teraźniejszym podejściu, obawiam się o tego zwierzaka, ale niejeden nie chciał, a później okazywało się, że "zakochany", także może i z Tobą by tak było...

Nie kłóćcie się Chłopcy, bo tego nie lubię. Od dzisiaj jesteście w Przyjacielskim Klubie!!! PS. Bo tak! Należy słuchać się Kobiet! emotka