Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

visserarthur

#7163157 Napisano: 07.03.2024 19:02:36
kumulacja napisał(a):

visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):



Wkurza mnie urzędniczy bełkot, który nic nie mówi tak naprawdę! emotka
Jakby nie można było napisać zgodnie z prawdą, otwarcie, jawnym tekstem:

"W związku z informacją otrzymaną od osób dokarmiających piwnicznego sierściucha, starą, wyliniałą, parchatą, przygłuchą i schorowaną kotkę, że przestała się pojawiać w porach karmienia, zachodzi podejrzenie, że dokonała swego żywota w jednej z piwnic. Prosimy Lokatorów o sprawdzenie swoich boksów, czy nie zalega tam truchło owego zwierzęcia."

Tak by było po prostu uczciwiej i jednoznacznie. A nie jakieś pitu-pitu, okrężną drogą przez ogródek! emotka
P.S. Fakt, rozkładające się zwłoki kota to z pewnością jest "zbędny przedmiot" w piwnicy. emotka

Zdecydowanie powinieneś "sprawić" sobie jakieś zwierzątko. Może byłbyś milszy, choć po teraźniejszym podejściu, obawiam się o tego zwierzaka, ale niejeden nie chciał, a później okazywało się, że "zakochany", także może i z Tobą by tak było...

Nie kłóćcie się Chłopcy, bo tego nie lubię. Od dzisiaj jesteście w Przyjacielskim Klubie!!! PS. Bo tak! Należy słuchać się Kobiet! emotka

Ja się nie kłócę, w zasadzie nie mam takiego zwyczaju, raczej rozmawiam, wyjaśniam- złość to nie ja  emotka .
1 kumulacja 0

cb656

#7163160 Napisano: 07.03.2024 19:16:30
visserarthur napisał(a):

Zdecydowanie powinieneś "sprawić" sobie jakieś zwierzątko. Może byłbyś milszy, choć po teraźniejszym podejściu, obawiam się o tego zwierzaka, ale niejeden nie chciał, a później okazywało się, że "zakochany", także może i z Tobą by tak było...

Widzisz, tu różnimy się bardzo wyraźnie podejściem do tematu relacji człowieka ze zwierzęciem, ech.
JA BARDZO LUBIĘ ZWIERZĘTA! Czasem mam wrażenie, że zwierzęta bardziej, niż niektórych ludzi. emotka emotka
Lubię naszych braci mniejszych za ich NATURALNOŚĆ. Lubię za okazywaną czytelnie miłość, oddanie, przywiązanie, bezinteresowność. To są także moje wartości. Może dlatego potrafię zaczepić totalnie obcego psa czy kota, wygrzewającego się na schodkach prowadzących do sklepiku czy prowadzonego na smyczy na spacerek po osiedlu. Nie raz i nie dwa dawałem sobie mordę lizać psu, który WYCZUŁ, że jestem mu życzliwy w takim ciepłym kontakcie, mizianiu, głaskaniu, zabawie, ech...
Wielu sąsiadów/nieznajomych z osiedla jest zdumionych wręcz, że ich pies "za mną przepada".  Tak, jestem nieskromny, wiem emotka Ale czy z faktami można dyskutować?! Tak jest i już!
Jestem bardzo miłym człowiekiem praktycznie dla każdego. Na wstępie KAŻDY MA U MNIE SZANSE! Kiedy te szanse zaprzepaści, wchodzimy w etap konfliktu interesów. Bo pewnych zachowań nie zniosę i potrafię być niemiły. Oj, jak ja to  potrafię!!! emotka emotka
No i do brzegu, do brzegu, szybciutko!

Prowadzę takie życie, że posiadanie żywego stworzenia PO PROSTU NIE WCHODZI W GRĘ!
Bo nie zapewniłbym codziennej OBECNOŚCI w takim stopniu, w jakim zwierzątko potrzebuje.
Dlatego wolę być okazjonalnym kumplem dla różnych stworzeń, niż "posiadaczem" jakiegoś jednego konkretnego.
BO LUBIĘ ZWIERZĘTA!! I dobrze im życzę, mrau... emotka
A ta parchata kotka z mojej piwnicy to był dziki degenerat, który akceptował tylko i wyłącznie kobietę, która dawała jej jeść. Na wszystkich innych syczała i prychała. Trudno z kimś takim związać się emocjonalnie, ech...

atyde25

#7163469 Napisano: 10.03.2024 05:29:04
Wprowadzanie kodów w aplikacji coca-coli.
1.nie ma kodu w bazie
2.nieprawidłowy kod
3.Brawo kod wprowadzony.
Nic tam nie wygrywam ale w procesie wprowadzania kodów coś jest ewidentnie skopane.
0 0

elemelex

#7163470 Napisano: 10.03.2024 07:12:08
Konkurs Mutti gdzie trzeba od razu podawac mnóstwo danych. Po co im te wszystkie adresy?  emotka
0 0

anaesth

#7163480 Napisano: 10.03.2024 09:18:24
elemelex napisał(a):

Konkurs Mutti gdzie trzeba od razu podawac mnóstwo danych. Po co im te wszystkie adresy?  emotka

Myślę, że mają jakiś przykaz, żeby nie nagradzać kilka razy tej samej osoby. Nie wiem jak tym razem, bo nie gram, ale w zeszłym roku w regulaminie mieli wyraźnie napisane, że wygrać może tylko osoba, która nigdy wcześniej u nich nie wygrała. Pewnie podawanie od razu wszystkich danych pozwala im na weryfikację.

atyde25

#7163649 Napisano: 11.03.2024 10:39:58
Spadła mi pękata teczka z paragonami na podłogę wszystko się wymieszało,2 dni myślę o tym,że muszę to ogarnąć i na myśleniu się skończyło.A wiecie z października nie wywalę bo może coś, z listopada też nie bo cud się stanie.A niby tylko raz na 25 lat wygrałam coś z rezerwy.Bez sensu ale dziś muszę to zrobić bo mi miliony odjadą:(
1 DAIKOKU 0

atyde25

#7163650 Napisano: 11.03.2024 10:41:53
Ja w tym mutti zagrałam raz bo lubię te ich pomidorowe puchy ale nawet tej eco siaty nie wygrałam ,mam teraz drugi  paragon z 3 puchami ale zanim go znajdę to się może konek skończyć.Nawet jednej z wielu siat eco za 5 zeta w hurcie podejrzane.
0 0

atyde25

#7163778 Napisano: 11.03.2024 15:20:55
No i się skończyło dostałam reprymendę od starego,że wszystkie szafki,lodówka w tym zamrażalnik pękają od jedzenia a ja po nowe zakupy chodzę.Wiecie on boomer do tego mugol  nie rozumie,że każdy zakup przybliża do złotego garnca:(
Koniec z tym chyba się wezmę za jedzenie,najgorsze,że przez te promo nie mam na nic ochoty.
A już na słodycze to aż mnie odrzuca:(
Wiecie co nie widział znowu zepsutego piekarnika a tam skitrałam kindery z piniaty.No co nie mam gdzie trzymać:(
Ale wtedy już nic nie napiszę bo tego nie przeżyję.

mietowa

#7163782 Napisano: 11.03.2024 15:30:40
atyde25 napisał(a):

No i się skończyło dostałam reprymendę od starego,że wszystkie szafki,lodówka w tym zamrażalnik pękają od jedzenia a ja po nowe zakupy chodzę.Wiecie on boomer do tego mugol  nie rozumie,że każdy zakup przybliża do złotego garnca:(
Koniec z tym chyba się wezmę za jedzenie,najgorsze,że przez te promo nie mam na nic ochoty.
A już na słodycze to aż mnie odrzuca:(
Wiecie co nie widział znowu zepsutego piekarnika a tam skitrałam kindery z piniaty.No co nie mam gdzie trzymać:(
Ale wtedy już nic nie napiszę bo tego nie przeżyję.

Rozdaj słodycze i po kłopocie emotka
0 0

radziosny

#7163783 Napisano: 11.03.2024 15:32:44
atyde25 napisał(a):

No i się skończyło dostałam reprymendę od starego,że wszystkie szafki,lodówka w tym zamrażalnik pękają od jedzenia a ja po nowe zakupy chodzę.Wiecie on boomer do tego mugol  nie rozumie,że każdy zakup przybliża do złotego garnca:(
Koniec z tym chyba się wezmę za jedzenie,najgorsze,że przez te promo nie mam na nic ochoty.
A już na słodycze to aż mnie odrzuca:(
Wiecie co nie widział znowu zepsutego piekarnika a tam skitrałam kindery z piniaty.No co nie mam gdzie trzymać:(
Ale wtedy już nic nie napiszę bo tego nie przeżyję.

Tak z czystej człowieczej życzliwości napiszę, jak już chowasz słodycze do piekarnika to już chyba pora na "detoks".. emotka

niewyspanamama

#7163848 Napisano: 11.03.2024 22:51:02
Niezmiennie wkurzają mnie "bramki" ... jakie loterie byly piękne do czasu gdy ich nie wymyślili.
1 simonapp 0

gosiak351

#7163850 Napisano: 11.03.2024 23:09:33
elemelex napisał(a):

Konkurs Mutti gdzie trzeba od razu podawac mnóstwo danych. Po co im te wszystkie adresy?  emotka


będą je sprzedawać i kontest im się zwróci ;

Shifo

#7163880 Napisano: 12.03.2024 10:31:23
Jeździłam jak ten cep szukać oleju Wielkopolskiego po wsi …
znalazłam 2 wsie dalej w Żabce za miliony monet 🫣 z tej ekscytacji wzięłam 3 na 3 paragony 

w domu patrzę - paragony opisane beznadziejnie. A oleje ważne do grudnia 2023 … 
brawo Ja !
1 cb656 0

cb656

#7163987 Napisano: 12.03.2024 16:17:49
atyde25 napisał(a):

No i się skończyło, dostałam reprymendę od starego, że wszystkie szafki, lodówka (w tym zamrażalnik) pękają od jedzenia, a ja po nowe zakupy chodzę. Wiecie... on boomer, do tego mugol - nie rozumie, że każdy zakup przybliża do złotego garnca emotka
Koniec z tym, chyba się wezmę za jedzenie, najgorsze to, że przez te promo nie mam na nic ochoty.
A już na słodycze to aż mnie odrzuca emotka
Wiecie co... nie widział znowu zepsutego piekarnika, a tam skitrałam kindery z piniaty. No co emotka nie mam gdzie trzymać emotka
Ale wtedy już nic nie napiszę, bo tego nie przeżyję.

DRAMAT. Czysty, żywy dramat CZŁOWIEKA, ech... emotka
0 0

visserarthur

#7164030 Napisano: 12.03.2024 19:18:09
atyde25 napisał(a):

No i się skończyło dostałam reprymendę od starego,że wszystkie szafki,lodówka w tym zamrażalnik pękają od jedzenia a ja po nowe zakupy chodzę.Wiecie on boomer do tego mugol  nie rozumie,że każdy zakup przybliża do złotego garnca:( Koniec z tym chyba się wezmę za jedzenie,najgorsze,że przez te promo nie mam na nic ochoty. A już na słodycze to aż mnie odrzuca:( Wiecie co nie widział znowu zepsutego piekarnika a tam skitrałam kindery z piniaty.No co nie mam gdzie trzymać:( Ale wtedy już nic nie napiszę bo tego nie przeżyję.

Ja u siostry w domu mam regały, a na nich te wszystkie rzeczy... Ona w sumie nie narzeka, bo to taki sklep pod ręką... Większość rzeczy tam jest emotka . I już mniej wkurza, że nie ma gdzie tego trzymać.
1 DAIKOKU 0

ziolko

#7164031 Napisano: 12.03.2024 19:30:26
visserarthur dosłownie prawie jak zakupy za kupony w USA emotka  
Zapomniałam, jak ten program się nazywał, ale było pokazane, jak niektórzy wycinają kupony z gazetek sklepowych i polują na okazje. Niektórzy byli obrotni do tego stopnia, że robili mega zakupy i nic nie płacili albo jeszcze im dopłacali emotka
I oczywiście wszystko było co najmniej w spiżarni albo w szafie a niektórzy mieli wielkie regały w garażu i na nich dziesiątki litrów soków w galonowych butlach, mleka, kartony płatków, chipsów, konserw, płynów do prania, do kąpieli itp.

ziolko

#7164032 Napisano: 12.03.2024 19:31:15
Wkurza mnie, że w tym roku jeszcze NIC nie wygrałam emotka emotka emotka

anaesth

#7164036 Napisano: 12.03.2024 19:50:13
ziolko napisał(a):

visserarthur dosłownie prawie jak zakupy za kupony w USA emotka   Zapomniałam, jak ten program się nazywał, ale było pokazane, jak niektórzy wycinają kupony z gazetek sklepowych i polują na okazje. Niektórzy byli obrotni do tego stopnia, że robili mega zakupy i nic nie płacili albo jeszcze im dopłacali emotka I oczywiście wszystko było co najmniej w spiżarni albo w szafie a niektórzy mieli wielkie regały w garażu i na nich dziesiątki litrów soków w galonowych butlach, mleka, kartony płatków, chipsów, konserw, płynów do prania, do kąpieli itp.

W oryginale Extreme Couponing, po polsku chyba Łowcy Promocji. Ciekawa jestem, ile w tym wszystkim było prawdy, a ile scenariusza emotka  Ale w Stanach chyba wszystko jest możliwe, nawet darmowe zakupy. 

A „staremu” wcale się nie dziwię. Loterie to hazard jak każdy inny i takie uzależnienie się LECZY. U specjalisty. Też bym się wściekła, jakby ktoś moje ciężko zarobione pieniądze tak topił.

lucya

#7164070 Napisano: 12.03.2024 21:18:30
Kupiłam dziś produkty konkursowe, wcale nie tak tanio. Paragon pięknie opisany, równiutki bez żadnych uszczerbień! Szkoda tylko, że nie w tej sieci sklepów, co jest konkurs emotka

ziolko

#7164263 Napisano: 13.03.2024 17:32:37
anaesth - oooo właśnie! masz rację emotka  co do tytułu. I uzależnienia również.
0 0