Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

cb656

#7164296 Napisano: 13.03.2024 19:59:48
atyde25 napisał(a):

No i się skończyło: dostałam reprymendę od starego, że wszystkie szafki, lodówka (w tym zamrażalnik) pękają od jedzenia, a ja po nowe zakupy chodzę (...) Wiecie co, nie widział znowu zepsutego piekarnika, a tam skitrałam kindery z piniaty...

Reprymenda ze wszech miar słuszna. To nie jest zdrowe, ech... emotka To się kwalifikuje na terapię uzależnień, ech... emotka emotka
0 0

atyde25

#7164302 Napisano: 13.03.2024 20:17:55
Specjalnie poszłam do Superpharm i kupiłam Tołpę.
Ale pokręciło mi się z wiosenną loterią też od Molara i kupiłam za 30 zeta zamiast za 50.
Nie wiem czy to w wątku o wkurzeniu czy zabawne wpadki.
0 0

baxter

#7164478 Napisano: 14.03.2024 19:01:20
Jak mnie wkurzają obecne paragony z biedronki emotka  1 czy 2 produkty na paragonie a długi taki, że trudno go zmieścić na skanerze czy w kadrze aparatu by był dobrze widoczny. A ile to w skali kraju marnuje się  papieruemotka

mietowa

#7164482 Napisano: 14.03.2024 19:15:59
baxter napisał(a):

Jak mnie wkurzają obecne paragony z biedronki emotka  1 czy 2 produkty na paragonie a długi taki, że trudno go zmieścić na skanerze czy w kadrze aparatu by był dobrze widoczny. A ile to w skali kraju marnuje się  papieruemotka

Tak sobie o tym ostatnio myślałam, że Lidl w tej całej wojnie mógłby to wykorzystać i na swoich normalnych paragonach napisać: "My nie marnujemy papieru. Zależy nam na ludziach i na środowisku". Czy coś w ten deseń emotka

zielonaszpilka

#7164487 Napisano: 14.03.2024 19:24:25
baxter napisał(a):

Jak mnie wkurzają obecne paragony z biedronki emotka  1 czy 2 produkty na paragonie a długi taki, że trudno go zmieścić na skanerze czy w kadrze aparatu by był dobrze widoczny. A ile to w skali kraju marnuje się  papieruemotka

A po co chcesz mieścić cały? Ja odcinam wszystko co zbędne, a zbędne jest wszystko po słowie "niefiskalny" emotka

samdej

#7164492 Napisano: 14.03.2024 19:46:56
mietowa napisał(a):

baxter napisał(a):

Jak mnie wkurzają obecne paragony z biedronki emotka  1 czy 2 produkty na paragonie a długi taki, że trudno go zmieścić na skanerze czy w kadrze aparatu by był dobrze widoczny. A ile to w skali kraju marnuje się  papieruemotka

Tak sobie o tym ostatnio myślałam, że Lidl w tej całej wojnie mógłby to wykorzystać i na swoich normalnych paragonach napisać: "My nie marnujemy papieru. Zależy nam na ludziach i na środowisku". Czy coś w ten deseń emotka

Albo "Gratulujemy, szybko Ci poszło z zakupami. Niestety u konkurencji klienci wciąż czekają na wydruk całego paragonu"  emotka

nanajka81

#7164493 Napisano: 14.03.2024 20:03:45
samdej napisał(a):

mietowa napisał(a):

baxter napisał(a):

Jak mnie wkurzają obecne paragony z biedronki emotka  1 czy 2 produkty na paragonie a długi taki, że trudno go zmieścić na skanerze czy w kadrze aparatu by był dobrze widoczny. A ile to w skali kraju marnuje się  papieruemotka

Tak sobie o tym ostatnio myślałam, że Lidl w tej całej wojnie mógłby to wykorzystać i na swoich normalnych paragonach napisać: "My nie marnujemy papieru. Zależy nam na ludziach i na środowisku". Czy coś w ten deseń emotka

Albo "Gratulujemy, szybko Ci poszło z zakupami. Niestety u konkurencji klienci wciąż czekają na wydruk całego paragonu"  emotka

albo "A w Lidlu krótko, szybko, tanio i ekologicznie"
1 anaesth 0

baxter

#7164499 Napisano: 14.03.2024 20:44:04
zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

Jak mnie wkurzają obecne paragony z biedronki emotka  1 czy 2 produkty na paragonie a długi taki, że trudno go zmieścić na skanerze czy w kadrze aparatu by był dobrze widoczny. A ile to w skali kraju marnuje się  papieruemotka

A po co chcesz mieścić cały? Ja odcinam wszystko co zbędne, a zbędne jest wszystko po słowie "niefiskalny" emotka

Też odcinam ale to dodatkowa robota no i to niszczenie papieru.
0 0

bezaczek7

#7164500 Napisano: 14.03.2024 20:46:20
zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

Jak mnie wkurzają obecne paragony z biedronki emotka  1 czy 2 produkty na paragonie a długi taki, że trudno go zmieścić na skanerze czy w kadrze aparatu by był dobrze widoczny. A ile to w skali kraju marnuje się  papieruemotka

A po co chcesz mieścić cały? Ja odcinam wszystko co zbędne, a zbędne jest wszystko po słowie "niefiskalny" emotka

Ja odrywam byle jak te zwisy paragonowe, a na zdjęciu paragon umieszczam tak, by było widać tylko mały fragment pod "niefiskalny".

zielonaszpilka

#7164503 Napisano: 14.03.2024 21:09:50
baxter napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

Jak mnie wkurzają obecne paragony z biedronki emotka  1 czy 2 produkty na paragonie a długi taki, że trudno go zmieścić na skanerze czy w kadrze aparatu by był dobrze widoczny. A ile to w skali kraju marnuje się  papieruemotka

A po co chcesz mieścić cały? Ja odcinam wszystko co zbędne, a zbędne jest wszystko po słowie "niefiskalny" emotka

Też odcinam ale to dodatkowa robota no i to niszczenie papieru.

Eee niszczenie papieru? Ale, że jak? To, że Biedronka marnuje tony papieru na te bzdurne paragony to fakt i to może wkurzać i jesli to masz na myśli pisząc "niszczenie" to ok, ale jeśli o niszczeniu mówisz w kontekcie odcinania czy odrywania to nie rozumiem. Poza tym skoro też odcinasz, to bez probemu mieści się w kadrze, nie? emotka
0 0

baxter

#7164511 Napisano: 14.03.2024 22:15:59
zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

Jak mnie wkurzają obecne paragony z biedronki emotka  1 czy 2 produkty na paragonie a długi taki, że trudno go zmieścić na skanerze czy w kadrze aparatu by był dobrze widoczny. A ile to w skali kraju marnuje się  papieruemotka

A po co chcesz mieścić cały? Ja odcinam wszystko co zbędne, a zbędne jest wszystko po słowie "niefiskalny" emotka

Też odcinam ale to dodatkowa robota no i to niszczenie papieru.

Eee niszczenie papieru? Ale, że jak? To, że Biedronka marnuje tony papieru na te bzdurne paragony to fakt i to może wkurzać i jesli to masz na myśli pisząc "niszczenie" to ok, ale jeśli o niszczeniu mówisz w kontekcie odcinania czy odrywania to nie rozumiem. Poza tym skoro też odcinasz, to bez probemu mieści się w kadrze, nie? emotka

Oczywiście, że chodzi o niszczenie papieru przez biedronkę.

Catcat

#7165027 Napisano: 17.03.2024 23:55:32
baxter napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

Jak mnie wkurzają obecne paragony z biedronki emotka  1 czy 2 produkty na paragonie a długi taki, że trudno go zmieścić na skanerze czy w kadrze aparatu by był dobrze widoczny. A ile to w skali kraju marnuje się  papieruemotka

A po co chcesz mieścić cały? Ja odcinam wszystko co zbędne, a zbędne jest wszystko po słowie "niefiskalny" emotka

Też odcinam ale to dodatkowa robota no i to niszczenie papieru.

Eee niszczenie papieru? Ale, że jak? To, że Biedronka marnuje tony papieru na te bzdurne paragony to fakt i to może wkurzać i jesli to masz na myśli pisząc "niszczenie" to ok, ale jeśli o niszczeniu mówisz w kontekcie odcinania czy odrywania to nie rozumiem. Poza tym skoro też odcinasz, to bez probemu mieści się w kadrze, nie? emotka

Oczywiście, że chodzi o niszczenie papieru przez biedronkę.

Mnie wkurza czekanie na wydruk xd jak kupuję 2 rzeczy to zdążę je spakować i stoję nad kasą z wyciągniętą ręką, aż kasa wydrukuje wszystko co chce Biedronka nam przekazać na paragonie
0 0

nanajka81

#7165029 Napisano: 18.03.2024 07:00:00
śnieg za oknem i rodzinny ból gardła emotka
0 0

atyde25

#7165054 Napisano: 18.03.2024 09:32:49
Jak nie mam weny i nic nie robię to olać.Zabiorę się do roboty to nawet smsy nie dochodzą.Ogólnie tak podłego,beznadziejnego marca nie pamiętam.Liczę na cudowny miesiąc urodzinowy jakim jest kwiecień.A jednak 50 tka piechotą nie chodzi i oczekuję samych cudów.Wkurzę się jak to będzie powtórka z marca,że wszystko pod górę.

rare85

#7165115 Napisano: 18.03.2024 14:38:08
Kupiłam w Żabce odpowiednie Laysy, 3 sztuki (słownie: trzy)... i czekam na kod emotka
#poniedziałek
0 0

Nelusia102

#7165120 Napisano: 18.03.2024 14:44:48
rare85 napisał(a):

Kupiłam w Żabce odpowiednie Laysy, 3 sztuki (słownie: trzy)... i czekam na kod emotka
#poniedziałek

No to współczuję bo 3 nie jest równe 4 .  ( 3 < 4  ) = Konkursowe załamanie . emotka  . Ale trzymam kciuki za drugie podejście .
0 0

southlander

#7165127 Napisano: 18.03.2024 15:08:14
Jakiś czas temu dostałem info o wygranej w jednym z zaległych konkursów. Cieszyłem się, od razu przesłałem swoje dane, trochę czekałem na odpowiedź zwrotną... Właśnie dostałem info że do wysyłki będzie przekazany voucher na pobyt hotelowy, do wykorzystania do końca... marca.  emotka  Tak, marca. Mamy 18.03.2024. Czyli że zapewne w okolicach środy, dostanę fizycznie voucher i mam ledwie tydzień na ogarnięcie wyjazdu i wykorzystanie, tuż przed świętami gdzie ostatnie o czym myślę to jeżdżenie na wypoczynkowe urlopy. emotka

Niektórych organizatorów naprawdę ponosi wyobraźnia... emotka  Nawet gdybym miał miesiąc, to bym miał jakąkolwiek szansę wyjechać, ewentualnie nawet sprzedać, a tak to zapewne się zmarnuje.

adamo86

#7165128 Napisano: 18.03.2024 15:10:41
southlander napisał(a):

Jakiś czas temu dostałem info o wygranej w jednym z zaległych konkursów. Cieszyłem się, od razu przesłałem swoje dane, trochę czekałem na odpowiedź zwrotną... Właśnie dostałem info że do wysyłki będzie przekazany voucher na pobyt hotelowy, do wykorzystania do końca... marca.  emotka  Tak, marca. Mamy 18.03.2024. Czyli że zapewne w okolicach środy, dostanę fizycznie voucher i mam ledwie tydzień na ogarnięcie wyjazdu i wykorzystanie, tuż przed świętami gdzie ostatnie o czym myślę to jeżdżenie na wypoczynkowe urlopy. emotka

Niektórych organizatorów naprawdę ponosi wyobraźnia... emotka  Nawet gdybym miał miesiąc, to bym miał jakąkolwiek szansę wyjechać, ewentualnie nawet sprzedać, a tak to zapewne się zmarnuje.

Może tylko voucher do wykorzystania do końca marca? Czyli żeby zarezerwować teraz, a pobyt może być później?

southlander

#7165136 Napisano: 18.03.2024 15:21:15
adamo86 napisał(a):

southlander napisał(a):

Jakiś czas temu dostałem info o wygranej w jednym z zaległych konkursów. Cieszyłem się, od razu przesłałem swoje dane, trochę czekałem na odpowiedź zwrotną... Właśnie dostałem info że do wysyłki będzie przekazany voucher na pobyt hotelowy, do wykorzystania do końca... marca.  emotka  Tak, marca. Mamy 18.03.2024. Czyli że zapewne w okolicach środy, dostanę fizycznie voucher i mam ledwie tydzień na ogarnięcie wyjazdu i wykorzystanie, tuż przed świętami gdzie ostatnie o czym myślę to jeżdżenie na wypoczynkowe urlopy. emotka

Niektórych organizatorów naprawdę ponosi wyobraźnia... emotka  Nawet gdybym miał miesiąc, to bym miał jakąkolwiek szansę wyjechać, ewentualnie nawet sprzedać, a tak to zapewne się zmarnuje.

Może tylko voucher do wykorzystania do końca marca? Czyli żeby zarezerwować teraz, a pobyt może być później?

Oby, to chociaż może mi to uratuje sprzedaż za jakieś grosze. Tak czy inaczej, nie dać nawet miesiąca, tym bardziej poza sezonem, to naprawdę absurd. Nie jestem szczególnie wybredny, cieszę się z każdej wygranej, nagroda to nagroda, ale dać laureatowi tydzień...? Co innego gdyby regulamin jasno podawał daty pobytu, tak się czasem zdarza, wtedy jeśli wiem że daty są dla mnie na 100% niedostępne, nawet nie biorę udziału w konkursie.
0 0

cb656

#7165147 Napisano: 18.03.2024 16:10:07

southlander napisał(a):
Jakiś czas temu dostałem info o wygranej w jednym z zaległych konkursów.
Cieszyłem się, od razu przesłałem swoje dane, trochę czekałem na odpowiedź zwrotną... Właśnie dostałem info że do wysyłki będzie przekazany voucher na pobyt hotelowy, do wykorzystania do końca... marca.   Tak, marca. Mamy 18.03.2024 (...)  Tak czy inaczej, nie dać nawet miesiąca, tym bardziej poza sezonem, to
naprawdę absurd. Nie jestem szczególnie wybredny, cieszę się z każdej wygranej, nagroda to nagroda, ale dać laureatowi tydzień...?

Ty się ciesz!
Nie zapomnę do końca życia, jak kiedyś w Multikinie wygrałem we wrześniu wycieczkę do Chorwacji i dostałem powiadomienie listem (sic!) nawet nie poleconym. List dostałem w dniu, w którym zaczynała się wycieczka... emotka
Narobiłem szumu. Zaproponowali, bym skorzystał w zastępstwie z oferty zimowej, ale ja na nartach i na śniegu to się nie bawię, więc zyskałem tyle w biurze podróży, że zgodzili się przełożyć na następny sezon letni. I tu się zaczęły schody, ech... emotka
Bo do lata biuro turystyczne... PODZIELIŁO SIĘ NA DWA i żaden z podmiotów nie czuł się zobligowany do realizacji mojej wygranej. WRRRR... emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Nic nie wskórałem, a do sądu nie chciało mi się iść, ech dziś  żałuję emotka