Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

anaesth

#7170713 Napisano: 18.04.2024 19:13:43
aguagu napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Mnie wkurza, że jest koniec kwietnia, a ja wysłałam w tym roku jedynie 20  zgłoszeń. W nic nie gram, nic mi się nie podoba, nie czuję zapału. Nawet kupuję czasem produkty na konkurs i ostatecznie nie wysyłam - bo mi się nie chce. Potrzebuję jakiegoś konkursu z dużą nagrodą, żeby wskoczyć na falę, nakręcić się i w ogóle wybudzić w sobie ponownie chęć rywalizacji.

Mam tak samo, nie ma w co grać

witajcie w klubie...

Czuję, że ERA wypasionych konkursów kreatywnych...już za nami emotka  Powiedziałam: "pasuję" już ponad rok temu.

Nie mam pojęcia po czym wnosisz...

https://konkursy.columbit.pl/biocolor/

emotka

Po raz kolejny skomentuję: jaki produkt, takie nagrody emotka  To są najmniej trwałe lakiery, jakich do tej pory używałam. Co mi po EKO, jak muszę malować paznokcie co 1,5 tygodnia zamiast co 3? Jakby ktoś się pokusił o kupienie ich na konkurs, to odradzam.
1 kalka 0

rainbowdash

#7170726 Napisano: 18.04.2024 20:19:56
Fortis - ze swoim odrzucaniem paragonów oraz brakiem umiejętności przyznania się do błędu 🤬🤬🤯 proponuję co niektórym zmienić pracę, bo ja się w swojej robocie staram 😡😡😡
1 radziosny 0

rufus

#7170727 Napisano: 18.04.2024 20:23:55
rainbowdash napisał(a):

Fortis - ze swoim odrzucaniem paragonów oraz brakiem umiejętności przyznania się do błędu 🤬🤬🤯 proponuję co niektórym zmienić pracę, bo ja się w swojej robocie staram 😡😡😡

Fuzetea czy co? Mnie tez pare odrzucili.

atyde25

#7171600 Napisano: 23.04.2024 11:17:59
Ankieta o makijażu z in-stars.Nie dość ,że jestem uzależniona od malowania się to nie mam córki która mi może podbierać malowidła:P Teraz tylko czekać na słońce bo przymula ta pogoda.
0 0

jomico

#7171836 Napisano: 24.04.2024 08:29:54
że moje genialne hasło na WW zostało już wcześniej zgłoszone
0 0

wiolka252

#7171849 Napisano: 24.04.2024 09:03:44
jomico napisał(a):

że moje genialne hasło na WW zostało już wcześniej zgłoszone

U mnie tak samo pokazało
0 0

agakaz2

#7171853 Napisano: 24.04.2024 09:21:56
jomico napisał(a):

że moje genialne hasło na WW zostało już wcześniej zgłoszone

teraz już tak będzie bo dużo zgłoszeń poszlo
0 0

jomico

#7171854 Napisano: 24.04.2024 09:23:10
agakaz2 napisał(a):

jomico napisał(a):

że moje genialne hasło na WW zostało już wcześniej zgłoszone

teraz już tak będzie bo dużo zgłoszeń poszlo


no wiem, ale moje wydawało mi się tak inne, że chciałabym wiedzieć, kto mi je skradł emotka
1 agakaz2 0

TurboMike

#7171904 Napisano: 24.04.2024 12:20:13
jomico napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

jomico napisał(a):

że moje genialne hasło na WW zostało już wcześniej zgłoszone

teraz już tak będzie bo dużo zgłoszeń poszlo


no wiem, ale moje wydawało mi się tak inne, że chciałabym wiedzieć, kto mi je skradł emotka

No to dawaj... skoro i tak już jest spalone:) Też miałem z dwa albo 3 takie... np. Wasza Wysokość emotka
1 nanajka81 0

jomico

#7171918 Napisano: 24.04.2024 13:14:23
TurboMike napisał(a):

jomico napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

jomico napisał(a):

że moje genialne hasło na WW zostało już wcześniej zgłoszone

teraz już tak będzie bo dużo zgłoszeń poszlo


no wiem, ale moje wydawało mi się tak inne, że chciałabym wiedzieć, kto mi je skradł emotka

No to dawaj... skoro i tak już jest spalone:) Też miałem z dwa albo 3 takie... np. Wasza Wysokość emotka


Wszystkiego Wafelkowego. 
Przyznawać się! emotka
1 TurboMike 0

paulaaa

#7171952 Napisano: 24.04.2024 15:58:43
jomico napisał(a):

TurboMike napisał(a):

jomico napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

jomico napisał(a):

że moje genialne hasło na WW zostało już wcześniej zgłoszone

teraz już tak będzie bo dużo zgłoszeń poszlo


no wiem, ale moje wydawało mi się tak inne, że chciałabym wiedzieć, kto mi je skradł emotka

No to dawaj... skoro i tak już jest spalone:) Też miałem z dwa albo 3 takie... np. Wasza Wysokość emotka


Wszystkiego Wafelkowego. 
Przyznawać się! emotka

Nie ja, ale akurat wiem kto emotka  nie zdradzę kto to taki, ale jeśli Cię to pocieszy to dodam, że to bardzo fajna osoba emotka  
w temacie: dokładnie to samo. Na kilka już moich pomysłów ktoś wpadł wcześniej emotka
0 0

lolzek

#7171960 Napisano: 24.04.2024 16:15:58
zezowaty_kot napisał(a):

Mnie wkurza, że jest koniec kwietnia, a ja wysłałam w tym roku jedynie 20  zgłoszeń. W nic nie gram, nic mi się nie podoba, nie czuję zapału. Nawet kupuję czasem produkty na konkurs i ostatecznie nie wysyłam - bo mi się nie chce. Potrzebuję jakiegoś konkursu z dużą nagrodą, żeby wskoczyć na falę, nakręcić się i w ogóle wybudzić w sobie ponownie chęć rywalizacji.

Mam dokładnie to samo, od około roku już prawie nie biorę udziału w konkursach - czasem jedynie wyślę jakieś pojedyncze zgłoszenie. A chciałabym żeby było inaczej, niestety nagrody z roku na rok mam wrażenie, że są coraz marniejsze. A i konkursy kreatywne są wypierane przez loterie, a co gorsza - bramki. Może to zabrzmi głupio (w stylu "kiedyś to było czasy, a teraz już ni ma czasów..." emotka ) ale - no zwyczajnie tęskno mi za starymi dobrymi konkursami, w których były wypasione nagrody i czekanie na wyniki z dreszczykiem emocji...
1 cb656 0

cb656

#7171968 Napisano: 24.04.2024 16:43:08
rufus napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

W nic nie gram, nic mi się nie podoba, nie czuję zapału. Nawet kupuję czasem produkty na konkurs i ostatecznie nie wysyłam - bo mi się nie chce (...)

A moze w taki sposob jak w poscie nad twoim byloby dobrze. emotka
Wyslac ot tak, bez "pieszczenia" - od niechcenia..emotka
Nawet sie zrymowalo. emotka

Od niechcenia, bez pieszczenia, ODRUCHOWO (byle z głową emotka )
wysłać, wygrać emotka podbić stawkę i zasiedlić Mistrzów Ławkę. emotka

Wkurza mnie, że od dłuższego już czasu okupuję jedynie Oślą Ławkę. emotka emotka emotka

samdej

#7171975 Napisano: 24.04.2024 17:06:42
cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

W nic nie gram, nic mi się nie podoba, nie czuję zapału. Nawet kupuję czasem produkty na konkurs i ostatecznie nie wysyłam - bo mi się nie chce (...)

A moze w taki sposob jak w poscie nad twoim byloby dobrze. emotka
Wyslac ot tak, bez "pieszczenia" - od niechcenia..emotka
Nawet sie zrymowalo. emotka

Od niechcenia, bez pieszczenia, ODRUCHOWO (byle z głową emotka )
wysłać, wygrać emotka podbić stawkę i zasiedlić Mistrzów Ławkę. emotka

Wkurza mnie, że od dłuższego już czasu okupuję jedynie Oślą Ławkę. emotka emotka emotka

Gdy Ci nie idzie to myśl sobie skrycie - "Mistrzów Ławka to chyba ustawka". Jeżeli po tym nie będzie Ci lżej, to lepiej czym prędzej człowieku stąd wiej.

W sumie to taka dedykacja dla naszego trolla wyszła emotka
1 TurboMike 0

cb656

#7171977 Napisano: 24.04.2024 17:13:00
lolzek napisał(a):

...od około roku już prawie nie biorę udziału w konkursach - czasem jedynie wyślę jakieś pojedyncze zgłoszenie. A chciałabym żeby było inaczej, niestety nagrody z roku na rok mam wrażenie, że są coraz marniejsze. A i konkursy kreatywne są wypierane przez loterie, a co gorsza - bramki. Może to zabrzmi głupio (w stylu "kiedyś to było czasy, a teraz już ni ma czasów..." emotka ) ale - no zwyczajnie tęskno mi za starymi dobrymi konkursami, w których były wypasione nagrody i czekanie na wyniki z dreszczykiem emocji...

...wkurzam się, że TEŻ tęsknię do czasów, w których KONKURENCJA była mniejsza, bo ludzie nie wierzyli, ze może wygrać kto inny, niż pociotek kierownika sklepu organizującego konkurs, ech. emotka Do czasów konkursów urnowych w supermarketach, gdzie zgłoszonych kuponów było kilkanaście i ZAWSZE kilka z wygranych to były moje, wysyłane na różne zaprzyjaźnione słupy: sąsiadów, znajomych, ech... Wkurza mnie, że tęsknię za czasami, kiedy ogłoszenie wyników jakiegoś lokalnego konkursu to był istny FESTYN, połączony z występami artystycznymi, udziałem lokalnych mediów i ogólnie rzecz biorąc, takim WYDARZENIEM, na którym urządzało się spęd ludności, ech... Ileż ja WTEDY ponawygrywałem, to się w łepetynie nie mieści!! Reporterki radiowe rozgłośni lokalnych znały mnie już jako "Stałego Słuchacza" bo wiedziały, że nie tracę głowy przed mikrofonem, że nie ogarnia mnie trema i mogę z marszu opowiadać ciekawie na każdy temat związany z akcją/konkursem, ech.... Ileż ja wtedy miałem reporterskich wejść antenowych na żywo, nagrań puszczanych na antenie, ech. Czasem zmuszone były robić skróty montażowe, by się zmieścić w założonych ramach czasowych, bo się rozgadywałem nader swobodnie, ech.... emotka emotka

A tak naprawdę to chyba wkurzam się tą świadomością, że się po prostu zestarzałem i zszedłem na boczny tor, poszedłem w odstawkę, że młody narybek, ten niby plankton konkursowy, przewyższa mnie pod wieloma względami, ech. Buuu... emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
0 0

cb656

#7171978 Napisano: 24.04.2024 17:17:11
samdej napisał(a):

Gdy Ci nie idzie to myśl sobie skrycie - "Mistrzów Ławka to chyba ustawka". Jeżeli po tym nie będzie Ci lżej, to lepiej czym prędzej człowieku stąd wiej.

W sumie to taka dedykacja dla naszego trolla wyszła emotka

Ale że jak? emotka Że ten troll to niby ja? emotka
Nie życzę sobie. To insynuacja emotka
Fuj, fuj, wstydź się tak rzucać kalumnie na tak sympatycznego stwora, jakim przecież jestem NIEWĄTPLIWIE   emotka
0 0

samdej

#7171980 Napisano: 24.04.2024 17:21:10
cb656 napisał(a):

samdej napisał(a):

Gdy Ci nie idzie to myśl sobie skrycie - "Mistrzów Ławka to chyba ustawka". Jeżeli po tym nie będzie Ci lżej, to lepiej czym prędzej człowieku stąd wiej.

W sumie to taka dedykacja dla naszego trolla wyszła emotka

Ale że jak? emotka Że ten troll to niby ja? emotka
Nie życzę sobie. To insynuacja emotka
Fuj, fuj, wstydź się tak rzucać kalumnie na tak sympatycznego stwora, jakim przecież jestem NIEWĄTPLIWIE   emotka

Wkurza mnie, że mi imputujeszemotka emotka
1 cb656 0

mixik

#7171981 Napisano: 24.04.2024 17:25:02
Jak mnie wkur... te konkursy z apką żabki. Człowiek kupuje produkty na konkurs na jeden paragon, skanuje kod kreskowy apki i czeka... Czeka i doczekać się nie może na ten ******* kod 
Ile to można naprawiać??? emotka

asantesana

#7172156 Napisano: 25.04.2024 12:54:09
Konkursy mnie coraz bardziej wkurzają... Kup 3 paczki Lays, wygraj skarpetki, albo pierścionek z kawałkiem pizzy, no luuuudzie, świat (konkursowy) się kończy emotka

rare85

#7172823 Napisano: 29.04.2024 15:21:58
Jako, że jestem zimnolubem, otwieram sezon na "za gorąco" emotka  

I wkurza mnie, że nic nie wygrywam emotka