Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

radziosny

#7177596 Napisano: 23.05.2024 08:54:05
Wkurzyło mnie to, że dowiedziałem się, że wakacje kredytowe będą dla umów sprzed 1 lipca 2022 roku? Czy na ostatnią chwilę o tym poinformowali? W kwietniu nie pamiętam żeby taki warunek był.. co za dziadostwo.. emotka
0 0

cb656

#7177621 Napisano: 23.05.2024 09:57:57

zielonaszpilka

#7177629 Napisano: 23.05.2024 10:29:54
radziosny napisał(a):

Wkurzyło mnie to, że dowiedziałem się, że wakacje kredytowe będą dla umów sprzed 1 lipca 2022 roku? Czy na ostatnią chwilę o tym poinformowali? W kwietniu nie pamiętam żeby taki warunek był.. co za dziadostwo.. emotka

 Sprawdź swoją umowę kredytową, bo możliwe, że bank daje Ci możliwość zrobienia sobie wakacji kredytowych w ramach umowy z nimi.
1 radziosny 0

radziosny

#7177640 Napisano: 23.05.2024 10:55:54
zielonaszpilka napisał(a):

radziosny napisał(a):

Wkurzyło mnie to, że dowiedziałem się, że wakacje kredytowe będą dla umów sprzed 1 lipca 2022 roku? Czy na ostatnią chwilę o tym poinformowali? W kwietniu nie pamiętam żeby taki warunek był.. co za dziadostwo.. emotka

 Sprawdź swoją umowę kredytową, bo możliwe, że bank daje Ci możliwość zrobienia sobie wakacji kredytowych w ramach umowy z nimi.

Dzięki, będę musiał to sprawdzić, bo zaskoczyli nas tym warunkiem.. jak widać nie dla wszystkich programy rządowe..

mandarynka16

#7177642 Napisano: 23.05.2024 11:00:59
radziosny napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

radziosny napisał(a):

Wkurzyło mnie to, że dowiedziałem się, że wakacje kredytowe będą dla umów sprzed 1 lipca 2022 roku? Czy na ostatnią chwilę o tym poinformowali? W kwietniu nie pamiętam żeby taki warunek był.. co za dziadostwo.. emotka

 Sprawdź swoją umowę kredytową, bo możliwe, że bank daje Ci możliwość zrobienia sobie wakacji kredytowych w ramach umowy z nimi.

Dzięki, będę musiał to sprawdzić, bo zaskoczyli nas tym warunkiem.. jak widać nie dla wszystkich programy rządowe..

to jest zapis przeklejony z poprzedniego programu, wtedy też było to ograniczenie niestety

radziosny

#7177667 Napisano: 23.05.2024 11:49:17
mandarynka16 napisał(a):

radziosny napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

radziosny napisał(a):

Wkurzyło mnie to, że dowiedziałem się, że wakacje kredytowe będą dla umów sprzed 1 lipca 2022 roku? Czy na ostatnią chwilę o tym poinformowali? W kwietniu nie pamiętam żeby taki warunek był.. co za dziadostwo.. emotka

 Sprawdź swoją umowę kredytową, bo możliwe, że bank daje Ci możliwość zrobienia sobie wakacji kredytowych w ramach umowy z nimi.

Dzięki, będę musiał to sprawdzić, bo zaskoczyli nas tym warunkiem.. jak widać nie dla wszystkich programy rządowe..

to jest zapis przeklejony z poprzedniego programu, wtedy też było to ograniczenie niestety

Dziękuję za posty, napisałem do banku i powiedzieli mi, że podpisywałem umowę kilka miesięcy przed tym terminem i że w razie czego faktycznie mam możliwość zawieszenia jednej raty poprzez bank w ciągu roku.. 

Jakieś zaćmienie umysłu mnie dopadło chyba.emotka

cb656

#7177673 Napisano: 23.05.2024 11:59:26
radziosny napisał(a):

Jakieś zaćmienie umysłu mnie dopadło chyba.emotka


emotka emotka

MamaKinga

#7177753 Napisano: 23.05.2024 14:32:04
Wkurza mnie, że mam nadzieję ciągle na wielkie wygrane a potem jak zwykle jest wielkie zero emotka

pioge7

#7177830 Napisano: 23.05.2024 18:08:41
Wkurza mnie Aspe... nic ino gry i gry.... ostatnio u nich 0 kreatywności

Wkurzają mnie konkursy, które ostatnio były beznadziejne, a jak się pojawiły jakieś sensowne (dla mnie) to WYBIERZ nagrodę, o którą chcesz grać... Jasne, że wolę o wyższą, ale ich jest mało... w takim konkursie Wedla chciałbym TV, ale jak nie to karta do Biedry też mnie zadowoli, a jak zaznaczę TV i nie wygram, to nawet karty na bank nie wygram, choćbym miał zająć w konkursie 2 czy 30 miejsce...

nanajka81

#7177846 Napisano: 23.05.2024 18:24:38
pioge7 napisał(a):

Wkurza mnie Aspe... nic ino gry i gry.... ostatnio u nich 0 kreatywności

Wkurzają mnie konkursy, które ostatnio były beznadziejne, a jak się pojawiły jakieś sensowne (dla mnie) to WYBIERZ nagrodę, o którą chcesz grać... Jasne, że wolę o wyższą, ale ich jest mało... w takim konkursie Wedla chciałbym TV, ale jak nie to karta do Biedry też mnie zadowoli, a jak zaznaczę TV i nie wygram, to nawet karty na bank nie wygram, choćbym miał zająć w konkursie 2 czy 30 miejsce...

Mnie odstrasza ilość nagród w tym konkursie. Bo nie oszukujmy się - są nawet fajnie ale jest ich mało a znając konkursowy świat i jego kreatywność w ilości hurtowej to nie załapie się na nic jak w nim zagram. Ale Ty może zaryzykuj więcej (tak ze 2-3 paragony) i zagraj i o kartę i o TV - może się uda? Powodzenia emotka

pioge7

#7177848 Napisano: 23.05.2024 18:31:42
nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wkurza mnie Aspe... nic ino gry i gry.... ostatnio u nich 0 kreatywności

Wkurzają mnie konkursy, które ostatnio były beznadziejne, a jak się pojawiły jakieś sensowne (dla mnie) to WYBIERZ nagrodę, o którą chcesz grać... Jasne, że wolę o wyższą, ale ich jest mało... w takim konkursie Wedla chciałbym TV, ale jak nie to karta do Biedry też mnie zadowoli, a jak zaznaczę TV i nie wygram, to nawet karty na bank nie wygram, choćbym miał zająć w konkursie 2 czy 30 miejsce...

Mnie odstrasza ilość nagród w tym konkursie. Bo nie oszukujmy się - są nawet fajnie ale jest ich mało a znając konkursowy świat i jego kreatywność w ilości hurtowej to nie załapie się na nic jak w nim zagram. Ale Ty może zaryzykuj więcej (tak ze 2-3 paragony) i zagraj i o kartę i o TV - może się uda? Powodzenia emotka

no próbuję o kartę emotka Na TV nie łudzę się nawet emotka
a paragony jak mnie znasz: kilka jest emotka
trzeba pomału wracać w konkursowy świat emotka póki jest czas
1 kumulacja 0

nanajka81

#7177849 Napisano: 23.05.2024 18:38:56
pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wkurza mnie Aspe... nic ino gry i gry.... ostatnio u nich 0 kreatywności

Wkurzają mnie konkursy, które ostatnio były beznadziejne, a jak się pojawiły jakieś sensowne (dla mnie) to WYBIERZ nagrodę, o którą chcesz grać... Jasne, że wolę o wyższą, ale ich jest mało... w takim konkursie Wedla chciałbym TV, ale jak nie to karta do Biedry też mnie zadowoli, a jak zaznaczę TV i nie wygram, to nawet karty na bank nie wygram, choćbym miał zająć w konkursie 2 czy 30 miejsce...

Mnie odstrasza ilość nagród w tym konkursie. Bo nie oszukujmy się - są nawet fajnie ale jest ich mało a znając konkursowy świat i jego kreatywność w ilości hurtowej to nie załapie się na nic jak w nim zagram. Ale Ty może zaryzykuj więcej (tak ze 2-3 paragony) i zagraj i o kartę i o TV - może się uda? Powodzenia emotka

no próbuję o kartę emotka Na TV nie łudzę się nawet emotka
a paragony jak mnie znasz: kilka jest emotka
trzeba pomału wracać w konkursowy świat emotka póki jest czas


Wracaj, wracaj kolego choć za bardzo to nie ma do czego, więcej bramek i loterii niż konkursów kreatywnych. Konkurencja też większa ale wiadomo kto nie próbuje ten nie wygrywa. Powodzenia! Skoro Ty wróciłeś to ja Biedronkę olewam, nie czuję się na siłach jeść tyle słodkości z Wedela i się męczyć z kreatywnym tekstem emotka
1 pioge7 0

trebor1

#7178190 Napisano: 25.05.2024 08:49:08
asantesana napisał(a):

Konkursy mnie coraz bardziej wkurzają... Kup 3 paczki Lays, wygraj skarpetki, albo pierścionek z kawałkiem pizzy, no luuuudzie, świat (konkursowy) się kończy emotka

prawdziwy koniec to będzie jak się okaże, że jest to kawałek pizzy z ananasem emotka

cb656

#7178222 Napisano: 25.05.2024 11:43:32
Wkurzyłem się dziś, gdy znalazłem pod monitorem paragon na wafelka, bo nie wiem, czy już go wykorzystałem i tylko zapomniałem odłożyć do szuflady, czy jest jeszcze niewinny, dziewiczy. Wkurzam się sam na siebie, że nie zapisuję sobie w notatniku numerów wysłanych paragonów, ech. I teraz jestem rozdarty, jak ta sosna Żeromskiego - wysłać, ryzykując, że to będzie dubel, czy po prostu wstać i kupić nowy wafelek z nowym, pewnym paragonem, hę?! emotka emotka emotka W sumie... Zjadłbym coś słodkiego, ech... emotka emotka
1 TurboMike 0

andii

#7178552 Napisano: 27.05.2024 13:27:00
Ale mam dziś leniaemotka
1 kwadracik 0

Majkii

#7178595 Napisano: 27.05.2024 17:03:16
Myślałem że gram w gierce w Hardmade Żabka na trypie testowym, a jednak grałem oficjalnie w gierce i uzbierałem całe 0 pkt. bo chciałem wyjść z testu, a to jednak była gra właściwa i los przepadł emotka  mehh
0 0

TurboMike

#7178619 Napisano: 27.05.2024 18:20:02
cb656 napisał(a):

Wkurzyłem się dziś, gdy znalazłem pod monitorem paragon na wafelka, bo nie wiem, czy już go wykorzystałem i tylko zapomniałem odłożyć do szuflady, czy jest jeszcze niewinny, dziewiczy. Wkurzam się sam na siebie, że nie zapisuję sobie w notatniku numerów wysłanych paragonów, ech. I teraz jestem rozdarty, jak ta sosna Żeromskiego - wysłać, ryzykując, że to będzie dubel, czy po prostu wstać i kupić nowy wafelek z nowym, pewnym paragonem, hę?! emotka emotka emotka W sumie... Zjadłbym coś słodkiego, ech... emotka emotka

Dziadzia się nie dąsa, tylko leci wydać grosz ostatni na słodkości... zara listonosz rente przyniesie i bedzie dobre! A co mają powiedzieć "ludzie bezdomni" jak oni... nawet monitora nie mają ? emotka

zielonooka85

#7178624 Napisano: 27.05.2024 18:41:41
cb656 napisał(a):

Wkurzyłem się dziś, gdy znalazłem pod monitorem paragon na wafelka, bo nie wiem, czy już go wykorzystałem i tylko zapomniałem odłożyć do szuflady, czy jest jeszcze niewinny, dziewiczy. Wkurzam się sam na siebie, że nie zapisuję sobie w notatniku numerów wysłanych paragonów, ech. I teraz jestem rozdarty, jak ta sosna Żeromskiego - wysłać, ryzykując, że to będzie dubel, czy po prostu wstać i kupić nowy wafelek z nowym, pewnym paragonem, hę?! emotka emotka emotka W sumie... Zjadłbym coś słodkiego, ech... emotka emotka

Ja mam ostatnio taki trick, ze jeśli nie mam czasu na zapisanie sobie w kompie zgłoszonego paragonu, a bazgrolic po nim nie chcę - zaginam równo jego róg. Polecam emotka   A ból związany ze znalezieniem tego paragonu, niestety potrafię zrozumieć...

pusheen

#7178632 Napisano: 27.05.2024 19:39:05
Wkurzają mnie organizatorzy, którzy nie znają własnych regulaminów. Pojawiły się wyniki tego konkursu Wielki konkurs Cameleo - e-Konkursy.info i nagrodzili zgłoszenia po angielsku, mimo że wyraźnie było napisane, że mają być po polsku. emotka

boss75

#7178633 Napisano: 27.05.2024 20:05:03
A mnie wkurzają Żabkowe wyzwania.
Człowiek robi zakupy, kodów brak.
40 minut na infolinii żabkowej i każa czekać na emaila.
I tak czekam od piątku. Masakra
2 Majkii, ReneK 0