Czy wysyłają juz nagrody z... ???

alita

#7355628 Napisano: 15.05.2026 11:35:02
mizazu71 napisał(a):

alita napisał(a):

Czy ktoś z Was czeka na nagrodę z Gillette Venus Hebe - agencja PELARGOS? Do mojej nagrody nie został dołączony dokument zwrotny, więc kurier nie mógł mi zostawić nagrody. emotka

Miałam tą samą sytuację przed chwilą. Będę chyba pisać do Pelargosa

Ja odpisałam na maila w którym otrzymałam informację o wygranej. Chciałam też złożyć reklamację, ale link do formularza reklamacyjnego (podany w regulaminie) jest błędny- nie znalazłam możliwości złożenia reklamacji.
0 0

zof83

#7355638 Napisano: 15.05.2026 11:43:15
alita napisał(a):

mizazu71 napisał(a):

alita napisał(a):

Czy ktoś z Was czeka na nagrodę z Gillette Venus Hebe - agencja PELARGOS? Do mojej nagrody nie został dołączony dokument zwrotny, więc kurier nie mógł mi zostawić nagrody. emotka

Miałam tą samą sytuację przed chwilą. Będę chyba pisać do Pelargosa

Ja odpisałam na maila w którym otrzymałam informację o wygranej. Chciałam też złożyć reklamację, ale link do formularza reklamacyjnego (podany w regulaminie) jest błędny- nie znalazłam możliwości złożenia reklamacji.

Chyba wszystkie paczki nie maja dokumentów zwrotnych, pomimo zaznaczenia przez nich takiej opcji przy przesyłce, u mnie paczki zostały w filii GLS... i nie zostały wydane do doręczenia.
1 joan 0

nanajka81

#7355647 Napisano: 15.05.2026 12:11:46
zof83 napisał(a):

alita napisał(a):

mizazu71 napisał(a):

alita napisał(a):

Czy ktoś z Was czeka na nagrodę z Gillette Venus Hebe - agencja PELARGOS? Do mojej nagrody nie został dołączony dokument zwrotny, więc kurier nie mógł mi zostawić nagrody. emotka

Miałam tą samą sytuację przed chwilą. Będę chyba pisać do Pelargosa

Ja odpisałam na maila w którym otrzymałam informację o wygranej. Chciałam też złożyć reklamację, ale link do formularza reklamacyjnego (podany w regulaminie) jest błędny- nie znalazłam możliwości złożenia reklamacji.

Chyba wszystkie paczki nie maja dokumentów zwrotnych, pomimo zaznaczenia przez nich takiej opcji przy przesyłce, u mnie paczki zostały w filii GLS... i nie zostały wydane do doręczenia.

Ostatnio tak było z bonami z intermarche (konkurs Wedel) - wszystko wróciło do organizatora i wysyłali jeszcze raz. Z Pelargos może nie być tak łatwo bo oni strasznie wolno odpisują ale jak kiedyś mi wysłali do testowania podpaski na zły adres i paczka do nich wróciła to po 2 tygodniach mi ją przysłali ponownie, już pod dobry adres. Ale wymieniłam z nimi wtedy ze 4 maile.
0 0

atyde25

#7355698 Napisano: 15.05.2026 14:48:31
O to nie tylko ja widzę mam ten problem .Już do nich napisałam z formularza 
https://consumers...rydayme#brandListDiv
Bo jestem przewrażliwiona ,że ktoś coś zakręci i nagroda przepadnie .
Venus zestaw maszynek (Hebe-Everydayme) 
Normalnie czuję ,że mi ciśnienie przez to skoczyło.
0 0

atyde25

#7355700 Napisano: 15.05.2026 14:51:36
No sorry ale po tych doświadczeniach co człowiek beknął za nie swoje błędy mam stres pourazowy i jeszcze większą nerwicę niż kiedyś .
Ktoś zawinił a boję się ,że na koniec powiedzą oj adresat nie odebrał nagrody i przepadło. Tak to tylko maszynki olej to ale ja kupiłam je za 49,99 zeta to nie są tanie rzeczy emotka
0 0

atyde25

#7356263 Napisano: 18.05.2026 14:56:57
Odpisali mi o zestawie maszynek z Hebe ( co zapomnieli dokument zwrotny z danymi dołączyć ) 
Tylko ,że odp od czapy ,że mój paragon został  zarejestrowany do zwrotu. A ja nie dodawałam paragonu do zwrotu. 
Chyba nikt nie przeczytał mojego pytania. Czuję dziwny ścisk w krtani ale nie chcę się nakręcać.
0 0

xerdan

#7356428 Napisano: 19.05.2026 10:31:04
Czy ktoś czeka z was jeszcze na lampe zająca z konkursu milka w biedronce? (od smolara)?
Widziałem już pare wpisów że lampa dotarła, a u mnie cisza. Nic.
0 0

FBkasia17

#7356444 Napisano: 19.05.2026 11:07:39
Czy ktoś czeka na figurkę Diabolo konkurs z Żabki fanty Fantasy?
0 0

taak

#7356447 Napisano: 19.05.2026 11:10:48
xerdan napisał(a):

Czy ktoś czeka z was jeszcze na lampe zająca z konkursu milka w biedronce? (od smolara)?
Widziałem już pare wpisów że lampa dotarła, a u mnie cisza. Nic.

A były prawidłowe produkty na paragonie? Jeśli były kupione ciastka to nagroda przepadła
0 0

endrjuen

#7356457 Napisano: 19.05.2026 11:53:51
Bilety na Off Festival z Lecha w Żabce?
0 0

xerdan

#7356477 Napisano: 19.05.2026 13:11:59
taak napisał(a):

xerdan napisał(a):

Czy ktoś czeka z was jeszcze na lampe zająca z konkursu milka w biedronce? (od smolara)?
Widziałem już pare wpisów że lampa dotarła, a u mnie cisza. Nic.

A były prawidłowe produkty na paragonie? Jeśli były kupione ciastka to nagroda przepadła

byly ciastka, juz widze ze nici z nagrody. niesamowite...
0 0

Deana714

#7356484 Napisano: 19.05.2026 13:24:48
Czy były może już wysyłane bony kitkat x biedronka? Czym wysyłają?
0 0

masza

#7356485 Napisano: 19.05.2026 13:25:21
Deana714 napisał(a):

Czy były może już wysyłane bony kitkat x biedronka? Czym wysyłają?

nie byly .
To e- bony , więc n a@
1 Deana714 0

Agnes

#7356664 Napisano: 20.05.2026 05:17:30
Jakiś czas temu widziałam że ktoś dostał autko z kit kat a reszta nagród np czapki?
Oczywiście jeszcze czekam na np bony do Dino z Warki mam nadzieję że nie tylko ja.
Bluza z lays?
1 agakaz2 0

olunka

#7356669 Napisano: 20.05.2026 06:56:34
Agnes napisał(a):

Jakiś czas temu widziałam że ktoś dostał autko z kit kat a reszta nagród np czapki?
Oczywiście jeszcze czekam na np bony do Dino z Warki mam nadzieję że nie tylko ja.
Bluza z lays?

Autko dostałam, a czapki nie
1 Agnes 0

termitek99

#7356688 Napisano: 20.05.2026 08:52:48
Czy wysłali już wszystkie kody z konkursu w Zabce - Zostań Sąsiadem Żubra? U mnie tylko raz doszło 10 zł, a reszta nie...
0 0

agakaz2

#7356697 Napisano: 20.05.2026 09:22:45
termitek99 napisał(a):

Czy wysłali już wszystkie kody z konkursu w Zabce - Zostań Sąsiadem Żubra? U mnie tylko raz doszło 10 zł, a reszta nie...

dostałam jedno z dwóch wygranych. I juz dzis go zrealizowalam
0 0

Maria

#7356700 Napisano: 20.05.2026 09:37:34
Czy wszyscy dostaliście bony do Dino 200 za Warkę. U mnie była wygrana 28.04.2026 jeszcze nie ma.
0 0

Monika11

#7356702 Napisano: 20.05.2026 09:46:18
Maria napisał(a):

Czy wszyscy dostaliście bony do Dino 200 za Warkę. U mnie była wygrana 28.04.2026 jeszcze nie ma.

wysłali tylko jeden rzut , ja czekam na sporo bonów, mają czas o ile pamiętam do czerwca .. Spokojnie
1 Maria 0

atyde25

#7356747 Napisano: 20.05.2026 11:14:54
Dobra kurier z GLS zadzwonił ,dosłali brakujący dokument do paczki z Gillette Venus z Everydayme i za pół godziny max będzie.