Czy wysyłają juz nagrody z... ???

Agnes

#7353542 Napisano: 08.05.2026 07:35:23
Te bony z Warki to za jakie dni?
Ja wygrałam 14 kwietnia
0 0

Agnes

#7353543 Napisano: 08.05.2026 07:36:47
Nagrody z kit kat?
Bluzy lays?
Ktoś coś wie?
Martwię się że nagrody zaczną do mnie dochodzic jak będę na wyjeździe i przepadną
0 0

anialistopad

#7353546 Napisano: 08.05.2026 07:57:25
Co dzis fedex wozi?
0 0

Jestemnowa

#7353548 Napisano: 08.05.2026 08:07:27
anialistopad napisał(a):

Co dzis fedex wozi?

Bluzy kinley
0 0

Palina

#7353564 Napisano: 08.05.2026 08:42:49
Albo szlafroki Żywca:)
0 0

mrmax

#7353569 Napisano: 08.05.2026 08:50:39
Palina napisał(a):

Albo szlafroki Żywca:)

jadą szlafroki dziś emotka
0 0

atyde25

#7354584 Napisano: 12.05.2026 06:04:08
Bardzo szybko weryfikacja już wczoraj dr.Witta szalika. Wybór paczkomatu podobny schemat jak w 7 daysach tylko bez dawki niespodzianki.

Cytrusek

#7354634 Napisano: 12.05.2026 10:27:30
Gotuj w pommmidorowym stylu - karta do Kaufland 200 zł? Dostał ktoś?
0 0

stamp2

#7354645 Napisano: 12.05.2026 11:15:19
loteria coca-cola dino czy ktoś już dostał wygrany air fryer?emotka
0 0

rufus

#7354647 Napisano: 12.05.2026 11:23:32
stamp2 napisał(a):

loteria coca-cola dino czy ktoś już dostał wygrany air fryer?emotka

Nie
1 inska 0

endrjuen

#7354657 Napisano: 12.05.2026 11:43:23
Projektory z Sąsiadowanie to wygrywanie w Żabce (Milka / Smolar) ?
0 0

ZarazWygram

#7354893 Napisano: 13.05.2026 08:09:30
rufus napisał(a):

stamp2 napisał(a):

loteria coca-cola dino czy ktoś już dostał wygrany air fryer?emotka

Nie

Ostatecznie miały być wydane do 12.05 emotka
0 0

aleksiak

#7354895 Napisano: 13.05.2026 08:18:20
Coca cola od kuchni, Dino, czy ktoś jeszcze czeka na bony?
0 0

ita1987

#7354897 Napisano: 13.05.2026 08:27:28
Cytrusek napisał(a):

Gotuj w pommmidorowym stylu - karta do Kaufland 200 zł? Dostał ktoś?

Nie
1 Cytrusek 0

mrmax

#7354934 Napisano: 13.05.2026 10:36:16
a bony z żubra żabka 10 zł? coś wiadomo w temacie?
0 0

FBelzbieta16

#7354944 Napisano: 13.05.2026 11:11:18
mam pytanie: czy ALBEDO śle nagrody z LIDL'a, z konka Coca-Cola?
Jeśli tak, to jaki przewoźnik?
0 0

Luiza37

#7354946 Napisano: 13.05.2026 11:13:50
mrmax napisał(a):

a bony z żubra żabka 10 zł? coś wiadomo w temacie?

Nadal jeszcze nie wysłali tych 10 zł do Żabki. Tak samo czekam na plecak z Żubra z tego konkursu.
0 0

agakaz2

#7354950 Napisano: 13.05.2026 11:23:12
Luiza37 napisał(a):

mrmax napisał(a):

a bony z żubra żabka 10 zł? coś wiadomo w temacie?

Nadal jeszcze nie wysłali tych 10 zł do Żabki. Tak samo czekam na plecak z Żubra z tego konkursu.

jeszxze troche czasu. 29.05
0 0

rufus

#7354953 Napisano: 13.05.2026 11:28:11
ZarazWygram napisał(a):

rufus napisał(a):

stamp2 napisał(a):

loteria coca-cola dino czy ktoś już dostał wygrany air fryer?emotka

Nie

Ostatecznie miały być wydane do 12.05 emotka

Widzialem w apce gls ze jest utworzona przesylka. Pewnie dzis lub jutro nadadzą.
0 0

masza

#7354954 Napisano: 13.05.2026 11:34:48
Co nadaje Pelagros GLSem?
0 0