Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

olabas

#6819965 Napisano: 10.11.2021 15:06:52
AneczkaS napisał(a):

Przejdź na Ty z Tyskim - konkurs świąteczny.Wysłałam jedno zgłoszenie wczoraj i jedno dzisiaj, obydwa wg info na stronie zostały przesłane, ale za dzisiejsze zgłoszenie otrzymałam maila zwrotnego, a za wczorajsze nie? Macie tak samo?

Ja nie dostałam żadnych zwrotek
0 0

paula9891

#6819968 Napisano: 10.11.2021 15:09:30
AneczkaS napisał(a):

Przejdź na Ty z Tyskim - konkurs świąteczny.Wysłałam jedno zgłoszenie wczoraj i jedno dzisiaj, obydwa wg info na stronie zostały przesłane, ale za dzisiejsze zgłoszenie otrzymałam maila zwrotnego, a za wczorajsze nie? Macie tak samo?

Mam tak samo emotka
Od dziś przychodzą zwrotki. Tylko, że nie od rana, jakoś od polowy dnia emotka
1 kumulacja 0

Gość:

#6819970 Napisano: 10.11.2021 15:11:38
Po dzisiejszym zgłoszeniu do konkursu Tyskiego przyszedł taki mail z adnotacją o przyjęciu do konkursu.

0 0

Gość:

#6819972 Napisano: 10.11.2021 15:13:15
paula9891 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

Przejdź na Ty z Tyskim - konkurs świąteczny.Wysłałam jedno zgłoszenie wczoraj i jedno dzisiaj, obydwa wg info na stronie zostały przesłane, ale za dzisiejsze zgłoszenie otrzymałam maila zwrotnego, a za wczorajsze nie? Macie tak samo?

Mam tak samo emotka Od dziś przychodzą zwrotki. Tylko, że nie od rana, jakoś od polowy dnia emotka

No to mogę być spokojna, widać rozkręcają się emotka .
0 0

stokrotka238

#6819973 Napisano: 10.11.2021 15:14:08
A tak apropi konka z tyskiego to tam jest poza kasa do wygrania zwykły przejazd pociągiem, bez żadnych atrakcji, czy ja coś źle zrozumiałam? 
0 0

paula9891

#6819986 Napisano: 10.11.2021 16:08:21
stokrotka238 napisał(a):

A tak apropi konka z tyskiego to tam jest poza kasa do wygrania zwykły przejazd pociągiem, bez żadnych atrakcji, czy ja coś źle zrozumiałam? 

Liczę na to, że to przejazd z atrakcjami i jest o co grać emotka Ale wartość regulaminowa to 100 zł, więc może to być zwykły przejazd...
0 0

olabas

#6819988 Napisano: 10.11.2021 16:10:34
paula9891 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

A tak apropi konka z tyskiego to tam jest poza kasa do wygrania zwykły przejazd pociągiem, bez żadnych atrakcji, czy ja coś źle zrozumiałam? 

Liczę na to, że to przejazd z atrakcjami i jest o co grać emotka Ale wartość regulaminowa to 100 zł, więc może to być zwykły przejazd...

https://nowymarke...przez-polskie-miasta

"pojazd jest udekorowany światełkami, a w środku znajduje się bar, przy którym można swobodnie porozmawiać"

joan

#6819991 Napisano: 10.11.2021 16:16:55
stokrotka238 napisał(a):

A tak apropi konka z tyskiego to tam jest poza kasa do wygrania zwykły przejazd pociągiem, bez żadnych atrakcji, czy ja coś źle zrozumiałam? 


Teoretycznie można liczyć na jakieś atrakcje, wszak to specjalny pociąg "Tyskie" i w dodatku są podane konkretne daty "podróży", ale wartość "biletu na pociąg" to 50 zł / osobę, więc słabo emotka

Następnym razem mogliby zaoferować: przelew 400 zł / laureat albo rozdać vouchery PKP, żeby (w teorii) każdy laureat mógł zabrać bliską sobie osobę / osoby do Muzeum Tyskich Browarów Książęcych i tam "przejść na TY" emotka

monisss i paula9891 -> na YT aktualnie co druga reklama to kasa z Lay's, że tak powiem: granda w biały dzień emotka emotka emotka

androm

#6819995 Napisano: 10.11.2021 16:36:56
w ogóle głupi pomysł, że ktoś w pandemii, za miesiąc, będzie zainteresowany jazdą pociągiem i prowadzeniem rozmów
emotka

agakaz2

#6820012 Napisano: 10.11.2021 17:30:52
ciekawe czy paragon z knajpy piwo lane tyskie można zgłosić;)
0 0

lucya

#6820013 Napisano: 10.11.2021 17:36:47
Ktoś się doczytał w tym Tyskim kiedy oni będą informować?
0 0

paula9891

#6820018 Napisano: 10.11.2021 17:44:09
Joan ja myślę, że jesteś po prostu idealnym potencjalnym odbiorcą reklamy (pewnie często szukasz słowa konkursy itp. w internecie, albo wchodzisz na stronę konkursową Lay's  emotka  ), bo do mnie ta reklama nie trafiła... Zaczęła mi się pojawiać dopiero po kilkukrotnym wejściu na stronę konkursową - taka przypominajka :)
Ale co tam... Niech grają, z konkurencją jest fajnie, bo wygrana lepiej smakuje emotka
1 joan 0

darog

#6820022 Napisano: 10.11.2021 17:50:53
joan napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

A tak apropi konka z tyskiego to tam jest poza kasa do wygrania zwykły przejazd pociągiem, bez żadnych atrakcji, czy ja coś źle zrozumiałam? 

Teoretycznie można liczyć na jakieś atrakcje, wszak to specjalny pociąg "Tyskie" i w dodatku są podane konkretne daty "podróży", ale wartość "biletu na pociąg" to 50 zł / osobę, więc słabo emotka

Następnym razem mogliby zaoferować: przelew 400 zł / laureat albo rozdać vouchery PKP, żeby (w teorii) każdy laureat mógł zabrać bliską sobie osobę / osoby do Muzeum Tyskich Browarów Książęcych i tam "przejść na TY" emotka

monisss i paula9891 -> na YT aktualnie co druga reklama to kasa z Lay's, że tak powiem: granda w biały dzień emotka emotka emotka

nie bardzo też rozumiem "trasę" czyli np z Wawy  do Tych? i z powrotem? nie wysiadając z pociągu? 
Jeśli np ktoś wygra z Gdańska/ Suwałk, Lublina..etc..
to ma dojechać sobie za swoje do Wawy (w te i z powrotem) a potem przenieść się z pociągu do pociągu??
-------------------
To jeśli mam zapłacić ok. 70-80 zł  na podróż do Wawy - by wsiąść do innego pociągu i stracić cały dzień 
- to wolę te 80zł przeznaczyć na paragony konkursowe..

AHA I SĄ TO BILETY IMIENNE WŁAŚNIE PO TO BY ZLOKALIZOWAĆ W RAZIE COVID...
0 0

joan

#6820025 Napisano: 10.11.2021 18:11:14
darog napisał(a):

nie bardzo też rozumiem "trasę" czyli np z Wawy  do Tych? i z powrotem? nie wysiadając z pociągu? 
Jeśli np ktoś wygra z Gdańska/ Suwałk, Lublina..etc..
to ma dojechać sobie za swoje do Wawy (w te i z powrotem) a potem przenieść się z pociągu do pociągu??
-------------------
To jeśli mam zapłacić ok. 70-80 zł  na podróż do Wawy - by wsiąść do innego pociągu i stracić cały dzień 
- to wolę te 80zł przeznaczyć na paragony konkursowe..

AHA I SĄ TO BILETY IMIENNE WŁAŚNIE PO TO BY ZLOKALIZOWAĆ W RAZIE COVID...


Mnie się wydaje, że może ten pociąg w ogóle nie ruszy, tylko będzie gdzieś na bocznicy stał? I wejdziesz, a tam przez 4h piwko, słone przekąski, hostessy z gadżetami i muza disco polo emotka Ciemny grudzień, mokry śnieg, kurtki puchowe, maseczki obowiązujące w pociągach, komfortowe toalety między przedziałami, losowo dobrane towarzystwo -> czy to wymarzona nagroda dla piwosza? emotka

Co do Covid - tu niestety może być tak, jak mówisz emotka Ja już nigdzie nie podaję prawdziwych danych w tych durnych deklaracjach (kino, masaż itp.); po tylu miesiącach od wykrycia wirusa procedury = jeden wielki kicz. Przykład? Jacyś rodzice z zaszczepionej rodziny (całej zaszczepionej!) z głupia frant przed wyjazdem na długi weekend postanowili zrobić testy dzieciom i włala, jedno "bezobjawowo zarażone". Cała klasa na kwarantannę. I teraz jaja. Bo się okazało, że dziecko z tej klasy jest zamknięte w domu, w którym mieszkają / który opuszczają: inne dziecko (przedszkolak) oraz rodzice. I oni żadnej kwarantanny nie mają, normalnie pracują, przedszkolak w przedszkolu. Policja do dziewczynki wydzwania i przyjeżdża ją kontrolować, a reszta rodziny funkcjonuje normalnie emotka

Natie77

#6820057 Napisano: 10.11.2021 20:05:01
Ja mam takie pytanko, o konkurs Jagera. Czy jak wysyłaliście zgłoszenie, to przychodziła Wam zwrotka ?
0 0

darog

#6820061 Napisano: 10.11.2021 20:26:57
Gdzie można kupić Jagera z takim numerem paragonu? emotka   dobrze że chociaż  przez tel po 14;00 powiedzieli, że "jeszcze nie wylosowali" 

2 rufus, olivkap 0

ikropka

#6820062 Napisano: 10.11.2021 20:28:09
darog napisał(a):

Gdzie można kupić Jagera z takim numerem paragonu? emotka   dobrze że chociaż  przez tel po 14;00 powiedzieli, że "jeszcze nie wylosowali" 

u mojego męża też nie zgadza się numer paragonu z tym co w wynikach
0 0

darog

#6820065 Napisano: 10.11.2021 20:45:40
ikropka napisał(a):

darog napisał(a):

Gdzie można kupić Jagera z takim numerem paragonu? emotka   dobrze że chociaż  przez tel po 14;00 powiedzieli, że "jeszcze nie wylosowali" 

u mojego męża też nie zgadza się numer paragonu z tym co w wynikach



system się nie myli - to nie jest odręczne wpisywanie wyników, dostałaś mail o wygranej? może to inne dane
ps. bez nazwiska formularz nie przepuszczał - jest kilku laureatów tylko z imieniem..
0 0

ikropka

#6820066 Napisano: 10.11.2021 20:54:41
darog napisał(a):

ikropka napisał(a):

darog napisał(a):

Gdzie można kupić Jagera z takim numerem paragonu? emotka   dobrze że chociaż  przez tel po 14;00 powiedzieli, że "jeszcze nie wylosowali" 

u mojego męża też nie zgadza się numer paragonu z tym co w wynikach

system się nie myli - to nie jest odręczne wpisywanie wyników, dostałaś mail o wygranej? może to inne dane
ps. bez nazwiska formularz nie przepuszczał - jest kilku laureatów tylko z imieniem..

Maili jeszcze nie ma.
0 0

zielonaszpilka

#6820073 Napisano: 10.11.2021 21:34:33
darog napisał(a):

joan napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

A tak apropi konka z tyskiego to tam jest poza kasa do wygrania zwykły przejazd pociągiem, bez żadnych atrakcji, czy ja coś źle zrozumiałam? 

Teoretycznie można liczyć na jakieś atrakcje, wszak to specjalny pociąg "Tyskie" i w dodatku są podane konkretne daty "podróży", ale wartość "biletu na pociąg" to 50 zł / osobę, więc słabo emotka Następnym razem mogliby zaoferować: przelew 400 zł / laureat albo rozdać vouchery PKP, żeby (w teorii) każdy laureat mógł zabrać bliską sobie osobę / osoby do Muzeum Tyskich Browarów Książęcych i tam "przejść na TY" emotka

monisss i paula9891 -> na YT aktualnie co druga reklama to kasa z Lay's, że tak powiem: granda w biały dzień emotka emotka emotka

nie bardzo też rozumiem "trasę" czyli np z Wawy  do Tych? i z powrotem? nie wysiadając z pociągu? 
Jeśli np ktoś wygra z Gdańska/ Suwałk, Lublina..etc..
to ma dojechać sobie za swoje do Wawy (w te i z powrotem) a potem przenieść się z pociągu do pociągu??
-------------------
To jeśli mam zapłacić ok. 70-80 zł  na podróż do Wawy - by wsiąść do innego pociągu i stracić cały dzień 
- to wolę te 80zł przeznaczyć na paragony konkursowe..

AHA I SĄ TO BILETY IMIENNE WŁAŚNIE PO TO BY ZLOKALIZOWAĆ W RAZIE COVID...

Jak jesteś z daleka to zawsze masz do zaznaczenia opcję "za daleko, nie gram o bilet" lub opcję "gram o bilet i mam nadzieję, że przez pandemię pociąg będzie odwołany a ja dostanę równowartość biletu na konto".
0 0