Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ikropka

#6820062 Napisano: 10.11.2021 20:28:09
darog napisał(a):

Gdzie można kupić Jagera z takim numerem paragonu? emotka   dobrze że chociaż  przez tel po 14;00 powiedzieli, że "jeszcze nie wylosowali" 

u mojego męża też nie zgadza się numer paragonu z tym co w wynikach
0 0

darog

#6820065 Napisano: 10.11.2021 20:45:40
ikropka napisał(a):

darog napisał(a):

Gdzie można kupić Jagera z takim numerem paragonu? emotka   dobrze że chociaż  przez tel po 14;00 powiedzieli, że "jeszcze nie wylosowali" 

u mojego męża też nie zgadza się numer paragonu z tym co w wynikach



system się nie myli - to nie jest odręczne wpisywanie wyników, dostałaś mail o wygranej? może to inne dane
ps. bez nazwiska formularz nie przepuszczał - jest kilku laureatów tylko z imieniem..
0 0

ikropka

#6820066 Napisano: 10.11.2021 20:54:41
darog napisał(a):

ikropka napisał(a):

darog napisał(a):

Gdzie można kupić Jagera z takim numerem paragonu? emotka   dobrze że chociaż  przez tel po 14;00 powiedzieli, że "jeszcze nie wylosowali" 

u mojego męża też nie zgadza się numer paragonu z tym co w wynikach

system się nie myli - to nie jest odręczne wpisywanie wyników, dostałaś mail o wygranej? może to inne dane
ps. bez nazwiska formularz nie przepuszczał - jest kilku laureatów tylko z imieniem..

Maili jeszcze nie ma.
0 0

zielonaszpilka

#6820073 Napisano: 10.11.2021 21:34:33
darog napisał(a):

joan napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

A tak apropi konka z tyskiego to tam jest poza kasa do wygrania zwykły przejazd pociągiem, bez żadnych atrakcji, czy ja coś źle zrozumiałam? 

Teoretycznie można liczyć na jakieś atrakcje, wszak to specjalny pociąg "Tyskie" i w dodatku są podane konkretne daty "podróży", ale wartość "biletu na pociąg" to 50 zł / osobę, więc słabo emotka Następnym razem mogliby zaoferować: przelew 400 zł / laureat albo rozdać vouchery PKP, żeby (w teorii) każdy laureat mógł zabrać bliską sobie osobę / osoby do Muzeum Tyskich Browarów Książęcych i tam "przejść na TY" emotka

monisss i paula9891 -> na YT aktualnie co druga reklama to kasa z Lay's, że tak powiem: granda w biały dzień emotka emotka emotka

nie bardzo też rozumiem "trasę" czyli np z Wawy  do Tych? i z powrotem? nie wysiadając z pociągu? 
Jeśli np ktoś wygra z Gdańska/ Suwałk, Lublina..etc..
to ma dojechać sobie za swoje do Wawy (w te i z powrotem) a potem przenieść się z pociągu do pociągu??
-------------------
To jeśli mam zapłacić ok. 70-80 zł  na podróż do Wawy - by wsiąść do innego pociągu i stracić cały dzień 
- to wolę te 80zł przeznaczyć na paragony konkursowe..

AHA I SĄ TO BILETY IMIENNE WŁAŚNIE PO TO BY ZLOKALIZOWAĆ W RAZIE COVID...

Jak jesteś z daleka to zawsze masz do zaznaczenia opcję "za daleko, nie gram o bilet" lub opcję "gram o bilet i mam nadzieję, że przez pandemię pociąg będzie odwołany a ja dostanę równowartość biletu na konto".
0 0

mietowa

#6820076 Napisano: 10.11.2021 22:03:56
Komuś wpadnie rezerwowa whisky z Singletona. Monopolowy opisał paragon jako "four roses 0.7 sing" - myślałam, że to "sing" to Singleton, ale chyba nie 😉. Trochę mi smutno, że agencja nie odpisała na propozycje zdobycia pieczątki, ale z drugiej strony cieszę się, że nie chodzi o auto emotka

Pogrywam od lat, ale pierwszy raz straciłam prawo do nagrody - nawet i durnej. Ktoś przytuli? 🙃
0 0

anialistopad

#6820078 Napisano: 10.11.2021 22:15:37
Ma ktoś za dużo poduszek z Tymbark? Nie mogę jej wygrać . Coś nic nie wpada z tych musów teraz. Może chce,ktoś ją odsprzedać?
0 0

agusiac87

#6820079 Napisano: 10.11.2021 22:24:44
Czym jest dla Ciebie jesień w krainie czystości?

Czy tylko ja mam problem z tym hasłem pod kątem trudności wykonania zadania? emotka
0 0

nikos

#6820081 Napisano: 10.11.2021 22:28:27
darog napisał(a):

Gdzie można kupić Jagera z takim numerem paragonu? emotka   

W tym samym sklepie, co kupił Nikodem K, tylko na drugiej kasie emotka

zielonaszpilka

#6820085 Napisano: 10.11.2021 22:38:03
mietowa napisał(a):

Komuś wpadnie rezerwowa whisky z Singletona. Monopolowy opisał paragon jako "four roses 0.7 sing" - myślałam, że to "sing" to Singleton, ale chyba nie 😉. Trochę mi smutno, że agencja nie odpisała na propozycje zdobycia pieczątki, ale z drugiej strony cieszę się, że nie chodzi o auto emotka . Pogrywam od lat, ale pierwszy raz straciłam prawo do nagrody - nawet i durnej. Ktoś przytuli? 🙃

Zagrałaś na znaleziony paragon tak opisany? Przecież to ewidentnie inny alkohol. Jak wpiszesz w google to wyskakuje ci co to jest to four roses emotka  na pieczątkę się nie zgodzili, bo szansa na to, że singletona mają wklepanego na kasie jak four roses jest marna emotka  Ale przytulam emotka i następnym razem wpisz skrót z paragonu w google emotka
0 0

mietowa

#6820090 Napisano: 10.11.2021 22:58:29
zielonaszpilka napisał(a):

mietowa napisał(a):

Komuś wpadnie rezerwowa whisky z Singletona. Monopolowy opisał paragon jako "four roses 0.7 sing" - myślałam, że to "sing" to Singleton, ale chyba nie 😉. Trochę mi smutno, że agencja nie odpisała na propozycje zdobycia pieczątki, ale z drugiej strony cieszę się, że nie chodzi o auto emotka . Pogrywam od lat, ale pierwszy raz straciłam prawo do nagrody - nawet i durnej. Ktoś przytuli? 🙃

Zagrałaś na znaleziony paragon tak opisany? Przecież to ewidentnie inny alkohol. Jak wpiszesz w google to wyskakuje ci co to jest to four roses emotka  na pieczątkę się nie zgodzili, bo szansa na to, że singletona mają wklepanego na kasie jak four roses jest marna emotka  Ale przytulam emotka i następnym razem wpisz skrót z paragonu w google emotka

Trochę przytulasz, ale bardziej jednak wbijasz tę swoja szpilę emotka . Otóż być może prawdopodobieństwo, że Singleton jest tak opisany, jest nikłe, ale w moim przypadku dokładnie tak jest. Nie, nie "znalazłam" paragonu - po prostu, po bożemu, kupiłam 2 x Singleton i zgłosiłam po 1 x na etap. Ogólnie tak robię - gram na tym, co kupię, jak wiele osób tutaj. I tak, po fakcie też byłam taka mądra, aby wpisać w Google i znaleźć inny alkohol figurujący z "four roses sing" na przedzie. Wcześniej jednak wzięłam "sing" za dobra monetę. Niemniej dziękuję za te przytulaski emotka
0 0

zoonder

#6820096 Napisano: 11.11.2021 00:02:55
Myślicie, że Avanti będzie wybierać zwycięzców nagród głównych z tych którzy wygrali dzienne? Chodzi o konkurs na Orlenie. Może macie doświadczenia z tą agencją, oni często robią taki podział na główne i dzienne, zauważyliście jakąś prawidłowość w tym temacie? ;D
1 sabaka 0

zielonaszpilka

#6820097 Napisano: 11.11.2021 00:03:03
mietowa napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mietowa napisał(a):

Komuś wpadnie rezerwowa whisky z Singletona. Monopolowy opisał paragon jako "four roses 0.7 sing" - myślałam, że to "sing" to Singleton, ale chyba nie 😉. Trochę mi smutno, że agencja nie odpisała na propozycje zdobycia pieczątki, ale z drugiej strony cieszę się, że nie chodzi o auto emotka . Pogrywam od lat, ale pierwszy raz straciłam prawo do nagrody - nawet i durnej. Ktoś przytuli? 🙃

Zagrałaś na znaleziony paragon tak opisany? Przecież to ewidentnie inny alkohol. Jak wpiszesz w google to wyskakuje ci co to jest to four roses emotka  na pieczątkę się nie zgodzili, bo szansa na to, że singletona mają wklepanego na kasie jak four roses jest marna emotka  Ale przytulam emotka i następnym razem wpisz skrót z paragonu w google emotka

Trochę przytulasz, ale bardziej jednak wbijasz tę swoja szpilę emotka . Otóż być może prawdopodobieństwo, że Singleton jest tak opisany, jest nikłe, ale w moim przypadku dokładnie tak jest. Nie, nie "znalazłam" paragonu - po prostu, po bożemu, kupiłam 2 x Singleton i zgłosiłam po 1 x na etap. Ogólnie tak robię - gram na tym, co kupię, jak wiele osób tutaj. I tak, po fakcie też byłam taka mądra, aby wpisać w Google i znaleźć inny alkohol figurujący z "four roses sing" na przedzie. Wcześniej jednak wzięłam "sing" za dobra monetę. Niemniej dziękuję za te przytulaski emotka

Oj, to przytulam ponownie, bez żadnej szpili, serio!:) emotka   I ja bym się kłóciła skoro kupiłaś dobry alkohol! To nie jest tani produkt konkursowy, szkoda żeby paragon miał się marnować. Napisz reklamację
0 0

marzenier

#6820103 Napisano: 11.11.2021 00:48:50
zoonder napisał(a):

Myślicie, że Avanti będzie wybierać zwycięzców nagród głównych z tych którzy wygrali dzienne? Chodzi o konkurs na Orlenie. Może macie doświadczenia z tą agencją, oni często robią taki podział na główne i dzienne, zauważyliście jakąś prawidłowość w tym temacie? ;D

Zawsze,jak wygrywam u nich główne w konkursach w których był podział na dzienne i tygodniowe,to miała najpierw dzienną a potem tygodniową (czyli g***a).Ale to byki ze 3 lata temu,więc nie wiem czy im się system nie zmienił.
0 0

mietowa

#6820110 Napisano: 11.11.2021 07:18:59
sabanerro napisał(a):

zoonder napisał(a):

Myślicie, że Avanti będzie wybierać zwycięzców nagród głównych z tych którzy wygrali dzienne? Chodzi o konkurs na Orlenie. Może macie doświadczenia z tą agencją, oni często robią taki podział na główne i dzienne, zauważyliście jakąś prawidłowość w tym temacie? ;D

Też się nad tym zastanawiałam, najlogiczniej byłoby nagrodę tygodniową przyznać komuś, kto niż był na etapie dziennym nagrodzony, bo jeśli ktoś nie załapał się na nagrodę dzienna, to tym bardziej na tygodniową nie powinien... Ciekawe jak w praktyce.A ja oczywiście przeczytałam jeszcze raz regulamin Pepsi Orlen i w razie wygranej trzeba podać m.in. nr telefonu zgodny z tym ze zgłoszenia, a ja oczywiście nie pamiętam czy dałam mój normalny nr czy ten drugi. A zrzutu ekranu oczywiście nie zrobiłam. 
Napisałam do organizatora na zaś, czy mi powiedzą który podałam. Już mi się miesza to, bo nie lubię chodzić z dwoma telefonami, a w niektórych konkursach informują SMS, a na tym moim głównym nie działają premium, więc podaję raz ten raz ten...

Ale zauważcie, że jedna osoba może wygrać tylko jedna nagrodę 1. stopnia i jedna główna. Jeśli więc ktoś wygrał 100 zł w 4. dniu konkursu, a w 6. nadesłał odpowiedź, która porywa jury, to mogłby wygrać główną i nie byłoby to nawet nielogiczne. 
0 0

mietowa

#6820112 Napisano: 11.11.2021 07:22:04
zielonaszpilka napisał(a):

mietowa napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mietowa napisał(a):

Komuś wpadnie rezerwowa whisky z Singletona. Monopolowy opisał paragon jako "four roses 0.7 sing" - myślałam, że to "sing" to Singleton, ale chyba nie 😉. Trochę mi smutno, że agencja nie odpisała na propozycje zdobycia pieczątki, ale z drugiej strony cieszę się, że nie chodzi o auto emotka . Pogrywam od lat, ale pierwszy raz straciłam prawo do nagrody - nawet i durnej. Ktoś przytuli? 🙃

Zagrałaś na znaleziony paragon tak opisany? Przecież to ewidentnie inny alkohol. Jak wpiszesz w google to wyskakuje ci co to jest to four roses emotka  na pieczątkę się nie zgodzili, bo szansa na to, że singletona mają wklepanego na kasie jak four roses jest marna emotka  Ale przytulam emotka i następnym razem wpisz skrót z paragonu w google emotka

Trochę przytulasz, ale bardziej jednak wbijasz tę swoja szpilę emotka . Otóż być może prawdopodobieństwo, że Singleton jest tak opisany, jest nikłe, ale w moim przypadku dokładnie tak jest. Nie, nie "znalazłam" paragonu - po prostu, po bożemu, kupiłam 2 x Singleton i zgłosiłam po 1 x na etap. Ogólnie tak robię - gram na tym, co kupię, jak wiele osób tutaj. I tak, po fakcie też byłam taka mądra, aby wpisać w Google i znaleźć inny alkohol figurujący z "four roses sing" na przedzie. Wcześniej jednak wzięłam "sing" za dobra monetę. Niemniej dziękuję za te przytulaski emotka

Oj, to przytulam ponownie, bez żadnej szpili, serio!:) emotka   I ja bym się kłóciła skoro kupiłaś dobry alkohol! To nie jest tani produkt konkursowy, szkoda żeby paragon miał się marnować. Napisz reklamację

Chyba już nie będę się w to bawić. Ale dzięki emotka emotka
0 0

kalmia86

#6820114 Napisano: 11.11.2021 07:41:29
Czy Jager informuje mailami?
0 0

pioge7

#6820115 Napisano: 11.11.2021 08:11:16
kalmia86 napisał(a):

Czy Jager informuje mailami?

jeszcze emaili nie było
1 kalmia86 0

ditomaso

#6820118 Napisano: 11.11.2021 08:20:58
W Jäger'ze opisywaliście co wchodzi w skład waszego drinka wraz z nazwą? 
0 0

paula9891

#6820119 Napisano: 11.11.2021 08:23:18
Mietowa a masz jeszcze w domu te alkohole? Zrób im zdjęcie produktów z paragonem i spróbuj się chociaż odwołać. emotka
0 0

lucya

#6820120 Napisano: 11.11.2021 08:28:16
sabanerro napisał(a):

zoonder napisał(a):

Myślicie, że Avanti będzie wybierać zwycięzców nagród głównych z tych którzy wygrali dzienne? Chodzi o konkurs na Orlenie. Może macie doświadczenia z tą agencją, oni często robią taki podział na główne i dzienne, zauważyliście jakąś prawidłowość w tym temacie? ;D

Też się nad tym zastanawiałam, najlogiczniej byłoby nagrodę tygodniową przyznać komuś, kto niż był na etapie dziennym nagrodzony, bo jeśli ktoś nie załapał się na nagrodę dzienna, to tym bardziej na tygodniową nie powinien... Ciekawe jak w praktyce.A ja oczywiście przeczytałam jeszcze raz regulamin Pepsi Orlen i w razie wygranej trzeba podać m.in. nr telefonu zgodny z tym ze zgłoszenia, a ja oczywiście nie pamiętam czy dałam mój normalny nr czy ten drugi. A zrzutu ekranu oczywiście nie zrobiłam. 
Napisałam do organizatora na zaś, czy mi powiedzą który podałam. Już mi się miesza to, bo nie lubię chodzić z dwoma telefonami, a w niektórych konkursach informują SMS, a na tym moim głównym nie działają premium, więc podaję raz ten raz ten...

W Avanti informują mailem emotka  tylko później w oświadczeniu trzeba wpisać numer telefonu
0 0