Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Gość:

#6820134 Napisano: 11.11.2021 09:34:46
paula9891 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

Przejdź na Ty z Tyskim - konkurs świąteczny.Wysłałam jedno zgłoszenie wczoraj i jedno dzisiaj, obydwa wg info na stronie zostały przesłane, ale za dzisiejsze zgłoszenie otrzymałam maila zwrotnego, a za wczorajsze nie? Macie tak samo?

Mam tak samo emotka Od dziś przychodzą zwrotki. Tylko, że nie od rana, jakoś od polowy dnia emotka

Agencja konkursowa odpisała na maile z zapytaniem o zwrotki, że mieli problem techniczny z wysyłaniem zwrotek pierwszego i drugiego dnia konkursu, ale nie wpływa to na udział w konkursie i możliwość wygranej. Od teraz zwrotki z Tyskiego przychodzą niemal błyskawicznie. Nie ma się zatem co dziwić, założę się, że zainteresowanie konkursem jest więcej niż spore, no bo każdy z konkursowiczów liczy na 10.000 zł emotka .
1 kumulacja 0

ashanti

#6820135 Napisano: 11.11.2021 09:54:32
zoonder napisał(a):

Myślicie, że Avanti będzie wybierać zwycięzców nagród głównych z tych którzy wygrali dzienne? Chodzi o konkurs na Orlenie. Może macie doświadczenia z tą agencją, oni często robią taki podział na główne i dzienne, zauważyliście jakąś prawidłowość w tym temacie? ;D

U Avanti zazwyczaj (choć nie mam pewności, czy zawsze) tak to właśnie wyglądało - laureatów nagród tygodniowych wybierali spośród laureatów nagród dziennych. Ale czy tym razem tez tak będzie? Dowiemy się w przyszłym tygodniu  emotka
0 0

paula9891

#6820136 Napisano: 11.11.2021 10:12:55
Pewnie niektórzy z Was pamiętają.
Kiedyś (ze dwa, trzy lata temu) był konkurs Lecha, gdzie grało się o nagrody muzyczne - główną była wieża, albo drugi rodzaj - główna tv.
Czy prowadziła go agencja od pociągu Tyskie?
0 0

yougerd

#6820142 Napisano: 11.11.2021 11:36:44
mietowa napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Mietowa a masz jeszcze w domu te alkohole? Zrób im zdjęcie produktów z paragonem i spróbuj się chociaż odwołać. emotka

Coś tam jeszcze zostało emotka . Może spróbuję coś zadziałać, ale jak nie, to trudno - nauczka dla mnie. 

Zrób im zdjęcie z paragonem tak jak pisali wyżej. Działaj , powodzenia.
Mnie też wkurza ostatnio sposób opisywania produktów na paragonach. W jednej  biedronce normalna nazwa producenta, a w drugiej to samo opisane jako krem. Bez producenta. 
W selgrosie kupiłam jedną puszkę warki,  przy rejestracji spojrzałam na paragon, a tam puszka piwa i tyle.
Porobiłam zdjęcia paragonu z produktami, może się przydadzą.
1 sabaka 0

iwona0103

#6820170 Napisano: 11.11.2021 14:31:57
AneczkaS napisał(a):

darog napisał(a):

joan napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

A tak apropi konka z tyskiego to tam jest poza kasa do wygrania zwykły przejazd pociągiem, bez żadnych atrakcji, czy ja coś źle zrozumiałam? 

Teoretycznie można liczyć na jakieś atrakcje, wszak to specjalny pociąg "Tyskie" i w dodatku są podane konkretne daty "podróży", ale wartość "biletu na pociąg" to 50 zł / osobę, więc słabo emotka Następnym razem mogliby zaoferować: przelew 400 zł / laureat albo rozdać vouchery PKP, żeby (w teorii) każdy laureat mógł zabrać bliską sobie osobę / osoby do Muzeum Tyskich Browarów Książęcych i tam "przejść na TY" emotka monisss i paula9891 -> na YT aktualnie co druga reklama to kasa z Lay's, że tak powiem: granda w biały dzień emotka emotka emotka

nie bardzo też rozumiem "trasę" czyli np z Wawy  do Tych? i z powrotem? nie wysiadając z pociągu? 
Jeśli np ktoś wygra z Gdańska/ Suwałk, Lublina..etc..
to ma dojechać sobie za swoje do Wawy (w te i z powrotem) a potem przenieść się z pociągu do pociągu??
-------------------
To jeśli mam zapłacić ok. 70-80 zł  na podróż do Wawy - by wsiąść do innego pociągu i stracić cały dzień 
- to wolę te 80zł przeznaczyć na paragony konkursowe..

AHA I SĄ TO BILETY IMIENNE WŁAŚNIE PO TO BY ZLOKALIZOWAĆ W RAZIE COVID...

Jeśli gramy o bilet na świąteczny pociąg Tyskiego, to otrzymamy dwa bilety z kodem, każdy ma wartość 100,00 zł brutto, czyli razem wychodzi 200,00 zł. Przejazd pociągiem nie warunkuje trasa podana na obrazkach reklamowych, bo stacja wyjazdu jest równocześnie stacją przeznaczenia, stąd przejazd to tylko kilka/kilkanaście kilometrów i powrót do miejsca wyjazdu. Pociąg już bez podróżnych pokona trasę do kolejnego miejsca wyjazdu nocą. Pociąg jest świąteczny, z wagonem barowym, a liczba osób w każdym pociągu to max. ok. 70 osób (3 przejazdy dla łącznej liczby 220 biletów (110 szt. x 2 - całkowita ilość wygranych). Można zaznaczyć opcję, że nie chce się grać o bilety i wtedy problem rozważania czy warto czy nie zostaje rozwiązany. Organizator konkursu i przejazdu przewidział możliwość odwołania pociągu z powodu COVID, wtedy laureat otrzyma równowartość dwóch biletów w gotówce. Tak czy inaczej, dla wielu konkursowiczów możliwość przejazdu świątecznym pociągiem to spora gratka i w końcu nieco inna niż gadżety po 20, 30, 40 zł, których przecież ostatnio nie brakuje!


"2-osobowy bilet na pociąg Tyskie o wartości 100 pln brutto każdy"... "czyli razem" NIE "wychodzi 200,00 zł" emotka
0 0

stamp2

#6820176 Napisano: 11.11.2021 14:55:27
AneczkaS napisał(a):

paula9891 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

Przejdź na Ty z Tyskim - konkurs świąteczny.Wysłałam jedno zgłoszenie wczoraj i jedno dzisiaj, obydwa wg info na stronie zostały przesłane, ale za dzisiejsze zgłoszenie otrzymałam maila zwrotnego, a za wczorajsze nie? Macie tak samo?

Mam tak samo emotka Od dziś przychodzą zwrotki. Tylko, że nie od rana, jakoś od polowy dnia emotka

Agencja konkursowa odpisała na maile z zapytaniem o zwrotki, że mieli problem techniczny z wysyłaniem zwrotek pierwszego i drugiego dnia konkursu, ale nie wpływa to na udział w konkursie i możliwość wygranej. Od teraz zwrotki z Tyskiego przychodzą niemal błyskawicznie. Nie ma się zatem co dziwić, założę się, że zainteresowanie konkursem jest więcej niż spore, no bo każdy z konkursowiczów liczy na 10.000 zł emotka .

orientuje sie ktoś kiedy bedą informować-dopiero po zakończeniu konkursu,czy etapami?emotka
0 0

Gość:

#6820183 Napisano: 11.11.2021 16:03:40
stamp2 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

paula9891 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

Przejdź na Ty z Tyskim - konkurs świąteczny.Wysłałam jedno zgłoszenie wczoraj i jedno dzisiaj, obydwa wg info na stronie zostały przesłane, ale za dzisiejsze zgłoszenie otrzymałam maila zwrotnego, a za wczorajsze nie? Macie tak samo?

Mam tak samo emotka Od dziś przychodzą zwrotki. Tylko, że nie od rana, jakoś od polowy dnia emotka

Agencja konkursowa odpisała na maile z zapytaniem o zwrotki, że mieli problem techniczny z wysyłaniem zwrotek pierwszego i drugiego dnia konkursu, ale nie wpływa to na udział w konkursie i możliwość wygranej. Od teraz zwrotki z Tyskiego przychodzą niemal błyskawicznie. Nie ma się zatem co dziwić, założę się, że zainteresowanie konkursem jest więcej niż spore, no bo każdy z konkursowiczów liczy na 10.000 zł emotka .

orientuje sie ktoś kiedy bedą informować-dopiero po zakończeniu konkursu,czy etapami?emotka

Według informacji na Fb: "Laureaci wybierani są po danym dniu konkursowym dlatego warto sprawdzać skrzynkę na bieżąco".
0 0

paula9891

#6820208 Napisano: 11.11.2021 18:26:03
AneczkaS może i wybrali, ale na poinformowanie mają 2 dni robocze od wybrania.
Myślę, ze jednak chociaż biletami na pociąg ktoś by się pochwalił :)
Może jutro? Zobaczymy emotka
Mimo, że to tylko przejazd pociągiem, to chętnie się przejadę z innymi konkursowiczami. Wystarczy mi bar i muzyka 🤣
1 marcella 0

bezaczek7

#6820236 Napisano: 11.11.2021 20:23:27
Tymbark. Czy trzeba wciagnac caly mus, zeby wygrac, czy to nie ma znaczenia, bo to i tak bramki i tylko od godziny zalezy czy sie trafi, czy nie?
0 0

joaza111

#6820244 Napisano: 11.11.2021 20:59:41
bezaczek7 napisał(a):

Tymbark. Czy trzeba wciagnac caly mus, zeby wygrac, czy to nie ma znaczenia, bo to i tak bramki i tylko od godziny zalezy czy sie trafi, czy nie?


Ja tam nic nie wciągałam i powerbank wygrałam emotka


1 bezaczek7 0

kejm

#6820265 Napisano: 11.11.2021 23:11:54
Czy może mi ktoś pomóc ze śliwką nałęczowską? Nie wysyła się formularz, probowałam na telefonie i komputerze, na różnych przeglądarek i ciagle mieli ale nie wysyła. Czy ktoś miał podobny problem?
0 0

emanuela24

#6820266 Napisano: 11.11.2021 23:40:44
kejm napisał(a):

Czy może mi ktoś pomóc ze śliwką nałęczowską? Nie wysyła się formularz, probowałam na telefonie i komputerze, na różnych przeglądarek i ciagle mieli ale nie wysyła. Czy ktoś miał podobny problem?

Za słabe połączenie z internetem
1 Agulina 0

kejm

#6820268 Napisano: 11.11.2021 23:56:23
emanuela24 napisał(a):

kejm napisał(a):

Czy może mi ktoś pomóc ze śliwką nałęczowską? Nie wysyła się formularz, probowałam na telefonie i komputerze, na różnych przeglądarek i ciagle mieli ale nie wysyła. Czy ktoś miał podobny problem?

Za słabe połączenie z internetem

Raczej nie. Korzystałam z różnych połączeń, problem taki sam. 
0 0

bezaczek7

#6820269 Napisano: 12.11.2021 00:35:47
kejm napisał(a):

Raczej nie. Korzystałam z różnych połączeń, problem taki sam. 

Zmniejsz duzo bardziej zdjecie. Im mniejsze, tym krocej mieli.emotka
0 0

mietowa

#6821602 Napisano: 12.11.2021 08:40:26
"Freeway wolność wyboru" - czy ktoś z forum wygrał u nich cokolwiek w poprzednich miesiącach trwania konkursu? Rower, zestaw win? Lista laureatów ponoć miała być publikowana cyklicznie, ale nic takiego tam nie ma. Przeszukałam forum i też ani wpisu o wygranych...
0 0

magiczny

#6822174 Napisano: 12.11.2021 10:21:12
mietowa napisał(a):

"Freeway wolność wyboru" - czy ktoś z forum wygrał u nich cokolwiek w poprzednich miesiącach trwania konkursu? Rower, zestaw win? Lista laureatów ponoć miała być publikowana cyklicznie, ale nic takiego tam nie ma. Przeszukałam forum i też ani wpisu o wygranych...

Tez sie nad tym zastanawialem... zero informacji emotka
0 0

flinta_13

#6822207 Napisano: 12.11.2021 12:04:04
Danio Kaufland czy jest jakie ograniczenie na osobę/gospodarstwo domowe ? Bo nie widzę w regulaminie. Będę wdzięczna za pomoc.
0 0

mia

#6822208 Napisano: 12.11.2021 12:06:10
Czy w "Wakacje z Orange" podawało sie też imię, czy tylko maila, bo oczywiście nie pamiętam? emotka
Uprzedzam pytanie - nie, nikt dzwonił. Przynajmniej na razie. emotka
0 0

rare85

#6822212 Napisano: 12.11.2021 12:11:35
flinta_13 napisał(a):

Danio Kaufland czy jest jakie ograniczenie na osobę/gospodarstwo domowe ? Bo nie widzę w regulaminie. Będę wdzięczna za pomoc.

"Bez względu na łączną liczbę przesłanych w Konkursie zgłoszeń, jeden Uczestnik może zostać zwycięzcą tylko jednej Nagrody." O ograniczeniu na gospodarstwo domowe nic nie ma.
1 flinta_13 0

vazzz

#6822214 Napisano: 12.11.2021 12:14:49
mia napisał(a):

Czy w "Wakacje z Orange" podawało sie też imię, czy tylko maila, bo oczywiście nie pamiętam? emotka Uprzedzam pytanie - nie, nikt dzwonił. Przynajmniej na razie. emotka

Tylko mail, przynajmniej tak mam zapisane.
1 mia 0